IVF, přípravy na druhý pokus. Po jak dlouhé pauze?

marsie
14. pro 2007

Ahoj holky,

muj pribeh je velmi podobny, jako spousty z vas. Po 3 neuspesnych inseminacich jsem ted 23.11. absolvovala 1. IVF cyklus. Bohuzel neuspesne.
Chtela jsem se zeptat - pokud mate zkusenost - jak dlouhou pauzu je dobre udelat. Je pravda, ze telo mam cele zblble z tech hormonu, ale zase kvuli psychice to nechci nejak zvlast natahovat... Poradte - jakou mate zkusenost vy??

ahoj marsie

marsie
autor
7. kvě 2008

asi nevedi - a tvarej se, ze vedi ..
hele ja jsem furt tak nafoukla ... porad se po ty stimulaci nemuzu dostat zpet do normalu .. mam divny bricho takovou miselinku - no fakt hnus, a to jsem byla uz 3x nakole a cvicit a stravu jsem taky minimalizovala a nic - jsem furt jak balon! mozna jestli ted prijde ta mrcha takto trochu splaskne ...
nebo kdyby neprisla, to by mi teda fakt ta miselinka nevadila 🙂

broskef
7. kvě 2008

Marsi, mě to taky vubec nejde dolu po te předchozi stimulaci to břicho šlo během pár dní přeci jen dolu a ted se to ani nehýba, byla jsem přes oběd v H a M a koupila sii kalhoty do gumy, sila ☹ fakt normalni pneu jsem se v tom zrcadle nemohla vidět.....ale je zase fakt, že do té pneu se lépe píchá 😎

no to maš pravdu 🙂 😀 to by totiž už rázem nebyla mišelika 😉

marsie
autor
7. kvě 2008

no ja jsem to samy - vubec se to nepohnulo a mam to tam furt! - uplne z toho rostu... bud at je tam vevnitr brambor nebo snad si zahraji na Gandiho 🙂 protoze uz nevim co jako bych ne/mela jist - ober zapeceny bulgur country life ...

broskef
7. kvě 2008

přesně normál nádor, ja se s pochopitelných duvodu do "radikalních" sportu zatím nepouštím, ale pohyb mám, pes+ já má i v praci dost pochůzky,mysliš, že je to tim, že je to druhá stimulace?

🙂 😀 😝 já zeleninový salat country life

marsie
autor
7. kvě 2008

no ja fakt nevim ... se normalne uz stydim svliknout a to i doma ! nastesti je muz uvedomely a nejsou zadny poznamky ani jine reakce ..
zitra mam termin mrchy - tak jsem zvedava mozna je to jen nafoukly pred tim ..
ach jo ..

tys mela taky country obed? hele a k veceri pul hlavy ledovyho salatu a 2x aktivii - no je fakt, mam trochu problemy s peristaltickymi tlaky...

broskef
7. kvě 2008

jj, taky a večer rajčata s mozarelou

broskef
13. kvě 2008

halo marsie kde tě mám 😉 tak co mrcha dorazila?

marsie
autor
13. kvě 2008

ahojky broskef!!!
te rada vidim .. 😎
no dorazila - 4 dny po terminu - naprosto priserny!!!, bricho jak kdybych byla v 6 mesici, za vcerejsek jsem mela 3 ruzovy abych to ustala - fakt peklo...
co ty ? divala ses na to cvico?? ja jdu dnes na prvni lekci - podle Mojzisky - tak ti poreferuju, chces?
jinak pristi tyden ve ctvrtek ta imunologie a v patek jdu na tu hysterku (dalsi narkoza)

co u tebe noveho? a co dovca? ja bych to tu zabalila a frnkla ihned!!

broskef
13. kvě 2008

ježiš, to znám, ja má MS, že jsem první den na neschopenku 😖 tak mi prosim tě poreferuj 😉 , na cvičo jsem se divala, je to u nas na te rehabilitaci, už jsem tam chodila se zady, zatím jsem ve fazi odhodláváni... hle pověz mi podrobnosti k te hysterce, jak to probíha? to ti prohlednou dělohu? a potom nějaká pauza? a na te imunologii by mohli zjistit co?

u mě asi nic, měli jsme fajn vikend, ale ted jsem nejaká nastidla apekelně utahaná a dneska i nějaka depkojidni 😒 no tu dovču manža snad po něčem kouká... ja se do toho ještě nepouštěla, ale řikal, že nějaké zajezdy v tom termínu co chceme jsou....

marsie
autor
13. kvě 2008

ma s dovcou asi zase utreme nos - vychazi mi na ten cerven ta stimulace, tak asi prd 😢 . Jeste jsem premyslela tam jet po ET - ale nevim, prvni tyden jsem byla rada,ze vubec jsem a nevim jestli ta cesta a letadlo atd. by bylo vhodne.. zatim tedy dovca odlozena a uvidime - takze se nemam na co tesit ..

no jeste nevim - jdu na ni az pristi patek - delaji to v narkoze tak si z toho budu pamatovat prd 🙂 - ale dle mych info ti to prohlednou nejakym "dalekohledem"

meleri
13. kvě 2008

jé čau Marsie, tak jsem zahlédla tvoje jméno tak jsem tě chtěla jenom pozdravit.
já se vrátila od našich a jsem už doma.
jestli to dobře chápu, tak jdeš na vyšetření dělohy, tak ti držím palce, at to dobře dopadne.. 🙂

marsie
autor
13. kvě 2008

ahojky - jsem na tebe myslela - jak sis to uzila?? asi dobry, vid?
a jak se citis, vse ok?
jojo.. pristi čt jdu na imuno a v patek na hyster - tak snad to vse dopadne dobre.
prave jsem se vratila od fyzioterapeutky - zadna slava - ochable bricho a zadek taky - no neni se cemu divit po 2.IVF kdy by to nemel 🙂
tak pisni . jsem zvedava 🙂

broskef
14. kvě 2008

ahojky, marsie povidej......

marsie
autor
14. kvě 2008

ahojky - no bylo to super. projela mi cely telo a pak mi vysvetlovala vsechny ty cviky. je to ovsem na pevny vuli a je to hodne o tobe - proste se musis dokopat a cvicit si to doma sama ...
jsou to stejny cviky jak jsem ti posilala ten link - jen je to potreba delat dobre - zkratka jako u kazdeho cviceni..

broskef
14. kvě 2008

ja nejsem schopna ani dodržet ten femigard 😝 jsem ostuda! marsie budeš mit neschopenku?

marsie
autor
14. kvě 2008

hele, poslu ti ty cviky jestli chces - ale pres IP nejde vlozit soubor - tak pokud mas zajem hod mi do IP tvuj mail a ja ti to poslu - je to word ca 5 stran - neni to nic slozityho - kdyztak ti to vysvetlim .. zkus zacit, rozhodne ti to neublizi ..
hele dnes musim driv, abych si F vyzvedla na poste - uz mi dorazil .. sem teda zvedava - jak se to ji? 3x denne?

NP si vezmu urcite - ja bych to nezvladala - to uz vim 🙂

marsie
autor
14. kvě 2008

tak uz to tam mas 🙂

broskef
14. kvě 2008

si mi to poslala na ten emailik? ně to nepřišlo ☹

marsie
autor
14. kvě 2008

no prosim te - nerikej - hend jak si mi to poslala !!!!!

jdu se na to podivat a hned to preposilam, jo?

marsie
autor
14. kvě 2008

no, vazne poslala - na ten mail cos mi tam dala?? tak to teda nevim - hele, semto preposlala znovu ..

broskef
15. kvě 2008

Marsie , díky moc, asi se to toulalo někde po síti, fakt diky, koukala jsedm na to, jj, myslim, že si vzpominam, no jako je to kraped dost opruz, ale kdyby to mělo pomoct... jak je? zitra co......

marsie
autor
15. kvě 2008

no tak to jsem rada, ze ti to dorazilo ..
je mi jako nafoukly ropuse - nevejdu se do letnich veci, jsem nasrana a mams sebou tasku na cviceni - takze hnde po praci razim smer fitko!

broskef
15. kvě 2008

je to rozumní, když máš zítra tu hysterku?????

no ja si včera střihla slušnej zachvat bréče 😎 kamaradka sousedka ( u našich), mladši, má si ročni dítě, a máma mi včera vyprávěla, jak je strašně hubená a jak ji to strašně sluši, mi tam jedem na vikend.... tak jsem si to představila já tlustá, stará, neplodna kráv... a ona tam bude pobihat v pavečkach vyhubla a všichni se budou moct poprdět z jejiho kočaru...... tak jsem to ožvala, už mi fakt hrabe, to musi byt tím utrošem, to nejsem ja.

marsie
autor
15. kvě 2008

hele, neblazni... holt to musime prezit tohle debilni obdobi!!
ja zas na chalupe minulej vikend koukala na svagrovou v 8 mesici a s 2letou holcickou - nastesti rek manzel uz v sobotu, ze jedem 🙂 - tak jestli vis, ze ti to neudela dobre tak se na to vyprdni a nejezdi tam... a pokud mas silu tak se na to vyprdni!!!!
ja si to nikdy nedavala do souvislosti, ale je fakt, ze pri te stimulaci a paj na tech prascich jsem byla taky precitlivela - vse me dojalo a taky jsem plakala 🙂 - je to asi opravdu tim!
drz se a hlavu vzhuru!!!

na hyster jdu pristi patek - a kdybych to takhle oddalovala tak se k tomu nedokopu nikdy! vyhlasila jsem stop obezite 🙂

broskef
15. kvě 2008

jj, já vim, už ráno jsem to viděla jinak, takový pěkný zachvatík to byl 😉

tak to jo, stop obezitě chválim, mě je nějak blbě 😖

marsie
autor
15. kvě 2008

tak jsem prave poobedvala hlavu salatu s aktivii 🙂 ke svace jsou redkvicky nebo okukra 🙂

a uz dobrý?? z ceho je ti spatne?? snad ne ze me 🙂

hele, dnes mas 10 den ne? treba ta nevolnost ?... ?? 🙂

meleri
15. kvě 2008

holky, sory, že vám sem lezu, ale chtěla jsem jen pozdravit Marsie,
čauec, jak se vede? Cetla jsem, že už se ti blíží ta hysterografie, tak držím palce, at to dobře dopadne!
🙂

marsie
autor
15. kvě 2008

ahojky!!
no se preci neomlouvej 🙂 ! jak se mas? tak jak bylo na vylete?
no jo .. hele jak to uteklo - sem spackovala , ze me objednali az za mesic no a páni - uz je fuc - vse se odehraje pristi tyden - ve ctvrtek jdu na imuno a v patek na hysterku - delaji to v narkoze - si rikala, ze ti to delali normalne ne? no, tak jsem si vzala dovolenou, aby nebyly kecy - situace v praci o chnap lepsi, ale zadnej zazrak..

broskef
15. kvě 2008

meleri 🙂
ty jo Masie, si dobra, že se takhle držiš!!!!! už docela dlouho, ne? ja se držela minulý týden, ale přes vikend mi to dost ujelo 😠 anejak mi to nejde zpet, jako nepřežiram se ,ale neni to jen zelenika, ale normalni jidlo 😒

blbě mě bude tím počasím..... jj dneska 10

tak ta jdeš cvičit a pak ještě mojžišku, uf si dobrá, co cvičiš aerobik?

meleri
15. kvě 2008

Cauec Marsie,

jo, mě to dělali "zaživa". Ale je to dost rychlý zákrok. No mám se nic moc, finanční problémy... ☹ asi se někde ztratil šek s výplatou nebo co..jo utíká to, za chvilku se ani nenadějem, a už bude léto! Sice je zatím hnusně...a to imuno spočívá v čem? krevní test? vyzkoušela jsem všechno možné, ale na imunu jsem nebyla..tak jsem ráda, že to máš v práci tedkom lepší!

Ahoj Broskef!
at se daří! 🙂