IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

janesm
autor
16. pro 2006

Ahoj VAVA zlato!!!
Nezapoměla jsi mi odpovědet na včerejší otázky??? Vím jsem strašná a je jich moc ale máš už toho více před sebou!!!
Jak se jinak cítíš???

janesm
autor
16. pro 2006

Ahoj ice.tinka!!! Pícháš si i Decapeptyl???? Dnes jsem počítala kolik injekcí se do mě vešlo a bylo to 35 brrrr ještě že je to za mnou!!! 😒 ICSI se většinou dělá pokud je špatný spermiogram,dělaly Vám ho??? Tak to budeš mít super bez prodl. kultivace a ICSI to budeš mít vcelku levné!!! po těch injekcích můžeš troch cítit bříško to jsou ty zvětšené vaječníky.Na to mě doktorka doporučila jakékoliv analgetikum.No a na hlavu po dobu stimulace mě bolela hlava snad každý den a normálně trpím občas hnusnými migrenami tak na to beru a brala jsem i po dobu stimulace SARIDON,pomáhá mě!!!
Jinak odběr vajíček to se dělá v krátkém uspání asi dvě hodiny po odběru jsem tam zůstala ležet no a pak hurá domů do postýlky z doprovodem!!! No a transfer ten mě čeká asi v pondělí ten se dělá bez uspání sai tak jak popisuje aaandrejka... a 15minut po tom se tam musí ležet a pak domů. Za 12 dní se tělá těhotenský test.Doufám že ho budeme mít všechny POZITIVNÍ!!!!! 🙂 😉

ice.tinka
17. pro 2006

Ahojinky všechny ...Mocinky děkuji za rady ,mívám taky dost často i normálně tak silné migrény že i zvracím ,ale myslím že těmi injekcemi se to nijak nezhoršilo ani nezlepšilo prostě mě rozbolela...no nakonec jsem si nevzala nic a ono to zázrakem přes noc přestalo což se mi nestává vždycky jsem musela nějaký ten prášek vzít!No djí se divy 😀 Co se týče toho jestli si píchám DECAPEPTYL tak ne jen ten fostimon a sprej měla bych na co to je?!Možná že zítra něco dostanu jdu na ultrazvuk do centra a podle toho co a jak bych měla jít na odběr ve středu.Spermiogram nám dělali ale je všechno u mě i u přítele v pořádku jen ty vejcovody nemám nic víc!!!!Chvála bohu!Co se týče ceny no tak 11000 to bylo do ted a už by jsme nic neměli dávat: 😀 At se nám ten sen splní byl by to ten nejkrásnější dáreček pod stromečkem na tom se všechny schodnem co : 😅 Jo a ještě po které jste na ivf??Já poprvé ....a proč vlasně? 😵 Jen tak to chci vědět at v tom mám pořádek kdo je kdo a co komu stojí v cestě za miminkem 😀

janesm
autor
17. pro 2006

Ahoj ice.tinka 😉 ,11000,- za co prosím tě??? myslela jsem že to budeš mít za nepatrnou částku když jste relativně v pořádku 😒Jinak těhotenský test se děla až 12 den po transferu tak do vánoc to asi vědět nebudeš stejně tak i já.Já to budu vědět zhruba na Silvestra.Já jsu na IVF poprvé a naposledy!!!! Důvodem jsou u mě neprůchodné vejcovody a před tím jsem měla 2 spontání potraty,moje cesta za mimi je dlouhá a klikatá tak doufám že to konečně vyjde!!! Je mě 30 tak mám nejvyšší čas!!! Co Ty proč nemáš vejcovody??? A kolik Ti vůbec je??? Zítra Ti budu držet pěstičky at vše dobře dopadne,mě zítra asi čeká transfer,ráno si mám volat!!!! Pa,pa 🙂

vava
18. pro 2006

Ahoj Janes,
no, zabudla som ti odpovedat naozaj na otazky - predpokladala som, ze aj u teba v Heliose sa oznacuje kvalita dozretia vajicok znamkami 1,2, 3 a ze aj tebe to povedia. Tak uplne zjednodusene - ja, ked som volala,tak mi embryzologicka povedla, ze jednotkou oznacila 3 vajicka (to je najlepsia znamka 🙂 ) - tie boli na treti den po odbere sedembunkove, potom som mala dvojkove vajicka - tie boli 3 a boli sestbunkove a nakoniec som mala trojkove a tie boli patbunkove....Aj vcera pri ET mi ukazovala cely papier, kde boli vidiet, ako sa vyvijali vajicka a jednotlive znamky....

vava
18. pro 2006

Takze dievcata, presne ako Janes dnes rano volala, aj ja som volala vcera rano a povedali mi, ze tam mame dve krasne 🙂 blastocysty vhodne na transfer a ze mame prist. Takze od vcera to 🙂 "zrniecko" mam v sebe. Rozhodli sme sa pre jedno embryjko a dve sme si dali zmrazit. Teraz rano som volala a povedali mi, ze este dve je mozne zmrazit, takze celkovo mame 4 ! 😀
Uvidime, ci sa mu u mna bude pacit a ci sa zahniezdi....
Brucho ma uz vobec neboli, vsetko je OK Janes !

vava
18. pro 2006

Janes, inak je super, ze si sla na ten ultrazvuk a ze je vsetko OK. Ja som o tom tiez uvazovala, aj som volala dokonca mojmu lekarovi - ten vsak operoval, tak som chcela volat na druhy den a uz ma to potom preslo...Takze sa mi zda, ze mame uplne rovnake stavy 🙂
Predpokladam, ze teraz si niekde v Heliose a tesis sa z embryijka - alebo embryjok 🙂 🙂 Budem ti drzat velmi palce, aby sa mu u teba zapacilo a rozhodlo sa tam byvat ! 🙂 Ahoj

vava
18. pro 2006

Ice tinka - aj ja som prvy krat na IVF, uvidime, ci to zaberie 🙂 Tie migrenozne stavy s vracanim velmi dobre poznam, mam to od patnastich...Je vsak uplne pre mna zvlastne, ze odkedy som si zacala pichat, ani raz ma nebolela hlava. Ale je to urcite aj tym, ze som doma na PN, takze sa stresu v praci uspesne vyhybam ! 😲

vava
18. pro 2006

Culi ahoj, no ako ? Si tu nebola uz od piatku...Bola si dnes v Heliose ? Rastu, rastu ? Kedy ti Krajkovic naplanoval odber ? Ak to bude v sobotu, tak to je super - pre Stedrym dnom 🙂 Daj vediet, co mas nove, myslim na teba. Ahoj

culinka
18. pro 2006

Ahojte kamosky,

tak mna odber caka uz asi v stredu,vajicka rastu ako dive.. 🙂
V piatok som mala tie najvacsie velke 11 mm,a dneska uz maju od 20- 22 mm. 😀 Vravel mi ze niektore su zrele uz dnes,a to stimulujem len 9 dni. 🙂 Musim volat o 15.00 kedy mi povedia co a ako,kedy si mam ist dat pichnut pregnyl.
Dneska sme mali pohovor aj s embryologickou,je to skvela srandovna baba. 🙂

vava,janesm,
dajte vediet ako sa embryjkam u vas paci.Vava,ako prebiehal embryotransfer? 🙂
Drzte sa obe. 🙂

Od zajtra som PN takze neviem kedy napisem ,lebo sme sa prestahovali a v novom byte zatial nemame net,ale pracujeme na tom.Napisem cim skor budem moct.Drzte mi palce na odber. 😀 Myslim na vas kamosky,dufam ze nasa STASTNA TROJKA to dotiahne do zdarneho konca!!! 🙂

vava
18. pro 2006

Ahoj Culi 😉
to je super, vidis, aky to ma ku koncu uz rychly spad 🙂 Budem na teba v stredu mysliet ! Drz sa!
Aj mne sa ta embryologicka velmi pacila 🙂 Embryjko je tam, len zatial neviem, ci sa rozhodne tam aj ostat...uvidime, vsetko je uz teraz nie v mojej moci, bohuzial ☹
Embryotransfer bol v pohode - cele to trvalo len chvilku, no najhorie bolo potom tych 15min tam ostat a cakat. je super, ked vam niekto povie, aby ste na tej "koze" oddychovali 15min. trva to celu vecnost ! A este, ked mate plny mocovy mechur 🙂 Najviac sa mi pacili dve veci : ked som to na tej obrazovke videla- tale male zrniecko a ked som si potom sadla na zachod, tak dlho som nezazila taky "vzletny" a uvolnujuci pocit 😀
Pekny den !

culinka
18. pro 2006

vava,

juuuj,aj ja sa tesim na nase male zrniecko,drzkaj sa.bol manzel pri tebe,ci si bola sama? 🙂

janesm
autor
18. pro 2006

Ahoj VAVA 😉
tak to je super že to máš za sebou ted jen čekat!!!! Snad nám to vyjde!!!! Moc Ti držím pěstičky!!! 🙂 🙂

janesm
autor
18. pro 2006

Ahoj CULINKA 😉
tak to jsi rychlík!!!!! Ten konec stimulace je vždy asi rycglejší!!! Ve středu budu na Teba myslet at máš co nejvíce vajíček 🙂 🙂 !!!!!

ice.tinka
18. pro 2006

No holčiny pěkně to tu nabírá na obrátkách kéž by jsme to tu nakonec všechny přejmenovaly na maminky v akci 😀 (třeba)...No 11000 ani nevím za A.H.,zmražení a už ani nevím 😀 Šlo to u mě tak rychle že ani jsem se P.DOKTORA nezeptala 😖 Dneska jsem byla na U.T. a vše jak má být ve středu mám jít na odběr vajíček a v pátek transfér uf!!!!No dneska jsem dostala injekci VITRELLE tu si mám dát sama je jen jedna tak to bude asi na tu ovulaci ne?No nevím jak si to ďobnu asi moje drahá polovička jestli bude mít více odvahy 😅 😅 ...Taky jsem si myslela že když nemám jen vejcovody tak to bude za pár korunek...no opak je pravdou...Já jdu poprvé a vejcovody nemám protože jsem měla cysty a mám endometriozu vejcovody nebyly průchodné srusty a podobně 😢 Tak mi je odstranili 3 roky tomu:(Snad zítra bude lépe 😀 Držte se všechny vždyt jsme na tom podobně 😀 😀 😀

vava
18. pro 2006

Janes ahoj,

no ved ako ? Bola si na tom ET dnes alebo ides az zajtra ? Daj vediet 😀

janesm
autor
18. pro 2006

VAVA psala jsem vzkazík ale nějak mě vypadl koník a neodeslalo se to ☹
Ráno jsem si volala co embrijka a transfer a řekly mě že embrijka jsou pomalejší že bych mohla na transfer i dnes ale bylo by lepší počkat do zítřka.Tak čekám do zítřka!!! ☹ Mělo by to být v pořádku ale bojím se aby mě nějaké to embrijko zůstalo kvalitní....
Ráno mám volat a domluvím se jak dále a v kolik na transfér,doufám že to vyjde!!!! 😉 Co Ty a mimi jak je???

janesm
autor
18. pro 2006

ice.tinka tak to je ale spád....je to pěkná rychlovka!!! Na vyvolání ovulace se dává injekce 36hodin před odběrem vajíček teda co vím já...
Já mám vejcovody neprůchodné a ani nevím proč 2x jsem otěhotnila a potratila a najednou jsou neprůchodné asi z těch potratů,pravou příčinu nikdo neví.
Doufám že brzy ou diskuzní stránku maminky v akci otevřeme 🙂 🙂
Opatruj se a hlavně bud vpohodě!!!! Doufám že už máš PN 🙂 🙂

ice.tinka
19. pro 2006

JJ pěkně v klidku domova:D odpočívám i když tak nějak mám pocit že jsem doma už od začátku ale teprve dneska se opravdu nic nemuselo vyřídit neletěla jsem na injekci nejela do gyn centra...no prostě jsem se poprvé vyspala a nemusela jsem ráno vstávat 😵 😵 Ta injekce byla OVITRELLE jsem jedno písmenko nenapsala jejda 😅 !No měla jsem si to píchnout o půl osmé ale pichla jsem si to až o deset minut později!!No proste jsem se k tomu nemohla rozhoupat a moje drahá polovička to vzdala tak jsem si to musela dobnout sama no samozřejmě že to nic nebylo jen ten pocit že jsi jdu něco sama ďobat aui 😀 ...V centru mi sestra říkala že fostimon je jedna s nejbolestivějších injekci co se ještě u umělého op. používají:(
😠 ...Vejcovody JANESM...taky nevím proč se udělaly srusty a cysty ale doktor říkal že často prochozené záněty kterých jsem si nemusela ani všimnout já jsem tenkrát byla za gynekologem že mám asi zánět já ho totiž dostanu i když se umyju dole..mýdlem 😖 no ale ten mě tenkrát blázen léčil 2 roky ...Můj gynekolog na rovinu řekl že mi to pěkně zanedbal a že mužu poděkovat tomu doktorovi co jsem ho měla jako 15-18letá 😒 Takže vybrat si zprávného gynekologa je hodně duležité....Zatím se všechny opatrujte nic nedělejte a odpočívejte...Mě včera sestra v centru říkala že budu mít krásné ...či nejkrásnější vánoce...protože nemusím nic dělat...vlastně nesmím..no a ještě na to mám doktorské potvrzení 😀 😀

janesm
autor
19. pro 2006

Ahoj moje štastná 3!!!!!
culinka,vava,ice.tinka 😉
Ani nevím jak to mám napsat ale vše selhalo!!!! ☹ 😢 😢 Ráno jsem si volala a řekly mě že všechna 3 embrijka stagnovala a přestala se vyvíjet takže transfer se nekoná....Moje poslední 2 šance ztroskotaly!!!! je to těžké nemůžu se z toho vzpamatovat.... ☹
Snažilky držte se a hlavně at to výjde vám,moc držím pěstičky!!!!

aaandrejka
19. pro 2006

culinka, drzim ti zajtra prsty!

janesm, vava, ako sa citite? janesm, kedy si budes robit test?

ice.tinka
19. pro 2006

Janesm:zaltíčko božee co se stalo jakto??????????????Proč to nechápu to jsi měla jen tak málo vajíček nebo proč jsi jich měla jen tak málo odebraných tomu moc nerozumím je mi to moc líto jsme v tom všechny 100%s tebou Jen co je ti to platné co 🤐 Hlavu vzhuru pujdeš znovu????????

janesm
autor
19. pro 2006

ice.tinka
Díky za podporu tu potřebuji!!!!! Bohužel znovu do toho nechci a asi ani nepůjdu!!!!Měla jsem 7 vajíček odebraných a postupně to všechny vzdávyly,ach jo tako jsem byla v šoku,vypadalo to tak nadějně. ☹

ice.tinka
19. pro 2006

A jakto že odešly byly špatné nebo jakto?

ice.tinka
19. pro 2006

Jak dlouho byly odebrané???Měla jsi prodlouženou kultivaci???

ice.tinka
19. pro 2006

Oplodnovaly se normálně nebo ICSI cestou????

ice.tinka
19. pro 2006

Nechápu proč ti to trvalo tak dlouho ta stimulace atd...možná kdybys to měla tak krátké jako já tak bys to znovu zkusila ne??????Sakra jk je to štěstí vrtkavé doufám že ti to moc nepokazí vánoce...Moje švagrová taky potratila jednou a má ted holčičku!!!!!A druhá potratila dvakrát a ted má chlapečka obě přirozeně nakonec otehotněly a ani u jedné nebyly zjištěna příčina.....

aaandrejka
19. pro 2006

janesm, je mi to velmi luto.... nechapem, preco helios trva stale na tak dlhej predlzenej kultivacii.... embrya, ktore by sa bezne po par dnoch v maternici vyvojali, sa v skumavke prestanu vyvijat.... nebude to tym, ze chcu dosiahnut co najlepsie statistiky ?

ale rozhodne to nevzdavaj!!! zmen centrum! skusila by som to napriklad vo FN Brno

janesm
autor
19. pro 2006

ice.tinka - aaandrejka
to bych také ráda věděla proč???? Na odběru jsem byla ve středu 13.12. snad proto???? Měly jsme IVF klasické bez ICSI s prodlouženou kultivací...
aaandrejka myslíš že embrijka odešly proto že byla tak dlouho mimo tělo???
Nemám sílu jít do dalšího pokusu a hlavně podstupovat další stimulaci...Nemám na to síly a připadne mě to nepřirozené!!!!možná časem ale ted už ne!!!! Lítám v to od srpna nejdřín laparka žádný výsledek a teď IVF a také nic,potřebuji oddych...

sikulka
19. pro 2006

ahojky janesm 🙂
nestracaj nadej, aj ja som mala neuspesne IVF teraz v oktobri,aj ked som otehotnela podla krvi do tyzdna tomu uz tak nebolo.
Tiez ma zozierala neznadej ,zufalstvo ,no teraz sa uz tesim na dalsi pokus, ktory ma dufam caka v januari.
Neboj, budeme, sa navzajom podorovat.Bohuzial, stale je nas tu aj vela neuspesnych, no verim, ze raz sa to zmeni... 🙂
Hlavu hore moja, dnes sa vyplac,nech sa Ti ulavi,ale hned zajtra naberaj sily ,aby sme mohli ist do toho co najskor po aspon virtualnom boku. 🙂 🙂 🙂