IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

aaandrejka
31. led 2007

ahoj janesm, to je super sprava!!!! jasne, ze to bude silny jedinec, ked kaslal na vsetky liecebne procedury a prisiel vteyd, ked sa to zapacilo jemu! ;) pekne sa onho staraj a setri sa a bud vesela, nech sa tesi, ze je v tvojom brusku 🙂 jeeeej, to je super 🙂

janesm
autor
31. led 2007

aaandrejka posedávám,polehávám šetřím se jak můžu... 🙂 Beru calibrum a Utrogestan 3x2....
Stejně je to zázrak!!!!Moje cesta za mimi je dlouhá a klikatá...10/2001 zmlklé těhotenství v 10tt,12/2002 Potrat v 8tt,9/2006 Laparoskopie s diagnozou neprůchodné vejcovody,12/2006 IVF neuspěšné.... a 2007 už to víte....

vava
31. led 2007

Janesm - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂
Ked som si to citala, tak som az zimomriavky mala !! To je super, som cakala, kedy nam das vediet takuto spravu. Si len kusocek za mnou 🙂 Myslim, ze musis byt naozaj stastna, ze to vyslo a hlavne takto !!! Ja sa naozaj uprimne tesim s tebou. Verim aj ja, ze toto ti urcite vyjde. Jednoducho to tak malo byt, tak moc ani nerozoberaj nejake negativa, ale tes sa 🙂

vava
31. led 2007

Aaandrejka, Culinka ......

Ja som OK, tiez som si vsimla, ze to tu akosi mrzne...My uz vlastne nepatrime k snazilkam 🙂Som uplne v pohode, tesim sa, len teraz mmi ten cas do septembra pride nekonecne dlhy. Brucho mam uz naozaj poriadne (teda aspon sa mi tak zda), ale nevadi...O chvilku to bude aj tak este horsie.
Cvicite baby nieco ? Mne ten pohyb aj dost chyba - jediny pohyb mam na prechadzkach a to je vsetko. Predtym som stale nieco robila....

culinka
31. led 2007

Ahojky kamosky,

janesm,
mooc gratulujem,drzkaj sa aj mimi.

Mne byva zle stale.sranda ale baby je ze kazdy druhy den.jeden den prezijem v celku ok,ahned na druhy mi je spatne.stale este nevraciam,no dufajme,ze ani nezacnem len tie tazoby na tom zaludku,joooj.v piatok si idem po tehotensku knizku,aj na kontrolny uzv,ale citim ze malicke je v poriadku. 😀

Ako vam vsetkym dari?

pecka,
drz sa,urcite to na druhy mesiac pojde,sranda ja mam tiez polycysticke vajecniky,ale nesposobuje mi to ziadny problem,je to vsetko asi individualne.

aaandrejka
1. únor 2007

vava, ja som sa v prvom trimesreti bala cvicit, teraz som si kupila dvd zorababy, ale este som ho nerozbalila, lebo beriem antibiotika tento tyzden, takze snad od buduceho tyzdna zacnem 🙂

janesm, oddychuj vela, uvidis, ze to bude fajn! 🙂

culinka, mat tehu knizku je super pocit 🙂 a snad ti uz coskoro prestane byt zle

janesm
autor
1. únor 2007

Ahoj Těhulky!!!!
VAVA,CULINKA,AAANDREJKA 🙂
Jak se vám daří?? Já mám pořád problémy pořád běhám na WC,prujem přímo nemám ale je to akutní pořád se mi to honí v bříšku.Nevím proč jestli je to tím Calibrem nebo těhotenstvím...
Kdy Máte termín neotevřeme si nové téma???
Chtěla jsem se zeptat jak berou vaše těhotenství drahé polovičky?? Můj manžílek je pěkně naštvaný prý o ničem jiném nemluvím jestli jsem se prý nezbláznila...jsem hrozná ale myslím že by měl pochopit co to pro mě znamená po tom všem...
Mějte se překrásně!!!!! 🙂 😉

larunnka
1. únor 2007

Ahojky janesm! Hrozně moc gratuluji, musí to být nádherné, je to opravdu zázrak: ono každé těhotenství, natož takovou strmou cestou, vše bude v pořádku, uvidíš, držím pěstičky! 😅

janesm
autor
1. únor 2007

larunka
díky,diky moc!!!!! Sama jsem pořád v šoku a nemůžu tomu uvěřit...
A jak se daří Tobě zlato???? Co genetika jak to dopadlo???? 🙂

aaandrejka
2. únor 2007

baby, pocujte, dnes som nadabila vdaka jednej babe na takuto skvelu informaciu, urcite potesi najma tie z vas, ktore chcu ist do IVF:
http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/akce/pom...

rozhodne sa to oplati!

janesm, ja mam, naopak, problemy so zapchou, takze calibrom to asi nebude 🙂 a manzel nech si precita nejaku literaturu, vysvetli mu, ze zeny su v obdobi (najma) prveho trimestra precitlivele 🙂

neviete, co je s ice.tinkou? uz tu davno nebola

larunnka
2. únor 2007

ahojky janesm: genetika špatný, ale naděje jsou: to je nejdůležitější 😀 , od 10.2. začínám se stimulovat, takže prožívám s manžou další těšení.

Ty se opatruj 😀 a at je vše o.k.

culinka
2. únor 2007

Ahojte kamosky,

tak nase drobca ma uz 2 cm,a je velmi zivotaschopne,srdiecko mu bije ako o zavod. 🙂
bol to nadherny pocit vidiet ho a pocut.Ako sa dari vam?

🙂

janesm
autor
2. únor 2007

larunnka jak moc máte genetiku špatnou kde je problém??? My ji měly naštěstí O.K. tak nevím jak je to jinak.Ale hlavně že máte šanci!!!! Moc Vám držím pěstičky aby bylo IVF ÚSPĚŠNÉ!!!!Hlavně dej vědět!!!! Držím pěstičky!!!! 😉

janesm
autor
2. únor 2007

culinka tak to je úžasné!!!!!!!!!!!!!!! Moc a moc gratuluji a držím pěstičky aba i nadále bylo všechno v pořádku!!!! 🙂

culinka
2. únor 2007

janesm,
Ahojky,dakujem,uvidis za chvilku budes aj ty drobecka pocut,moooc ti to zelam,drzkaj sa. 😉

janesm
autor
2. únor 2007

culinka 😉
Zlatko ve středu jsem viděla poprve na ultrazvuku váček s malým zrníčkem byl to úžasný pocit!!!!! když jsem vyšla z ordinace tak mi manžel řekl že jsem zářila jak sluníčko hned věděl že je to v pořádku.... 🙂
Snad se tam mimuško udrží!!!!!!
Krásný pohodový víkend!!!!!!! 🙂

nane
3. únor 2007

no ahojte kocky....
janesm zo srdca uprimne gratulujem k babatku....drzim pasticky...nech mas bezproblemove tehu a rychly porod...nech uz si objimas vytuzene babatko... 😵
moje IUI bolo neuspesne....planujeme na maj IVF....takze uvidim....dr si nevedel neuspech vysvetlit...lebo bolo vsetko ok...no co uz.... 😔

janesm
autor
3. únor 2007

nane díky,díky doufám že budu v pořádku pořád špiním,beru utrogestan.
Myslím že neuspěch v IUI i IVF dokážou vysvětlit málokdy ale musíš věřit,jednou to musí vyjít,podívej na mě jsem z toho v šoku!!!
Držím pěstičky!!!!! 😉

vava
3. únor 2007

Ahojte 🙂

No, ja nefungujem moc normalne posledne dni. Je mi akosi blbo....Na vecer som aspon troska schopna fungovat, tak aspon nieco z toho dna mam...Ale dotaraz mi bolo dobre, takze aspon nieco aby som si uzila z tehotenstva 🙂
Janes, mne sa to zda tiez stale neuveritelne v mojom pripade a v tvojom je to dvojnasobne ! Je to naozaj super. Ja tiez beriem este stale Utrogestan...

Nane, je to skoda, ze to nevyslo, mozno do maja sa ti podari to co Janes 🙂 Vidis, ze sa stavaju vsakovake veci. V kazdom pripade ti drzim palce !

Culinka, ja som kusok pred tebou, 2cm boli minuly tyzden, na dalsie sono idem teraz v piatok, tak dam vediet, ako rastie 🙂

Drzte sa a pekny zvysok vikendu prajem !

culinka
3. únor 2007

vava,
Ahojky,pises ze nefungujes normalne posledne dni.byva ti zle?lebo mne je skoro nonstop,tiez uz si niekedy myslim,ze sa zblaznim,ale drobec pokusa a pokusa. 😀
Snad to cim skor prejde. 😉

aaandrejka
4. únor 2007

nane, mrzi ma, ze to nevyslo, ale neboj, ivf urcite vyjde, tam su ovela vacsie sance 🙂 a mozno sa stane zazrak, ako u janesm a otehotnies prirodzene ;)

baby, ked citam, ako je vam zle, tak sa vytesujem, ze ja trpim akurat nespavostou... to je oproti vam fakt nic 🙂 dnes vecer sa pokusim dat nejake fotos, vcera som si kupila tehu rifle a brusko mi pocas uplynuleho tyzdna tak vyhuklo dorepdu, ze az 🙂

nane
4. únor 2007

ahojte kocky.
dakujem za povzbudenie....
janesm sfukni na mna nejake to stasticko... 😀
drzte sa ...myslim na vas...ste statocne, vydrzali ste toho vela... 😵

aaandrejka
4. únor 2007

nane, neboj, aj ty sa dockas ;) verim, ze uz tohto roku! 🙂

nane
4. únor 2007

aaandrejka
no bodaj by si mala pravdu ...dakujem 😉

janesm
autor
5. únor 2007

Ahoj holky,tak jak je jak se Vám daří??? Já pořád bojuji s tím špiněním přestává to a zacśe začíná.... Volala jsem dnes doktorce mám polehávat a posedávat s nohama na hoře.... mám se šetřit kdyby se to horšilo mám volat jinak musíme počkat!!!!! Utrogestan mám ve velkých dávkách a měl by pomoct!!!! 🙂

vava
5. únor 2007

Ahojte !
Janes, len vydrzat to chce 🙂 Mne tiez nie je moc dobre ....

Culinka sa ma pytala - no, raz ma boli hlava, raz ma picha v bruchu, potom mam zas hrcu v hrdle, potom zasa visim nad zach. misou...Skratka, kazdy den ma fazuliak niecim prekvapi.....Ale bola som relativne dlho OK, takze je potrebne mi dat aj troska pocitit, ze je tam, no nie ? 🙂
No, dievcata, moj fyzicky stav je uplne nic oproti mojej psychike. Pomaly mi to zacina dochadzat 🙂 Zivot sa otaca ....To preto, ze som stale na PN a uz mi pomaly zacina z toho sibat. Mam depky, citim sa strasne sama, vsetci moji znami su v praci ...No proste uzivam si to !!!!
Dufam, ze aspon Vam sa dari lepsie ako mne ....

😀 😀

marky4
5. únor 2007

janesm moc držím palečky ať je vše v pořádku

Já jsem dnes začala píchat, teda já, samozřejmě manžel, decapeptyl. 😉

jana31
6. únor 2007

Vava,Marky4 😉
moc a moc díky snažím se věřit že to bude O.K.moc si to přeji.
Vava to mě mrzí že tak trpíš ale mimi stojí za to a věř bude líp!!!! Já abych pravdu řekla tak hlava mě bolela zatím jen jednou což je úžasné,migrenové záchvaty jsem mívala každý týden.
Marky4 moc držím pěstičky a přeji aby bylo IVF úspěšné a ty to zvládla!!!!!! 🙂

janesm
autor
6. únor 2007

holky tak to bylo ode měmšpatně jsem se přihlásila!!!! 🙂

aaandrejka
6. únor 2007

janesm, oddychuj a nohy maj vyozene hore, poslucni lekarku a nic neboj 🙂 hlavne nestresuj! 🙂

ja som dnes bola na usg, vsetko vyzera byt v poriadku, nase babo uz ma stehennu kost ,21,6mm a vzdialenost temennych kosti hlavicky 32,9 mm, a rastie presne podla planu 🙂 9v porovnani s datumom oplodnenia) 🙂

najblizsie ma caka zajtra odber krvi a mala by som ist aj na tripple test, ktory je aj tak zbytocny, dnes mi primar v roznave povedal, ze z toho olomouca mam "quatro test", cize este viac vysledkov ako da tripple, ale moj gyn mi minuly tyzden povedal, ze radsej by sme ho mali urobit, aby nemal problemy s poistovnou 🙂 u mna bude tento vysledok aj tak pozivitny, pretoze to sposobi to druhe babatko, ktore sa uz takmer uplne scvrklo, ale tie vysledky ovplyvni...

potom ideme 28.2. na 3d k jednewmu super dobornikovi na prenatalnu morfologiu, tak sa na to velmi tesim, vtedy nam uz urcite povedia aj pohlavie

ked dam na web fotky, dam vam vediet ;)

drzte sa!