IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

zupla
25. říj 2008

Ahoj Kapunko,

taky bych to rada vedela, vcera jsem byla na OPU a v pondeli si mam volat kdy mam dorazit. Jinak mam jen levy vejcovod. V roce 2006 spontani potrat, otehotneni po pul roce bez HA a pak to neslo a v unoru vysla treti inseminace ale bohuzel mimodelozni ☹ .

kapunka
autor
25. říj 2008

ahoj - já mámjenpravý a po půl roce snažení se s jedním jsme na IVF 😒 tak doufám, že to dopadne dobře 😵

vladka77
25. říj 2008

Ahojte tak teraz viem o čom hovoríte. Zhruba pred 4 rokmi som mala mimomaternicové a vzali mi ľavý vajicovod a pravý som mala nepriechodný kôli jazvam po slepom čreve. Na otehotnenie mi ostávalo len IVF lebo mi pred rokom po 1.IVF (ktoré sa nepodarilo) zobrali aj pravý vajicovod.
Boli sme na 2. IVF tento rok na jar ale ani to sa nepodarilo a naviac som mala hyperstimuláciu po liečbe. No tento august sme boli na 3.IVF ale išli sme na Soft (sami sme si to celé platili, ale vyšlo to toľko ako IVF) kôli hypertimulácii a ujalo sa. Končím 3. mesiac ale hyperstimuláciu som mala zas.
Môj lekár vraví, že to bol zázrak ale vraj už keď som otehotnela ja tak už každý!!!!!!!!!
Tak držím palce a treba veriť 🙂

zupla
25. říj 2008

Vladka,

diky za povzbuzeni, tak snad to bude v poho. Jeste budu nervozni v pondeli rano to si budu volat jak jsou na tom. Vajicek jsem mela 6 tak doufam ze to bude v pohode i kdyz to neni zrovna super uroda. 😝

ipuska
25. říj 2008

Ahoj Kapunko, já měla mimoděložní, jsem bez pravého vejcovodu a jsem 9. den po ET

mmonna
25. říj 2008

Ahojte....tak toto je presne moj pripad,preco som i ja absolvovala IVF...bohuzial neuspesne.No teraz sa uz chystam na KET.Minuly rok som mala dva krat mimomaternicove na pravom vajcovode.Po druhom raze som on prisla,ved aj tak by som ho uz nechcela.Ale co je pre mna horsie,tak i ten druhy, pri rengene vajcovodu zistili,ze kontrastna latka presla len kusok donho.Coz znamena,ze je nepriechodny.Mam doma uz 1dieta,a bola som este 2xtehotna.Takze by to malo byt vsetko ok.Aj podla doktora sa to malo podarit na 95%.Bohuzial,nevyslo to.

zuuuzana
25. říj 2008

ahojte ... v podstate mam ten isty pribeh ako mmonna . az na to ze moj lavy by mal byt priechodny. a dieta este nemam (ale dufam ze coskoro 🙂) ak sa nam do januara nepodari prirodzene tiez je odporucene ivf. takze sme vo faze usilovania sa prirodzene ... 😵

henikav
25. říj 2008

ahojte dievcata,
mozem sa pridat?
mam tiez podobnu skusenost, po mimomaternicovom otehotneni som prisla o pravy vajecnik, tomu je uz velmi dlho a myslela som si, ze dieta nikdy nebudem mat, ale prislo ked som ho najmenej cakala, asi 10 rokov po tejto operacii.
Dnes uz ma 8 rokov a my sa snazime o dalsie babatko, len sme uz teraz na to dost stary a tak sa stalo, ze som sice otehotnela, ale babatko nam umrelo ☹ este v brusku
teraz sa zas snazime, takmer prirodzene, teda s nejakou hormonalnou podporou, ak nie, lekar nam na januar objednal in vitro

zuuuzana
25. říj 2008

a inac ipuska tfuj tfuj tfuj aby sa babetinko - a pekne uchytili.

tinucha
25. říj 2008

Ahojte kočky, tak vás idem povzbudiť. Ja som mala pred rokom mimomaternicové tehu po KET. Zobrali mi ľavý vajičkovod. Ďalší KET už bol úspešný a dnes som už v 27.tt. Takže šancu máte, len si treba veriť. Držím vám palce! 😉 🙂

henikav
25. říj 2008

tinucha, blahozelam 😉

tinucha
25. říj 2008

Ďakujem Heni, tak snáď už to bude dobré. 🙂

henikav
25. říj 2008

urcite bude, na to vplyva aj pozitivne myslenie 😉 😉 😉

tinucha
25. říj 2008

Jasné. 😉 🙂

henikav
25. říj 2008

tinucha,ale na fotke drzis nejake babatko, aj to je tvoje?

vladimira1
25. říj 2008

ahojte som po 3 mimomaternicovych tehotenstvach vzali mi obe vajickovody........a po 1 IVF som v 7 tyzdni.......

tinucha
25. říj 2008

Vlaďka super. 🙂 🙂 🙂 Tak prajem, aby ste to dotiahli do úspešného konca.

Heni, nie, to nie je moje, je to dievčatko mojej kolegyne. 🙂

henikav
25. říj 2008

vladka, blahozelam, to je super

tinucha, ale velmi ti pristane to babatko

vladimira1
25. říj 2008

do vizitky sa zatial obavam dat .........cakam dieta........a pocet tyzdnov, este som nepodula srdiecko netrpezlivo nan cakam......asi som trochu povericiva.........len tak tichucko dufam ze vsetko je ok

ipuska
25. říj 2008

Zuuuzanka - moc děkuju, už se mi tam // objevily tak uvidíme co u doktora 😉

zuuuzana
25. říj 2008

jeee ipuska uzastne tak potichucky gratulejem

zuuuzana
25. říj 2008

vladi super aj tebe gratulujem 🙂 no baby ste pre mna super povzbudzujuce,

kapunka
autor
25. říj 2008

ahojky - dík za podporu - snad to pujde - teda aby to bylo zase mimoděložní tak to by mě asi křísili....já myslela, že při IVF se to stát nemůže... 😢

ipuska
25. říj 2008

Kapu to já si myslela taky......

vladka77
26. říj 2008

ahojte kočky sklamem vás aj pri IVF to môže byť mimomaternicové. Po transfére čakáte na výsledky krvy na hladinu hormónov 2 týždne, potom ďaľšie 2 n apotvrdenie sonom či jeto v maternici a 2 týždne či je v poriadku akcia srdiečka. Je to stršné čakanie ale stojí to za to. A potom ssa celý čas trasiete aby tomu nič nebolo a aby sa to udržalo. Ale ak to má byť tak to bude a ak nie tak ma odvezúúúúúúú. Zajtra idem na vyšetrenia a ultrazvuk - začínam 4. mesiac a mám zmiešané pocity, nech už je to za mnou. Inak dobré ráno a hlavu hore. 😵

henikav
26. říj 2008

vladka, tohto sa prave bojime s manzelom, o jeden vajecnik som prisla, ak by som prisla o druhy, tak game over ☹
Inak dobre ranko a peknu nedelu Vam prajem vsetkym

vladka77
26. říj 2008

Ahoj ja síce mám vaječníky oba ale už ani jeden vajicovod a pravý vaječník mi nefunguje tak to tiež bolo kritické

henikav
26. říj 2008

vladka, prajem Ti aby bolo vsetko v poriadku az do konca a aby si mala o par mesiacov krasne babatko, hlavne sa opatruj a nepresiluj

zuuuzana
26. říj 2008

heni, ja som si myslela ze pri mimomaternicovom tehu sa nanajvys odoberie len vyjickovod ... nevedela som ze aj vejecnik ...

henikav
26. říj 2008

no ja som mala aj ine problemy, odobrali mi cely vajecnik, ale chvalabohu mi zostal ten druhy a nech sa uz deje co sa chce, mam aspon jedno dieta, aj ked velmi tuzim zas po babatku