IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

lalupa
17. srp 2007

treba verit,ze to vyjde 😉

zen
17. srp 2007

A ty jsi otěhotněla hned u prvního IVF? 🙂

milacikova
17. srp 2007

Zen, v Heliose sa standartne zacina 16DC proverou, potom decapeptyl 23dc a Puregon podla dna ked pride MS, decapeptyl a puregon mozes aj naraz pichat ale pokial mozno v tu istu hodinu +- 1hodina nevadi, ja som pichala rano naraz ale nie je zle aj vecer alebo podvecer ked budes v klude doma bez stresov, miesto treba pred vpichom natriet bud liehom alebo hotovymi tamponmi z lekarne obsahujuce nejaky alkohol, urobis faldu na brusku a pichnes🙂, a strany na vpichy striedas raz pravu raz lavu , uspesne vcelickovanie 😉

aaandrejka
19. srp 2007

ahoj babky, takze vava je uz v nemocnici, nastupila tam vcera, aby bola "blizko operacky", pretoze sa jej vcestna placenta posunula velmi nizko... sekciu jej budu robit bud zajtra alebo v utorok 🙂 dam vediet 🙂

zen
20. srp 2007

Ahoj holky, potřebovala bych vědět, kdy jste dostaly MS po Proveře. V protokolu je psáno, že obvykle 30-32 DC. Kolikátý den jste to dostaly vy? chceme jet s mamžou na víkend pryč a bojím se abych nemusela kvůli odběru jet druhý den domů. Díky za odpověďi 😉

vava, tobě držím moc palečky, ať je císař v pořádku a miminko taky 🙂

zen
20. srp 2007

Nebo i jinak. Dostala jste to některá už 28 DC (v cyklu s Proverou)? 😕

aaandrejka
20. srp 2007

zen, ja ti, bohuzial, neporadim, lebo ja som mala dlh protokol ale len v kombinacii decapeptyl + puregon

zen
20. srp 2007

aaandrejka, to nevadí 😉 třeba se ozve jiná kočka 😉 Já mám taky dlouhý protokol, ale právě i s tou Proverou od 16 DC a Decapaptylem od 23 DC.
Tobě se povedlo hned první pokus? Kolik jsi měla vajíček?

susannn
20. srp 2007

Zen ja som dostala menzes 30DC a myslim ze skorej to nehrozi. Paa

juja
21. srp 2007

🙂...tak aj vava je už mamina.. 🙂 dnes krátko po 8,00 sa jej narodila dcérka.. 🙂 zo srdca želám celej rodinke všetko len to najlepšie 🙂

pecka
21. srp 2007

Ahoj juja posielam odkaz pre vavu

🙂 🙂 ..... ahoj vava, ak si na mna este spominas - prajem ti k tvojmu vysnivanemu babatku vsetko len to najlepsie a najkrajsie. Nech vam same radosti nahradia starosti.

My opat stimulujeme ..... do tretice, uz som z toho taka otrla, ale stale s pozitivnym myslenim. Uz nemindrakujem, ale tesim sa. Dufam, ze sa nam to tiez podari.
Pecka z MT

zen
21. srp 2007

susannn, moc děkuji za odpověď, no snad nám to vyjde a nebudeme se muset vracet kvůli krvi zpět z výkendu 😉

vava, jéééé to je jedna ze šťastné trojky co tuhle diskusi začínala.... také moc gratuluji k holčičce a přeji krásnej a spokojenej život 😵

pecka, tak ať ti 3 přinese štěstí 😵

aaandrejka
21. srp 2007

juja ma predbehla, nevadi 🙂

VAVA MA DCERKU - vola sa Alica, narodila sa dnes, vazi 3.70 a je dlha 51 cm 🙂

milacikova
21. srp 2007

ZEN ja som dostala MS na 32DC, ale co viem tak aj na 28DC aj na 34 i 36DC, kazda inak
I ked neviem kto je VAVA ale pripajam sa a zelam vsetko dobre 😉

juja
22. srp 2007

aaandrejka prepáč, že som ťa predbehla 🙂 vedela som to už od 10-tej, ale vydržala som skoro až do 15-tej....a potom som to sem vypustila 😀

zen
22. srp 2007

Tak mi nezbyde než vyčkat kdy to dojde, tak jako vždy 😉 Jinak jsem si volala koordinátorkám a můžu si Decapeptyl píchat v jakoukoliv denní dobu, jen ji pak držet stejně. Takže nemusím ráno jak jsme si myslela, ale klidně odpoledne. Je to pro mě lepší, brzy vstávám do práce. 😉 V něděli mi to začne 😅

pecka
22. srp 2007

ahoj zen, tiez mam dlhy protokol s proverou a s mojich skusenosti: po skonceni uzivania provery, prisla mzs, vzdy na 27 - 28 den. Takze ja som skoncila s proverou vcera, takze zajtra, naneskor pozajtra by som mala "dostat", tak som zvedava...... A ty, este uzivas preoveru?

zen
22. srp 2007

pecka, no já jím Proveru do 28.8. Jsem zvědavá kdy to tedy dostaneš, ono stejně to u mě přijde kdy si bude chtít, ale tak mě zajímá jestli to často přichází dřív než ten 30-32 DC. 😉

lenka20
22. srp 2007

ahoj zen, ja som MS dostala po Provere az na 32.den, aj to poobede, rano som sla na UZV cela vyklepana, ze este mi to neprislo a poobede uz bola mrska na svete 😀 ale aj mne dr.vravel, ze je to individualne a nevadi ked skor alebo neskor. tak sa drz a nech sa ti to podari, drzim palce, aj tebe pecka 😉

pecka
22. srp 2007

🙂 lenka dakujem,
ano, urcite je to individualne, tak ako mne "to" chodi pred 30-tym dnom, tak niekomu pride na 32. den. Dokonca som niekde tu na fore citala, ze jedna kocka ani menzes po provere nedostala, a stimulovalo sa podla hladiny hormonov aj tak 😕 , ale to uz neviem, ako to nakoniec dopadlo.....

lenka20
22. srp 2007

ty brdo, ja mavam sliznicu dost vysoku a keby sa mi tam zbierala 2 mesiace, tak by mi uz v maternici nezostalo miesto asi ani na jedno male mini embrijko 😀 ale tusim som to tiez citala v niektorej starsej teme.

pecka
22. srp 2007

no veru, tie hormony to je teda riadna zaberacka aj pre nas aj pre doktorov, kym sa do nich trafia tymi spravnymi "stimulatormi", aby sa vyklulo par dobrych vajicok, tak to niekdy fakt trva.... A nielen kazda reagujeme na to inac, ale kazdy nas cyklus sa sprava uplne inac, nez ten predosly. A hlavne to plati pre PCO-ckarky, ku ktorym sa pridavam aj ja.

susannn
22. srp 2007

Fiha som prekvapena,myslela som ze je to tak "naprogramovane" aby to prislo len v dobe 30-32DC. Chystam sa na 2ivf tak uvidim... VAVA SRDECNE GRATULUJEM ! A dufam ze o rok uz budu gratulovat aj (a nie len) mne..

pecka
23. srp 2007

susannn - ked to tak clovek vezme, ono je to v podstate vdaka tym hormonom fakticky "naprogramovane", ale niekedy si telo robi co chce 😒 , a nech mu davame cokolvek, reaguje si po svojom. .... alebo, ze by to tak malo byt....? ☹

vava
26. srp 2007

Ahojte 🙂
Pozdravujem Vas este z nemocnice .... Bolo to dost tazke, ale detaily sa snazim zatlacit nejako do uzadia, tak to nebudem ani na forum pisat .....

Dakujem za gratulacie 😎 😎 Som rada, ze sa pomaly dostavam do "normalu" - teda dufam....
Pecka, jasne, ze sa pamatam - aj som myslela, ze ti napisem IP, ale nechcela som sa vypytovat. Strasne moc ti drzim palce !!!!!
Juja, a tebe tiez drzim moc palce !!!
Fakt to stoji za to 🙂

zen
26. srp 2007

vava, ještě jednou velké gratulace k holčičce 🙂 Ať roste a má pořád úsměv ve tvářích 😵 😵 😵

Holky já hlásím, že se jdu za pár minut poprvé vraždit Decapeptylem....už na mě čeká na lince a otepluje se z lednice..... mám smíšený pocity 😕 , ale vím, že to musím zvládnout 🙂
Tak v 16 hod jdu na to... 😅

zen
26. srp 2007

Tak sláva zvládla jsme to, jen musím přiznat, že se mi malinko klepaly ruce. Šlo to dobře, jen to malinko tlačilo a jakoby bolelo, když jsme to aplikovala do sebe..... ale po dvou minutkách to přešlo. Nebylo to nic drastického, jen je cítit, že do sebe něco dáváte navíc. Teď mám kolem vpichu takový malinký červený tečky, jako by alergickou reakci, myslím, že to ale zmizne...... tak páčko holky stimulky 🙂
Jsme ráda, že to mám za sebou, teď už ty další se budou píchat ve větší pohodě, když vím co čekat.

pecka
27. srp 2007

vava - este raz, prijmi odo mna este raz gratulacie. Som naozaj velmi rada, ze ti to takto super vyslo a mozes konecne drzat v naruci svoje vytuzene vonave babatko 🙂 Ohliadnuc od tych komplikacii, o ktorych sa ti ani nechce rozpravat. Ale uz to mas nastastie za sebou 🙂 Tak drzte sa, nech sa vam dari a hlavne aby ste boli zdrave!!!!! To je najdolezitejsie.
No, my uz tiez mame dceru...., ma 4 mesiace, je trochu viac chlpata ako treba, ale je krasna a vola sa Stella....... je to fenka 😉 Takze zatial sa staram o taketo "dieta".

zen- neboj dnesna injekcia uz bude v pohode. A kazdym dnom to bude lepsie a lepsie. Prva je vzdy najhorsia! Prajem vela stastia

zen
27. srp 2007

pecka, máš pravdu ta první je asi nejhorší 😅 najít tu odvahu a nebát se, teď už to bude pohoda. Je to príma, že už se něco začíná taky dít 🙂

culinka
31. srp 2007

Ahojte babenky,

vava,moooc gratulujem k dcerke,dufam,ze ste obe ok.

nasa babmbula ma uz 3600 g,doktor povedal,ze porod je uz predo dvermi,tak mi drzte palce.dam vediet ked porodime.
vsetky sa drzkajte. 🙂