IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

mmonna
23. lis 2008

Peti ved hej,ale ked si pomyslim,ze budem musiet malu vozit do skoly kazde rano/z dediny do mesta/a poobede chodit po nu,tak si to vies predstavit..aj s dvojickami 🙂 Ona je este len druhacka,a samu ju nepustim,lebo prechadzat cez cestu je u nas riadny adrenalin,i ked je tam semafor.....a potom este od zastavky to ma sakra kus do skoly..tak uz teraz mam s toho husaciu kozu...som asi trapna,ale prakticka 🙂

Vcera som pozerala fil podla skutocnej udalosti,ze sa jednej narodili 6torcata....to bolo nieco strasne sa o nich potom starat...same flasky s mliekom,oblecenie,plienky.....4permanentne makali.....takze dvojky uplna pohodicka 🙂

petkaerdal
23. lis 2008

mmonka,tak to budes mat co robit teda,ja este nemam deti

som nevedela,ze ty uz mas dievku velku a to ste maly tiez z IVF?

ale ved nejako zvladneme,skoda,ze ides tak neskoro na uzv,som na teba zvedava

melisska
23. lis 2008

moni unas nesnezi ani dnes, zima je poriadna, ale bez snehu, zatial 😉 a dvojickky to budu krasne babetka a ked mate dievcatko, jeden bude iste chlapcek ak nie obidve 😵

peti nemas zaco 🙂

mmonna
23. lis 2008

peti,ta sa podarila v poho......ja mam problem len od minuleho roka s tym mimomaternicovym,ked mi na druhy krat ten vajcovod zobrali...vraj to mimomaternicove vzniklo z prepracovanosti,nemala som ziaden evidentny problem....mala som 2roky 3zamestnania,a skoro rok bol muz v tej dobe v zahranici za robotou,takze to bolo vsetko na mne.....

Mel,poobede sme boli na Morave,to je kusok od nas,na horach,a tam uz je asi 10cm snehu,a krasne tam snezilo...Mina sa sla zblaznit od radosti..valala sa v snehu,a domov prisla ako zmrzlina,snad neochorie....
Rada by som mala,ked uz to teda budu dvojky,tak parik.......mam kopec oblecenia pre dievca,a aj hraciek,tak je to skoda este 1xnevyuzit 🙂

petkaerdal
23. lis 2008

aha a uz sa nejako zmierujes s tym,ze to mozu byt dvojicky?

mmonna
24. lis 2008

Ale ano....ved nejako bolo,nejako bude...a skor.ked som uz s tym zmierena,by ma mrzelo,ze by neboli......

orsulka
24. lis 2008

ahoj ...vsetky dievcata.....🙂)))
dnes až tak neskor...ale predsa ...bola som u zabarky...vytrhla zub.....!!! mal strpnutu polovicku hlavy...ale inak som štastná ,že to mám za sebou...

Peti....krasne ste vyzerali....ozaj!!!!! velmi pekne...🙂

mmonna
24. lis 2008

Orsu..ja som mala pred tyzdnom sakra problemy zo zubami...zapal nervu..a teraz idem zas,a zas kvoli nemu...uz teraz sa desim,i ked je to az v piatok...normalne som tam plakala od bolesti....az som sa hanbila...

orsulka
25. lis 2008

mmona....no jo.....ja som sa snažila a snažila som byť statočna...🙂))))) teraz ešte čakaám, kedy mi to ličko odpuchne......mám ho cele ubelene, ako mi ho tlačila .-)))

mmonna
25. lis 2008

Ahoj Orsu.....to prejde..neboj 😉 Co mas nove?

orsulka
25. lis 2008

tak okrem tohto zatial nič.... akurat mi jedna kočka pomohla s perom na puregon...aby som skusila oslovit jednu spoločnost Organon.....vraj mi pero poslu......a tak som tam dnes rano pisala mail.....a tak uvidim......-)
pri najhorsom skusit poprosiť v sanatoriu, vraj by to nemal byť problem...🙂

to lice dufam, že do zajtra to bude lepšie...ak nie...asi sa zas ozvem zubarke.......

orsulka
25. lis 2008

a čo ty???? je všetko OKI???????

mmonna
25. lis 2008

Orsu,ked Ti trhaju zub,tak to sa chvilu este potrapis..ale mozes si to vyplachovat repikom......

ja som mala s Caru raz inekcie,ale cena rovnaka ako v lekarni.....

ja som inak zatial ok.....ved sa uvidi,ako bude casom...uz som povedala kolegyni,ze asi dvojky,tak uz ma des,ze by som sla na rizikove.....

orsulka
25. lis 2008

takže to vyzerá tak, že im tam budeš aj chýbať !! 😀 😀 ale ak sa všetulinko potvrdi, kludne možeš ostať doma aj skor.....

mmonna
25. lis 2008

Chybat asi ano..lebo som uctovnicka,a to aj mzdova,a jedina 🙂 ale nechcem byt doma..je to asi divne,nebavi ma chodit do roboty,ale vozievam malu do skoly a aj chodim po nu...skola je kusok od mojej roboty,takze tak ci tak budem stale pendlovat.....
A okrem toho,potrebujeme aj prachy aby sme co najrychlejsie posplacali pozicky..lebo ked budem musiet byt doma,bude to mat muz tazke sam.....tak kym sa da,a nebudem mat nejake problemy,tak nezostanem doma....

orsulka
25. lis 2008

tak to sme kolegyne...tiež mám mzdy a aj personalistiku... 😵 😵 keď budem tehotna, tiež si neviem predstaviť, že by som mala niekoho odtialto zaučať.......ale ak by bolo treba ostať doma...tiežo sa bude musieť nejako vyriešiť. 😝

mmonna
25. lis 2008

Samozrejme,ze babo je na prvom mieste......ale aj tak sa neda zo dna na den zostat doma....ale ved kazdy sme nahraditelny........
Teraz sa mi tak drieme,ze sa mi vobec nic nechce...a to mam asi 40faktur nahrat,.....desny des...uz aby som od tialto sla..myslim dnes 🙂 mali sme auditorku dnes,tak nas dost potrapila....a pre dnesny den uz stacilo

petkaerdal
27. lis 2008

mmonka,ako sa mas? ako sa citis? tehu priznaky uz mas nejake?

mmonna
28. lis 2008

Peti,prave som vcera trosilinka spinila....ale bola som na sluzobke,a bola som dlho v aute..tak snad s toho..inak sa velmi bojim,aby to dopadlo dobre.....

A priznaky?sem tam som neuveritelne hladna....a potom je mi tazko....

orsulka
28. lis 2008

mmona...kedy ides na kontrolu???????

zuuuzana
28. lis 2008

mmonna tak k lekarovi ako to vyzera dnes so spinenim ?

petkaerdal
28. lis 2008

ahojte, 😉
mmoni pokial nekrvacas je to v poriadku,ale to spinenie sa stave,davaj si na seba radsej pozor 😉
ten hlad je normalny,ja to mam dodnes a pomalicky sa priprav na nevolnosti 😀

mmonna
28. lis 2008

Peti.....dnes som bola u zubarky,a to som mala hodinu a 10min otvorene usta....skoro som sa tam povracala,tak som musela zubarke povedat,co mi je lebo to bolo dost trapne..ked pochopila,ze preco ma namyka,tak hned bola milsia 🙂

Zuzi,dnes nespinim..neviem,co to bolo..asi sa mimi hlasilo,ze je este stale tam.....ale k mudrovi som nesla....budem odpocivat cez vikend,a v tyzdni sa uvidi...

Orsu,idem az 9.12.az tak ma objednali na UTZ.....

petkaerdal
28. lis 2008

mmonka 😖
mas bolestive prsia? ja velmi,uz ani na boku nemozem spat a od zaludku mi je skoro cely den spatne,ale vydrzime,no nie?

zuuuzana
28. lis 2008

meli super foto vyzera tok fakt happy 😉

idem do kina kuknut doku ako pracuju peniaze 🙂 aby som vedela ako zarobit a nerobit 😉

tak pekny vecer

zuuuzana
28. lis 2008

peta ty si uz v 10 tt ??? fuuu to letiiiiiiiiiiiiiiiii

zuuuzana
28. lis 2008

inac vsimla si si, ze to pisem kazdy tyzden ? " peta ty si uz v tolkom a tolkom tyzdni" sa udivujem ako keby som prespala nejaku domu hi hi hi to som ale trdlo ...

ale cas leti vsak sme nedavno hecevoli cez tvoju stimulku 😉

doma vsetko ok?

inac s kina nic zrazu sa nikomu nechce ☹ vsetci chcu ist radsej zit a nie moje dokumentarne filmy o money kukat vsak tu mame hospodarsku krizu a to si nikto nevsima, ach jaj my mladez 😉

zuuuzana
28. lis 2008

sorry z kina (nie s kina)

mmonna
29. lis 2008

Peti,kozicky ma este stale bolia 🙂 ale tusim uz to neni take desne,ako na zaciatku...to som nemohla ani chodit,ako sa mi tie jednotky potriasali 🙂
Zle mi zatial nie je,len sem tam tak tazko..ale pokec z WC este nebyva..... 😉

Zuzi,mam taky dojem,ze si to svoje predsavzatie,ze nebudes o mimi rozpravat,zobrala smrtelne vazne..uz sem ani nechodis 😉 ale na druhej strane,dobre robis,lebo by sme Ta len na to naviedli svojimi pisackami.....

jedna moja spolubojovnicka z KET-u zacala krvacat,a vraj sa rozbieha potrat,mudrovia jej povedali..je mi s toho zle.....a bojim sa o svoje babatka....

zuuuzana
29. lis 2008

mmonn vidis aj toto je dovod preco totu az tak obmedzujem. proste stavaju sa aj take veci ale my sa musime odosobnit neni to tvoj pripad takze sa nemas coho bat... (teda bat sa asi clovek bude cely zivot o svoje dieta) ale ked ten problem nemas tak nevivijaj svoju energiu nato.

ani ja sa neviem tak dobre odosobnit a preto mi to s casti ani nerobilo dobre clovek je hned vystraseny ked take nieco cita ze?

ja si vas z casu na cas precitam ako sa vam vodi 😉 a doma pekne snazilkujeme vsak z pisania tu neotehotniem
😀