IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

zuuuzana
6. lis 2008

ano som v robote. no tak to by uz mohli byt babulky alobo aspon jedna zahriznute.
no aj ja priberam ale ty mas na to ospravedlnenie ved ta hormonalna davka pri ivf nie je urcite ziadna sranda.
ale ja som proste pazrava. moj muz ma nocnu moru stale sniva, ze som tehulka a strasne tuuucna. ten ale stresuje viav nez ja 😉

mmonna
6. lis 2008

Aj mne ten moj,ze teda Ty si hroooooozne pribrala......ale ked sa to ET nepodarilo,tak uz nestresuje,ze by som bola teraz...radsej sa necha prekvapkat 🙂 dufa len,ze prijemne,lebo do druheho IVF uz nechce ist,tak potom uz radsej ani nerozmyslam.....
A ake mas zamestnanie?Ja som uctovnicka....

zuuuzana
6. lis 2008

marketing-reklama-nakup kupelni pre obchodne domy s nabytkom 🙂
kreativnost bola vzdy moja silna stranka 😉

aha no to je to ze muzi to vnimaju inac, ... ale terza na to ani nemysli ani muk o druhom ivf toto muuuusi vijst a basta. spravaj sa uz ako ozajstna tehulka a telo uz teraz presviecaj 😉

mmonna
7. lis 2008

Dobre ranko Zuzi......Takze si asi dost v praci vytazena.....potom musis asi troska pribrzdit......
No vcera ma moje dieta tak vytocilo,ze dnes som sa sama seba pytala.ze naco mi je dalsie...asi aby som skor skonicla na psychine.....

zuuuzana
7. lis 2008

hi hi hi a co spravila? ako dlho si v praci? ako sa citis?

mmonna
7. lis 2008

prikazala som jej,aby nasla noznicky,sla som jej strihat nechty.No jej sa nechcelo,tak zacala nervacit,a zurit,a kaslala na to.Tak som jej povedala/inak v klude,lebo sa musim setrit a nestresovat 🙂 /,ze jej dam taku facku,ze jej stena da druhu 🙂 A ona uplne drzo:"Tak daj,daj,nech sa paci"No,co by si spravila?No tak nieco utrzila,a ona mi nadala,ze som hnusna matka a ze ma nenavidi......No co by si na to povedala?Keby som to povedala v jej veku mojmu otcovi,alebo mame,tak mam vyrazene minimalne zuby......A to ma Miňa len 7rokov.

Do prace chodim na pol osmu,lebo Miňu vozim do skoly/sme blizko seba inak/a potom robim do pol stvrtej.....
A ako sa citim?Sem tam ma pichne nalavo v podbrusku.....hovorim si,ze sa zavrtavaju🙂))

A Ty?ako sa citis?Kolko Ti uz MS meska?

zuuuzana
7. lis 2008

hi hi hhi to je pripadka no darmo je uz ina doba. ale som sa pobavila aj 🙂 prepac.

no tak to su urcite tvoje vrtulky 🙂

nie este nedosla pokasle mi moju prikladnu ms. ma stve 😠 inac sa citim fajn 🙂

mmonna
7. lis 2008

Haha,ze stve...ma nestvi 🙂 tak mimi sa uz mozno usadza v brusku,a Ty by si radsej tu mrchu 🙂
Zuzi,teraz si uz nepamatam,ten druhy vajcovod mas v poriadku?Prepac,ale citam tu jedno cez druhe,tak uz som z toho popletena....
A k tej mojej dcere,ved pockaj..sa dosmejes,ked Ti Tvoje dieta vylezie aj na hlavu 🙂

mmonna
7. lis 2008

Zuzi,to,v tom albume si Ty s manzelom?

zuuuzana
7. lis 2008

mmoni ja som realistka cize test negativny, tehu nie som --> pojdem v pondelok k mojmu dr. nech strekne nieco do prdelky. 🙂

no ten druhy je vlastne priechodny ale pod vacsim tlakom bola priechodnost cize "skakat" nemozem.

ano ja viem mmoni ze aj mne bude-u moje-i dieta - deti nervy "zrat".

ale tichemu smianiu som sa zial nevyhla, ked som si to precitala. je to ubdivuhodne, ze kolko sebavedomia maju deti v 7 rokoch. no samozrejme vela nezdraveho sebavedomia nie je tiez dobre, ale je to predsa super ze nema pre nicim strach. strach len obmedzuje - nieviem kto strach vymyslel. ja som tiez taka papula odjakziva bola aj budem a usla sa mi nie jedna na zadok, ale dnes viem ze to nie je zle clovek je aspon priebojny. takze sa vzdy zabavim.

ano to sme my aj s nasimi imaginarnymi detmi nie su sladke? no dufam ze v skutocnosti budu este sladsie 🙂

mmonna
7. lis 2008

Ach to mi je luto Zuzka....a ja som tak dufala,ze snad budeme spolu.Ale ved ani ja som este nepreskocila...

A bola si s nim aj na laparke?-myslim s tym vajecnikom,alebo Ti to testovali len kontrastnou latkou?

No to moje dieta je frajerka len doma,kde si moze vyskocit,ale v pondelok sme boli na krcnom po znamosti u primara,lebo stale pokaslava,tak som chcela,nech ju pozrie.....ona hystercila,plakala,vzpierala sa,potom prosila...do nosa jej pozrel,ale ona do krku neznasa s tou palickou,potom ju nadrda na vracanie....ale pozeral jej tam s takym zrkadielkom,ja som jej drzala ruky,co sa vzpierala,a nakoniec dr kopla do gu....i 🙂 🙂skoro padol do kolien, chudak,tak mi ho bolo luto,lebo bol velmi zlaty....a decko Ti narobi takuto hanbu.....No otras.....

Tie Tvoje deticky su ozaj sladke,to mas pravdu,a aj vy vyzerate spokojne 🙂 🙂

hanna
7. lis 2008

Moc moc zdravím Milu 🙂 🙂 Cetla sem si tvoje prispevky a je mi moc lito,ze vto Ivf nevyslo 😢 ja ti budu moc drzet palecky aby to vyslo priste.Jinak u me porad stejny stav,taky nic ☹ minuly tyden sem byla na laparce v nemocnici na pruchod.toho zbyvajiciho vejcovodu,takze pruchodny je akorat mi zjistili mala loziska Endometriozy ale ne v tom vejcovodu.Takze ted sem dostala Clostilbegyt na 3mesice a budeme to zkouset normalne a kdyz nic,to samozrejme tak bude tak dostanu antikoncepci na pul roku kvuli te endometrioze pry je ant.na to dobra no a potom IVF.Bude to jeste dlouhy a dr.me dostal s tou antikoncepci ale pry to pomuze.Takze tak,trochu sem sev rozepsala 🙂 Doktor me chlacholil ze po te laparoskopii by se mohlo zadarit normalne kdyz je to prostouchly no uvidime.Ted mam neschopenku na mesic,pry at si odpocinu 🙂 sem rada ze nemusim do prace,porad ty vecny otazky.Jinak vas moc holky zdravim 😵

mmonna
7. lis 2008

Hanna ahoj...takze mas po laparke.....a nieco take ako IUI Ti neodporucali?Resp.ci by si to neskusila tak?Predsa len to IVF je velmi narocne,i fyzicky,i financne.A ked to uz mas precistene,a keby to neslo normalne,tak tento sposob by bol asi lepsi...no asi sa mylim,dr su mudrejsi 🙂 🙂

zuuuzana
7. lis 2008

mmoni no laparku som mala uz dva krat, 1x kontrastne latky a 1 x hysteroskopia.

cize uz ma nik na laparovicu nenahovori (dufam). uz chcem byt normalka tehu a basta.
ano my sme kludasi tak aj deticky dufam ze budu 😉

hani ahoj. to ano po lsp je velka pravdepodobnost otehotnenia ak je vajickovod priechodny. cize vela uspechov pri snazeni 😉

zuuuzana
7. lis 2008

uz len 1 minuta a zacina weeeeekend . huuuuuuuuuuraaaaaaaaaa 😀 😀 😀

ale co budem robit hmmmmm ☹

mmonna
7. lis 2008

takze pekny vikend Zuzi......ja budem varit..dnes śme mali na obed super plneny rezen,takze urobim to....a potom v nedelu pojdeme niekde na vylet,ale ma vraj prsat....ale to neva..hlavne vypadnut.....
Papa a nejak si to uz uzi.......ved vikend nebyva kazdy den 🙂 🙂 a pekne sa snazilkujte 🙂
Ja som uz nesexovala ani nepamatam.....no co uz..teraz je prednejsie babo....

hanna
7. lis 2008

O iui sem taky premyslela ale uz nechci tak dlouho cekat,uz na to nemam nervy.Asi tak 🙂

zuuuzana
7. lis 2008

mmoni aj tebe krasny vikend a z casu na cas aj oddychuj. pekny vylet 🙂 v rakusku by malo byt v nedelu slnecno hmmm? vsak nie sme tak daleko od ba.

mmoni pocas ivf a ket sa nemoze sexovat? alebo teda ako to funguje?

hani no verim obcas stracame tu asi vsetky nervy ale je to super, ze sa tu baby tak navzajom povzbudzuju.
aj tebe prajem krasny vikend 🙂

mmonna
8. lis 2008

Ahoj Zuzi....dnes som oddychovala do obeda,a teraz to este stale dohanam 🙂 🙂 Napadlo ma,odkial si z SR?

A ci sa moze sexovat,to neviem,ale tu som citala,ze neodporucaju asi tyzden po KET.....a asi to bude i po ET....ja to radsej vydrzim,lebo nic nechcem pokazit...a okrem toho,ja som uz zvyknuta 🙂 moj mangel je vzdy unaveny,este ze nepovie,ze ho boli hlava 🙂 🙂 uz som asi neni pritazliva po tolkych rokoch,no co uz ☹

Hanna,a keby si skusila aspon 1x?Koko mas rokov?Ak to nie je blba otazka 🙂 🙂

zuuuzana
8. lis 2008

som z okolia banskej bystrice.
hmmm to s tym sexom je asi u kazdeho po case o niecom inom. a dolezitejsie je objatie ako sex.
cize par krat za den poriadne objatie a zevraj to chrani ludi pred zapalmy a chorobamy dozvedela som sa na tej mojej akupunkture 😉

to je fajn, ze oddychujes. my sme dnes poriadili cely byt. a teraz pecieme jablckovu strudlu.
mmoni a do ktoreho centra chodis? asi do ba ze?

mmonna
9. lis 2008

Chodim do BA do Gyn Fivu......

Ja som dnes tiez piekla jablckovu strudlu 🙂 🙂 a este take kapustniky v listkovom ceste so sampionmi,slaninou a syrom/mňam mňam/Miňa to ma velmi rada,a este v listkovom ceste syr Niva a sunka.....mala som maniu 🙂 🙂 Poobede sme sli kupit jablka k jednemu ujovi,a potom sme sa sli poprechadzat po Trenc.Tepliciach.....je tam taky klud.A uz sme doma,a netesim sa do roboty....
Rozhodla som sa,ze budem testovat v piatok.Uz teraz mam hrozu.

Sice ma ten moj neobjima,ale zato mi dnes pomahal v kuchyni...take to bolo pekne.....

zuuuzana
9. lis 2008

hmmm mnam mnam aj ja taketo nieco luubim papkat 🙂
ooooo si viem predstavit ten stres pri testovani ... a ako sa citis?
dnes si uz vlastne 6 den od ket ze ?
tak veeeelmi ti drzim palce 😵

no ani mne sa nechce do prace. zajtraskocim k mojmu lekarovi nech sa na mna "opat" pozrie. (uz sa pozera castejsie ako moj muz 😠

je to divne ale ms nikde a hlavne mam take slabe pichanie na lavej strane mam z toho hrozu.

mmonna
10. lis 2008

Zuzi......mozno si naozaj v tom 😉 Som zvedava,co Ti mudr povie......a to pichanie mam i ja..a zacali ma boliet prsia.....uz sa desim ms......a dost sa pozorujem,a tak sa mi zda,ze som si iste veci zacala uz vsugerovavat..ale skor tie mrchovske priznaky.....mna uz asi s toho picne....
Drz sa u mudra Zuzi...ak uz nemas po nom...

zuuuzana
10. lis 2008

ahoj mmoni idem az o 20:30.
no ved prsia su fajn vsak to tehlky boli a ked su pekne naliate tak je vsetko ako ma byt.
mmoni ja myslim, ze to vyjde proste musiiiiiiiiiiiiiiiiiiii . ano si viem predstavit, ze sa clovek autamaticky viec sleduje.
a kedy testnes ak vobec testnes? mohla by si uz aj zajtra nie?

mmonna
10. lis 2008

ze vraj sa den KET-u nepocita,takze dnes 6den..eventuelne by som mohla,ale to je asi este skoro...asi by som v piatok,ale muz mi nechce dovolit,asi chce kludny vikend,ak by to nebodaj nevyslo ☹
Pocuvaj co je to za doktora,ze si dava ordinacne hodiny na tak neskoro?Uz by som skor povedala,ze je to rande 🙂 😉
Ale tak ci onak,drzim veeeelmi palce a budem na Teba mysliet......

zuuuzana
10. lis 2008

hi hi hi nie nie ziadne rande aj ked musim povedat, ze je sympatak 🤐
ked sme mali s muzom krizu tak si ho dokonca zavolal a hovoril mu ako to hormony a zeny 😉
je to zlato 🙂 a dokonca slovak co je super.

ani to nepripustaj, ze by to nemohlo klapnut si tehulka a basta. a za 9 mesiac mate babetinko 😉 a punkt.

dakujem za palce ale asi skor dostanem vyvolavacku au au au 😠

mmonna
10. lis 2008

Ty si s nim preberala krizu s muzom? 🙂 Tak to je fakt suprovy dr...a kde sa tam nabral Slovak?To nam tam davaju az taky pracovny priestor?

Aj moj mudr je mlady,okolo 40tky,a tiez celkom sympos.....

zuuuzana
10. lis 2008

ano v nemocnici po tom druhom mimomaternicovom som mala poriadnu depresiu. tak som muza vyhodila a sme sa pohadali. a potom som zacala nariekat ked prisiel moj lekar ku mne a povedal ja mu dam po za usi. a aj dal 🙂

no a on je dokonca primar na velmi dobre klinike a velmi uznavany tu u nas. som rada, ze ho mam. aj ked sa obcas so mnou nehra ☹ je dost priamociary ☹

no ale kedze pozera tam dole castejsie ako moj muz v posledne dobe 😉 tak moze byt obcas aj priamociary 🙂

zuuuzana
11. lis 2008

ahoj mmoni, vsetko v poriadku u teba? ako sa citis ?

dufam, ze babulky v brusku posluchaju 😉

ja som bola vcera u doktora ale na uzv nic nebolo vidno . vsetko v poriadku povedal ziaden zapal ovu bola cize nechape. zobral mi krv a vo stvrtok si mam zavolat ci som tehu ci nie. a predpisal mi duphaston. ale ja si myslim, ze len nejako hormony zblbli. a on povedal, ze takym mladym zabam ako ja sa to stava. 😠 a ci som ja mlada zaba... vrrrrrrrrrrrr

zulka29
11. lis 2008

Ahoj Zuzi a neskúšala si testik? 😕 🙂