IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

mimina74
19. lis 2006

😉 ja som to absolvovala v auguste

janesm
autor
20. lis 2006

mimina74- a jaké jsou výsledky????Jak to vše pokračocvalo???
😎

vava
20. lis 2006

Ahoj Janesm, ja som pred tyzdnom v podnelok zacala brat Proveru, dnes - v pondelok si idem pichnut prvu injkeciu Decapeptylu, takze este len cakam, aka bude moja skusenost 🙂 Kedy zacinas ?

janesm
autor
20. lis 2006

vava-díky za info jsu ráda že v tom nejsem sama... 🙂 Já začala s Proverou minulý čtvrtek 16.11. a Decapeptyl začnu tento čtvrtek....Jsi trošku dopředu než já.Proveru máš na 10dní 2x1 ??? A jak máš píchat a koik asi toho Decapepzylu???

vava
20. lis 2006

Janesm, Proveru mam 2x1 tbl denne celkovo 10 dni a Decapeptyl minimalne tych 10 dni, kym nepojdem na odber krvi. Podla vysledkov odberu krvi budem vediet zaciatok pichania Puregonu, ale Dec. vraj stale treba pichat - tieto dve injekcie sa pichaju paralelne s Puregonom, len neviem dokedy 😲

vava
20. lis 2006

Inak aj ja som rada, ze som tu nasla niekoho, kto to preziva v rovnakom obdobi! To bude paradny vianocny cas 😀 Drzim ti palec !

janesm
autor
20. lis 2006

vava- já mám doma zatím 2 balení Decapeptylu to znamená na 14 dní po odběru a výsledcích krve který má být 1-2DC se určí pícháni u mě FOSTIMONU.Nadále budu píchat Decapeptyl,jak zvládáš to píchání do bříška,pícháš se sama???

vava
20. lis 2006

Janesm, mne predpisali hned 3 balenia (asi to bude aj vela), takze, ak sa mi to bude pacit, budem pichat este doma takeho plysaka, na ktorom mi to ukazovali. No, ako som pisala, pichnut si idem ten Dec. dnes prvy krat - sama, pretoze nie som pri partnerovi cez tyzden a to je dovod, preco este sedim v praci 🙂 Sa desim ist domov, oddialujem to, ako sa len daaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

janesm
autor
20. lis 2006

vava- mám dvě balení Decapeptylu a v rozpise mám že budu potřebovat 3-4 balení.Kdy si to budeš píchat???Mě říkaly že bych měla pokud možno dopoledne ale ve stejnou dobu.Já jdu na první injekci na kliniku pak budu sama.Ktrrý Dc jdeš na ty odběry???
Dnes už končím ale zátra se zase ozvu a prodiskutujeme tu injekci....
Pa,pa a díky za informace 🙂

mimina74
20. lis 2006

janesm- U mňa to nedopadlo s úspechom, ale ma to posunulo ďalej. Držím vám kočky úprimne palce, nech vam to vyjde. Tieto injekcie majú velmi velkú výhodu, že si ich možete pichať sami. Nejste vtakom strese kto vam to pichne, kde a ako. Najlepšie je to si pichať v tú istú hodinu. Puregon som si pichala s perom.
Vždy poobede keď som si zavolala na výsledky po ultrazvuku a odberu krvy mi povedali kolko si mam pichať. Zo začiatku som sa toho strašne bála, až som sa
potila. A ku koncu som to brala ako nič. neboj to zvladneš. Ja sa chystam už na treti pokus. Dufam, že posledný. Predpokladam, že chodíš do Martina. Ja hej som tam velmi spokojna. Prvý krát som bola v gin-five. Držím vám palce!

culinka
21. lis 2006

ahojkte kocky,

aj ja chodim do martina,mam presne taky isty protokol ako vy baby,v piatok zacinam s proverou,potom o tyzden s dipherelinom(to iste ako decapeptyl),a neskor s FOSTIMONOM.Ideme skusit prvy krat.
Vy ste mali aky problem,ze ste museli absolvovat IVF?

vava
21. lis 2006

Ahojte,

Tak uz mam tu prvu injekciu Decap. za sebou 🙂 Bolo to celkom OK, musim priznat, ze som cakala, ze to bude ovela horsie....
Janesm,povedali mi, ze si to mozem pichat kedykolvek, ked budem v klude, len je dolezite si to pichat v tu istu hodinu - ako aj Mimina spomina. No a ja mam klud iba vecer 😀 Na odbery idem hned 1-2 DC - presne ako ty. Potom mi urcia tie davky Puregonu.
Culinka, Mimina - chodim do Martina, neviem to s nicim porovnat, lebo je to prvy krat pre mna, jedine, co mi vadi je, ze to na mna posobi takym strasne stiesnenym dojmom (tie priestory)...
No a este odpoviem culinke - partner nema ziadny problem, ja mam endometriozu I.stupna.
Mimi a ides to este skusit ? Drzim palce vsetkym !

mimina74
21. lis 2006

vava- Idem, ale až po spomínanom genetickom vyšetrení.
Vyzerá to asi tak v januáry.
Aj mne sa to zda v tom Martine malinke, nie je tam velka chodba ako v gin-five.
Ale prístup odborníkov a ich trpezlivosť sa neda porovnať. Ta chodba je podla mňa nepodstatné. Napr. sestričky ti po narkoze urobia čaj a pustia ti partnera ak chceš k tebe. V gin-five ti nepoda ani pohar vody a ak ju poprosíš tak ti ukáže na umyvadlo a vysvelí ti ako si máš chrániť hlavu ak náhodov spadneš. To je ale len príklad ako som to cítila ja. Možno ostatne to zažili inak a ja som natrafila na zly deň. Mne osobne lepšie padne ked idem na niečo take a stretnem sa tam s ludkosťou.

culinka
21. lis 2006

mimina74-odkial si?
uz mas nejaky pokus za sebou aj v martine?ja tiez musim Helios len pochvalit,su velmi zlati,a vysvetlia vzdy to co potrebujes,aj kedy tam s tebou mali sediet tri hodiny. 🙂

janesm
autor
21. lis 2006

Ahoj snažilky ze Slovenska jste super u nás snad nikdo takový protokol nemá... 🙂Chodím tako do Heliosu ale v Brně,myslím že mají něco společné ne???
VAVA - jsi šikulka myslíš že to není tak strašné???? Jinak první injekce se mě kvapem blíží už ve čtvrtek.... ☹ ,snad to zvládnu.Který Dc by jsi měla jít na odběr vajíček???
CULINKA - mě k IVF dohnalo to že mám neprůchodné vejcovody a to jsem už 2x těhotná byla a spontáně ale potratila jsem ☹

culinka
22. lis 2006

janesm,

ahojky,ja mam tzv.IVF SYDNEY PROTOKOL,a vrajze ma velku uspesnost.Nebud smutna,uvidis vyjde to.ides prvy krat?Ja ano.prva injekcia ma caka buduci tyzden v piatok,tento piatok zacinam s proverou.Tiez som sa bala injekcii,ale tie ihlicky su ozaj male a tenke,v pohode uvidis.u nas sme mali ten problem,ze velmi malo manzelovych spermii malo ten spravny tvar.Aku uspesnost maju v Brne?u nas na slovensku je to v priemere 46 percent na prvy pokus,a dalsimi pokusmi percenta narastaju.neboj vsetko zvladneme,drzim ti moc palceky...Kolko mas rokov? 🙂

janesm
autor
22. lis 2006

culinka Budu ti držet pěstičky,jsu ráda že v tom nejsu sama.Zítra začínám s injekcičkama... 😒 Jinak mě je 30 v lednu 31 tak biologické hodiny bijí... Ale jsu rozhodnutá pokud to nevyjde tak podruhé do toho nejdu alespon prozatím...Brněnský helios má celkem velkou uspěšnost ale procentuálně to přesně nevím ale zjistím.Jak jsi na tom Ty??? Proč IVF a jdeš také poprvé???kolik Je Tobě určitě jsi maladší než já... 🙂

ivat
22. lis 2006

Ahojte dievcata,
chcem Vas len povzbudit, ze sa nemate coho bat, ja som absolvovala IVF, brala som Proveru, decapeptyl a potom gonal, no a vyslo to 🙂 🙂 🙂 Dali sme si zaviest dve embrijka a som tehotna, cakame babetko, zatial nevieme, kolko nas bude, videli sme len jedneho drobceka, ten druhy sa asi niekde schovaval 😉
Drzim vam vsetkym palce, aby vam to tiez vyslo na prvy krat, ako nam. Chodime do Martina, su tam ludia so zlatymi rukami a sme im velmi vdacni ze nas urobili najstastnejsimi 🙂 🙂
Drzim vam vsetkym palce ..... 😉

culinka
22. lis 2006

janesm,
ideme tiez prvy krat,ja som ok,mame zly spermiogram.mam 25 rokov,manzel taktiez.tak ty si cca.1 tyzden predomnou,takze ti pravdepodobne budu aj zavadzat embryjka o nieco skor.budeme sa navzajom informovat ako co,jo??
drz sa,a napis IP ako dopadla prva injekcia. 🙂

ivat,

moc gratulujem,drz sa! 🙂

eevelina
22. lis 2006

Ahoj, já jsem na IVF byla před třemi měsíci poprvé a dnes mám v bříšku dva rošťáčky - jeden má 7cm a druhej 6,3cm. Povedlo se to díky bohu hned na poprvé a jsem šťastná, že to tak je.Nevím, zda jsou to holky nebo kluci, ale kje to úplně jedno. Na začátku jsem se bála injekcí a všeho toho kolem, ale vůbec nic to není, uteče to jako voda a najednou vásdoktor pozve na zpáteční transfer oplodněnhých vajíček a je to. Pak to má už každá z nás v rukou. Injekce sice nejsou moc příjemné, ale co by jsme pro dětzi neudělaly, že? Manžel neměl skoro žádné "funkční spermie" a proto jsme toto museli podstoupit. Je to dobrý,m není se čeho bát. Kdybych měla doma skener, poslala bych vám fotečky.... 🙂 Držím moc moc palečky a hlavu vzhůru 😉

culinka
22. lis 2006

eevelina,

gratulujem,kolko mas rokov? 🙂

vava
22. lis 2006

Ahojte !

Janesm, potesim ta, vcera som nic nestihala, vecer som sa spamatala, ze je cas si pichnut, tak som to urobila v takom "mziku", pretoze som mala este vela prace a myslim, ze to bola lepsia strategia ako den predtym, cize moj prvy. Vtedy som si injekciu vylozila na stol a chodila okolo nej, potom son ju vybalila, zasa pochodila, potom som si sadla, vsetko pripravila, asi 5minut som si v hlave premietala, co si to za humus idem do seba dat a celkovo mi to zabralo aj s premyslanim strasne vela casu. Vcera (moja druha) injekcia bola naozaj taka rychla, pisala som si nieco, potom bol cas a nechcela som si pretrhnut myslienky, tak som len vstala, pichla a sla si to dopisat. Bolo so supis ! Takze doporucujem, niecim sa zamestnat a neanalyzovat stale 🙂 🙂 🙂
Aj ja mam ten Sydney protokol, Helios v Martine vznikol ako detasovane pracovisko Heliosa v Brne - obidve centra pouzivaju ten isty protokol. No a prebralil to know how z Australie. Kazde centrum ma inu metodu a sposob liecby. Spolieham sa tiez na ich prve dobre vysledky - ta statistika Martina, co sa tu spomina je za pomerne kratke odbdobie, pretoze nie su este dlho otvoreni, ale ja verim, ze to vyjde.
Janesm, drzim ti velmi palce ZAJTRA ! No a culinke budem drzat buduci piatok ! Dufam, ze ostaneme v kontakte.... Paaaaaaa

culinka
22. lis 2006

vava,

dakujem,urcite musime ostat v kontakte,a vymienat si skusenosti...drzte sa babenky. 🙂

janesm
autor
22. lis 2006

ivat moc gratuluji!!!!!!!! Snad nám to také výjde!!!! 🙂
Jak dlouho máš miminko-a v sobě a který DC Ti zaváděly embrijka???

janesm
autor
22. lis 2006

culinka to víš že se budem informovat,vše čím projdu napíšu,protože nejhorší je nevědět a na klinice nám to tak přesně nepoví... 🙂 Jak zvládnu injekci napíšu,nějak už ani nemám strach... 🙂

janesm
autor
22. lis 2006

eevelina díky moc za podporu ahlavně moc amoc gratuluji!!!!!!!!!!! 🙂 😉 Jak jsi snášela injekce a celou tu proceduru??? 😒

janesm
autor
22. lis 2006

vava moc dekuji za info,nemohla jsem se dočkat.Abych ti pravdu řekla ten strach s těch injekcí mě nějak opouští!!! 🙂 Asi nebudu mít moc času o tom přemýšlet.Takže i ten můj protokol se nazývá SYDNEY?? Nevíš patří mezi krátký nebo dlouhý?? Kam přesně do bříška si to pícháš a cítíš to nějak na sobě??? Takž Brněnský i Martinský Helios patří k sobě tak doufám že budem patřit do té skupiny které to výjde!!! 🙂 Jakékoliv změny dej vědět jsi v popředí předemnou a za mnou je culinka tak na to čekáme.V kontaktu určitě zůstaneme!!!!! 🙂 😉 Kolik je vlastně tobě???

vava
22. lis 2006

Cauko,
Jane - urcite to zvladnes ! Picham si to tak, ako nam to ukazovali na tom chudakovi-plysakovi 🙂 🙂 CCA 5cm pod pupok na ktorukolvek stranu brucha ...To miesto vpichu trocha boli, ale uz druhy den sa pozorujem a nic mmi nie je, dokonca sa mi zda, ze sa mi prudko zvysil moj pracovny vykon xixi Iba to vezmi (ked to mam v chladnicke, tak to vyberiem predtym a troska "oteplim", aby som nemala ihlu moc studenu, brrr), najdi to miesto, sup s tym tam a utri niecim dezinfekcnym. Uvidis, bude to pohoda. A hlavne sa nezamyslaj, iba konaj 🙂
Tento nas protokol patri k dlhym - to som sa tu niekde docitala v nejakej diskusii. Daj nam vediet, ako i dopadla.
A aj Culinka, pls 🙂
A, mimochodom, mam kristove roky 😀

janesm
autor
22. lis 2006

vava díky,díky jsi zlatá zítra to bude pohoda na první injekci jdu na kliniku možná i vpátek ale v sobotu mě to nemine!!!! Určitě napíšu jak to zvládnu... Na IVF jdeš poprvé???? Jak dlouho se snažíte???

vava
22. lis 2006

Ano, idem prvy krat a snazime sa, tazko povedat ....cca tak 3-4roky ....A vy ?
Dufam, ze tato nasa mala skupinka bude uspesna
😎 Pekny vecer !