IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

pikha
31. říj 2008

zuzi, ten slastny pocit moc dobre poznam 😀 no ale preco si nedopriat trocha z tazko zarobenych penazi 😝 a co pekneho ? 😎 A co sa toho vajcovodu tyka, mne to tiez doteraz nikdy nikto nespominal, ale zase vies, mozno to vobec nie je tvoj pripad. a ty si ako na tom teraz, IVF alebo prirodzene sa snazite?

zuuuzana
1. lis 2008

ahojte kocky mam asi brusnu chripku 😝

pikha snazime sa od oktobra prirodzene ak do januara nic mam prist k mojmu dr.
tak uvidime ci budeme musiet podat prirode ruku 😉

mmonna
2. lis 2008

Pikha,mam 7-rocni Miriam.Ja som z TN.A druhe sa nedari,len vdaka tym mimomaternicovym,a druhyvajcovod je nepriechodny.A ani IVF sa nepodarilo.V utorok ma caka KET.Tak uvidim.Podla toho sa potom rozhodnem,kedy si dam rande s dr od nas z nemocnice,ktory bol cistou nahodou pri vsetkych veciach okolo mna/operacie,rengen vajcovodov/

mmonna
2. lis 2008

Zuzi,tak sa priznaj,co si pekne nakupila 🙂
A ked sa vam to nedajboze nepodari/otehotniet/tak kam pojdes do Caru?

zuuuzana
2. lis 2008

dobre ranko, no vianocne dekoracie a este nejake hluposti do bytu. a samozrejme pre seba koselu, sal, a dva pulovre. a pre muza ponozky aby sa necitil ukrateny 😉

no ak sa nepodari tak nemam ani potuchy kde nas nas doktor posle, len povedal ze ak do jan. - febr. nic tak nam predstavi niekolko asistovenych centier. zijem v rakusku cize bude to urcite tu niekede na okoli (od znamej mam ale cislo na lekara ktory ma dobre meno u nas - ona na prvy krat trojicky a tiez nemala vajcovody) su tu hradene 4 cykly.

zuuuzana
2. lis 2008

inac rano som uz testovala, meskaju mi moje dnicky sice len den 😎 ale normalne mi nemeskaju vobec.
test negativ 😠

mmonna
2. lis 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 Takze ponozky 🙂 🙂 A potom na vIanoce Ti co Jezisko donesie,ked si si uz vsetko pokupila? 🙂
Takze mas super sancu prijst minimalne k trojickam,fantazia 🙂 A ked by to tak bolo,tak by si to zvladla?Podla toho ale asi vkladaju viac miminiek,ako napriklad v nasom Care.Tam max 2.

zuuuzana
2. lis 2008

no neviem asi by mi praskli nervy 🙂 by museli byt velmi dobre babetka a hlavne by museli uz miminiek rozpravat. tak by sa hadam dalo 😉
u nas tiez len dva ale ona chcela vacsie percenta uspesnosti tak podpisala na vlastnu zodpovednost.
a nedavno sa tu narodili sestorcata. oni sa este takto porozdvojovali. bolo to v telke.

inac mmonna kedy ides po tvoje babetka? v utorok? tak velmi ti drzim palce ...

mmonna
2. lis 2008

Diky Zuzi...v utorok.....ale mozem byt doma len v ten utorok,a to ma stve...chcela som byt aspon dva dni...no mam cas vyplat,a sef by mi potom urobil dusno v robote,tak to,ze pojdem,bude asi mensie zlo.....
A tie sestorcata boli z umeleho?Jedna tu zas pred dvoma tyzdnami mala 4cata,a to ma doma uz jedno 7rocne...ale pisali,ze po hormonalnych liekoch...

zuuuzana
2. lis 2008

ano z umeleho . hi hi hi .
no niektore baby tiez idu hned do prace teda myslim ze na atreti alebo druhy den. a ty sedis "len" v kancelarii nie? a mate stresy? hmmm aspon nebudes tak uprene na to mysliet. ale clovek by asi radsej ostal doma ze?

mmonna
2. lis 2008

Chcela som preto urobit vsetko,co sa da,aby som si nic nevycitala...pri ET som cele tri dni zavarala az do noci,lebo som mala kupene rajciny,a uz zacinali nahnivat...a ked som sa dobre citila,tak ze preco nie....mozno som si to pokaslala i tym....som v kancly,a nervy mam akurat zo sefa,lebo je to tyran.....vseci maju z neho nervy,vyzera to,ze je psychicky chory...uz aj jeho deti a zena to tvrdia.

zuuuzana
2. lis 2008

fuuu je to blazon asi si neuvedomuje ze v zivote pride vsetko naspat. 😠 😠 😠
takychto nestarnucich tyranov by som nakopala vies kde ... komplexaci su to nic ine
nemozes si nic vycitat vsak sa hovori ze to prve ivf vacsinou nevyjde ...
teraz si jeden den doma tak sa supnes do perinky a budes len o svojom babetku snivat 🙂
sa mi hovori ze ? keby sa to tak dalo ze ?

mmonna
2. lis 2008

este neviem,na kolku ma objednaju...keby hned rano,tak budem mat cas do rana potom snivat.....takze mudrejsia budem zajtra...ale aj tak,strasne rychlo vsetko leti...este len teraz som si to IVF vybavovala/juni 08/a uz je tu november a KET....na to som ani vo sne nepomyslela,ze by mi to nevyslo....ale nepoznala som tuto stranku....teraz uz beriem vela veci inak....
Zuzi,idem nieco robit....dnes ani vcera som neurobila absolutne nic..az sa hanbim..najradsej by som vypadla na celodenny vylet,ale mangel pracuje na dvore,tak sa musim pridat,lebo na druhy tyzden so mna zas nic nebude 🙂 Ahoj,a pekny zbytok vykendu 😉

zuuuzana
2. lis 2008

to hej este ze tu ten konik je, aspon sa tak necitime same s nasimi tuzbamy po babetku.

aj tebe krasnu nedelu.

zuuuzana
3. lis 2008

ahooj kocky, nik tu neni? nik dnes nepracuje?

baby ja som nedostala svoje dni sice len 32 DC ale normalne sa to nestava. test som si robila vcera a bol negativny. mam z toho stres a nejak divne ma pichaju vajecniky. co to moze byt?

mmonna
3. lis 2008

Ahoj Zuzi....to by uz asi bolo vidiet na teste,tak len neplas,a cakaj.....mne meskavaju v poslednom case aj desat dni,tak sa na to spoliehat neda

mercy
3. lis 2008

Zuzka, nebolo by to vidieť na teste.A pichanie vaječníkov môže znamenať aj že sa uhniezďuje vajíčko.Držkám palčeky.Ja som mala pozitívny test tento druhý raz až 36DC.

zuuuzana
3. lis 2008

dakujem kocky tak idem poslusne cakat. len ono inac ziadna ina zmena ani prsia sa nezmenili.

zuuuzana
3. lis 2008

mmoni tak co uz volali z car? ako sa maju mrazacikovia?

mmonna
3. lis 2008

Zuzi,maju ich rozmrazovat az zajtra rano,ze blastocysty 200bunkove sa vraj tazko rozmrazuju,tak nemusia prezit.....skusala som sa tu popytat,ci maju s tym skusenosti,lebo som nestastna s toho....myslela som si,ze je to viac.ako iste..a teraz zas toto....
A ty?Ako sa citis?prepac,namiesto toho,aby som Ta povzbudila,tak Ti napisem,ze tehotna asi nie si.....Mercy ma cerstve skusenosti,tak tej sa drz 🙂

zuuuzana
3. lis 2008

mmoni, v pokoji sa ukriva sila. (ake i,y sa pise ukriva? nemam ani potuchy uz viem asi lepsie po nemecky pisat ako po slovensky, mozem sa hanbit ☹) no ale ako to tu citam tak sa vacsinou razmrazia. cize ja tvojim mrazulkam doverujem tak im skus aj ty doverovat 😉.
ja sa citim v pohode vsetko je v bozich rukach a on nam predsa vsetky-ch miluje 😉
obcas na mna pride tiez panika a stres a potom si poviem hmmm ved ja som uz mala to stastie a viem ako sa citi tehotna tak preco by som nemohla mat to stastie aby som aj vedela co je porod a potom vychova 🙂.
takze na zajtrajsok budeeeeeem veeeeeeeeeeeeeeelmi drzat palce a mysliet na teba 😉

zuuuzana
3. lis 2008

ja pisem fakt ako hotentot. sooorry

zuuuzana
4. lis 2008

mmoni myslim na Teba, kedze sa nehlasis predpokladam, ze mrazulky sa krasne rozmrazulkalli 🙂

mmonna
5. lis 2008

Ahoj Zuzi.Az vcera rano mi volali,ze sa krasne rozmrazili,takze mozem prijst na pol desiatu...vcera so radsej potom az do vecera lezala,pre istotu,ale tu kočky pisu,ze to s lezanim neprehanaju.....
Takze mam v sebe dve babatka,len nech sa rychlo zahryznu do sliznice,a potom ich uz nepustim 🙂
A Ty ako moja?Budes tehulka?

zuuuzana
6. lis 2008

jeeeeee moni suuuuper, tentokrat to vijde uvidis, proste musi. 😉 no ano aj ja to tu coraz castejsie citam, ze baby tie dva dni nelezia. asi na tom nieco bude. takze dnes si uz usilovna v praci?

no ja som bola vcera opat na akupunkture no a ms stale nikde. takze ju aj ignorujem 😉

mmonna
6. lis 2008

A nerobila si si dalsi test?Mozno ani nebudes musiet ist na IVF.....nakoniec sa tu ujme uplne same od seba 🙂 🙂 bodaj by,velmi Ti to zelam,aby si nemusela toto vsetko absolvovat,lebo su to otrasne nervaky......A co sa mna tyka,tak to je samozrejme,ze to vyjde 🙂 🙂 🙂 musim mysliet totizto pozitivne,tu to radia,takze nic ine si ppripustat nesmiem..takze klop klop klop na drevo....

zuuuzana
6. lis 2008

presne tak mmoni ved si uz predsa tehu a basta. ano netreba si ani nic ine prispustat.
vcera som bola opat na akupunkture a moja dr. si robila aj lekcie na ivf a vobec metody umeleho oplodnenia tak som sa jej pytala ako to vyzera s kockamy co su po mimo.tehu a ona povedala tie su predsa najuspesnejsie v ivf. cize vyjde to, vyjde to, vyjde to.

nie nerobila som si. vcera mi ta dr. povedala ze nemam robit uz ani, ze to stresuje ze mam prist na buduce stredu k nej ak nepridu a ona si to pozrie. cize ms ignorujem nezamyslam sa. 😉 (alebo len z casti)

mmonna
6. lis 2008

Viem,to sa neda len tak odignorovat.....takze hovoris,ze mi mame najvacsie sance?Je to zlata dr 🙂 len sa jej drz 🙂 takze na buducu stredu?ja mam na buducu stredu dostat ms,tak ju dufam,tiez odignorujem.....asi by ma to polozilo,keby dosla.....teraz by uz babence mali byt zachytene....ozaj,a co beries,myslim nejake vytaminy,alebo co....nejake speci caje....

zuuuzana
6. lis 2008

no od nej mam namiesane nejake specialne caje. ale neviem to ani prelozit 😖
a inac beriem nieco take ako na slovensku kyselina listova je tu sa to vola femibion.
a alchemilku z casu na cas. inac nic. stale teple jedlo a vela varenej zeleniny 🙂
a odporuca sa kazdy den hodinove prechadzky alebo joga.

ok tak ideme ms odignorovat a basta. ano povedala ze baby s nasou diagnozou zaplnaju statistiku a ze sme tehu boli cize telo by to malo nejak rozoznat. neviem ako to myslela , ale je tu uznavana lekarka takze sa urcite vyzna.

no na druhy den sa myslim pri pk zahniezduju ze?

mmonna
6. lis 2008

ze tieto blastocysty sa zahniezdia do 48hodin.....zoberiem si z Teba priklad,co sa tyka tej zeleniny,inak jem teraz vela jablk,a tiez tu kyselinu listovu......ale asi od nej mi tak chuti jest,alebo neviem od coho,som ako sudok..uz skoro nic neobleciem.....
Dnes rano som patrala po cajoch,ake sa mozu a ake nie.. a ze vraj ani zeleny,tak som si dnes uvarila len ovocny....
Zuzi Ty si v robote?