IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

mmonna
19. lis 2008

Zuzi...ides aj Ty na chilli papricky?Ja som ich tiez jedla,ale moc dlho mi to nevydrzalo...stipe to jak des.....ale maju to v klasickych sackoch,ako byvaju koreniny..ja som si kupila v Tescu cerstve,v takom kelimku.....

Tie vysledky su este neni hotove......asi ma slak trafi.....asi skor porodim 🙂

petkaerdal
19. lis 2008

mmonka,este to neni? ja tu zvedavo na to cisielko cakam 🙄

mmonna
19. lis 2008

Peti,a ani nevies,ako zvedavo cakam ja,az mi je zle od zaludka z nervozity..vraj mi ma mudr volat,takze ci zavola alebo nezavola.......pochybujem,ze bude volat......urcite sa to dozviem,az zajtra rano,ked si budem volat ja....

melisska
19. lis 2008

Je dobre papat chilli papricky na prekrvenie maternice aj zabijaju protilatky proti embryjku, a niekde uz neviem kde robili pri umelom vyskum a tie zeny co ich papali mali vacsi uspech pri otehotneni🙂)) 😉 😀

monna 😝 tak to je vrchol 😕 , este ked ide zene o zivot 😠 to sa velmi cudujem, ze v tomto storoci takto zanedbavaju starostlivost o zeny 😠

petkaerdal
19. lis 2008

no to ti verim,ale ved necakaj a zavolaj ty neskor,necakaj,kym dr. zavola...

mmonna
19. lis 2008

Ja by som bola vterna,ale oni dnes konicli podla sestricky o dvanastej,a sestricka mi povedala,ze dr tam bude poobede este volat......reku to urcite,som si pomyslela..ale bola by som sakra prekvapena,keby volal......

Sme proste len body na preplatenie v poistovni.....

petkaerdal
19. lis 2008

no pekne a co si teda nesla do centra na test? uz si mohla vediet
to je o nervy takto co?

mmonna
19. lis 2008

To teda o nervy je...Centrum mam az v BA to je 120km.....a toto je nejakych 20km...musela by som zas vymeskat z roboty,muz tiez/sama si netrufam po BA/a aj mala by musela ist s nami,a vymeskat zo skoly...proste komplikovane jak fras...ale snad to cakanie bude stat za to.....kazdu sekundu pozeram na telefon,ci sa ozve....

zuuuzana
19. lis 2008

mmonni ver ti, ze to je o nervy. ale klud, nestresuj sa zbytocne tehulka si a to je jasne 🙂

ano chcem skusit papricky ale dnes sa na to este opytam mojej akupunktur dr. ona sa vyzna robila studium na gyn a aj na ivf.

mmonna
19. lis 2008

Jedna moja znama hovorila,ze vraj to nie je dobre...kolko ludi,tplko nazorov...najlepsie,ked Ti povie hlava studovana 🙂

Ja uz som nieco zistila,ze vysledky su,ale mi ich nemozu povedat,lebo sa to pacientom nehovori,musi to prebrat este ich dr,a potom zajtra si musi zas moj mudros zavolat,a az potom si mam ja jemu zavolat.....proste nekonecny kolotoc birokracie.......takze este jeden den musim vydrzat......nerozcukujem sa,ale nemam na to slov proste.....ako keby mi testovali tolko krvy ako zo slona....

zuuuzana
19. lis 2008

jeeeee no teda pacient ma narok mat okamzite svoje vysledky v rukach ziaden konzultacie poza chrbat.
teda ma stvu. ale super ze to beries s pokojom 😉

mmonna
19. lis 2008

Ved som sa nacakala uz dost,tak som sa to uz naucila...ale uz viem vysledky....mam okolo2100 😉 volal mi ten moj mudros..uz ho nevymenim..je zlaty 🙂

petkaerdal
19. lis 2008

zuzi na kotrej ruke sa nosi obrucka? sak som zmätene,kazdy vravi,ze na lavej a ja som si doteraz myslela,ze na pravej 😅

mmonna
19. lis 2008

Ty mas teda starosti Peti 🙂 Kolko byvate uz spolu?

petkaerdal
19. lis 2008

4 roky mmonka...a kde ta obrucka ma ist? ty si nemala ,ked si sa vydavala? 😝

mmonna
19. lis 2008

Ale mala som obrucku,myslim na lavej,ale to uz bolo davno...13rokov sme spolu......Peti hcg mam okolo 2100,musim sa votriet znova ked,si si nevsimla 🙂

petkaerdal
19. lis 2008

nevsimla som si ,prepac...coze????????? ktory den si dneska 14? to budu dvojicky moja,ako vysite 😀 aspon nebudem sama 😀

janula13
19. lis 2008

mmonna, blahozelam, vitaj v klub dvojickariek, peti akoze si sama a co som ja? 😅

zuuuzana
19. lis 2008

ahoj mmonni blahozelaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm 🙂 tak aj ty sa pridavas do klubu dvojiciek. 🙂

peti v rakusku sa nosi na pravej (ani ja som nevedela upozornil nas ten co nas oddaval hi hi hi)

a na sk sa nosi na lavej

a zasubny v rak. na lavej

a na sk na pravej

tak si vyber chces byt slovensky obrucnica alebo rakuska 😀

mne je moja obruska zial "tesna" tak ma oddych ale zasnuby pasuje tak aspon ze tak 😀

melisska
19. lis 2008

monna blahozelam, pisala som ze same dvojicky 😵 😵 😵

zuuuzana
19. lis 2008

teraz som si precitala co som napisala 😀 😀 😀 pisem ako talian 😀 😀 😀
ale aspon som sa sama na sebe pobavila 😀
pa krasny vecer alebo uz dobru noc 😔

mmonna
20. lis 2008

Dobre ranko babulky.....takze myslite ze dvojicky su to? 😉 Peti,aj Ty si mala na 14den tak?Urcite si to nepamatas,ale aspon priblizne.....ja uz v noci nespavam,lebo rozmyslam tiez,ako to zvladnem 😉

petkaerdal
20. lis 2008

dobre ranko kocky,mmonka,ja som bola na krv 12 den a mala som 940 Hcg,dvojky ako vysite,verim,ze u teba to nebude inak,je to prilis vysoke 😀 😀 😀 suppeeeerrrr
ja viem mmonka,co prezivas,ja som mala vseliake myslienky a stale neverim,ze cakam dvojky a bojim sa,ako zvladnem,ale zvladli ine,zvladneme aj my....a u teba to teda nieje potvrdene este,kedy ides na uzv?
Zuzka,ako sa mas?
mna zacina prepadat nejaky predsvadobny stres 😅

orsulka
20. lis 2008

jeeeeeeeeeeeej..!!! dobre rano bambulky!!!!! toto je fajna tema....sa mi to tu páci, lebo skoro vsetky tehu!!!! gratulujem.....🙂))) a to ste vsetky len s jednym vajcovodom??????

petkaerdal
20. lis 2008

orsulka ahoj,nie ja sem nepatrim,ja som sa sem len tak trosku priplietla 😀
ja mam obidva vakcovody,ale zato kopec inych problemov 😢

zuuuzana
20. lis 2008

dobre ranko kocky, peti citala si o pikhinej laparke. zazrak ze? suuuper mam z toho fakt radost 🙂))
inac sa mam fajn az na to ze sef neprisiel do prace a ani mobil nedviha proste nezvestny a ma plno terminov vrrrrrrrrrr nezodpoveny muzi.... 😠

ahoj orsulka no mame to tu tehulkovske v poslednom case, a my ostatne sa tiez coskoro pridame samozrejme aj stebou 😉

orsulka vacsinou sa tu dievcata po mimomaternicovom tehu a tym maju len jeden vajickovod.

vy idete myslim na 4 ivf ze? tak tfuj tfuj tfuj aby vam to cislo 4 prisnieslo stasticko 🙂

orsulka
20. lis 2008

ano ideme na 4 IVF.......pocitam v januari začiatok .-)

orsulka
20. lis 2008

petka....ale cakas dvojičky........a to jejto teme to dodáva velmi pozitvnu energiu...s dvomi alebo jednym vajcovodom 😀 😀 😀

petkaerdal
20. lis 2008

Zuzicka moja ajoj,ja uz verim na zazraky,odkedy sa prihodili aj mne 😉 ,superrrr

orsulka,drzim ti palce a prajem,aby 4 ivf bolo u teba uspesne,ako u mna 😉
do akeho centra chodis?

pikha
20. lis 2008

bre rano kocendy 🙂 nastavajuce maminky 🙂 nevesty 😉 🙂