IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

zuuuzana
26. říj 2008

to mas asi pravdu, cize dalsie pozitivum ... no prisla som na to ze mi dve tu naplname tieto stranky , kde su ostatne baby?

kapunka
autor
26. říj 2008

ahojky - jsme tu - zítra asi ET..tak uvidíme.. 🙂

henikav
26. říj 2008

no neviem kde su, asi zvadzaju manzelov, pretoze len pisanim k babatku neprides 😀
No ale ten moj je daleko a ja ho tu cakam na skype, a popritom pisem a stariem sa do ostatnych, aby mi presiel cas
Taktiez sa takto citim lepsie, dnes aspon nedepkujem

zuuuzana
26. říj 2008

😀 je heni to je dobre akurat mi to aj moj vykrical...

ipuska
26. říj 2008

Ahoj, vy jste se teda rozjely.... 🙂 😉
Kapu, tak držím pěsti ať se ET povede 🙂

kapunka
autor
26. říj 2008

díky moc...chceme dvě s AH,tak doufám.... 😅

zuuuzana
26. říj 2008

ale ja som mu vysvetlila ze kazdy den to tiez neni dobre. ze mu tie jeho spermosky musia dozriet aby boli kvalitne. ale pozera na mna ako neveriaci tomas... nemam pravdu baby?

henikav
26. říj 2008

nenechavaj ho dlho dozrievat, vrhni sa nanho 😉

zuuuzana
26. říj 2008

😀 heni ty mi teda pomahas

zuuuzana
26. říj 2008

ahoj ipuska tak kedy vlastne ides na krv?

ipuska
26. říj 2008

Kapu, taky jsme měli 2+AH na 1 embryo

henikav
26. říj 2008

😀 😀 😀
verim tomu ze tvoj muzicek mi ta odporuci za kamosku...
Ja to nikdy moc neratam, ci su dozrete

zuuuzana
26. říj 2008

no on nerozumie velmi po slovensky ale ja som mu pekne poctivo prelozila co si mi odpisala 😉
ale dava ti za pravdu 😀

ipuska
26. říj 2008

Ahoj Zuz, zítra se objednám na sobotu do CAR. Mám s sebou přivést ranní moč a udělají UTZ. Krev myslím neberou. Na krev si možná skočím u nás 🙂

henikav
26. říj 2008

zuzanka a kde zijete?

zuuuzana
26. říj 2008

heni zijeme v rakusku. maju tu uzastne hory na snowbordovanie tak som tu pristala 🙂

ipuska je to vlastne 1 ivf ze? no to je uzastne. supi bude urcite vsetko v poriadku. teda ale do soboty fuuu dlhy tezden. a chodis aj do prace alebo si na pn?

zuuuzana
26. říj 2008

kde zijete vy?

henikav
26. říj 2008

ja som v belgicku a manzel v cechach

zuuuzana
26. říj 2008

o a je manzel belgican? to musi byt namahave mas nejaku rodinu v belgicku? teda okrem tvojej dcerky?

ipuska
26. říj 2008

Zuz, je to moje 1.IVF. Ještě se může stát cokoli, při 1. těhu jsem se radovala a dopadlo to mimoděložním. Teď už jsem opatrná. Jinak já jsem od OPU na PN, ale dělám u manžela ve firmě takže do práce ani nespěchám 🙂 😉

henikav
26. říj 2008

nemam tu ziadnu rodinu, som tu len so synom a manzel je slovak
obaja sme v zahranici kvoli praci
kym bol maly este malicky, bravala som si au pair na pomoc, teraz je uz velky, tak si vzdy poradime sami

zuuuzana
26. říj 2008

a prepac synceka mas jasne mike . obcas mi to celkom nepali . to musi byt dost narocne hlavne emocionalne.hmmm

henikav
26. říj 2008

ano, je to narocne, hlavne ked nevieme, kedy a ci vobec budeme spolu zit, zatial zijeme medzi letiskami, neskor sa uvidi

zuuuzana
26. říj 2008

no ipuska to poznam ja som sa uz dva krat takto radovala a zakazdym mimomaternicove. pri druhom som si myslela ze sa uz nikdy nebudem moct smiat ani radovat, ale cas je najlepsi liek a mysliom opat len a len pozitivne cize si predstavujem ze uz som tehotna a basta. anic ine si nepripustim. tedy baby aby ste nemysleli ze som psycho, ale zevraj to fakt pomaha. cize ipuska predstav si ze je vsetko v poriadku a coskoro bude srdiecko potom tie super moderne zaznamy na 3d no a nakoniec porod 🙂 neni to uzastne

zuuuzana
26. říj 2008

ale teraz kocky idem do vane a potom sup aj s drahym snivat a samozrejme vikend konci takze sa dobrym spankom nastartovat na pracovny tyzden🙂

henikav
26. říj 2008

tak zuzanka sladke snicky a pekny zaciatok pracovneho tyzdna

zuuuzana
27. říj 2008

ahojte kocky, vsetky v praci?

kapunka myslim na teba 😉

henikav
27. říj 2008

ahoj zuzanka, veru v praci a este mam aj maleho zo sebou, pretoze ma prazdniny
teraz odfukujeme po obede, este mam obedovu prestavku

zuuuzana
27. říj 2008

a tak ja uz mam po prestavke a snazim sa opat koncentrovat na pracu 😉 ale samozrejme aj s obcas nakukanim do konika 🙂

henikav
27. říj 2008

ani mne to neda a vzdy musim nakukat, akoby mi to zabezpecilo, ze tentokrat nam to vyjde 😉