IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

jeja1505
13. kvě 2007

Ja som si nemohla vybrat.Podla mojej kvality mali zakazane davat 2.Chcu predist tomu aby sa vela dvojiciek nerodilo,pretoze stat a zdravotnictvo maju vela vydavkov.No zdravotnictvo musim povedat tu maju na urovni,nikde sa necaka...a tak.
Drzim palce zajtra 😉

jeja1505
13. kvě 2007

Nejako tu je tichucko,tehulky odpocivaju,snazilky sa snazia a cakatelky cakaju,hihihi. 😎

aaandrejka
13. kvě 2007

to je akoze dost blbe podla mna... lebo vacsina matiek chce 2 deti, takto to maju vyriesene jednym razom , myslis, ze im je lacnejsie, ked zena podstupuje 2x IVF? jasne, ze rizika dvojpocetneho tehotenstva po IVF su omnoho vacsie ako jednopocetneho, aj u nas sa vraj uz razia tei trendy, ze sa netlaci na zenu, aby si dala vlozit dve (ako to oblo kedysi), ale mne pripada normalnejsie, ze zena, ktora nemoze mat deti prirodzene privedie obe deti na svet naraz

sisulik
13. kvě 2007

ahoj andrejka...;) jeja, tebe kde to IVF robili? mimo SR? mozno tam maju naozaj nadbytok deti, co sa o SR povedat neda... 😅

jeja1505
13. kvě 2007

Caute babky,
no pre nich tu v Holandsku je lacnejsie jedno.Tu je 15 milionov ludi v rozlohe Slovenska.Vela.IVF alebo ICSI tu stoji okolo 5000 eur.Ked su dvojicky tak zena chodi viac k doktorovi,no iba prehliadka tu vela stoji.Od 2007 mame 3 pokusy zadara,no predtym mali iba 2. a 3.Podla kvalite embryjok ich zavadzaju.No maximalne 2 v nasom meste.Take to tu maju....

jeja1505
13. kvě 2007

No povedz,kto by nechcel mat 2 naraz,ze?Keby nam to teraz nevyslo,tak si budem ziadat 2 nanucky.Dufam,ze budu kvalitne.Jojoj

lia
13. kvě 2007

ako ste sa citili po transferi??budem unavena??

jeja1505
13. kvě 2007

No podla toho kolko ti vybrali vajicok (18),ja som bola z toho odberu unavena od bolesti,nie z ET,to bola 10 minutovka ani nie....citis sa dobre po odbere??

lia
13. kvě 2007

vcelku dobre,troska citim vajecniky,aj vy ste ich citili??nemozem ist na zachod ☹ .

jeja1505
13. kvě 2007

Hej citila,no do ET som prelezala.Pijes vela vody?

lia
13. kvě 2007

hej,pijem.ale nikto mi nepovedal,ze mam vela pit. 😅
ale zase sa bojim,ze sa mi hned utros dostane von kedze chodim stale cikat.
aj vy ste mali mat poloplny mechur pri transferi embryi??toho sa najviac bojim ☹

jeja1505
13. kvě 2007

ja hej,plny nie poloplny,hihihihi.Ten Et ide fakt rychlo,ani nepomyslis,ze sa ti chce ist na zachod.Dopre to dopadne!
Neboj nedostane sa utros von,iba skrupinka z utrosa,no drzi sa to tam dlho.
Mne vraveli ,ze mam po odbere vela pit,tak liter a pol naviac.A po Et som prestala a navrelo mi vela brucho,tak som volala a hned ma dali na vodu potom to prestalo...

lia
13. kvě 2007

takze plny??vies co sa bojim??ze nas nezoberu presne a mna bude strasne boliet ten plny mecovy mechur 😅 .a ze silno zatlacim a ...

jeja1505
13. kvě 2007

A o ktorej ides?

lia
13. kvě 2007

10:15 si idem pre mochomurkov 😵

jeja1505
13. kvě 2007

tak chod rano normalne na zachod a hodinu a pol predtym ak sa ti nebude chciet cikat tak vypi trocha viac vody....a ak este nebude tak vypi este viac....

lia
13. kvě 2007

staci mi dva az tri dcl vody vypit,ze??

jeja1505
13. kvě 2007

Hej a ak nepomoze tak este raz tu istu davku skus.Dobre to dopadne...
Si predstav,ze mne sa chcelo ist strasne na zachod ked som cakala na ET.Pocas ET sa mi nechcelo,asi som bola zlaknuta...No a po ET som mala ist hned na zachod a nejako sa mi uz nechcelo a vydrzala som domov ,15 minut...

lia
13. kvě 2007

dobe jeji,dam na tvoje rady.potom ti kazali ist hned na zachod alebo este to drzat?? 😨

jeja1505
13. kvě 2007

Ze hned,nechcelo sa mi hihi uz no aj som sa bala,no embryjko nemoze za nijaku cenu vypadnut.

sisulik
13. kvě 2007

vies jejka...aj ked ti vlozia dve embryijka, tak nie je iste ze sa ujmu obe..mozno ani jedno a mozno len jedno...preto si myslim, ze dve embryijka vlozit je lepsie...nech sa aspon jedno ujme..a ked obe? to nevadi... 😀

lia
13. kvě 2007

nemoze??a ja som myslela ze moze 😅

jeja1505
13. kvě 2007

Ze nie,ze si mam predstavit 2 poriadne namazane chleby a v prostriedku makove zrnko.Fakt nie.Spytaj sa zajtra,som zvedava aky priklad ti povie...

lia
13. kvě 2007

dobre,opytam 😉
jeji,nestrachuj sa zbytocne,moja kamoska bola minuly rok na ivf,v ten den ako isla na krv,nevydrzala a urobila si doma test,ten jej ukazal / a poobede volala do centra a tam jej povedali,ze je tehu 😉 .a ma uz krasne dievcatko 😵 .drzkaj sa,idem si uz lahnut,dufam,ze aj zaspim dnes.
akurat sme sa dotahovali s manzelom,ze ja chcem dievcatku kupovat vsetko ruzove a on je z toho uz teraz na nervy 😀 😀

jeja1505
13. kvě 2007

hihihi,chlapi a ruzova farba nejde dohromady,hihihihi.

No dik lia,nebudem sa strachovat...hihih (na chvilku)

Tak sa maj.Zajtra sa drz,i ja moje palceky pre teba a nezabudni napisat.No dufam,ze ta nebudem po vselijakych temach hladat,hihihihi

Pappapapa

lia
13. kvě 2007

dakujem jeji,ohlasim sa 😵

jeja1505
13. kvě 2007

To dufam,pappappap 😉

jeja1505
14. kvě 2007

LIA LIA,tak jak?Mas ich u seba?Ako bolo s tym plnym bruchom?hihi 😝

aaandrejka
14. kvě 2007

lia, tak ako, kolko embryjok mas v brusku? a kolko snehuliacikov?

sisulik
14. kvě 2007

mozno este oddychuje... 🙂
andrejka....videla som fotky tvojho bruska dnes rano..mas ho velmi zlatucke..vyzera to super ked tak sedis v skalke... 😉