IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

zuuuzana
20. lis 2008

Pre Petku 🙂

X X X X
X X X X
X X X X
X X X
X X
X X
X X
X X
X X
X X
X X
X X
X X
X

Zvonček šťastia zvoní,
Zvoní v každom z nás,
Jeho melódia krásna je.
Prajeme Vám, aby pre Vás odteraz,
Spievala čoraz viac,
Zvonivo a zázračne,
Aby Vám znela vždy pri Vašom spoločnom kroku... dni... roku...
Sú poklady sveta, ktoré možno dať,
ale lásku v manželstve možno iba priať.
Nech teda život Váš je šťastný ako v dnešný deň
a krásny ako sladký sen.

zuuuzana
20. lis 2008

jjjjeejejj vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tie kriziky maly byt srdiecka nevyslo mi to

ale tak aspon versik peti

prajem Ti nadherny zajtrajsok 😵 😵 😵

mmonna
21. lis 2008

Peti,aj ja Ti prajem krasny dnesny den..nech vam vela naprsi,lebo to su peniaze 😉
A pribrala som tiez asi 4-5kg,a teraz mi to stale stupa...som ako hroch...a este jedna spresnena info....skoro 2500hcg..... 😉

orsulka
21. lis 2008

mmona!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teeeeeda !!! supee...myslím, že už to začina byt uuuplne jasne!! .-))))) 😀 😀

ak som spravne pochopila Petka ma dnes svadbu?????? ano????? či čo???

mmonna
21. lis 2008

Ahoj Orsu.....myslis jasne na viacpocetne materstvo? 😉

Ano,Peta sa dnes vydava.......v albume bola vyfotena aj v svadobnych satach,tak neviem,ci to tam este ma.....
a ja musim makat v robote 🙂

Ty si tiez v praci?

orsulka
21. lis 2008

ano som......sem tam aj kuknem a napisem........
myslim na dvojičky...ano 🙂))))))

prave som volala obvodakovi...takže po menzes na ster na kultivaciu......po vysledkoch možno nejake preliečenie a znovu cyto ster......ale ked som sa ho pytala, či nebude problem, že v januari chcem stimulovať, tak povedal, že nie...... tak si myslim, že ok.....

skusim pozriet ten albumik 🙂))

PETKA........ KRASNY DEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😵 😵 😵

orsulka
21. lis 2008

☹ ☹ ☹ ta fotečka tam už nie je.........

počkam si na tie z obradu .-))) chichichichi

mmonna
21. lis 2008

Aj ja som na ne zvedava.....

Takze Ty s Novym rokom zacinas aj novu stimulku......urcite Ti to vyjde,ked tam nie je evidentny problem.....ved si budeme pisat,a drzat si palce aby nam to vsetkym tu ok dopadlo.....

Orsu,aj si pribrala po tych stimulkach?

orsulka
21. lis 2008

urcite ano...nejak moc to nesledujem...možno kilo dve.......ale ja pracujem na sebe tak 2x do tyzdna....nikedy viac inokedy menej...tak možno preto......ale ja som taka plnoštihla osobka, takže na mne to možno ani nie je vidieť ....hahahahahahahahahahaha

ja som zvedava, ked to na 5x bez priciny nevyslo , či to tentokrat vyjde .......

mmonna
21. lis 2008

a co Ti poradili mudrovia?nejaky iny postup alebo co...

Na foto nevyzeras plnostihla

orsulka
21. lis 2008

ja som t hore utlesia 🙂))))))) ale viac sa mi cpe do zadku a hlavne do stehien....ale je to OK 🙂)))))

nic..jednoducho asi len skušať...aj normalne aj s pomocou....fakt nevedia, že čo.....niekedy neviem, či je lepšie, ked najdu niečo a da sa to aspon liečiť.....alebo takto, ked sa ani nemusim napchavat "vitaminmi" a liekmi......

mmonna
21. lis 2008

je to o nervy..a keby nebodaj,co urcite nepredpokladame,tak budes skusat,dokedy sa to nepodari?tento si uz musis platit sama,ze?

orsulka
21. lis 2008

tak kym sa nepodari asi nie....................pocitame, že teraz ako samoplatcovia....to bude poslednykrat......je to velmi drahe....
a na druhej strane...ymslim, že po tolkých pokusoch to nestoji za tie nervy....mám ich len jedny.....a roky mi pribudaju....... potom asi už adpocia........

mmonna
21. lis 2008

Rozmyslala si nad adopciou?Asi je to riadne zlozite vybavit si to..ja som tiez nad nou rozmyslala...ale byvam na dedine a ludia su strasne zli.......no muz nechcel o tom ani pocut....
Ono aj roky pribudaju,to je pravda,ale aj tych nervov clovek tolko nema ako ked bol mladsi....

orsulka
21. lis 2008

presne tak.......adpociu sme prebrali s mojou polovičkou......nie je proti...my jednoducho chceme babo......a bud bude vlastne, alebo nejakemu pomožeme a dame mu domov.......

mmonna
21. lis 2008

Vies,jedna moja suseda sa tiez snazila roky rokuce..potom jej volali z nemocnice,ze prisiel na nu rad,co sa tyka adopcie,tak si musela z dna na den zaobstarat vsetky veci pre mimi,a na druhy den sa stala mamou....asi do dvoch rokov ostala tehotna a ma dceru.....asi by to i Tebe pomohlo.....to snazenie blokuje psychika..ale to uz urcite davno vies.....ale riadit sa tak,aby si sa nestresovala,to nejde pozna to tu kazda....

petkaerdal
21. lis 2008

Dakujem kocky,foto v albume na chvilku,pozrite....bolo to pekneeee 😀

mmonna
22. lis 2008

Tak dobre ranko cerstva manzelka 😉 Isto este krasne spinkate po svadobnej noci,aj s babatkami 🙂 Fotecku som uz nestihla.......to musela byt ozaj len chvilka....Popis,co a ako bolo......

Peti,a co hovoris na moje ciselko hcg 2500?Bola som najviac zvedava na to,co mi Ty povies....

Ideme poobede do kina,tak az navecer sem skocim..

Prajem vam vsetkym nadherny sobotny den/u nas krasne snezi/ 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
22. lis 2008

ahoj mmonka,ak si tu foto,este nehaodim,nechcela som sa dlho zverejnovat 😉

no vyzera to na dvojky,uz som ti to pisala 😀 😀 😀 super

mmonna
22. lis 2008

Peti,uz som videla ste uzasni a Ty si krasna...aj mamina aj nevesticka...a ziaris stastim......nech vam to vydrzi aspon 100rokov 😉

ja som Ti to len upresnila/hcg/lebo vcera som dostala spravu od mudra..a je to o 400/neviem coho/viac 🙂

petkaerdal
22. lis 2008

dakujeeem mmonka 😉

co je o 400 viac? no mne sa zda riadne vysokanske,cize na dvojicky,ja som bola 12 den a mala som 940Hcg a su to dvojky,ako vysite...tesis sa,ze by to mohli byt dvojky?

melisska
22. lis 2008

peta naaaaaaaaaaadhera 😅 😵 😵 😵 krasne babulky 😵 a blahozelam ku svadbe a prajem vam, aby ste vsetko v zivote spolu lahko zvladali, s velkou laskou, uctou jeden voci druhemu a doverou 😵

moni aj tebe blahozelam ku babetkam 😀 ja si tiez mysli, ze dve 😵 ale HCG musi stupat kazde dva dni raz tak, napr. 300 a o dva dni 605 😀 pocopila si ma 😅

mmonna
22. lis 2008

Mel,pochopila......a to som nevedela,ale ja som bola na 14den na krv...nemohla som sa dopatrat vysledku,lebo v labaku mi ho nechceli dat..potom tam volal mudros,tomu povedali,ze mam okolo 2100a ked mi nakoniec poslal spravu od nich mailom,tak tam bolo 2500......vies?ja som bola taky zlozity pripad pre nich,ze presne vysledky som sa dozvedela az o 4dni neskor po krvi...na krvy som bola len raz,nikto mi viac nekazal....

melisska
22. lis 2008

moni nevadi to su dvojicky a ste zdravucke, to je najdolezitejsie 🙂 mne brali HCG kazde dvy dni a ked rastlo ako malo prestali, ale ty mas takeeeeeeee vysoké ze nemusia opakovat odber 😀 😉

mmonna
22. lis 2008

Dik Mel,som nervozna z dvojiciek...v nasej dedine to bude rarita 🙂 ale zvladli to ini ,zvladneme to aj my...ale este to nemam potvrdene,takze radsej som tisko.....

A Ty ako?

melisska
22. lis 2008

moni ved len tak potisku 😉 🙂

ja neviem, neprisla mi mrcha, ale nie ze som tehotna, neprisla mi, mala som mat mminulu nedelu a nic, tak neviem, musim byt trpezliva, po tom vycisteni som dlho krvacala a aj po dvoch tyzdnoch som dostala mrchu 😒 tak neviem. nechavam tomu zatial volny priebeh, aj tak sa nemozem ponahlat. 15. januara som objednana na hematologicke vysterenie a mam ist aj na kontrolne vysetrenie ku svojej dr.-utz, utz prsnikov a onkocytologiu, velmi sa mi nechce, ale radsej pojdem.

zuuuzana
22. lis 2008

ahojte dievcata
🙂

aj na sk tak krasen snezi ??? nadhera idem hned von 🙂

melisska
22. lis 2008

zuzana u nas nesnezi ☹

mmonna
23. lis 2008

Mel,radsej si dat vsetko pret otehotnenim do poriadku,aby si si mohla povedat,ze si pre uspesne otehotnenie spravila vsetko..a nie len preto,ale hlavne pre seba,a kludny zivot....
U nas snezi,a to doslova vichrica.....Mel urcite uz aj u vas.....

petkaerdal
23. lis 2008

ahojte,
melisska dakujem 😉

mmonka,nie si sama,co je nervozna z dvojiciek,ja sama tomu este nejak neverim a bojim sa toho 😅