IVF podzim 2022

apronka
3. srp 2022

Ahoj holky, mám PCOS a už čtvrtým rokem bojuji s PCOS. Čeká nás pravděpodobně v září první IVF. Pokud jste na tom podobně, přidejte se, podpoříme se navzájem. Jsou samozřejmě vítáni i ty, co mohou přispět nějakou zkušeností s IVF. 🍀❤🤰

berushe14
3. srp 2022

Mám za tři transfery…klidně Vás podpořím

apronka
autor
3. srp 2022

@berushe14 Super ❤ pročítala jsem si tvůj profil. Jak jste na tom teď? zadařilo se pak?

berushe14
3. srp 2022

@apronka syn je druhy transfer a třetí mám teď v sobě 6.den a asi to vyšlo…uvidíme…🙏

apronka
autor
3. srp 2022

@berushe14 tak to je krásný, potichu gratuluju ❤
a přišlo se někdy na příčinu neplodnosti?

berushe14
3. srp 2022

@apronka nemám jeden vejcovod a druhy mám špatný. A mám teombofilni poruchu. Takže uvidíme. Dneska jsem 6.den po transferu a test vypadá zatím takhle

dotuska
3. srp 2022

@apronka ahoj, ráda se k tobě přidám. Dlouho jsem přemýšlela jestli se do nějaké diskuze přidat a po prvním Et, které dopadlo mimoděložním těhotenství, je dobře si popovídat s někým kdo prochází podobnou situaci 😁 V září mě čeká Ket tak snad s lepším výsledkem 🙂🤰

apronka
autor
3. srp 2022

@berushe14 Trombofilní? takže to je něco se srážením krve?☹
Tak to je pěkný duch, on se dá takhle vychytat už tak brzo? všude píšou nebo říkají jak se má testovat po 14 dnech od ET/KET...ale upřímně řečeno to nevydržím ani náhodou 😀

apronka
autor
3. srp 2022

@dotuska Ahojky, moc děkuji za příspěvek, to jsem moc ráda, že se tu někdo najde ❤
Tak to mě mrzí, já jsem často četla, že ten první ET nevyjde. Jeden embryolog říkal, že to tělo není pořádně po stimulaci odpočaté a stále plné hormonů. Prý se často stává, že ten ET nevyjde.
A když už jsme u stimulace, jak jsi to snášela? Já se přiznám, že o IVF moc nevím😀 slyšela jsem něco o dlouhém protokolu, krátkém protokolu, ale vůbec nevím o čem je řeč 😀 teprve se ve všem vzdělávám

apronka
autor
3. srp 2022

@dotuska Tak už vím 🙂 ať žije encyklopedie modrého koníku 🙂 tak já budu mít určitě krátký

berushe14
3. srp 2022

@apronka ano mám poruchu srazlivosti krve, takže jsem píchala injekce až do konce sestinedeli. A teď taky picham od transferu. A ano, dá se to vychytat…holky testují od třetího dne…včera na testu nic nebylo a dneska tohle. U syna jsem měla ducha až 8.den…

dotuska
3. srp 2022

@apronka stimulace je celkem v pohodě, první dva dny mě bolela hlava, ale pak si tělo na ty hormony zvyklo a už bylo všechno v pohodě 😉 a pak ke konci trochu tlak v břiše ale nic strašného. Mě docela uklidnil doktor z Caru že vidim že Ivf funguje ale bohužel se to dostalo tam kam nemělo ( ale kdyby ten vejcovod fungoval jak má tak by se to prý nestalo, tak je dobře že už ho nemám).

berushe14
3. srp 2022

Já třeba co už dneska vím, já bych si pockala na ket, než na et. Protože mám hodne známých co et nevyšel, a nebo vyšel ale skončil ZT….

dotuska
3. srp 2022

@berushe14 tak to ráda slyším a doufám že můj první Ket bude taky úspěšný 🙂

berushe14
3. srp 2022

@dotuska já tomu pevné věřím. Když sem byla před rokem a půl tak sem si říkala, ze to nevyjde a vyšlo. Teď jsme vaechno udělali stejně jak u syna a opravdu jsem verila ze to vyjde.

apronka
autor
4. srp 2022

@dotuska Toho se trošku děsím, hodně čtu, že pak následovalo mimoděložní těhotenství ☹

apronka
autor
4. srp 2022

@berushe14 vážně? tak na tom asi něco bude. Já taky uvažuju, že bych si dala měsíc klídek a šla až na KET. Asi taky záleží na počtu embryí no.

apronka
autor
4. srp 2022

@berushe14 Zamlklé už znovu nezvládnu...to si raději počkám na KET

apronka
autor
4. srp 2022

@berushe14 Takže tam také byl důležitý takový ten optimismus asi co? 🙂

berushe14
4. srp 2022

@apronka optimismus u me nehrozí, já sem to odevzdala nahoru a tím jsem skončila

apronka
autor
4. srp 2022

@berushe14 tak to mám stejně 🙂

berushe14
4. srp 2022

A divej

apronka
autor
4. srp 2022

@berushe14 pripada mi, ze sílí😊

dotuska
4. srp 2022

@apronka já mám strach že se to stane znova. Ale musím doufat že tentokrát zůstane tam kde má a všechno bude v pořádku 😉

dotuska
4. srp 2022

@berushe14 taky si myslím že je silnější 😉

leeela
4. srp 2022

Ahojky, muzu se přidat? 🙂 my tedy jdeme na první konzultaci do CAR v pondělí… ale už mám dvojcata po IVF - před deseti lety, na první pokus 🙂… ale s jiným partnerem 🙈🙂
Už si moc nepamatuju, jak to probíhalo, tak začínám být lehce nervózní 🙈

berushe14
4. srp 2022

@dotuska Dekuji. To je…myslím, teda spis už tak nějak vím, ze za 9 měsíců me odvezou do Opavy😂

dotuska
4. srp 2022

@leeela Ahojky, super tak doufám že budeš mít štěstí i teď a zase to vyjde na první pokus 😉 tak postup asi bude furt podobný ale jestli tě něco zajímá tak se ptej 🙂 sice nejsem profík ale něco už snad vím 😁

apronka
autor
6. srp 2022

@dotuska přesně tak, chce to pozitivní mysl

apronka
autor
6. srp 2022

@leeela ahojky, jasne😊 ja uz netrpelive ocekavam ms a pak se objedname take ke konzultaci.

dotuska
7. srp 2022

To čekání je nekonečné ☹️ už aby se to všechno zase rozběhlo 😁

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru