IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

francis
22. dub 2007

Ahoj lia 😅 chodím do GF a 2.mája idem na konzultáciu,až tam sa dozviem ako budeme pokračovať.Teraz som bola na hor. profile a podľa toho sa uvidí a ešte vôbec neviem ako to bude s injekciami.

helka1
22. dub 2007

Lia neboj nic take strasne sa nestalo 😉 , ono by sa to malo pichat sice v rovnakom case, ale podla mna taka hodinka - dve az tak vela nezavazi.
Ja som pichavala v urcitom case tiez a ked som raz prisla do Iscaru na kontrolu tak po nej mi chceli sestricky pichnut injekciu, lenze to bolo niekolko hodin (3-4) skor ako som si pichavala ja, tak len nad tym mavli rukou, ze to nevadi . Nestresuj sa z toho zbytocne !
Ak sa chces vratit do casu v ktorom si to pichavala predtym, tak po hodinke si to kazdy den poposuvaj skor 😉

lia
22. dub 2007

tak ked som si pichavala vzdy o 8:30 rano a dnes o 10:30,tak si mam zajtra pichnut o 9:30??tak si to myslela heli?? 😅

francis
22. dub 2007

Ahoj lia 😅 A ty chodíš do akého centa?Tie injekcie si môžeš aj tak posunúť aj mne hovorili,že 2-3 hodiny nevadia.Držím palce 😅

lia
22. dub 2007

hej??tak mam pokracovat o 8:30h ako doteraz??
horsie je,ze stale spinim ☹ ,dufam,ze nebudem nosit vlozku cely mesiac 😖 .
ja chodim do gynfivu 🙂

francis
22. dub 2007

môžeš pokračovať a chodíš aj do roboty alebo si doma?Takže sme v rovnakom centre akurát,že ti si začala skôr.Tak držím palce a ja sa pridám asi o mesiac tiež.Pekný nedeľný deň 😅 😅 😅

lia
22. dub 2007

ok,dakujem babulky 🙂 .este ze vas mam 🙂
chodim do roboty,ale napr.zajtra nejdem,mam troska zvyhodnenu prac.dobu,nemusim tak skoro vstavat,chodim az po 🙂 injekcii
a ty chodis do roboty??

francis
22. dub 2007

ja chodím a vtedy pri tej nevydarenej som chodila ale teraz neviem či radšej nezostanem doma ☹ uvidíme 😔 to máš dobre keď sa ti dá ísť neskôr 😅 ja robím na dve smeny a o to je to ťažšie 😖 tak sa drž a pekne pichaj 😅

helka1
22. dub 2007

hej lia tak som to myslela 😉 , ale ved ty si uz poradis

lia
22. dub 2007

dakujem umelinky 🙂
aj ty sa drzkaj francis a hlavne klud 😉

veva55
23. dub 2007

Fuha, vy ste tu toho cez vikend popisali 🙂
Lia, mne predpisal doki tie iste injekcie (Decapeptyl 4bal po 7 ampuliek, Puregon 900 - 1 bal, Puregon 300 - 3 bal, Menopur......)- cize aj davkovanie to iste, rozdiel je len v tom, ze s Decapeptylom som zacinala 21DC. 3 injekcie mam uz za sebou, prvu mi pichli v centre, dalsiu mi pichol manzel (dost to bolelo a urobil sa mi pod kozou taky vriedok ako od komara, len vacsi), no a jednu mi pichla sestra a to bolo v pohode, ani to velmi nebolelo, len trosku stipalo. Dnes idem o 9,00 za manzelom do prace, nech mi to pichne, ale ak mi to zase nejak zle pichne, budem chodit radsej kazdy den do centra. Nechcem, aby mi po 3 tyzdnoch povedali, ze som si to zle pichala a ze sa mi preto nevytvorili vajicka. Inac neviem, ci to mam z tych injekcii, ale posledne 3 dni mam nejake krce, v sobotu to bolo desne, ani tabletky proti bolesti nezaberali.

janesm
autor
28. dub 2007

Ahoj,ahoj pěkně se to tu rozjelo!!!! Všem držím pěstičky aby Vám vše vyšlo!!!!
VAVA,CULINKA,jak se vám daří těhulky dlouho jste se tu neukázaly???? Doufám že je vše vpořádku. 😉

lia
28. dub 2007

janesm,dakujeme,dame hned vediet vysledok 😉
aj vy sa drzkajte a pekne priberajte 😉

janesm
autor
28. dub 2007

aaandrejka a jak se máš Ty?????? 😉

vava
28. dub 2007

Ahojte 🙂

Aj ja som sa potesila tolkym novym "umelinkam".....Vsetko je zatial OK, aj ked ma pri kazdej kontrole lekar strasi kvole tej nizko ulozenej placente. Uz mam za sebou aj 3D - budeme mat dievcatko 🙂 Tesim sa....A tie pohyby baby - tak to je nieco neopisatelne (teda aspon pre mna).
Vsetkym "pichajucim" prajem, aby aj ony raz tie pohyby citili...

janesm
autor
28. dub 2007

ila moc držím pěstičky určitě to výjde!!!!! 😉

janesm
autor
28. dub 2007

Ahoj VAVA,
tak to je super doufám že se vám daří dobře a tu placentu ohlídají neboj.
Mě čeká 16.5 UTZ ve 20tt na vývojové vady tak se moc těším už víc jak měsíc jsem miminko neviděla a hlavně ještě necítím pohyby,vím je brzy ale pro klid.Tripl testíky máme také ukázkove tak jsu ráda,ted si začínám těhotenství užívat!!!!

aaandrejka
29. dub 2007

janesm, super, ze si sa uz dostala do tej "oddychovej" fazy tehotenstva 🙂 daj potom vediet, co budete mat 🙂 a naboj, pohyby do 2 tyzdnov uz budes citit aj ty 🙂

vava, jeee mine, dievcatko? gratulujem!

culinka, ozvi sa aj ty, co je s tebou? ako sa drzite?

janesm
autor
29. dub 2007

aaandrejka,jo jsem celkem v pohodě jen budu klidnější až po tom UTZ ve 20tt.Trošku nás zlobí táta ale snad to nebude tak zlé....
A co Ty jak se daří????

aaandrejka
29. dub 2007

janesm, neboj, vsetko bude ok 🙂 tata nech nezlobi, ved bude mat krasne babatko! 🙂 my rastieme, pribrala som uz 9 kg (+ 3 pri stimulacii, takze celkom dost), pomaly zhaname vybavicku, v albume mam aj brusko aj vecicky pre lenocku 🙂

janesm
autor
29. dub 2007

aaandrejka táta se nám stále někde toulá a my jsme s mimčem sami ☹ Tak to já jsem přibrala už 5kg,na začátku jsem zhodila 2 kg a ted je mám zpět s těma třemi navíc... 🙂 bříško se pomalu zvětšuje.Já zatím nic nekupuji jen těhu oblečení ale jak budu po tom UTZ a bude vše v pořádku tak hned začnu... 🙂 Hned jdu kouknout do alba...Měj se prásně!!! 😉

janesm
autor
30. dub 2007

Ahoj Snažilky a Těhulky!!!! 😉
Tak ta moje kamarádka která podstoupila 3x neuspěšně IUI a nyní poprví IVF v Heliosu v Brně tak má // HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!! Zaváděly jí 2 embrijka,zá týden má jít na UTZ ta jsu zvědavá.Přeji i ostatním snažilkám v brzké době // !!!!!! 🙂

aaandrejka
30. dub 2007

janesm, gratulujem kamaratek! 🙂 a otecka pekne zjazdi, ma sa venovat vam a nie kamaratom! 🙂

lia
30. dub 2007

janesm,dakujem 😵 ,ja s tym pocitam 🤐

janesm
autor
1. kvě 2007

aaandrejka díky za ni!!!!!!!!! A táta ten má hlavní slovo já jsem malinká i když mám bříško..... ☹

aaandrejka
2. kvě 2007

janesm, ale ste dvaja, takze ste v prevahe, vysvetli mu to tak 🙂

ellin
2. kvě 2007

Ahojte,
Písem po dvoch tyzdnoch - 20.4 som bola na transfere mojho jedneho embrya - pekne na mna pockalo. Teraz sa tych 13 dní vlieklo hrozne pomalicky, ale zajtra sa to cele rozhodne. Rano idem na krv, tak som zvedava a hlavne nervozna. Kazdy den som trosku citala ako pokracujete, vsetkym držím palce.

lia
3. kvě 2007

drzim ti moc palceky ellin 😉
a daj vediet aky si mala vysledok 🙂 .a doma si netestovala??

ellin
3. kvě 2007

Ahojte, tak ráno som bola na krv aj sono. Dr. mi povedal ze sliznica je OK. A o tretej poobede mam zavolat aky bude vysledok z krvi. Vcera som aj doma skusila tehot.test - bola tam aj druha ciarka ale velmi,velmi slabulinka. Takze uvidíme.

lia
3. kvě 2007

jeeej,fakt??tesiiim ellinn