IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

pappo
26. kvě 2007

sisulik vyborna sprava to je uzasne dve zdravucke deticky po IVF to je radost mne to dava velku nadej, diky a pozdravujem mamickua gratulujem zo srdca. 🙂

sisulik
26. kvě 2007

este by som k tomu chcela doplnit, ze mala aj to ICSI sa to myslim vola....

aaandrejka
26. kvě 2007

jeej, sisulik, to je naadherne! dalsie hermanove deticky, dufam, ze ich bude coraz viac! 🙂

sisulik
26. kvě 2007

😀 😀

lalupa
26. kvě 2007

aj ja chceeeem parik 😵 😀
sisulik, aj nabuduce take spravicky... 😀

aaandrejka
5. čer 2007

ahoj dievcata, takze ja som dnes bola na sono, mala je vlastne velka 🙂 ma uz 2800 gramov, sekciu budeme planovat na koniec juna/zaciatok jula 🙂

vava, culinka, janesm, ice.tinka, co mate nove vy?

ceeruti
6. čer 2007

Holky,nemá některá doma Pregnyl,nebo inj.Ovitrelle,který nepotřebuje??Nabídněte na ceeruti@centrum.cz
Děkuji

vava
6. čer 2007

Ahojte vsetky 🙂
Andrejka, mala uz je teda riadny kus, ved to sa uz fakticky straaaaasne blizi 🙂 Ja uz pomaly koncim v praci, uz je to take povolnejsie, tak sa z toho aj celkom tesim...Premyslam akurat, co vsetko musim este zariadit do porodu a kedy si mam zacat balit tasku 🙂
Inak som v pohode, tesim sa z pocasicka, mam kopec endorfinov, akoby som sa vznasala na oblaciku 😀 No, len aby mi tato euforia este vydrzala!
Tak sa drz a informuj castejsie, lebo teraz uz budes asi chodit na poradnu kazdu chvilku, nie ?

aaandrejka
7. čer 2007

vava, mailik ;)

culinka
7. čer 2007

Ahojky babenky,

Som rada,ze sa vam dari dobre. 🙂
aaandrejka,

juuuj,ako sa nam priblizil termin porodu,ved sa mi zda ako by to bolo vcera co si pisala,ze IVF sa podarilo...prajem ti vsetko naj a drzkajte sa aj s malickou.

vava,
ahojky,tak sa nam to blizi vsak?uz si vymyslela meno?my budeme mat Tamarku.Kope ako o zavod,stale sa na nej rehocem,ze bude hrat zensku futbalovu ligu.
Aj mne uz je celkom fajn,len zacinam uz pod tarchou buska citit chrbticu,ale to neva.
Boli sme aj na 3D ultrazvuku,davam do nasho albumu "nase vytuzene babetko",tak ak budete mat cas kuknite.

aaandrejka
8. čer 2007

culinka, som rada, ze ste v poriadku, jejo, same baby budu tusim 🙂

fakt, vava, uz mate meno? 🙂

drzte sa dievcata, a davajte si pozor teraz v lete, je to hruuuza, ja mam nohy ako balon opuchnute

vava
10. čer 2007

Ahojte,

Andrejka - konecne mailik 😀
Culinka - som rada, ze si OK, este by ma celkom zaujimalo, co je s Janesm a s Ice-Tinkou 🙂
Meno sme vymysleli kazdy ine, skratka sa nevieme vobec zhodnut....Dajte nejake tipy, ak mate ....

aaandrejka
11. čer 2007

vava, meno urcte vylucovacou metodou, vzdy v suvislosti s priezviskom, aby sa to aj hodilo 🙂 a napis, o ake mena sa bijete 🙂)

aaandrejka
29. čer 2007

ahoj dievcata,

co mate nove, ze nic nepisete???

ja odchadzam v pondelok na prijem do nemocnice, niekedy v priebehu stredy - piatku by mi mali urobit sekciu

vava vas bude informovat 🙂

majte sa pekne, pevne verim, ze sa sem vratim uz ako mamina malej zdravej lenocky ;)

francis
30. čer 2007

Ahoj aaandrejka 😅 Tak už sa ti to blíži 😅 Držím palčeky nech to dobre dopadne a ste zdravučké obidve tak sa držte 😅

aaandrejka
30. čer 2007

dakujem, francis, duuufajme, ze bude vsetko ok ;)

sisulik
30. čer 2007

andrejka..mas na niekoho kontakt..? ja chcem hned vediet ked porodis, ze to uz mas za sebou....ja som taka nedockava a velmi sa s tebou uz teraz tesikujem... 😀

aaandrejka
1. črc 2007

sisulik, hej, mam v julovkach poslem sms smary a tuna poslem sms vave 🙂 ale beriem si nobetook do spitalu, takze snad sa mi samej podari aspon oznamit termin sekcie ;)

vava
1. črc 2007

Ahojte 🙂

Aj ja sa hlaaaaasim !Bola som na kontrole - zatial je vsetko OK, mala je ulozena napriec...Musim vydrzat este nejake 4 tyzdne a potom uz mozeme tiez bezpecne planovat sekciu 😎 Takze idem v tvojich slapajach, Andrejka xixi
Culinka, Janes, kde ste ? Ako sa Vam dari ? Je vsetko OK ? Culinka je iba tyzden po mne, tak som zvedava, ako jej to ide a ci uz ma tasku zbalenu 😀
Buduci tyzden uz idem prat vecicky, tak sa normalne na to tesim ....
Drzim Vam palce, vsetkym.
Sisulik, ja sem dam hned info, neboj 😉 Andrejka, tak zajtra sa drz, myslim na teba !!!!!

vava
1. črc 2007

Ozi Andrejka, paradne vecicky - som kukala albumik 🙂 To su riadne outfity ! Sa tesim, ked tam zavesis fotky Lenky uz v tom oblecenej ....Papa

janesm
autor
2. črc 2007

Ahoj těhulky!!! 🙂 😉
aaandrejka,vava a culinka
vidím že se Vám daří skvěle a pěkně to letí ttejně tak jako mě.Jinak jsme s malou v nejlepším pořádku vš jak má být jen musím hlídat tlak,mám ho vyšší.Měly by sme mít holčičku - Karolínku,tak ladím vše do růžova,věcičky mám vyprané a včera jsem dožehlila,mám toho vrchovatou vaničku tu jsme koupily minulý týden no a kočárek je zálohovaný ten bude v srpnu budeme mít Roan-marita.
Vavuška chtěla jsem se zeptat co znamená sekcia??
Holky těhulky a netěhulky at se vám daří!!!! 😉

lalupa
4. črc 2007

baby, s velkou radostou vam oznamujem, ze sa Aaandrejke narodila Lenocka dnes rano o 8.10,je prekrasna a ma 3100g a 51 cm 😵 😵 😵

francis
4. črc 2007

Ahoj lalupa 😅 Tak už je tá Lenočka na svete 😅 Tak nech rastie do krásy a hlavne veľa zdravíčka a pozdravujem aj aaandrejku mamičku,všetko len to najlepšie 😅

janesm
autor
4. črc 2007

Ahoj LALUPA!!!! 😉
díky za zprávičku Aaandrejku i Lenočku moc pozdravuji a přeji oboum vše krásné hlavně moc zdravíčka a štěstíčka!!!!

marky4
4. črc 2007

aandrejko strašně moc gratuluji 😵 přeji vám samé štěstí 🙂

vava
4. črc 2007

Ahojte 🙂
Tak aj ja sa pripajam ku gratulacii 🙂 Teraz neviem, ci ten konik nesiel len mne alebo aj Vam, lebo ja som sa pokusala uz dva dni sem dostat a nic a este ani dnes rano nesiel...A vidim, ze Lalupa ma s tou spravou predbehla xixi drzim im palve, nech su co najskor uz doma 🙂
Baby, aj nam sa to uz bliiiizi !!!!

Kde je Culinka ?????

vava
4. črc 2007

Ahoj Janesm !

Som rada, ze si v pohode, teda vecicky este nemam ani ja oprate ....Ale kocik uz mam - aspon to 🙂 Roan M. sa mi tiez paci - dobry vyber....
Ja mam zlak zasa nizky, tak by sme si mohli troska vymenit a mali by sme to optimalne ...
No a sekcia je cisarsky rez ....Ja ho budem mat tiez planovany ako Andrejka, pretoze mam vcestnu placentu.
Tak sa drz a daj sem tam vediet, ako pokracujes 🙂 Papa

ice.tinka
4. črc 2007

Jééééééééééééééééjda ...mocinky gratuluji aaandrejka 😀 😀 😀 😀 To je tak krásné mě ještě klátí těhu hormony tak zase bulím 😵 😵 😵 Holčička bože musíš být tak štastná maminka....užívej pohodové maminkovaní 😀 😀 😅 😅 😅 A užívej maličké dokud to jen jde vždyt oni tak rychle vyrostou 😵 😵 😵 😵

Hodně zdravíčka štěstíčka maličké i tobě!!!!!!!

aaandrejka
11. črc 2007

ahoj dievcata, srdecne dakujem za gratulacie, uz sme z porodnice doma ;) lenocka spala uuuzasne, celu noc sprespinkala (od 23.00 do 5.40), uplna parada, konecne som sa po dlhociznej dobe vyspala aj ja ;)

vava, cisarskeho sa neboj, ja som mala spinalku, bola to podla mna uplna malina, beham uz ako srnka a zabudla som na to, ze mam nejaky rez 🙂

aaandrejka
11. črc 2007

a pridala som par fotiek malickej 🙂