IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

melisska
17. lis 2008

Ahojte babulky, tesim sa s vami, len tak dalej a budu tu same dvojicky 😀 😵
ja mam za sebou 4x mimomaternicove, 1.IVF biochem. tehu, dva KETy neg., 2. IVF-tehu, ale 1.10. 08 missed abort v 9tt. Snazime sa o babetko uuz 12 rokov a stale verim ze sa nam to podari aj ked uz s pribudajucimi rokmi menej 😉 mam le lavy vajcovod a v nom som mala 3x mimomaternicove, takze nic moc, ale ked boh da aj motyka vysterliiiiiiiiiiiiii 😵 Velmi tuzim po babetku ☹

petkaerdal
17. lis 2008

melisska,tak ti drzim palce,mas toho naozaj velmi vela za sebou,ale nevzdavaj sa...aj ja mam toho hodne a nevzdala som ten boj 😉

zuuuzana
17. lis 2008

teda meli si mi dala ranu pod pas. ja sa neviem s 2 mimomaternicovymi vysporiadat. co nasleduje dalej? mate nejake mrazacky na dalsie ket? drzim palce

melisska
17. lis 2008

peti, jasne ze sa nevzdam,tizim po babetku aj ked uz mam ž anjelikov, ktore lubim tiez 😔

zuzi mame 7 mrazacikov a ja by som chcela ist na KET v januari, ale neviem co na to moj manzel, lebo to ide velmi do financii, uz sme minuli 70 000,-Sk, tak mi povedla, ze na to nestiha zarabat 😒 ale on tiez tizi po babetku, tak do toho pojdeme znovu aj ked KET sa mi este nepodaril, mam vo vas priklad, same dvojicky 😀 😵

zuuuzana
17. lis 2008

no musis si zobrat z monni priklad. ta je uspesna ketkacka. 🙂
ja sice nemam s ivf nijake skusenosti a dufam, ze to klapne prirodzene.
meli a kolko rokov mas kedze si hore to nejak naznacila. ja csom citala v lete knihu o jednej rakusanke mala tiez mimo na oboch stranach tie su von a ma 39 a porodila krasneho synceka.
oh s tym missedom to je este velmi cerstve to je mi luto...

mmonna
17. lis 2008

Peti,Ty sa ides vydavat? 😉 No super,asi je uz nacase,ked cakate prirastok cez kopirak 🙂 Budes pekna nevesta....

mmonna
17. lis 2008

Meliska,mas toho fakt dost chudatko......ale co narobime,ked cim je tu viac neuspechov,tym to cloveku dodava viac sil ist dalej..Ty si toho zivym prikladom....
Nebolo by lepsie,keby Ti dali ten vajcovod radsej prec,ked je taky nepodareny?

A Zuzi,este nekric hop...preskocim,az budem kocikovat...vies,kolko sa musi este prejst krokov,aby to doslo do uspesneho konca....

petkaerdal
17. lis 2008

mmonka,ano v piatok sa berieme 😀 😀 ,tak narychlo a o nicom ,ale musime 😖
dufam,ze budem pekna nevesta,ved v piatok potom hodim foto

zuuuzana
17. lis 2008

mmoni tak uz som pssst.

zuuuzana
17. lis 2008

peti dnes rano som zabudla zobrat ten duphaston, myslis ze by som mohla hned vecer zobrat dve tabletky?

hanka60
17. lis 2008

Ahoj holky chci se zeptat muže být po IVF mimoděložní?Mám z toho strach ted jsem po ET a v nemocnici mě po laparce s tim pořád strašili mám rozsáhlou endometriozu a jestli se to nák pozná třeba bolest břicha nebo tak něco.děkuju za odpověd

petkaerdal
17. lis 2008

Zuzi,tak to neviem,kolko si ich uz zjedla? ja som raz po 8 tabletke vysadila a mrcha hned dosla

Hanka ahoj,ano aj po IVF moze byt mimodelozni,zial 😢 mam kamosku,co tak dopadla

melisska
17. lis 2008

Zuzana je to cerstve, ale uz to je ovela lepsie, dakujem

monka nedan vajcovod prec, pojde prec ak by to bolo v nom, zbytocne sa nedam operovat znova. mas pravdu ja sa nevzdam iba ked to uz nepojde 😉 ved som teraz bola uz tak blizko...

zuzy radsej neber dve, zober len jednu

zuuuzana
18. lis 2008

dobre ranko dievcata, mmonni kedy budes mat vysledky hcg?
asi az poobede ze?

petkaerdal
18. lis 2008

ahojte,Zuzi,ako si to vyriesila s tym duphastonom?
mmonka,som zvedava na tvoje Hcg

marcelli
18. lis 2008

Ahojky holky,tak jsem nakoukla na vaše stránky,jelikož jsem taky váš případ.Má za sebou mimoděložní těhotenství,kde mi vzali levý vejcovod a teď po laparce zjistili,že pravý je srostlý.Takže od října jezdíme k Apolináři a v prosinci nás čeká první IVF.Myslela jsem si,že to půjde vše hladce,ale po přečtení vašich stránek to nemusí hned vyjít ☹

mmonna
18. lis 2008

Ahojte kocenky....Marcelli,veru nie..nie je to az tak lahke,ale nakoniec to urcite vyjde.....

Rano som bola na krv,a vraj vysledok bude az zajtra poobede,lebo do labaku to ide do TN,a ja chodim k mudrovi do NMnV....ako keby to bolo na druhej strane republiky....takze musim si nechat zajit....

melisska
18. lis 2008

marceli, nejde, ale niekomu sa to podari na prvy krat. tak ti drzim palceky 😉

monna, to nechapem cakat na krv do druheho dna? 😒

zuuuzana
18. lis 2008

ahojte, mmonni tak cakame do zajtra. no som uz zvedava 🙂

ahoj marcelli 🙂 ale vsak sa niektorym zadari na prvy krat preco by si ty k tejto skupine nemala patrit.

petkaerdal
18. lis 2008

ahoj Zuzi,ako sa mas?

zuuuzana
18. lis 2008

ahoj peti prepac bola som behat 😝 predchvilkou som prisla domov.
mam sa fajn. co ty? ako to vyzera s pripravami na svadbu?

mmonna
19. lis 2008

Dobre ranko babulky.....Meli,je to o nervy,to je fakt s tou mojou krvou....ked som mala mimomaternicove,tak kvoli tomuto cakaniu som skoro vykrvacala do brucha.....az potom velice volal,aby som bezala do nemocnice......a tam ma hned operovali.....

Tak prijemne pripravy na svadbu Peti,a dufam,ze posles nejaky kolacik 😉

Zuzi,a Ty?Ako sa citis?

zuuuzana
19. lis 2008

dobre ranko mmoni, ja sa mam fajn stve ma este to auto ale aj to prestve 😉
dnes mam opat akupunkturu ideme zase carovat a tehotniet 😉 tak hovori stale moja akupunktur dr.
a vecer si ideme s mojim drahym tiramusu robit mnam zase nic z chudnutia .

a o kolkej ti maju volat? to si bola u teba v car na krv?

zuuuzana
19. lis 2008

peta ty si uz v 9tt teda ten cas leeeti 🙂))

mmonna
19. lis 2008

Zuzi...bola som u mojho mudry,ale ten sidli v riadnom zapadaku,takze kym to dojde do labaku,tak aj to kdesi stratia 🙂

petkaerdal
19. lis 2008

ahojte
mmoni,dakujem 😉
Zuzi,no prave som pozerala,ze mam uz 9tt
Zuzu dneska idem zajednat nejaku tu kyticu a drahu oblek kupit

zuuuzana
19. lis 2008

sa vam to blizi peti uvidis bude to mat caro. kazda svadba ma caro aj ked je len mala 😉
ja som svokre povedala na nasej svadbe na otazku : tak co ako si spokojna so svadbou ?
a ja : no uzastne od dnes sa vydavam raz do roka. skoro ozelenela hi hi hi

tak vela zabavy pri schoppingu 😀

to hadam nie mmonni. asi je to vsade tak u obvodaka to trva dlhsie u kazdeho.

petkaerdal
19. lis 2008

dik Zuz,len som uz taka nervozna z toho,ze sa to blizi,este stale neviem,co poviem,ci ano alebo nie 😀 😀

zuuuzana
19. lis 2008

ty si sisi. ale hadam ano 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

myslis ze aj tu v rak. maju tie cily papricky? tie susene co jedia baby na sk?

petkaerdal
19. lis 2008

ja neviem,nikdy som to nepozerala a co to chces jest? co si