IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

culinka
31. srp 2007

a ozaj nehnevajte sa ze som sa dlho neozyvala,prerabali sme byt,a nemame zatial pristup k netu.

aaandrejka,

kraasna dcerka.... 🙂

aaandrejka
31. srp 2007

culinka, huraaaaaaaaaa! som rada, ze ste v poriadku, urcite daj vediet, drzime prsty!!!!

zen
3. zář 2007

Ahoj holky, tak už píchám Decapeptyl přes týden. Zítra mám 32 DC tak pomažu na krev a ultrazvuk. Mrška zatím nedorazila, tak snad ještě přijde a bude to v pohodě, aby mi mohli nasadit Puregon. 🙂 Pěkně to utíká... ještě nedávno jsem teprve čekala na braní Provery a bála se injekcí a už jsme zdatná opíchávačka 😀

Co vy ostatní jak se daří?

dicinka1
3. zář 2007

na co je ten decapeptyl...

zen
3. zář 2007

Decapaptyl se používá při stimulaci na IVF. Jsou ale různé léky a různé protokoly. Každé centrum má jiné. Decapaptyl utlumí hypofýzu, která vydává sygnál ke zrání vajíček. Dále pak napomáhá k lepší kontrole při nasazení stimulačních léků. Tak nějak, pokud jsem to popsala dobře. 🙂

aaandrejka
3. zář 2007

zen, ja som dostala decapeptyl len jednorazovo, pred samotnou stimulaciou puregonom.. mala som dlhy lutealny protokol 🙂 ty mas aky protokol?

zen
4. zář 2007

andrejko, taky mám dlouhej protokol, ale malinko jinej. Začala jsem Proverou (2 tablety denně) od 16 DC do 25 DC. Pak píchání denně Decapeptylu od 23DC. Ten budu píchat i se stimulákama (Puregonem)...... dnes jsme byla na krvi 32DC měla dojít mrcha, ale nedošla. Tak podle krve uvidí co dál jestli den dva počkají a nebo rovnou nasadí Puregon. Odpoledne mám volat na výsledky.

aaandrejka
5. zář 2007

zen, verim, ze ti vybrali spravny protokol a ze to vyjde, drzim prsty!!!

vava
5. zář 2007

Zen,
ja som mala asi ten isty protokol ako ty...Tiez som si paralelne pichala Decapept. s Puregonom. Mrcha mi dosla myslim 30DC...Neboj, ona pride 🙂 🙂 🙂
Prajem ti podobny vysledok ako mame my 😀 Velmi, velmi drzim palce !

vava
5. zář 2007

Culinka,

som rada, ze si sa ozvala. Dufam, ze nam das vediet, ked bude ten "clovek" uz na svete 😀
A co je s Janesm ? Ved ta je iba kusok za nami !!!

A Ice Tinka, halooooooooooo, kde ste vsetky ?

pecka
5. zář 2007

jej, ahoj mamina Vava 🙂 . To som rada, ze ta tu vidim. Ako sa dari! Dufam, ze ste O.K.?

Ja som momentalne 9. den stimulovania menopurom. Tentoraz (uz po treti), to konecne vyzera tak, ze by to mohlo byt na dobrej ceste. Nechcem nic zakriknut. Vyzeralo to tak, ze mi doki stopne cyklus, ale zacala som konecne reagovat. Dohovaranie tym mojim folikacom nemalo konca kraja.... 😉 Takze uvidim, co nove v piatok, to by som uz mohla relativne vediet, kedy pojdem na odber.

Tak sa opatrujte!!!!!

zen
6. zář 2007

vava, díky jsi moc hodná 😵 Uvidíme co v pátek, to mám jít na krev a případně ultrazvuk. Zatím nepřišla..... je to hodně divný. 😕

pecka, to je bezva zprávička, že se folíci umoudřili.....tak ať rostou kluci nezbední 😉

Pátek bude pro obě překvapením. 😉

vava
7. zář 2007

Ahojte 🙂
Pecka - mas odo mna IP 😎 Drzim palce
Zen, ako si dopadla ????

😉

zen
7. zář 2007

vava, no jak jsme dopadla......? Jsem těhulínek 😵 Prostě si mimi přišlo samo....... doteď tomu nemůžu uvěřit 🙂 🙂 🙂

vava
7. zář 2007

Jejda, ty brdo, to je supeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak takto nejako to mala aj Janesm 😀
Gratulujem ti moc ! Opatruj fazulku poriadne 😎

pecka
7. zář 2007

vava mas IP 😉

pecka
7. zář 2007

😕 zen, neuveritelne, gratulujem. Tak tebe potom stacila provera a decapeptyl a si v tom!!!! No, naco Puregon!!! Super.

aaandrejka
23. zář 2007

zen, gratulujem!!!

CULINKA, JANESM, uz ste maminy????????? piiiiiiiiiste !!!

janesm
autor
28. zář 2007

Ahoj holky!!!!!
tak se hlásím a už neee 2v1!!!! 8.9.v 1:20hod se nám narodila Karolínka 2950g/50cm.Porod jsme zvládly na jedničku a trval se vším všudy 2hodiny!!!
Vava a zen moc gratuluji!!!!!!!!!!! 🙂 😉

vava
30. zář 2007

Janesm, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ! 🙂
To je krasne meno ! Prajem Vam obom vela zdravicka a vsetko dobre !
Tesim sa s Vami 😀 😀

aaandrejka
1. říj 2007

janesm, gratulujtm!!!!

vava
25. říj 2007

Ahojte 🙂
No ako si zijete aj s nasimi "umelinkami" ? Ved dajte aspon vediet, ci je vsetko OK ! Culinka, a ty ako ?
Ja uz som s malou celkom v pohode, v nedelu oslavila dva mesiace 🙂 🙂
Uz v noci prespi aj 4-5hodin, tak sa vytesujem. Hadze prve bezzube usmevy, tak ked sa tak rano vyskiera, je mi jedno, ze som nevyspata a inavena. je uplne supracka....
Majte sa pekne...
Vsetkym, co stimuluju alebo sa chystaju drzim palce a prajem im podobny "batoh" v postielke ako mame my 😎

l7067
25. říj 2007

Ahojte,chystáme sa na IVF,zatiaľ som to ešte nekonzultovala z dr.,ale ako si to tu tak čítam,všetky tie lieky a injekcie,tak by ma veľmi zaujímalo koľko to všetko stojí?A ako dlho trvá než vám poisťovňa schváli IVF?A ako dlho sa berú tie lieky a injekcie,kým príde samotnéIVF?

culinka
31. říj 2007

Ahojte babenky,

vsetkym gratulujem k babetkam,nam sa narodila 11.9.o 3.30 Tamarka mala 3600 g a 51 cm.Rodila som normalnou cestou s EDOu,bol to krasny zazitok.Mala je zlatucka v noci prespi aj 7 hodin v kuse.Podoba a inak uplne na tatina,po mne ma krvnu skupini,takze mame istotu ze je nasa. 😀 Ako sa vam dari?

janesm
autor
5. pro 2007

culinka moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!! To jsou naše holčičky skoro přesně o 3 dny od sebe malá se narodila 8.9. v 1:20
Holky mám konečně album koukněte

janesm
autor
17. pro 2007

Holky,maminky jste tu některá??? KDE VÁS MÁM HLEDAT??? 😒

vava
18. pro 2007

Ahoj Janesm !

Ja som tu, stale som aktivna na MK, ale uz chodim do inych diskusii a mam aj iny nick.
Culinka, az teraz som sa prihlasila a nasla si IP v mojej poste, idem ti napisat!
Janes, malinka je kraaaasna!!!Myslim, ze sa Vam vydarila 🙂 Idem ja tiez dat nejake fotecky do fotoalbumu,aby si sa mohla pozriet aj na nasu malu, uz bude mat styri mesiace, strasne to letiiiiiiiiiiiiiiiii !
V kontakte som s Andrejkou - vacsinou mailom.
Ako sa ti dari ???

vava
19. pro 2007

Janes,
mas IP odo mna 😉

takyna
29. led 2008

Ahojte všetci, mám jednu dcéru už 16-ročnú, a s manželom druhým tiež nemôžeme mať dieťatko 10-rokov, navrhli nám umelé oplodnenie, tak začíname aj my odznova, práve dnes som začala brať proveru , a pokračujú inekcie , a uvidíme, či to vyjne alebo nie, mám z toho stres, po tolkých útrapách, čo všetky z nás poznajú neviem už riešiť toto s chladnou hlavou aj keď sa veľmi snažím, ďakujem vám všetkým za milé rady a pozbudenia a prajem vám zo srdca aby nám to všetkým vyšlo. Prosím vás o rada, neviem kolko ste platili za lieky ale my 15-000, tisíc, + máme ešte platiť aj za samotný zákrok, neviem čo vlastne prepláca zdravotná poisťovňa. Neviete mi niekto poradiť? vopred všetkým ďakujem za odpoveď

lauritka
29. led 2008

takyna pod do temy IVF-nadej pre pokrocile snazilky ;) aj my sme tolko platili a est esa palti 3000 za zmrazenie a za ICSI ked budete mat..my sem za to platilti este 12 tisic pod tam 🙂