IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

janesm
autor
28. pro 2006

Ahoj snažilky!!!! 🙂
díky moc že jste na mě nezapoměly!!!! Já na Vás také pořád myslím a držím pěstičky vidím že se Vám daří a doufám že tomu bude i nadále!!!! 😉
Já jsem Vánoce moc veselé neměla pořád jen slzičky!!! ☹ Pořád to bolí a nemůžu se z toho vzpamatovat ale je lépe chce to čas!!!
Jinak dnes jsem byla v Heliosu si ukončit neschopenku tak od 3.1. jdu do práce... 😒 No a na 11.1. jsem se objednala na pohovor k doktorcea domluvit se co mě doporučí když do toho půjdu znova ale pauzičku si dám alespon půl roku je toho na mě až příliš!!! Ale už to vidím růžověji a to tak že možná do toho půjdu znovu!!!
Tak se mě opatrujte a zakulacujte,dtžím všem pěstičky!!!!!! 🙂 🙂

vava
28. pro 2006

Cau Janes !

No super, ze si tu ! Som rada, ze je to uz troska lepsie, naozaj. Aj ja som mala take smutne Vianoce, slzim dokonca este doteraz... 🙂 Iba dnes je to troska lepsie 🙂
Ked pojdes do prace, tak urcite sa rychlejsie vystrabis...Pridu ine problemy, zabudnes, nacerpas energiu....Daj nam vediet, ako dopadnes u tej doktorky...
Budeme s tebou, neboj

Drz sa!

aaandrejka
29. pro 2006

ahoj ice.tinka, tvoje babatko uz bude urcite zavrtane, neboj 🙂 co sa tyka bolesti - je to uplne normalne!!! ja mavam predmenstruacne bolesti obcas este aj teraz a to som uz v 11. tyzdni! lekar mi to vysvetlil tak, ze v zenskom tele a najma v maternici sa po oplodneni deje neskutocne vela roznych zmien, ci uz fyziologickych alebo hormonalnych... navyse: nase tela su este po IVF ako nacasovane bomby (ja som mala este pred 2 tyzdnami na ultrazvuku vajecniky s priemerom vyse 8cm), takze pri umelom oplodneni je to este nieco navyse...

baby, odporucam vam zaregistrovat sa na www.rodina.cz, mne odtial kazde rano chodi informacia, co sa prave vo vasom tele s vasim babatkom deje ;) je to hrozne mile, takto si precitat kazde rano nejake info🙂

a potom vam odporucam este toto:
http://www.rodice.cz/?aktkat=tehulky/tehotenstv...
tu je krasne popisane, co sa ktory tyzden vyvija

a pre rady po ytransfere a podobne je vynikajuce forum:
www.neplodnost.cz

🙂

culinka
29. pro 2006

Ahojte tak to som znova ja Culinkin manzel. VAVA v prvom rade gratulujeme a prajeme vsetko dobre a hlavne aby to malicke ktore v tebe zacina rast sa drzi.
Culinka sa pyta ci je to normalne ze sa citi ako pred kramamy?
Vsetkych Vás samozrejme pozdravuje a preje krasny novy rok.

Vava este raz tesime sa stebou.

Culinka a jej polovicka

aaandrejka
29. pro 2006

culinko, povedz culinke, ze je to normalne, ze sa citi, ako keby mala dostat... takze je to uplne v pohode 🙂 a nech sa drzi 🙂

culinka
29. pro 2006

OK odkazem. Culinko? Odhalila si ma 😉

aaandrejka
29. pro 2006

pripadlo mi to logicke ;)

vava
29. pro 2006

Ahojte !

Som rada, ze mame v diskusii aj chlapa medzi nami🙂 Ani si neviem predstavit, ze moja polovicka, ktora moje injekcie obchadzala najvacsim moznym oblukom, by sa nalogovala na nejake taketo stranky a pisal mojim spoluptrpitelkam, ak by som bola ja indisponovana 😀 😀

Takze Culinko, pozdrav Culinku a dufam, ze tych 12 dni vam rychlo ubehne a dostanete tiez paradnu novorocnu spravu ! Drzim palce !!!

Ice Tinka - ako sa citis ? Este ta bolia vajecniky ?? Dufam, ze je vsetko OK....

Andrejka, dik za tie stranky,tu rodice.cz este nepoznam.Idem kuknut 🙂
Ja som OK, snazim sa setrita tesim tesim na Silvestra a papuce 😀

Pekny vecer !

janesm
autor
29. pro 2006

Ahoj Snažilky!!!!!
Vava moc gratuluji myslím ýže máš skoro vyhráno,moc Ti to přeji a držím pěstičky!!!!
Culinka také moc a moc gratuluji a přeji aby jsi byla co nejdříve těhu.Máš odvážného a hodného manžela můj drahý tyto stránky vůbec nechápe a neuznává!!!
Holky moje držte se jsem stále s Váma i když nechtěně jsem skončila na konci naší trojky nebo vlastně jsem z ní úplně odpadla.

vava
29. pro 2006

Janes,

nikam si neodpadla. Ved ja na teba fakt myslim. To, ze ti to nevyslo este neznamena, ze si odpadla 🙂 Budes mat len najmladsie miminko z nas.... 😀

Prave som tak sedela a premyslala, ze ci som neukrivdila tej mojej polovicke, ale je to vlastne naozaj tak. Tiez sa na mna cudne diva, ked ma vidi zavesenu stale tu, dokonca ma aj blbe poznamky. Takze naozaj si vazim, ze niektory chlap to dokaze. No, ale vsetci su rozni.....
Andrejka, a co ten tvoj? Cumi cez plece a chape to, alebo to tiez odsudzuje ?

Mohli by sme zalozit aj novu temu ? 😀

janesm
autor
29. pro 2006

Vava přesně jak píšeš blbé poznámky to také slyším opravdu to nechápe že z této diskuze máme pro sebe moc a moc poznatků.Dokonce říékal že jsme trapný ženský!!! Myslím že oni u piva nebo s chlapama jsou trapnější pro nás je toto téma moc důležité a vážím si ho to co probíráme tu nikdy s nikým jiným neprobereme!!!! 🙂 😀
ten odpad jsem nemyslela tak doslova jen jsem odpadla z druhého kamsi neznámo kam... 😀 Snad vyskočím zas někdy nahoru!!!
Opatruj se mi a nenec se omezovat!!! 😀 Tyto stránky nám dávají mnoho!!!!

ice.tinka
30. pro 2006

Jéééé vás tu včera bylo 😀 😵 Zas jsem tu nebyla 😀 😀 Co se týče muže a jeho reakcí na toto tak jak jsem byla po transféru tak mi četl příspěvky a odepisoval za mě 😀 Docela ho to zajímá hlavně když mám nějaký problém a zeptám se tak tady kouká a čeká jak mi kdo odpoví jste jako doktoři!!!!! 😀 😝 😅 Je to duležité se dozvědět že to někdo cítí stejně a že to co se děje mě ještě nemusí znamenat katastrofu takže my oba jsme rádi za tento spolek 😵 😵 TÍM MYSLÍM VÁS SAMOZŘEJMĚ!!!

A co se týče toho jak se cítím tak už bylo lépe včera mě to zase trochu ve vaječnících píchalo a mám nafouklé břícho!!!Jak v 2-3měsíci 😀 😀 Ale ja k mě bolely bradavky tak ted mě začaly bolet a zvětšovat se obě prsa auuuii tak myslím že je to zpráva že se něco děje ne???Zatím se zlatíčka držte jdeme zasebou jak husičky 😀 😀 😀 nejprv AAAndrejka pak vava pak já a culinka....No a opožděná janesm.... 😀 😀 😉 Je to fajn!!!

A Janesm:Ty bud v klidu (jak na nový rok tak po celý rok takže v klidu !!!!)a zase budeš mít výhodu že už budem mít zkušenosti a ty ti pak rády budem předávat a na otázky věrně odpovídat 😀 😅

zizalkakate
30. pro 2006

janesm
Ted jsem se docetla, ze je to u tebe dost cerstve, ze to nevyslo.Nezoufej, jednou to vyjit musi!!! Divej na vypis z karty nic nedas a fakt to zkus na Obilnaku, uvidis , zase se neco noveho bude dit.Jo a taky az uvidis ceny, je to pekne rozdilny!!! Samozrejme levnejsi, tim myslim kultivaci, doplatek za leky atd.CUS 😎

aaandrejka
30. pro 2006

vava, mne moj priatel na obrazovku nepozera🙂 bud je v praci alebo, ak prave nieco doma uzitocne nerobi, tak sedi 2m odo mna pri vedlajsom stole a robi si nieco na notebooku🙂
ked som si pichala poregon, neobchadzal ma, myslim, ze keby som bola chcela, tak mi ho picha on ;) ale ja uz som rokmi vycvicena vediet sa postarat o seba sama, takze som s tym nemala problem 🙂

culinka
31. pro 2006

Ahojteee kamosky,
tak som tu konecne ja.Som 4 den po ET,obcas citim ako predmenstruacne bolesti,ale dufam,ze to prejde.culinko 😀 vam asi napisal,ze mame vlozene len jedno embryjko,kvoli tomu hyperstimulaku,bola som natom ozaj velmi zle 5 krat mi vytahovali vodu,dokopy som jej tam mala okolo 3 litrov. 😨
Mala som strasne bolesti,fakt som si myslela ze umieram.teraz uz je ale vsetko v poriadku,vajecniky sa mi pomalicky dostavaju do normalu aj ked ich mam stale obidva 7x7 cm velke.Zachranoval ma dr.Tomas,a aj sme sa celkom dobre skamosili za tie dni. 😀 je to skvely doktor,a este lepsi clovek.
z 15-tich pekne vyzerajucich embryok nam nakoniec na 6 den ostali len 3 z toho jedno velmi kvalitne ktore aj mam vlozene,a 2 zmrazene,ale embryologicka mi povedala,ze sa pravdepodobne po rozmrazeni nepreberu,takze sa modlim,aby sa toto uchytilo.Doktor mi najprv nechcel ani transfer povolit,ale v den transferu mi vytiahli len 2 dcl vody,takze sme sli domov uz traja.
baby mam strasny strach,stale sa pozorujem,poradte ako sa od toho odputat. 😉
vava,
moooooooc gratulujem,bola som velmi stastna ked mi manzel oznamil,ze to vyslo.mala si aj ty po ET take pocity ako pred MS? 🙂

aaandrejka
1. led 2007

culinka, drz sa, tie pocity ako pred m su uplne normalne, ja ich mavam niekedy este aj teraz 🙂 a raz su a raz nie.... obcas budes mat uz aj taky pocit, ako keby si uz dostala, ale neboj ;) poznam to 🙂 hlavne sa skus niecim odreagovat, citaj knizku alebo rob nieco take, co ti pomoze nemysliet stale na to, ci to vyslo 🙂

vava
1. led 2007

Ahojte vsetky !

Prajem Vam vsetko dobre v Novom roku 🙂 Dufam, ze sa tu budeme delit len o same pozitivne spravy ....
Ako ste silvestrovali ? My v klude doma - s jedlom, telkou, sladkostami a ja spankom este 🙂

Culinka, som nevedela, ze ta chytil ten hyperstimulak, no, muselo to byt tazke, ale verim, ze to jedno kvalitne sa tam uz zabyvalo! Tie predkramove bolesti som mala aj ja - aj to co pise Andrejka - raz su a raz nie....Sa pamatam, ze som chodila stale na zachod sa kuknut, ci som to nahodou nedostala. Bol to taky zvlastny pocit.

Teraz sa citim ok, nic mi nie je. Vo stvrtok idem na sono a na krv, tak Vam podam spravy.

Ice Tinka, kde si sa stratila ?

Majte sa pekne

ice.tinka
1. led 2007

Ahoj zalatíčka:D Doufám že jste bez uhony prožili nový rok tak hodně hodně štěstí do něj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vava : Mám pocit že jsme na tom časově i průběhem uplně stejně jen z rozdílem těch 8-9 dnů ....Taky jsem měla neprv bolesti atd...pak bradavky pak mě bolely celé prsa no a ted poslední 2-3 dny nic jemi uplně super!!!!Jen mám trochu nafouklé to břicho a lítám čurat toť tak vše!!!!Ale jinak se cítím dobře!!!Tak se zatím jen bojim toho výsledku až pujdu v pátek k doktorovi!!!!Tak napiš jak se ti daří a jak to ted pocituješ atd... 😀 😀

Zatím se všechny držte opatrujte se ...At jdem do toho nového roku tou správnou nohou Zatím papapa 😅 😵 😵

janesm
autor
1. led 2007

Ahoj Zlatíčka!!!
Přeji VŠEM v roce 2007 všechno krásné,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a rok plný pohody!!! 🙂

ice.tinka
2. led 2007

Ahooj : 😅 😵 Mohla bych si zítra udělat test???Asi to už nevydržím v pátek mám jít na kontrolu a et byl 22.12...mohlo by se to už ukázat???Zatím děkuji za odp . 😉 😀 😨

aaandrejka
2. led 2007

ahoj ice,tinka? aku dlhu si mala kuptivaciu? ja som si robila test 14 dni od opu a ukazal mi spravny vysledok (inac, zavisi aj od testu, kup si rapipreg alebo rapiclear, tie maju citlivost

ice.tinka
2. led 2007

AAANDREJKA:Na odběr jsem byla 20.12 a et 22.12 !Takže nějaké 1-2 dny to na tom záleží??...A tobě možná ukázal protože máš dvojčátka ne?To prý je větší hladina hcg!A jakou bych ji ted měla mit já nevíš??Je to přibližně 11dnu od et...Na testu mám citlivost 25 menší jsem nesehnala:(A ty co píšeš ty znám ale taky je tu nemužu sehnat!!!Tak zatím 😵

aaandrejka
2. led 2007

ice,tinka, pockaj este do piatku a potom si test mozes urobt ;) nevadi, ak nemaju tieto, urcite existuju aj ine, len daj pozor na to, aby mali takuto nizku citlivost 🙂
kedy mas ist na krv?

vava
2. led 2007

Cau Ice Tinka 🙂 Vidim, ze si riadne netrpezliva. Ja som bola uz 11den po ET na odber krvi v CAR. No a poobede mi to potvrdili. Kedy tam mas ist ?
Mne lekar povedal, aby som si test nekupovala - moze byt falosne pozitivny alebo negativny a ze sa mam radsej spolahnut na hladinu HCG v krvi. Tak som sa rozhodla, ze pockam a vydrzala som to.
Ohladom hodnot HCG, skus kuknut tu : http://www.emimino.cz/pages/story/1140

Pekny vecer !

vava
2. led 2007

Ice Tinka, aha - tak som si to riadne neprecitala ...Uz vidim, ze tam mas ist v piatok. Tak cinkni a chod skor 🙂

ice.tinka
2. led 2007

Ahojinky no jo jenže ty hldiny hcg se pohybují od 4-426 takže to je dost neprukazné 😀 😀 Jen je normální že mám pořád nafouklé břicho a že mi už nic není ani prsa mě nebolí jak mě bolely!!! 😒 tak ted nevím jestli se mám radovat nebo spíš ne!!!!Ach jo!!!! 🤐 😨 😅

aaandrejka
2. led 2007

ice.tinka, do piatku to mas necele dva dni, ked si uz tolko bojovala a vydrzala, tak to tie dva dni este vydrz a nestresuj sa, zbytocne tym ublizujes nielen sebe... neboj, mysli pozitivne, precitaj si nejaku knizku, alebo si najdi nejaku zabavku, ktora ti dovoli odreagovat sa a nemysliet stale na to, aky bude vysledok

ice.tinka
3. led 2007

Ahojinky :D Jen dotaz ještě 😅 Kdy bych vlastně měla čekat menstruaci ...ne že bych ji chtěla ale jen tak!!!Poslední svoji jsem měla 11.12 ...odběr vajíček 20.12 a et 22.12 ....Od odběru 14 dnu??? nebo jak to vlastně je ...dneska mě nějak pobolívá na pravé straně ☹ 😒 😠 😖 😖 bojim bojim!!!!

ice.tinka
4. led 2007

No a už je to asi tady:(! ☹ 😖 Bolelo mě ve vaječnících a pak pichalo na pravé straně no a je to tu mám slabou kapku krve(čistě červená ) :(!!!!!!!Tak se to asi do rána rozjede...ACH JO ....Mám brát ještě ten utroš?? Mám ho 2-2-2 denně...A když jo tak do pochvy nebo radši polykat?Abych tu MS nějak nebrzdila:(!!!!!!

aaandrejka
4. led 2007

ice.tinka - rozhodne neprestavaj nic brat..pokracuj v tabletkach, u niektorych zien sa dostavi slabe krvacanie, aj ked su tehotne... vydzr do zajtra!