IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

culinka
23. lis 2006

janesm,vava

jeeej babenky,tesim sa ze nie som v tom sama,tak moc nam vsetkym drzim palce,dufajme,ze budeme STASTNA TROJKA.ja sa injekcii ani tak moc nebojim,mam je zdravotna sestra,takze som vlastne v risi injecii vyrastala.Bola by som najradsej keby mi ich pichala ona,ale byvame od seba 100 km,takze to musim zvladnut sama.manzelik by sa aj podujal,je strasne zlaty,ale myslim,ze najlepsie bude ked to zvladnem sama.Zajtra zacinam s proverou. 🙂

vava
23. lis 2006

Ahojte !
Vcera som akurat zobrala poslednu tabletku Provery. To je super Culinka, ze si z toho "injekcneho" prostredia 🙂 to bude pre teba malina....Ja mam partnera 100km, takze tiez to musim zvladat sama 😀 Ale uz je to OK....Tesim sa, ze mi nic nie je, povedala by som, ze sa citim uplne v pohode. Tak Vam drzim palce. Janesm, daj vediet, ako si dopadla !
Pekny den prajem

culinka
23. lis 2006

vava,

super,ze sa citis dobre,mne takisto povedali,ze provera a decapeptyl je ok,ze horsie to uz bude s tymi hyperstimulakmi.Kedy zacinas s tymito,resp.kedy ti ma prist MS a navsteva heliosu?
Odkial cestujes do Martina?Ja z Dolného Kubina,takze to nemam tak daleko cca.40 km.
Chodis do prace?
Ja robim v kancli za pocitacom,takze budem chodit pocas stimulacie,a zoberiem si PN od odberu vajicok az po vysledok. :o)

janesm,

ako prva injecia??? 🙂

janesm
autor
23. lis 2006

VAVA 😵
tak mám za sebou první injekci moc příjemné to nebylo ale dalo se to zvládnout ☹ byla jsem na ni v Heliosu,sestra mi ji píchla přímo pod pupík bez chcení kůže...Vpich jsem ani necítila ale to vpuštění té tekutiny bylo hnusné ale do 15 minut jsem o tom nevěděla 🙂 Zítra tam jdeme s manžílkem na SPG tak využiji a ještě se nechám píchnout tam ale v sobotu mě to nemine ale myslím že to zvládnu.Manžel se na to necítí že by mě to píchal,bude jen trvat než se odhodlám.
Jsi teprve na začátku naše snažení trvá už léta v roce 2001 a 2002 jsem otěhotněla náhodou spontáně ale samovolně jsem potratila 😒 od té doby to nejde...prošla jsem plno vyšetřeníma brala jsem 2 roky duphaston potom utrogestan a nakonec mě zjistily neprůchodné vejcovody.. 😠 Takže jediná možnost otěhotnění je IVF.Doufám že se to do třetice podaří,nějak mě už dochází trpělivost.
Je fajn že se cítíš dobře já jsem dost ospalá a unavená a bolí mě prsa,tlak,pnutí jde vidět že hormonky pracují naplno...

janesm
autor
23. lis 2006

CULINKA 😵
je fajn že se máme!!!!! Ikdyž já mám k Vám celkem daleko ale na podporu nám stačí koník!!!! Jsme super trojka a doufám že budeme úspěšné 🙂 Já bych měla PN dostat v den odběru vajíček ale jinak pokud se nebudu cítit dobře tak dříve,každopádně do odběru budu pracovat pokud to půjde.Hlavně nezapomeň zítra na tu proveru,já v sobotu beru poslední 🙂 Držím pěstičky!!! 😅
culinka-vava 🙂
který DC by nám měly odebírat vajíčka víte něco bližšího???? Vím že se to odvíjí od výsledků krve ale já jen jestli Vám neřekly předběžně kdy asi???
Příjemný večer 🙂 🙂

utajena
23. lis 2006

janesm, nepodstoupila jsi náhodou nějaké vyšetření, které se dělá přesně 4x v cyklu? A to 9dc, 14dc, 19dc, 24dc, jsou to nějaké stěry. V lednu na ně půjdu a nevím moc na co konkrétně jsou. 😕

janesm
autor
23. lis 2006

utajená- o tomto vyšetření nic nevím chodila jsem jen na ultrazvuky v určité DC a nebo na postkoitálním testu to je stěr po pohlavnímm styku.Neřekly Ti k tomu podrobńosti??? Pokud to jsou stěry tak to nebude nic strašného!!! 🙂 😉

utajena
23. lis 2006

janesm, no nezeptala jsem se, ale jde o něco s otěhotněním. Prostě jsem byla tak zblblá, že jsem se na to neoptala. Nebojím se toho, jen mě zajímalo nač se to dělá a co to konkrétně určí. Ale děkuji 🙂

janesm
autor
23. lis 2006

utajená myslím že budou zjištovat sliznici během cyklu z toho se hodně pozná.... 🙂

janesm
autor
23. lis 2006

utajena - Ty jsi z Brna????

utajena
23. lis 2006

janesm, no to si nemyslím. Ta se zjistí ultrazvukem a ne stěrem. Nevím. 😒

janesm
autor
23. lis 2006

utajena ultrazvukem se zjistí funkce vaječnáků a dělohy ale stěrem zjistí konzistenci jen nevim proč...Mě stěrem zjistily to proč jsem potratila ☹

zenuska
24. lis 2006

janesm, no 😕 ano jsem z Brna. No možná máš pravdu, že to bude test sliznice.

zenuska
24. lis 2006

Tak a je to venku, nepohlídala jsem si přihlášení. 😕 😅 Hups, tak už nemá cenu se schovávat. No nic dřív nebo později to muselo prasknout. Tak haha nejsem utajena, ale zenuska. 🙂

culinka
24. lis 2006

janesm,

Ahojky,novidis,prvu injekciu si zvladla v poho,a uz to bude len lepsie,ja som si dnes rano dala prvu tabletu provery.Co si citila,ked ti striekli tu tekutinu?vrajze to dost stipe.Nato je lepsie ked si to pichas ty,ked citis moc velky tlak,prestanes a pokracujes az za chvilku. 🙂

culinka
24. lis 2006

babenky,

mali ste nejake pocity z provery??ja som si rano dala 1 tabletku,a je mi troska blbo,asi mi znizuje tlak.... 😖

janesm
autor
24. lis 2006

utajena-zenuska z Brna 🙂 🙂 Proč jsi se chovávala,myslím že nemáš důvod.Jak dlouho se snažíš otěhotnět???? Co IVF půjdeš na to??? Z které části Brna jsi já ze St.Lískovce.... 🙂

janesm
autor
24. lis 2006

culinka dnes jsem si píchala sama v Heliosu se sestřičkou a super zvládla jsem to zítra na to budu úplně sama 😉 Je to úplně vpohodě,vpich vůbec necítím chce to rychle zapíchnout a pak ta takutina neštípe to ale ten tlak trochu bolí ale za 10min o ničem nevím....
Zítra beru poslední 2 tabletky Provery,mám od středy dost citlivé prsa a bolí mě a od včera cítím v sobě takové napětí jako před MS,jinak jsem ji snášela vcelku vpohodě jen jsu dost unavená a občas se mi nepatrně zatočí hlava.Ale beru ji každý den ráno kolem 10 hod a po jídle,neboj zvládneš to 🙂

janesm
autor
24. lis 2006

vava co Ty naše první s trojky???? 🙂 🙂 Jak se daří a co injekcičky jak zvládáš???

janesm
autor
25. lis 2006

culinka tak jak je jak zvládáš tu Proveru???? 😉 Jinak já mám dnes za sebou třeí injekci decapep. a píchala jsem úplně sama a v pohodě!!!!! 🙂 🙂

culinka
26. lis 2006

jasenm,

Ahojky,tak s proverou je to uz ok,uz skoro ani neviem,ze ju uzivam. 🙂
Kedy ti priblizne vychadza odber vajicok?

vava,

no tak ako sa dari tebe?? 🙂

vava
26. lis 2006

Ahojte Jasenm a Culinka ! Dlho som sa neozvala, sorry, mala som troska velke problemy v praci, tak som nic nestihala ....
Janesm, velmi gratulujem k tomu, ze si to tak v pohode zvladla. Uz len Culinka sa "pohodovo" prida je to ! To, co pisete o tom stipani, to som necitila ani raz, momentalne je to uz tak, ze to ani poriadne nevnimam. Vecer vstanem, nachystam, pichnem a lahnem 🙂 🙂 🙂 Jedine, co som si vobec nedala do suvisu s injekciami je to, ze ma priserne bolia nohy, stale som si myslela, ze to mam z nedostatku spanku, ale vyspala som sa a stale sa citim, ako keby som bola po vysokohorskej ture....
Dnes som prave dostala MS, takze musim ist rano do Heliosu na odber krvi. Takze uz coskoro budem vediet viac....Uvidime, dam Vam vediet.
Tak Vas obidve pozdravujem, dufam, ze ste mali prijemny vikend. Ja som si aspon troska oddychla a vyspala sa. Takze zajtra idem zasa makat 😠
Majte sa pekne. papa

culinka
27. lis 2006

vava,

ahojky,daj vediet ako si dopadla v heliose. 🙂

janesm
autor
27. lis 2006

culinka 😉
vava 😉
dnes jsem píchla 5 injekci decapeptylu 😉Culinka já proveru dobrala v sobotu a jsu ráda,kdy Tě čekají injekcičky??? Odběr vajíček mě čeká nějak kolem 14.12.záleží kdy dostanu MS.Vava ty jsi kolikátý DC dostala MS a kdyjsi ji měla dostat normálně??? Jsu zvědavá na novinky co se dozvíš po odběrech.Dnes jsem volala na výsledky spermiogramu-Wash test spermií a dopadl super!!!!! Nebudem muset na ICSI hurrrááááá. 🙂 🙂 🙂 😎
Jinak já se cítím dost unavená,dnes mě bolí hlava ale dá se to zvládnout.Kdy plánujete tu PN??? Já kdyby to nebylo blbé tak jdu hned ale ještě chvíly vydržím... 🙂

vava
27. lis 2006

Ahojte spolubojovnicky 🙂
Tak som sa dnes dozvedela podla vysledkov, ze uz teraz vecer si mam zacat pichat Puregon, az do stvrtka. Spolu s Decapeptylom. V piatok rano opat do Heliosu na krv a sono a dozviem sa, ako dalej. Dnes to bolo celkom v pohode - zobrali krv, urobili sono cez brucho a poobede zavolali, ze kolko si to mam pichnut. Chceli ma uz dat na tu PN, ale kedze ja som s nou pocitala az niekedy okolo buduceho tyzdna, tak ma to prekvapilo a musim este nieco vybavit v praci. Ale ked tam pojdem v piatok, tak odvtedy si dam vypisat PN a uz nikam nejdem !
Janesm, mala som dostat 27.- 29. den cyklu, ale dostala som 26.den. Takze podla toho mi aj dnes kazali hned zacat brat ten Puregon.No, cim skor, tym lepsie. Takze to vychadza tak, ze na ten odber pojdem o cosi skor - mozno okolo 15teho. am vam vediet. Tak sa drzte ! Myslim na Vas ! 😉

culinka
28. lis 2006

vava,janesm,

Ahojte babenky,som rada,ze sa Vam tak dari,snad aj ja to zvladnem v pohode. 😉 v piatok ma caka prva injekcia,drzte prsty.Koordinatorka mi povedala,ze najlepsie by bolo pichat to rano,neviete ci je to velky rozdiel ked si budem pichat vecer?
vava,
Ako puregon??
janesm,
gratulujem k tomu trial wash testu,ja planujem PN odo dna odberu vajicok,samozrejme ak sa budem citit ok,ak nie pojdem prv. 🙂

vava
28. lis 2006

Cafte, cafte. Mam za sebou prvy Puregon - vcera vecer. Zatial je to OK. Nijake zvlastne zmeny necitim. V piatok idem do Heliosu, dam vediet pokracovanie. Zatial sa drzte ! Papa

ivat
28. lis 2006

Ahoj janesm

dakujem, zatial je vsetko uplne v poriadku. Dnes sme boli na kontrole a vyzera to na jedneho drobceka, 🙂 🙂 embrijka mi zavadzali na piaty den od odberu vajicok, dali sme si predlzenu kultivaciu, a uchytilo sa nam jedno 🙂 🙂 a sme hrozne stastni 😉 Som teraz asi v 4 tt.
Verim ze aj vam vsetkym to vyjde, len treba verit.
Neboj da sa to zvladnut, drzim vam vsetkym palce 🙂 🙂

culinka
28. lis 2006

drzkaj sa ivat. 🙂

culinka
28. lis 2006

ivat,

aku metodu si podstupila,ivf ci icsi? 🙂