IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

majdulka.k
8. kvě 2008

ahoj ja si nyní píchám Decapeptyl 4 injekci je to trošku nepříjemné ale dá se to zvládnout.Ted čekám do úterý jestli dostanu měsíčky a k Decapeptylu začnu brát jiný druh injekce

jaja09
14. kvě 2008

ahojte tak aj ja som konecne zacala od 13. brat tablety Provera,som zvedava ako to vsetko dopadne ale ziatial mam z toho dobry pocit, konecne sa to pohlo dalej 😀

kosorek
8. črc 2008

Ahojte všechny moc zdravím 🙂 . Jsem tady nová. Dnes večer beru poslední dávku PROVERY. V pondělí by měly dorazit měsíčky a k DECAPEPTYLU mě manžel začne píchat GONAL (sama bych si ty injekce nebyla schopna píchnout).V dubnu jsem začala první stimulaci ,která hned po druhém odběru a píchání Gonalu v měsíčkách byla doktorem zastavena ☹ . Měla jsem hyperstimulační syndrom ☹ . Doufám ,že tentokrát to určitě výjde.Finančně je to náročné , ale za ten zázrak co nás všechny na konci tady tohohle čeká za to stojí 🙂

cikyta
8. črc 2008

kosorek,držím palce nech ti stimulka tentokrát dobre dopadne až do zdarného konca.

petronela7
17. srp 2008

Ahojte, s decapepthylom som zacala v 21DC a dnes si ho uz picham 4 den...
Neviete kedy asi pride menzes? Dr. hovorila ze decapeptyl urychli prichod menzesu...Normalne mavam 30-31DC.

aschly
2. pro 2008

ahoj snažilky, ja som už absolvovala 2xIVF v Brne ale neuspešne, 2007 IVF v Martine - otehotnela som ale potom na sone nebola akcia srdiečka a museli mi čistiť maternicu, tento rok sme si dali pauzu ale teraz rozmýšľame nad ďalším pokusom ale nevieme nabrať odvahu.

marcaaa
16. led 2009

Caute dievcata .Ja som už toto vsetko presla a vdaka tomu mam pekneho synceka Damianka.Po vsetkych tych procedurach mi zostali 2 balenia Decapeptylu (t.j. 14ks injekcii) .Ak by ste mala niektora zaujem dajte mi vediet ,na cene sa urcite dohodneme. caute

zuzanka.h
9. únor 2009

Ahojte ja zajtra začínam s proverou a o týždeň s decapeptylom. Idem na svoje 1. IVF. ako sa cítite po tých liekoch???

petka200
2. lis 2009

Ahojte baby.
Mne doktora predpisala Proveru na upravu cyklu. Mam len 23 rokov a ako pocuvam, väčšnou to beru beru ženy po 40-tke. nemate skusenosti, ci to fakt pomože? Niekedy mi meskajú aj 3 tyzdne. Kedže mam priateľa, viete si predstavit tie stresy každý mesiac 😢 Zatial som nič podobné nebrala a o antikoncepciu nemam záujem. Za každú radu budem vďačná.... 🙂

mirenkam
11. lis 2009

ahoj holky, je tu někdo, kdo se chystá na ICSI - bere Proveru, Dipherelin (Decapeptyl) 0,1.... Já včera dobrala Proveru a od neděle píchám Dipherelin0?1 🙂

mirenkam
11. lis 2009

a nebo někdo, kdo chodí do Heliosu??? 😉

mirenkam
12. lis 2009

nikde nikdo?! ☹

mirenkam
14. lis 2009

ahoj, 🙂 tak jsem asi sirota samotná ☹ nikde nikdo, kdo by měl nyní podobnou zkušenost...

mirenkam
20. lis 2009

ahoj, takže nyní uř Provera vysazená a pokračuji Dipherelin a Merional(150) ode dneška 😉

mirenkam
21. lis 2009

sama samotn8 😨

antoaneta
1. pro 2009

Ahoj holky, jsem tady nová a hledám sblížené dušičky 🙂 jsem tak trochu vystrašená a hlavně informacemi nepolíbená 😢 . Dnes se naše snažení o první miminečko konečně někam posunulo. Po absolvování zdlouhavých a nepříjemných všemožných vyšetření mě i manžela jsem dnes odešla od lékaře s receptem na Utrogestan 3 denně (18 den cyklu) a s injekcemi Decapeptyl (21 den cyklu. Brát to mám začít příští týden a tím vlastně zahajím dlouhý protokol před IVF. 🙂 (Nikdy jsem ještě žádnou metodu neabsolvovala a nikdy jsem nebyla těhotná) Má diagnóza - jeden vejcovod a manžel Asthenoteratospermie (pomalé). Proto prý IVF. Jsem tak zvláštně napnutá, natěšená, ale také vyplašená zároveň 😕 . Hledám různé informace co je lepší, co je horší, - dlouhý, krátký protokol, léky, infejkce, způsoby, atd. atd. Moc chci aby se nám to pak povedlo a mé tělo utrpělo touto metodou co nejméně. Moc se v tom nevyznám. Mám strach s rizik, s vedlejších účinků atd. Prosím nejste na tom některá teď jako já? Nebo naopak nemáte už tuto podobnou zkušenost některá za sebou? Nechci být v tom sama, ráda bych své obavy a čekání s někým prožívala. Prosím poraďtě, co mám chtít a nechtít, za co si raději připlatit a co je zbytečné, čeho se mám vyvarovat a naopak co dělat? Chodím do Brna na Obilňák. Moc děkuji.

mirenkam
1. pro 2009

antoaneta ahoj 😉 také chodím do Brna, Helios. Čekámě první ICSI, takže taky nějakými zkušenostmi nehýřím 😉 . Já měla Proveru, Dipherelin, Merional a včera jsem si ve 21 hod. píchla vyvolávačku - Pregnyl - způsobí do 36 hod. hyperovulaci... a to se jde na odběr vajíček. Takže zítra v 7 hod. mám nástup v CARu. Společně se mnou i manžel, protože, jestli ráno nic neobjeví v ejakulátu, tak bude muset jít na TESE (chirurgický odběr spermií). Máme hodně špatný spermiogram - v 1 ml asi 200 spermií - ne všechny pohyblivé..... ☹ Má jich být správně kolem 60 000 000. 😠

antoaneta
1. pro 2009

Ahoj mirenkam 🙂 a to si měla krátký protokol, nebo taky dlouhý? Víš, že jsi toho tolik brala. Ikdyž já vlastně teď mám jen nějakou tu přípravu a až po menses budu stimulovat a pak IVF+ICSI. Jestli jsem to správně pochopila, ten systém 🙂,tak ty si už o krok na před. Nebo vlastně už máš na kročeno. Budu držet palečky, ať tam manželovi něco najdou a nemusí jít pod kudlu. Můj manžel měl taky špatný spermiogram, teda až tak moc asi ne, jako vy, ale diagnoza - Asthenoteratozoospermie - spermie měl hrozně pomalý a špatný(dvě hlavy,dva ocásky a tak.)+infekci. Hodně baštil ale vitamíny atd. a strašně se mu to zlepšilo. Zoospermie je pryč, zbyla jen ta pomalost a i ta se zlepšila z 85% nepohyblivých máme teď už jen 62% (no jen 😒 ) Každopádně pokrok to je. A u vás je to teda taky první pokus? A těhotná si ještě taky nebyla? A ty seš úplně zdravá? A můžu se tě ještě prosím zeptat kolik je ti let? Mně je 30, manželovi 29. A ještě prosím, mám trochu strach z těch doplatků a pak i neúspěchu.(peníze doma netisken 😖) Můžu se tě prosím zeptat, na kolik Vás ten první pokus vyjde, kolik Vám řekli a co všechno jste už platili? Zítra se držte!! 🙂

zibi
14. lis 2011

chcem sa spytat najde sa tu niekto kto berie Provera+Decapeptyl ?

mona32
19. zář 2012

Ahojte kocky, chcela by som sa spytat, kto ake skusenosti ma s Dedaceptylom? Iden na druhe IVF, prvy ktart som brala Gonal a Puregon a teraz doky mi vypisal tie nove.....to jepodobne sa pycha ako Gonal?

katoska85
6. lis 2012

@mona32 ahoj, ja akuratik budem zacinat za par dni s Proverou a potom za dalsich cca 10 dni d Decapeptylom. Dufam, ze sa vsetko podari ako sa ma...

mona32
29. lis 2012

ja som si tiez pichala Decapeptyl a v pondelok som bola na vklade......tak teraz len cakat do 7.12 na krv.....ale zatial necitim nic, len ma pobolieva sem tam v podbrusku 🙂

anika142
29. lis 2012

@mona32 ahoj tak drzim palce k zdarnemu pokusu.
Ja zacinam s proverou a decapeptylom v decembri. Uz som sice decapeptyl mala ale proveru este nie. Tak uvidime. Bude to moje uz 3tie IVF

mona32
30. lis 2012

@anika142 tak aj ja teba drzim palce...aby nam tentoraz sa vydarilo 🙂 🙂 ....

anika142
30. lis 2012

@mona32 dakujem velmi pekne, Ja som sa zatala ze sa to musi podarit a hotovo. Uz konecne by bolo na case. Este som si v zivote nenasla tehotensky pozitívny test. Tak teraz uz prisiel cas som sa rozhodla.

mona32
3. pro 2012

no ja som len raz mala odvahu si urobit pred krvnymi testami, ale zial bolo negativne 😒 ....tak drzim ti palce aby ti to vyslo 🙂 🙂 ...aj ja by som bola velmi rada, uz po tolkych sklamani, uz bolo na case keby sa podarilo...

anika142
3. pro 2012

@mona32 podari sa urcite, len treba verit, ale viem sama ako sa to lahko pise a tazko kona. Ale pride to skor ci neskor 😉 😉 😉

anika142
5. pro 2012

ahojte, stalo sa vam po dobrati Proveri, ze ste dostali mrchu neskor ako je udavanych 7 dni? Pripadne kedy Vam prisla mrcha po dobrati?

danalesa
2. pro 2014

Ahojte, predam 2 balenia Decapeptylu (v 1 baleni 7injekcii), nove, nepouzite, udrziavane v chladnicke. Expiracia 01/2015, cena - po preplateni zdrav. poistovnou, resp. dohodou. Ak mate zaujem, piste do spravy.