IVF po sterilizaci, kolikátý pokus u vás vyšel?

vyxi
6. únor 2014

vyxi ahojte sem po sterilizaci už 7 let šla sem kvůli mému ex. manželovi (máme spolu 11 a 8 let děti.)jiná metoda proti početí neexistovala já prášky nemohla a tělísko taky ne nebylo mi doporučené a ted vím že je to blbost já byla naivní a zmanipulovaná a on byl sobec nakonec manželství ztroskotalo a ted mám konečně muže který si mi váží a miluje mě chtěli bychom se pokusit o miminko přes ivf kvůli sterilizaci najde se tu podobná osubka která po sterilizaci nebo samoplátce šla na ivf a jak to dopadlo? dost na to šetříme aby nám to alespon vyšlo je to dost peněz a vím že možná nebudeme mít víc jak na 2 pokusy bojím se toho snad se někdo zvás ozvete a podělíte se o radu děkuju,hezký den všem Vyxi.

rendy73
6. únor 2014

@vyxi Ahoj,já mám sterilizaci pro nesnášenlivost na HA.To je jedno,děti mám a po sterilizaci jsem podstoupila před skoro10lety plné IVF.Tenkrát platila pojišťovna, dnes to již nelze a bylo mi tenkát 31let.Vyšlo to hned a mám dvojčata v lednu jim bylo 9let,8 embryek jsem darovala.Život šel a mé manželství skončilo,dnes mám skvělého muže, prošly jsme 2.minimálky první vyšla na 23tis(Pronatal Č.B.),ale embryiko se nechytlo,u druhé se neoplodnilo vajíčko vyšla na 11tis.(Sanus Jihlava).Chceme to zkusit ještě jednou,manželovi je 37let a žádné děti nemá,půjdeme na to asi v březnu,jinak mi bude v květnu 41let.Určitě to zkuste,hlavně se neboj předem, nervy jsou dost velký nepřítel.Hodně štěstí 🙂

vyxi
autor
7. únor 2014

ahoj děkuju za pozitivní naději taky uvažuju o kompletním ivf i když se bojím toho že dáme skoro 80tis a co když se to nepovede nevěděla sem že se dá i minimální ivf děkuju moc za informaci snad se vám to povede a my budem šetřit kéž by mě je jedno zdaly bude jedno či dvě dítka byla bych moc ráda za jakékoliv ale hlavně aby mi zas řeklo mami mám tě rád .. 🙂 i tobě moc držím palečky aby vám to vyšlo přeju vám to ze srdce