IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

zuuuzana
13. lis 2008

anno peti asi by som od radosti skolabovala. to by bol zazrak ved skusame len mesiac...
a dokonca len s jednym vajickovodom 😠 ale duverujem aj tomu jednemu alebo viacmenej christoph doveruje
ale ja nijake zmeny peti prsia nic male ako vzdy ☹

mmonna
13. lis 2008

Peti mala som blastocysty,200bonkuve...bolia ma prsia,mam ich naliate,ale to mavam aj pred ms,ale v podbrusku ma pobolieva sem tam,na lavo i v pravo....
Zuzi,kde si s vysledkami?uz by si ich mala mat......

petkaerdal
13. lis 2008

mmoni,ja si myslim,ze to klaplo,citila som presne to iste ,ako ty,prsia naliate a brusko sem tam,tiez mi davali blastulky,zajtra rano ocikaj test a 100 pro tam budu // pekne ,uz silne 😉 😉 hlavne je,ze si tam mala uz aspon tienik 😀
ja idem zajtra uz na srdiecko,dufam,ze ho budeme pocut bit,bojim sa
Zuzi,no co? zdvihol ti uz?

zuuuzana
13. lis 2008

tak hcg O dievcata ☹((

mmonna
13. lis 2008

Och....skoda Zuzi......je mi to luto,ale to by si asi chcela strasne moc rychlo,ked skusate len jeden mesiac..to by si bola skoro raritka 🙂 Tak len si daj vyvolavacku,a skusaj,este mas cas do konca roka a uvidis,ze sa to podari.....
Peti,a kolko Ti vkladali?Nemozes mat viac babuliek v brusku?A bude to zajtra ok,preco mas strach?ja viem,mne sa to hovori 🙂 aj ja by som mala,keby som bola tak daleko,ako Ty....ale aj to bude... 😉 tak na zajtra si budeme drzat palceky..ok?

petkaerdal
13. lis 2008

Zuzi 😢 😢 😢 ,ale podari sa ,neboj,len musis pockat...
mmoni vkladali mi 2 blastocysty,na 12 den som mala Hcg 940 o tyzden na uzv bola ale iba jedna bublinka,no a zajtra ideme pozriet srdiecko,tak mam strach,ci bije,ci je vsetko ok...
a dakujem,ja ti drzim tiez palce

sukubka
13. lis 2008

Ahoj holky já njsem byla na jiných tématech a tam je to už samá těhulka.Přeju jim to a jsem ráda že jde aspon vidět že ivf funguje!
Já měla před 2 roky mimoděložní,vzali mi pravý vejcovod a řekli že se jim při laparoskopii i ten druhý vejcovod nelíbyl,tak jsem o 3 měsíce později šla znovu na laparo a odebrali mi druhý vejcovod.Nezbyla nám jiná možnost než ivf.První pokus jsme absolvovali ve fertimedu v Olomouci tedka v červnu,ale nevyšlo to.Na druhý pokus jsme se ted obědnali do FN Olomouc a snad se konečně zadaří....
holky musíme bojovat!!!!!

mmonna
13. lis 2008

Ahoj Sukubka.....sme na tom asi tu na tejto teme vsetky rovnako...ved prave,musime bojovat....nemala sa pri prvom pokuse mrazaciky?

zuuuzana
13. lis 2008

baby dakujem za povzbudive slova 🙂 a presne ako sa uz hore spomina tak sa ide dalej do boja ...
mmoni tak aspon mam radost z teba a zajtra aj z petkinho popisu srdiecka.

ahoj sukubka vitam medzi nami 🙂 a vela, vela stastia do druheho ivf 🙂

mmonna
14. lis 2008

Ahojte kočenky....Zuzi...mam dost silne// 🙂 🙂 🙂 🙂
Celu noc ma ale bolel zub,tak to mi kaliklo radost,a dnes som si uz stihla pioplakat aj od stastia aj od bolesti...u zubarky...zapal nervu...desny des...ale uz je lepsie.....
Peti,pis co a ako.....

zuuuzana
14. lis 2008

nooo huraaaaaaaaaa mmoni, tak sa potvrdilo co sme si mysleli .....

perfektne kedy mas krv?

au zubarka eeeeeeeeeee

mmonna
14. lis 2008

🙂 🙂 To sa teda potvrdilo,ale krv to asi este isti...v utorok idem,tak by som mala vediet hcg okolo obeda...

zuuuzana
14. lis 2008

tak daj potom vediet pa 😉

mmonna
14. lis 2008

Zuzi...samozrejme,ze dam vediet...tak papa a pekny vikend Ti prajem...u nas predlzeny o pondelok....oslavujeme neznu revoluciu..Ty asi nie 🙂 🙂 a nezabudni sa snazilkovat.....aby si sa pridala....

petkaerdal
14. lis 2008

mmoni ahoj,no vidis,co som vravela...suuuuuuuuuupeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr....presne ,ako u mna 😉
a kukni mne do albumu,co som ja zazila dneska za sok,ze som skoro odpadla..prajem aj tebe to iste 😉 😉 😉

mmonna
14. lis 2008

Peti,tak dvojnasobna gratulacia,a samozrejme stastie 🙂 ale nepisala som Ti take nieco,ze ci nemozes mat viac bubliniek v brusku? 😉 tak som Ti to asi privolala...som taka rada,lebo su to tu same dvojciatka.....tak sa hlavne opatruj....a si na PN?
A co povedal muz?Tolko otazok..prepac 😉

petkaerdal
14. lis 2008

drahy sa tesi,ten sa neboji a doniesol kyticu a podakoval sa mi 😀 😀 😀
no vies moja,ja som bola pred dvoma tyzdnami na prvy uzv a bolo tam len jedno,to druhe nebolo,asi bolo schovate a dneska tam boli dve,tak si predstav ten sok,to s tym druhym som nepocitala vobec..no ale co uz,tesime sa,len to musim predychat 😀
ja som domka stale a teraz budem nadalej,musim si davat pozor
ty ides kedy na krv? ... aj mne ukazal testik na 7 den a poobede uz dve,to znamena ,ze hcg je vysoke,aby to neboli aj u teba dve 😀 😀

mmonna
15. lis 2008

Peti,mne na 7.den vecer ukazalo ten tien,tak neviem,ale kde by sa podelo potom to druhe,keby sa uchytilo len jedno?
Tak ten Tvoj mangel je total super...ten moj narieka,ze ide hospodarska kriza,a ako sa on postara o tolko deti 🙂 normalne by som ho kopla...a to som este len na teste videla dve ciarky,a on ich tu uz vidi/dvojicky/v postielkach,a ako sa chudak musi na nas vsetkych nadriet 🙂
Pet a uz Ti byva zle?Ja som dnes naobed zalomila,az mi je to blbe,ked muz stale lieta,nieco robi,a ja sa vyvalujem......vies,on je taky pracovity..... 😉

petkaerdal
16. lis 2008

mmonka,nie,nebyva mi zle,som velmi milo prekvapena,kocky stale grckaju a mne nieje nic,sem tam mi ostane tazko,ale nevracia,jedine co mam stale je ta zapcha..
ja neviem,kde bolo to druhe schovate,ale su tam proste dve a bojim sa dvojiciek 😔
kedy ides na krv???

mmonna
17. lis 2008

Peti,Ty sa bojis dvojiciek?A preco?Ze to nezvladnes?Mysli na to,ze je to materinsky cit,a nebudes vr´tedy mysliet na to,ze to nezvladsnes,ale budes vsetko robit automaticky......a s velkou laskou...ja som vzdy tuzila po dvojickach,ale rovnakych 😉 a snad sa mi to aj splni,/klop klop klop na drevo/ale nebudem este predbiehat...od zdarneho konca je na mile daleko....

Zajtra idem na krv....ja sa bojim toho,lebo teraz rano som si robila test/13.den KET/a ciarka sa mi zda slabsia,nez bola v piatok/10.den/.dzfam len,ze mi neklesa hcg.....ale to by som asi krvacala...no ja neviem,radsej sa nezamyslam moc hlboko.....

petkaerdal
17. lis 2008

mmonka ahoj a dakujem za upokojenie,neviem sama preco sa ich tak bojim,ja som si vobec ani nepripustala,ze mozu byt dve,tak som ostala velmi prekvapena a mam co robit ,aby som sa s tym ako tak zmierila...

daj mi vediet ,ake bude to hcg vysoke..
myslim si,ze to vobec nic neznamena,ze ciarka bola slabsia,nebol to iny test? tiez si myslim,ze by si krvacala uz

zuuuzana
17. lis 2008

hali halo, mmonna na zajtra tfuj tfuj aby vsetko dobre dopadlo.

peti ake boli reacie doma.

ja mam fofry a cez vikend som naburala auto ☹. takze mam opletacky...

a este k tomu som bola vo wien v scs a odfotil ma radar bola 100 a sla som 150 ... ooo tak cakam na mastnu pokutu 😢
ale neva ... z chyb sa predsa ucime ...

petkaerdal
17. lis 2008

ahoj Zuzi,co si ? naburala auto? ako sa to stalo?
doma sa tesia vsetci 🙂

babulka123
17. lis 2008

zuzi sikovna... vidim ze sa ti darilo...

sa mi paci taky slogan, ze na vlastnych chybach sa clovek uci na cudzich si buduje karieru.. nieco na tom bude..hehehe pekny den

mmonna
17. lis 2008

Zuzi....no parada......nic sa Ti dufam nestalo.......tak to je fakt smola.........musis na seba davat pozor,a nie takto riskovat...mas predsa nejake plany a aj zavazky voci buducim pokoleniam/chlapcek a dievcatko v albume 😉 /Dakujem za zajtrajsok......uz sa neviem dockat.....

zuuuzana
17. lis 2008

babulka beriem si tvoj slogan k srdcu 😉 ako sa ti dari pri stimulke ?

no peti ani neviem, ale idem si zacvakat mam selbstbehalt 350 eur.

mmonni nie mne sa nic nestalo, len som sa sama nad sebou tak rozculila ...

ale vsak som mu aj svetlo rozbila a predsa crepiny prinasaju stastie nie ? 😉

peti tak v sobotu mas velky den? tak co stupa nervozita?

petkaerdal
17. lis 2008

v piatok Zuzi ,nie v sobotu
videla si saty v albume? len sa nezlakni mna,vyzeram tam horzne

zuuuzana
17. lis 2008

jeee ved 21 je piatok a ja ze sobota. tak prepac sekla som sa .

saty svadobne no pockaj idem kukat

zuuuzana
17. lis 2008

jjjjeeeeeee si ako princeznicka, ruzove? pekne 🙂
aj kyticka bude ruzova ? uz si si nieco objednala? a nebude ti zima? mas nieco na vrch?

a co prstienky odfot aj tie

petkaerdal
17. lis 2008

pre prstienky ide Erdal poobede,este je v praci,potom dam do albumu
kyticku este nemam,zajtra behneme do kvetinarstva
na tie saty si dam kabat a na urade vydrzim takto,ved tam je teplo 🙂
co menzes? mas uz?