IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

pecka
21. led 2007

prepac andrejka, trochu som ti skomolila nechtiac meno. 🙂

culinka
22. led 2007

Ahojte kocky,

Taaak srdiecko nam bije ako zvon,aj sme podrastli o nejake 4 mm.Do martina ideme az za 3 tyzdne na ultrazvuk,mam a ist nahlasit do poradne k obvodnemu gynekologovi. 🙂

vava,
ako sa dari?dlho si sa neozvala. 🙂

pappo
22. led 2007

culinka to je vyborna sprava 🙂 zdravim vsetky vesele bruska, a my snazilkujeme dalej aby sme vas dobehli.

janesm
autor
22. led 2007

culinka,vava 🙂 😉
vidím že se máte skvěle moc gratuluji a držím pěstičky!!!!
Představte si holky 17.1. jsem měla mít MS a nepřišla dodneška v pátek jsem si dělala test byla tam slabounká,světlounká čárečka dnes jsem si ho dělala znovu a je tam a už jde i vidět!!!!!
Pšpinujia mám pocit jako bych to měla dostat,moc tomu nevěřím že bych byla těhu ale co když.... ráno test opakuji a volám doktorce!!!!!

aaandrejka
22. led 2007

janesm, to by bla vynikajuca sprava! zatial cakaj, nehcod k lekarke, vydrrrrz par dni, istota je gulomet 🙂

vava
22. led 2007

Ajoj 🙂

Ty Brdo, Janesm !!!!!! Super, som si to tu dnes citala dozadu a cakala som, co nam tu dnes napises. Ti poviem, ze to je super ! Ja tomu normalne verim. Ved uz mas druhy test, nie ? Daj hned vediet, ako dopadne zajtrajsi ! Tesim sa s tebou 🙂))) To by bolo super. Uz som velakrat o takychto pripadoch pocula....Vidis, nakoniec este usetris nervy a peniaze xixixi

vava
22. led 2007

Culinka,

gratulujem ! Super je pocut ten tlkot srdiecka, vsak ? Je uplne pre mna zaujimave sledovat, ze niektore ste predo mnou (Andrejka) a niektore za mnou (Culinka) a tak aj viem, co ma caka aj ake to bolo, ked som to zazivala 🙂
Drz sa a opatruj sa. Este si na PNke ? Dufam, ze sa nehrnies do prace 🙂

vava
22. led 2007

Pecka,

ako si dnes dopadla v Heliose ? Daj nam vediet....

Ja som OK, je mi troska zle, ale vobec ma to akosi netrapi. Mam pocit, ze teraz prekonam uplne vsetko na svete 🙂

Ostatnym cakatelkam drzim palce, aby nas co najskor nasledovali !!

sikulka
22. led 2007

jeeej janes 🙂 co to tu citam!mozno motyka fakt vystrelila 😀 drzim palec.
andrejka ako sa mas?uz som ta dlho 'nevidela'?
culi,tesim sa s tebou... 😉
vsetky sa drzte.

culinka
22. led 2007

jeeeejko janesm,

boze tak moc ti to prajem,dufam,ze sa ozaj zadarilo,hned daj vediet,ked budes po vysetreni.

vava,

ahojky,ano ten pocit je skvely,uz aby bol malicky na svete.Uz si v evidencii svojho gynekologa?ja idem koncom tohto tyzdna,a do heliosu na ultrazvuk az v 10.tyzdni.poviem ti,ze aj mne je poriadne zle,a to permanentne cele dni,nevraciam,alestalemi je na vracanie,a len velmi tazko sa mi da daco zjest. 😠 🙂

sikulka,

Ako sa dari embryjkam?kolky den si po ET? 🙂

sikulka
22. led 2007

ahoj culi 🙂
dnes som 7 den od ET a este musime vyckat cely tyzden do krvicky,tak nam drzte palceky. 😵

culinka
22. led 2007

sikulka,

myslim na teba,nech ti to vyjde. 🙂 a daj potom vediet. 🙂

vava
22. led 2007

Culinka,

ja som uz bola u mojho gyn minuly tyzden, vystavil mi aj teh. knizku a do Martina uz nejdem. Tam sa plati za sono zvlast, pretoze uz to nie je v ramci ukonov IVF, jedno sono je 500,-Sk a kedze platim aj u mojho gyn (mam sukromnika), ktory ma tiez dobre vybavenie ordinacie, nepotrebujem chodit uz do Heliosu. Takze sme sa dohodli aj s Krajkom, ze uz idem k svojmu 🙂

culinka
22. led 2007

vava,

aha,mne zase dali papier,ze kontroly u nich budu este v 10,13,20 a 30 tt,a ja sama tam aj chcem ist,kedze moj gynekolog ma uz troska sklamal,takze sa chcem poistit v heliose.Ako sa inak dari? 🙂

culinka
23. led 2007

Ahojte babenky,
ako sa mate?mne byva tak priserne zle,zatial este nevraciam,ale permanentne cely den je mi na vracanie,nie je na to daco?aaandrejka porad. 🙂

vava
23. led 2007

Culinka,

mne predpisal lekar cipky Torecan. Overovala som si to este s jednym a tiez povedal, ze to su v pohode, ze zaberaju. Budes momct normalne fungovat. Drz sa !

vava
23. led 2007

Janesm,

nemame ziadne spravy od teba ! Ako si dopadla ? Daj nam vediet.

culinka
23. led 2007

vava,

to je super,v piatok idem na gyndu,tak si ich urcite budem pytat.uz si ich vyskusala?zaberaju? 🙂

aaandrejka
23. led 2007

dievcata, ahoj 🙂
som rada, ze sa vam dari, ja som dnes mala tiez fajn den 🙂
boli sme na usg v roznave, je tak skvely porodnik (s 2-rocnou praxou na porodnickej klinike niekde v usa), popozeral moje papiere z olomouca a skonstatoval, ze nema vyznam ist na tripple testy, pretoze mam vsetko v poriadku (tie vysledky, ktore su z vysetreni z olomouca, maju taku vahu, ako amniocenteza)
babatko uz ma crl 9,12cm a vazi 112 g 🙂 rastie tak presne, ze termin porodu sa podla odberu (resp. PM) a usg lisil len o jeden den 🙂

janesm, ako s tebou? napis!!!

vava
23. led 2007

No, ja som aj vracala - bolo mi naozaj desne, tak mi to lekar predpisal, aby som mohla fungovat a hned na druhy den mi bolo ovela lepsie. Nechapala som, stale mi je tazko, mam hrcu v hrdle, ale oproti tym dnom, co som vracala to nic nie je. Takze som si nedala a drzim. Ale ak by sa mi to vratilo, urcite vyskusam.

culinka
23. led 2007

vava,
toto s tou hrcou mam presne aj ja,citim sa pod psa.miminko ale zato stoji. 🙂

aaandrejka,

jeejky,gratulujem,tak to je super,ze malicke si takto kraaasne rastie.zajtra idem aj ja zavolat do toho Olomouca,vravela si,ze sa tam obj.priblizne mesiac dopredu,ja som momentalne v 7tt,takze mi to rovno tak nejako vyjde. 🙂

ice.tinka
24. led 2007

Ahojinky maminky....koukám že se daří dobře ale i tak přeji jen samé dobré zprávy a zážitky 😀

Janesm se ztratila kam???Jak dopadla??

Culinka:Mě muj přítel na ty nevolnosti ...když jsem si ještě myslela že první pokus nebude marny 😒 Sehnal v lekarně čistě přírodní s bylinkama lízatka pro maminky hlavně v prvním trimestru...proti nevolnostem a bolestech hlavy chutnaly uplně jako normální lízátko byly moc dobré a opravdu to zabíralo a to já jsem zvyklá na takové bolesti a nevolnosti brát brufeny a algifeny!!!!Tak zkus vyzkoušet taky možná zaberou nic moc za to nedáš a jestli nepomužou tak si alespon smlsneš 😉 😝

Zatím papa ...

aaandrejka
24. led 2007

culinka, ten olomouc sa rozhodne oplati, fakt len a len odporucam ;) jednak budes kludnejsia ovela skor (cize v 12.-14. tyzdni, kedy sa ten screening prevadza) a jednak potom nemusis podstupovat tie trippl testy, ktore v mnohych zieen dopadaju (a vraj najma u tych, co su po ivf) falosne pozitivne a potom ta posielaju na amniocentezu...

a, baby, nebojte sa, verim, ze budete pokracovat v mojich spalajach, co sa nevolnosti tyka:0 mna to drzalo len dva tyzdne, potom to preslo, teraz uz len trpim nespavostou, ale to sa daaa, oproti tym zaludocnym srandickam je to nic 🙂

aaandrejka
24. led 2007

tak som si dala dve fotky do albumu "brusko" ;)

culinka
24. led 2007

aaandrejka,
wau tak to brusko mas teda riadne,super. 🙂
sme objednani do toho olomouca na 27.2.,to budem mat koniec 11.tyzdna,kedy budeme vediet vysledok?

aaandrejka
24. led 2007

ahoj culinka,
mne vysledok poslali 1.triedou a mala som ho tu 5 dni po odbere, ale uz na druhy den mi mailom oznamili, ze je v poriadku 🙂

baby, culinka, vava, vy nemate take velke bruska? culink,a hlavne ty by si mala mat, po hyperstimulaku...

culinka
24. led 2007

aaandrejka,

ja aj mam dost velke brucho nato,ze to je len 7tt,ale moze to byt po tom hyperstimulaku,ako pises.Stale je mi priserne zle.Nevies kde sa daju zohnat tie lizatka proti nevolnosti?asi sa zblaznim. 😉

janesm
autor
24. led 2007

Ahoj holky moje zlatý!!!!! 🙂
nevěděla jsem co napsát tak jsem ani nepsala ani dnes se mi o tom nechce psát protože se bojím...
V úterý ráno jsem si dělala testík a dvě čárečky byly krásně vidět!!!! Volala jsem doktorce a odpoledne jsem u ní byla na ultrazvuku byla vidět jen zvětšená sliznice a zvětšený levý vaječník ještě po stimulaci... 😨 Odebrala mi krev a dnes jsem si volalal na vásledky jsem opravdu těhotná HCG 201 jednotek,zítra si jdu pro PN a budu lenošit doma.Zavádím 3x2 tablety Utrogestanu,vypadá že přestávám špinit jen mě bolí bříško jako na MS,mám zvýšenou teplotu a jsem hrozně unavená.Za týden jdu na odběry a kontrolní ultrazvu.Nechci se předčasně radovat po tom všem co jsem prožila se bojím aby to vydrželo ale stejně je to ZÁZRAK!!!!!!!!!!!!!!
Držím Vám všem pěstičky!!!!

hellosona
24. led 2007

janesm,

som len citatelkou, ale velmi ti to prajem (zatial potichucky), ale uprimne... vid moje motto, verim, ze zazraky sa deju.
ahoj a drz sa

ice.tinka
24. led 2007

Culinka:Muj přítel to koupil normálně v lékarně...V krabičce asi deset lizatek 😀 😝

Janesm........... 😅 😅 😅 😅 😉 😉 Neboj!!!!!Moc ti držím pěstičky!!!!!!!!!