IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

aaandrejka
16. kvě 2007

jeja, neboj, nabuduce to vyjde! hlavne treba mysliet pozitivne 🙂

jeja1505
16. kvě 2007

dik andrejka

lia
16. kvě 2007

jeji,velmi ma to mrzi,ale verim,ze ten druhy boj uz vyhrat musis!!! 😉

onno
16. kvě 2007

Ahoj taky jsem brala proveru pak decepeptil, 83j puregonu a pak nakonec pregnyl 3000j ,ten se aplikuje 36hodin před odběrem vajíček to ti určí lěkař kdy.Mame za sebou první pokus s poz. výsledkem.Tak jsem moc ráda, že se to povedlo.Všem přeji hodně štěstí. 🙂

onno
16. kvě 2007

Hlavu vzůru a určitě se to povede.Hlavně myslet optimisticky 🙂

meryblue
16. kvě 2007

Ahoj holčiny, chci se jen zeptat, jak často se chodí ve stimulaci na IVF na kontrolní ULZ? a ještě, jak je to s KET? M§že se KET podstoupit třeba hned další cyklus po neúspěšném IVF, nebo se musí čekat také ty 3 měsíce? Předem moc děkuju.

ellin
17. kvě 2007

Ahojte
Aaandrejka a Vava chcem sa Vas opytat v ktorom tyzdni ste boli v tom Olomouci? Aaandrejka písala ze to má byt 12-14 týzden. To znamena 12-14 tyzden od odberu vajicok? Alebo pridat ktomu aj dva tyzdne pred odberom? Potrebovali ste aj medzinarodny zdravotny preukaz poistenca a dokumentaciu z CAR? dakujem.

engelina
17. kvě 2007

ahojte 😉 Do+akeho tt ste uzivali Estrofem?Mne kazali do 10tt nie je to malo?

veva55
18. kvě 2007

Mery, prave som to pisala v inej teme (ohladne tych kontrol). Ja som bola pocas stimulacie na kontrole asi 5x, pricom z toho 3x to bolo posledny tyzden stimulacie (cize najprv chodis len obcas a posledny tyzden viac x)

Pri KET sa podla mna nemusi cakat 3 mesiace.

aaandrejka
18. kvě 2007

ellin:
1/ ziaden medzinarodny zdravotny preukaz nepotrebujes do CARu, kedze si samoplatca (ale potrebujes ho ako obcan vycestuvsi zo SR v pripade, ze by ta tam chytila nejaka choroba a pod..)

2/ mam tu letacik, v ktorom sa pise, ze vysetrenie sa robi v 12. - 14. tyzdni

ako zistis, v ktorom si:
den oplodnenia je zaciatok tretieho tyzdna, t.j. 2tt+0 (dvanasty tyzden zacina od 11tt+0)

alebo kukni tuto, niekto sem daval taky fajn link, tuto to zistis:
http://www.ivf-infertility.com/calc_preg.php

vava
18. kvě 2007

Ellin ahoj,
ja som tam bola v 13TT. Pripocitaj si tie 2 tyzdne tak, ako pise Andrejka. Mala som so sebou iba tehotesku knizku, nic ine som nepotrebovala. Ani dokumentaciu z CAR - iba potrebovala vediet den embryotransferu. To je vsetko. Hlavne si vezmi kopec penazi 🙂

aaandrejka
19. kvě 2007

vava, haloo, kedy uz napise,s posles fotky a tak? 🙂 a co je s culinkou?

vava
19. kvě 2007

Ahoj Andrejka 🙂
Ja viem, ja viem...Akosi nestiham. Ale napisem - dufam, ze cez vikend 🙂
O Culinke nic neviem, tiez by som rada vedela, co je s nou .... Aj Janesm....
Kde ste vsetky, halooo ?

aaandrejka
19. kvě 2007

vava, som zvedava 🙂) idem napisat culinke mail, mam jej adresu..

janesm
autor
19. kvě 2007

Ahoj Zlatíčka!!!! 😉
jsem ráda že se tu zase pomalu setkáváme,pěkně nám to ubíhá já zítra začínám 22tt a jinak 16.5. jsem byla na UTZ a jsme s miminkem v pořádku je čiloučké,zdravoučké a je to holčička.Plodová voda i placenta je jak má být!!! Úplně jsem si oddychla že je vše v pořádku.Cítím se fajn a bříško roste jen ty pohyby zatím nic moc.
Holky mějte se fajn a napiště jak se Vám daří a hlavně co Culinka???

culinka
19. kvě 2007

Ahojte babenky,

Aj my sa mame fajn,drobec kopeako o zivot a dari sa mu.pomalicky si uz vyberam kocik a postielku.veciciek uz mam dost.Akosa dari vam? 🙂

aaandrejka
20. kvě 2007

no culinka, musime ta vyhresit, kde si bola doposial? 🙂 si este na PN? z nasej stalicovej stvorky budes mat tusim chlapceka len ty 🙂

ja sa mam celkom fajn, vybavicku uz mame takmer vsetku, este nam pridu vymenit zostavajuce okna (snad buduci tyzden) a potom uz ideme premiestnovat spalen, aby sme mali kam dat positelku a pomalicky prat a zehlit vecicky pre malicku 🙂 rodit budem v roznave, sekciou, takze zrejme to bude skor, ako mam termin podla OPU.. inak mi puchnu nohy a tusim aj ruky, ale vsetky vysledku mam ok, takze mam vela oddychovat (to sa mi velmi nedari).. pribrala som 11 kg (co je celkom slusne, ale ak pricitam tie dalsie tri zo stimulacie, tak je to uz horsie) ;)

vava
21. kvě 2007

ahojte,

Lia, mas nieco nove ?

Janesm, Culinka - som rada, ze ste sa ozvali a ze je vsetko OK. Ja sa uz gulatim, chodim stale do prace, nakupujem osto6 a zatial som v pohode.Len som akasi stale unavena 🙂 Akosi mi zacina vadit toto pekne pocasie, tak som zvedava, co urobim s tym velkym bruchom cez leto 🙂
Drzte sa !

culinka
24. kvě 2007

Ahojte,

nooo,tak nakoniec uz dufam ze na 100% budeme mat dievcatko,doktor sa sekol ked videl pipika bola to pupocna snura.Som velmi rada,ja som chcela od zaciatku dievcatko.Je to sranda,ktovie ci sa po UO rodia viacej dievcatka?
Som stale na PN,a som stale taka unavena,ze by som v pohode prespala cely den,plus stale chodim ako v mrakotach.mam strasne nizky tlak tak mozno aj z toho.
drzkajte sa. 🙂

aaandrejka
25. kvě 2007

culi, no, sranda 🙂 ja tiez dufam, ze to bude dievcatko, nam to sice bolo jedno, ale uz mam nakupene same ruzove vecicky 🙂))
zavidim ti ten spanok, ja trpim nespavostou a beriem uz aj homeopatika, ale zeby nejako pomahali....
vava, daj uz nejake bruskovske fotky do albumu 🙂

sweetberry
25. kvě 2007

ahojte chcem sa vas opytat...snazime sa otehotniet ale zatial bezuspesne
lekarka povedala ze uz to musime zacat teda riesit a zavolala ma zatial na ultrazvuk este ma teda caka a povedala ze to poriesime nejakou liecbou...vobec neviem akou
ale ja si myslim ze problem vo mne nie je manzel ma pomale spermie alebo co si take bol uz raz zenaty a s manzelkou sa im nedarilo otehotniet a dokonca sa liecil bral nejaky preparat
ako tieto liecby prebiehaju?
brali aj vasi manzelia co si alebo ako to je
dakujem

aaandrejka
25. kvě 2007

ahoj, sweetberry, posli manzela na spermiogram, mozno je problem fakt v nom a u teba je to ok... zbytocne sa budes liecit, ked si ok

ice.tinka
25. kvě 2007

Ahojinky maminky !!!!!!
Andrejko jak nebo kdy ti řekli že čekáš dvě???Měla jsi změřené hcg???A krvácela jsi nebo něco když ti to jedno odešlo?????Vím že to jsou hlopé otázky ale už se nemůžu dočkat do návštěvy co a kollik jich tam je : 😀 😝 😅 😅

aaandrejka
25. kvě 2007

ice.tinka, povedali mi to presne 30 dni po transfere (este nebili srdiecka, ale uz bolo vidiet dva plodove vaky)...
nekrvacala som, ani nic... voobec ziadne priznaky.. niektore zeny vraj zvyknu krvacat... je to velmi individualne...

preco? este nevies, kolko ich bude? 🙂

ice.tinka
25. kvě 2007

Nevím 😀 😀 Zatím se drží hcg od minulého týdne se z 490 zvedlo na 6700.....Na utz jdu až v uterý tak se nemužu dočkat 😵 😵 😵

aaandrejka
25. kvě 2007

tak potom daj vediet ;) drzim prsty!!!

helka1
25. kvě 2007

Ice tinka, mne povedali, ze su tam 2, bol to 21 den po embryotransferi, viem to lebo vtedy ma hospitalizovali v nemocnici. Vlastne na zaciatku som mala uchytene 3 embryjka ale 1 odislo ked som bola v nemocnici a vtedy som krvacala + spinila 2 tyzdne 😒 . Ale HCG mas pekne 🙂

ice.tinka
26. kvě 2007

Andrejko: děkuji!!!!!!!!Štěstíčka potřebuji až až!!!

Helka ...to je krásné ty máš dvě??? To jsem ani nevěděla!!!Já mám 27 den od ET a zatím musím zaklepat že se nic špatného nepřihodilo (klep,klep,klep)Jen to popolívání v podbřišku mě děsí každý den jako by trošku jinak a trochu jinde 😵 😵 Zatím se držte i s miminkama držím palečky vám všem!!!!!!!!!

pappo
26. kvě 2007

ahojte citam si vas tu od zaciatku tak by som sa rada pridala ak mozem. v piatok som bola na OPU mala som 10 vajicok a dnes som prave volala a oplodnilo sa ich 6 takze v pondeok idem na vkladanie. uz sa velmi tesim. budem rada ak mi poradite ako ste to po transfere zvladali, bolelo vas nieco , boli ste doma? andrejak apisala ze netreba lezat ale daco robit. tak som zvedava. vkladali vam dve alebo len jedno embryjko? ja si dam vlozit asi dve. dvojicky mozu byt, a ked nie tak aspon jedno keby sa udrzalo ach jaj.
myslite ze mozem ist na akupunkturu bola som raz a ten lekar mi povedal ze chodia tam baby aj na udrzanie plodu tak neviem. tehulkam drzim palceky ice tinke, culinke aj janesm aj vave aj andrejke jasne citam si vas a baby ste velmi statocne snad to zvladnem aj ja.
moze sa do pondelka este nieco stat ze by sa prestali rast alebo tak? a ked mi 4 zostanu dam ich zmrazit, vy ste to ako riesili. dufam ze vsetko dobre dopadne.

sisulik
26. kvě 2007

ahojte babenky, snazilky i tehulky...len na povzbudenie..vcera sa mojej kamaratke narodili dvojicky-chlapcek a dievcatko po IVF...obaja su zdravi a krasni... 😀 dievcatko ma 2300g/48cm a chlapcek ma 2550g/47cm. termin mala okolo polovice juna, ale vacsinou pre dvojickove tehu je naplanovany cisarsky..tak ona ho mala vcera...IVF mala robeny v Gyncare v KE.
velmi sa s nou tesim..a dufam ze aspon niektore z vas i tato sprava povzbudi... 😉