IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

orsulka
20. lis 2008

chodim do Heliosu.....tebe sa podarilo na 4x???????? no ved vravim, že sem patris??????? 😀 😉

mmonna
20. lis 2008

Orsulka,ja som z jednym vajcovodom,a ten druhy udajne nepriechodny...som tehu,ale neviem este s klkymi babatkami 😉 na UTZ idem o 3tyzdne ,takze okolo 9-10.12......

Pikha,ako sa dari?

Peti,takze uz sa Ti to krati..ides dnes zapijat slobodu do nejakeho striptiz baru? 😉

Zuzi,ja by som bola stastna ako blcha,keby bol sef netvestny aspon jeden den..ked je tu,tak je to strasny des...nevies,co Ta pri nom caka.....ale dobre urcite nic,...

orsulka
20. lis 2008

mmona....inak mmchd aj ja som mona 🙂))) ja viem, citala som tvoje prispevky...teda viem, že si tehu...🙂
aj to, že to asi budu dve!!! 😵

petkaerdal
20. lis 2008

ahoj pikhuska 😉 ako sa mas?
ano orsulka,az na 4 ivf nam to vyslo a hned dvojnasobne,dufame,ze to dotiahneme do konca
mmonka,preco az tak neskoro ides na uzv? ja som sla hned o tyzden
nie nejdem nikam zapijat,ved nemozem,peciem a varim od rana 😖

orsulka
20. lis 2008

petka.....určite dotiahnete.......!!! 😅

pikha
20. lis 2008

ahoj moni, dakujem, dost slusne 🙂 mozno budeme mat sancu aj na prirodzene otehotnenie, kedze laparka ukazala pekny prechodny vajcovod 😎 A tuna o tebe citam ze dvojky 😵 😵 gratulujem!!!
ahoj peti 🙂 a diky, dobre 🙂 bolia ma sem tam tie rany ale chvalabohu ze uz je to za mnou. a ty ako nevestinka? co budes mat oblecene zajtra? 😎

petkaerdal
20. lis 2008

musime orsulka,musime 😉
nevidela si foto pikhus? mala som v albume,len som to dala prec,ale vlozim ak chces na chvilku,nechcem sa zverejnovat moc

mmonna
20. lis 2008

Pikha dufam,ze sa Ti to podari prirodzene,ked si si uz tolko vytrpela.......A diky,ale na dvojky je predsa asi este len skoro mysliet,ked to nemam cierne na bielom 🙂 I ked by Petka asi bola velmi rada.... 😉 lebo mi priala dvojnasobnu radost....

Tesi ma Mona-Orsulka 😉 Ja chodim do Gyn Fivu v BA

petkaerdal
20. lis 2008

ja som velmi rada,ked niesom sama mmonka,ale fakt sa ich tiez bojim,ale co mam spravit,kto by to cakal,ze 3 x nic a na 4x hned dve 😕
prajem ti ich,ale si mi nenapisala,ktory den si to bola na krv? alebo som si nevsimla 😅

zuuuzana
20. lis 2008

peti myslim, ze mmon bola 17-ty den na krvi.
inac sef sa konecne ozval, ale dnes ostane doma, lebo vcera oslavoval rozvod. chapete to sa uz aj to oslavuje.

no hej mmon aj ja som rada ked mam od neho pokoj, ale on ked necakane nepride tak musim ja jeho terminy riesit a aj sa zucastnovat a sama mam prace ako na kostole. a rozhodovat o veciach z ktorych ma boli zaludok.
ach jaj no co uz sef si to moze dovolit proste sa z opice vyspat 😠

peti mi sme sa doma rozhodli, ze nebude uz temu dieta preberat. teraz sa budeme koncentrovat len a len na nas dvoch a na nas vztah a vychutnavame si kazdy vecer. vela sa zmenilo. ja som totizto pred tou nehodou sa strasne rozcitila a na christopha nakricala, ze ma to vsetko unavuje to moje premyslanie ma unavuje co je lepsie ist na ivf alebo skusat. no ale prisla som na to, ze mam predsa tak vela casu. mam 27 a nic s tym nespravim co bolo bolo. a nakoniec ked chris povedal uz sa doma najblizsi pol rok nebude vecne nase dieta riesit koniec uz nechcem o tom pocut. tak sa mi nejako uzlavilo... ani sama to neviem vysvetlit a konecne som trochu uvolnenejsia. ja teraz proste najblizsie 3 mesiace nic neocakavam a tym je to pre mna jednoduchsie ...

som sa ale rozpisala uffff no nic

o kolkej sa to zajtra specati?

zuuuzana
20. lis 2008

sorry mon bola 14-ty den po et na krvi preklep

ze monn?

zuuuzana
20. lis 2008

peti a co pecies ? a varis ? tak budes ty robit aj svadobnu hostinu ? pilna vcelicka 😉

orsulka
20. lis 2008

zuzana,,,,, ale to je super, že si sa uvolnila......si ozaj este mlada, a prave preto sa možno v tomto obdovi zadari, a nebudeš už musieť nič take riešit....ako ivf, alebo nie..... jenoducho kasli na to.....

zuuuzana
20. lis 2008

ano orsulka, je to urcite to najlepsie riesenie. teraz si aspon este vychutnam ako je to sama s partnerom, lebo ked tu bude baby tak to uz nikdy teke nebude... aj sa volako na tento uvolneni cas tesim. hi hi hi

len aby sa so mna nestal alkoholik, kedze mame vecer pri svieckach s vinom, vecer vo vani s vinom a vecere stale vonku naordinovane . hi hi hi ale hadam nie .

orsulka a ako dlho sa vy snazite? a kolko mas ty rokov?

orsulka
20. lis 2008

ja mam o 10 viac ako ty...snatime sa asi 4,5 roka.....3x IVf 2x KET.....z toho 1x mimomaternicove oplodnenie....zobrali mi pravy vojcovod...v januari chceme zacat s dalsim IVF...pravdepodobne to bude posledny takyto pokus....

mmonna
20. lis 2008

Orsulka....nemas este ziadne dietatko?Ja mam 36rokov....takze ja to mam tiez na male...40tka na krku a ja mamicka...je mi to smiesne,ze som uz stara...ja som bola uz zo skoly vonku,ked mama mala 40tku,a to zo strednej....

Peti ja som bola na krv na 14den.....

Zuzi,urcite sa to skor podari,ked budes v poho.....on to asi mlcky v sebe trpel,nechcel Ti nic povedat,ale uz aj u neho pohar trpezlivosti pretiekol,ked tocis len o tom...ako aj ja..u nas to bolo tiez len o tom..a obdivujem toho mojho,ze to dokazal stale pocuvat,a este sa mi k tomu aj vyjadrovat

zuuuzana
20. lis 2008

a kedy bolo ursulka to mimomaternicove oplodnenie? pri poslednom ket?

petkaerdal
20. lis 2008

Zuzka,super,ze si sa upokojila a ze ste sa na niecom dohodli 😉 😉
no s tym casom ja neviem Zuzii,ja som necakala,ja som si vzdy hovorila,ze je najvyssi cas,ale je to na tebe a o tvojom citeni,ale drzim ti palce,nech sa zadari co najskor 😉

jej,tak to s mmon vyzera nadejne na dvojky,supiiii

Zuzi,peciem zakusok a idem robit majonezovy salat a kuracie rezne a chlebicky,len skoda,ze ja nemam chut na nic 😅 svadobnu hostinu nie,ale pride kamoska,tak nech nieco mam

petkaerdal
20. lis 2008

Zuzi,kolko sa uz snazite ? som nejak zabudla 😅

orsulka
20. lis 2008

Zuzi, pri druhom IVF.....vložene embryjko zabludilo do vajcovodu.......ani jedno KET nebolo pozitivne..... pri poslednom IVF mi na KET ani nič neostalo....

orsulka
20. lis 2008

dietatko nemam žiadne....zatial 🙂

pikha
20. lis 2008

orsulka..no.. ty mas hodne toho za sebou.. a ak sa smiem spytat, v com je problem u vas? ja mam 33 a tiez este ziadneho mimisa, ale tak, co uz, treba zivot brat aj z inych stran a svet sa nezruti preto 😝 Kamoska mi bola v Heliose a ta si velmi chvalila to centrum, mozno tuto po vzore petky bude aj tvoje stvrte uspesne 🙂
zuzi, aha, takto je to teda.. otazku z IP teda beriem naspat, a presne, ono taka pauzicka nikdy nezaskodi lebo ked je clovek sustavne fixovany na jednu vec, nielen ze sa ta vec nepodari, ale neprospieva to ani okoliu a ani cloveku samemu, a vsak vlastne na sebe najlepsie vidis. daj si pokoj troska a ked sa priroda ohlasi, budete riesit 🙂

zuuuzana
20. lis 2008

peti no v podstate 4 a viac sme spolu 5 a niekolko mesiacov a nikdy sme nedavali nejak pozor. az na ten prvy rok sme davali. takze nieco cez 4. asi 4,5 . radsej nepocitam. ked sa zadari sa zadari ked nie ide sa na jar alebo neskor na ivf. ale ja verim ze sa do jari zadari. moja dr.akupunk. vcera povedala, ze je o tom presvedcena. ze ona spravi ten vajickovod pekne priechodny. takze to nechavam pro zatimmmmm.

ooo mnam aj ja chcem kolacik (ale zase chudnem --> teda este vzdy)

ursulka tak teda tehu si uz bola cize ked sa uz raz podarilo tak sa podari aj druhy ale uz na spravnom mieste 😉

pikha
20. lis 2008

moni, dakujem 🙂 ja by som najradsej keby tak 🙂 Kedy ides na srdiecko? A 36 voooobec nie je vela, a uz vobec nie ze stara, no este to tak 😵

orsulka
20. lis 2008

pikha.....problem nie je ...teda maspon nie zdravotny....jednoducho to je asi na prirode 🙂 cakame teraz na vysledky z genetiky, čo počitam aj ja aj lekar, že tie vysledky budu dobre, pretože sa vajicka spontanne oplodnuju aj rastu bez prbolemov...jednoducho vložia a nevie sa tam usadiť ....

mmonna
20. lis 2008

Pikha,ideme okolo 9-10.12,a to bude aj hned o pocte a asi aj uz o srdiecku......tak som strasne zvedava......

Orsulka,ked si si povedala,ze je to asi posledny krat,tak urcite to teraz vijde....ale aj tak Ta obdivujem,ze si vytrvala bojovnicka,a urcite mas aj takych malych potomkov po sebe,ze aj oni sa uz tiez posnazia ostat u maminky v brusku 😉

Peti,take rezniky,mnaaam.....asi si aj ja spravim na vikend,mna nema kto ponuknut,nikto nic nema. a do Vianoc daleko....

zuuuzana
20. lis 2008

teda dnes sme v tejto teme aktivne. 🙂

nerobte chute na papanicko chudnem muuuusiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ach jaj

mmonna
20. lis 2008

Aj ja priberam...co tyzden,to kilo hore...uz sa blizim k 70 🙂 asi ma urve..ja som take male pivo,a tolko vela kil musim nosit zo sebou 😠

petkaerdal
20. lis 2008

no mmonka,tak si este vychutnaj vsetko jedlo,lebo ked budes mat tehu stavy,ako ja ,tak budes aj plakat,je to horzne nieco,mne nic nechuti,mozem aj umierat od hladu a pri pomysleni na akekolvek jedlo mi je zle a to nevravim,ze sa v takom stave neda ani varit,no hrozne...ale vydrzim 😉
no Zuzi,ide buchty som videla,co by mali chudnut,nie si ziadna kysna zase..

mmonni,kolko si pribrala po stimulke? ,mne ostali 4kg a uz dole ani nepojdu asi 😖 aj ja sa blizim k 70-ke

zuuuzana
20. lis 2008

male pivo to znie dobre hi hi hi