IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

pappo
20. dub 2007

andrejak diky sedim iba na zadku za PC takze hor sa do prace ved uvidim co bude.

pappo
20. dub 2007

lia ahoj aj mna to asi caka. keby ste mi dakto vedel poradit na co sa mam pripravit bola by som rada. som po laparke a mam PCO. pred laparkou som stimulovala merionalom a ziadna reakcia teraz po laparke mi dala clostil a vyzera to tak ze folikov nbude viac. preto mi navrhla lekarka ze ked narastu aspon 4 urobime IVF. viem ze mi odoberu foliky, zistia ci je v nich vajicko oplodnia a vlozia naspat ale to je tak vsetko neviem ako je to casovo kedy odoberu kedy vratia, neviete mi poradit. chodim do iscaru a vravela mi lekarka ze to bude stat 8000 tak neviem ci je to to ivf soft alebo ako sato vola proste neviem aka je to cela procedura.

pappo
20. dub 2007

nasla somnieco na stranke iscaru tak ak mozete potvrdte mi vasu skusenost. po dobere zostava pacientka po anezteze 2 hodiny v centre a mala by ist potom v sprievode domov. transfer je po 18 hodinach ale asi skor na druhy den po odbere a potom odporuvcaju tiez 2 dni sa nenamahat znamena to ze treb azostat doma a lezat?
dakujem vopred velmi pekne za vase skusenosti.

veva55
20. dub 2007

Ahojte, takze dnes som zahajila stimulaciu, bola som rano na prvej injekcii Decapeptylu, trochu to stipalo, a bolelo, ale inac v pohode. Ale za ziadnych okolnosti si to asi nebudem vediet sama pichnut. Takze vsetky, co si pichate same vas obdivujem. Aj ja chcem byt taka statocna 😀

tindra
20. dub 2007

ahoj veva, neboj,všecny statečné nejsme...mě to píchal manžel,já měla zavřené oči a nikdy! sem to neviděla,jen sem si držela břicho 😅 .jediné co sem zvládla,bylo jednou Puregon perem,ale Decap.mi musela pichnout sestřička,naštěstí sem zrovna ten den šla na krev a ultrazvuk.Pappo transfer záleží na tom,jestli budeš mít prodlouženou kultivaci nebo ne,ale to ti řeknou doktoři,co bude pro tebe nejvhodnější.

misi76
20. dub 2007

Vevi, naber odvahu a pichaj si to sama. Veď je to brnkačka. Neboj, nemáš čo pokaziť. A myslím, že budeš otrávená z toho stále niekoho vyhľadávať, aby ti to pichol. Ale je to na tebe. Ak sa necítiš na to tak potom som nič nenapísala. Prajem veľa šťastia. Ja som dnes 31 DC a mrcha v nedohladne. Pichám stále Decapeptyl a nič. Volal som do CAR, že čo mám robiť. Mám si pichnať do 14. injekcie a keď mnrcha nepríde, mám prísť. Len dúfam, že tam nebude nejaká cysta.

tindra
20. dub 2007

Misi,já zastávala názor, že když ráno vstáváme společně, tak proč by se měl jen koukat,když já se toho bála?Ať si to pěkně taky užije,no ne?Ale taky je rád,že to už máme za sebou 🙂

veva55
20. dub 2007

Ved prave, ja vstavam o 5,30 a moj drahy o 7,15. Takze musim najst nejaky sposob, ako mi to bude pichat. Naozaj sa na to necitim. Proste ihly nie.
Ozaj, na co je vlastne ten Decapeptyl?

lia
20. dub 2007

ja som dnes zacala krvacat a nemala som,stalo sa to uz niekomu??ved decapeptyl si picham len 8 den a pred 9 timi dnami mi menzes skoncil ☹ .
bola som v centre,ale nemala som tam svoju dr.,tak ma pozeral dr.drabek a nic tam nevidel 😔 a ani nepovedal,preco krvacam,ze on nevie ☹

pipka
20. dub 2007

liusik, a krvácaš silno, ci len take spinenie? Lebo mne povedal, ze to sa pri stimulácii vajecnikov stava bezne, ze zena zacne spinit. Tak zbytocne sa neboj. 😉

lia
20. dub 2007

potesila si ma a ty nechodis k drabekovi??inak ahoooj 🙂
troska krvacam,davam si tie tenke vlozky 😅 ,tak ja ti neviem.ale v protokole mam napisane,ze uz krvacat nebudem!! a aj lekarka mi to takto povedala,tak neviem teda. ☹

pipka
20. dub 2007

chodim k Drabekovi. Mna upozornila lekarka, tusim Stenova ci ako sa vola, ked mi robila posledny utz pred IUI, ze aby som sa nezlakla, ked by som zacala spinit, ze sa to stava pri hyperstimulacii. Pokial to nebude fakt silne krvacanie, potom uz radsej rychlo k lekarovi, lebo to mohlo nieco prasknut...

lia
20. dub 2007

no,nevidel tam nic a co ma prekvapilo,nevedel mi najst vajecnik 😕 ,to mi nikto nikdy nepovedal

pipka
20. dub 2007

to vazne? 😨 ty si bola na laparke, ze? nemohli ti ho vziat? 😒 Lebo so mnou v januari tam lezala jedna kocka, tiez mala cystu. Po operacii povedal, ze vajecnik osetrili a po dvoch mesiacoch sa jej priznal doky, ze museli cely vajecnik odstranit. 🤐 som neverila, ked mi to hovorila 😒

lia
20. dub 2007

nie,odvtedy som bola uz u dreho lekara a teraz chodim k tretej,takze urcite nie.lebo mi ich merali.nakoniec ho nasiel,ale sa ma najprv spytal,ci mam oba 😅 .skoro som zdrevenela.a potom povedal,ze uz ho vidi,ale bolo to take ine nez ked nasiel ten prvy 😨 🙄 .

pipka
20. dub 2007

mozno si ho mala len zle otoceny, alebo bola pred nim nejaka tekutina 😉 neboj, je tam a to je hlavne.

lia
20. dub 2007

povedal,ze ich mam zakryte crevami 😅

pipka
20. dub 2007

😀 tak tolko nepapaj, nech mas mensie crievka 😀 😀

lia
20. dub 2007

nepapam praveze,teda neveceriam/cez den jem vsetko/ a ked ma vecer chyti hlad,tak len zeleninku 🙂
ale dole mi to nejde,teraz mi to nevadi,len nech mi to nejde hore a hlavne z jedenia,mozno sa mi bude zadrziavat voda z tych injekcii,ale to pojde potom hadam dole 🙂

pipka
20. dub 2007

a mne to ide hore stale ☹ som pribrala 5 kil odkedy som brala tie hormony a ani za svet dolu 😠

lia
20. dub 2007

hej??z toho clostilu??a aj si viac jedla??

pipka
20. dub 2007

no ani nie, ved vies ze ja papam stale rovnako 😀 stale len na sladke som mala chut, ale teraz naozaj nesmiem, lebo sa do tych svadobnych naozaj nevtrepem 😀

lia
20. dub 2007

tak nejedz sladke a pojde ti to rychlejsie dole.daj si radsej miesto toho ovocie.ale sa mi mudruje 😀

pipka
20. dub 2007

papam prave sladku mrkvicku 😅

lia
20. dub 2007

no vidis 😀 .a co budete robkat??

helka1
20. dub 2007

Andrejka cakam pravdepodobne parik, chlapcek je na 100 % potvrdeny a dievcatko je odhadnute na 95 % 😉

Veva55 decapeptyl je na potlacenie tvorby vlastnych hormonov, aby bol tvoj cyklus umelo regulovany a nespraval sa tak ako chce on 🙂

Pappo po odbere je vhodne oddychovat, ved si po narkoze. Na nasledujuci den kludne mozes ist do prace. Po transfere - to zalezi uz len na tebe, zalezi aku pracu vykonavas, ci je fyzicky namahava, alebo nie. Ja som zo zaciatku mojho snazenia zostavala dlhsie, radsej som bola na PN, neskor uz som na to kaslala, kedze ani oddych nepomahal... Po poslednom uspesnom transfere som oddychovala v den transferu a aj nasledujuci den ale potom som uz isla do prace 😉

lia
20. dub 2007

heli,to je super sprava 😵 ,tesim sa s tebou 🙂
a mne sa aj tak sprava ako chce,ako je to mozne??

nane
20. dub 2007

ahojky,
kocky kolko stoja injekcie na IVF pre samoplatcu???

helka1
20. dub 2007

Lia ako myslis, ze sa ti sprava ako chce ?

lia
20. dub 2007

zacala som na osmy den opat krvacat,aj ked v protokole napisane,aj lekarka mi to hovorila,ze krvacat uz nemam!
nane,pozri si stranky dozadu,aaandrejka to tu niekde pisala,kde sa to da pozriet a zalezi aj od toho,aky protokol pre teba zvolia.