IVF s dárcovským vajíčkem, máte zkušenost?

allietta
31. črc 2013

Ahoj všem,
Máte prosím některá zkušenost s umělím oplodněním s darcovským vajíčkem.Na podzim mne to čeká a vůbec nevím do čeho jdu tak bych byla moc ráda kdyby mi někdo napsal svoje vlastní zkušenosti.Jak dlouho jste čekaly na dárkyni a jestli se zadařilo hned na porvé???Předem děkuji za odpovědi..🙂))

eva005
1. srp 2013

ahoj nemam sice zkušenost ale tez me to ceka v zari po 2 nezdarenych IVF moc nereaguji na stimulaci a ted naposledy zadne vajicko jinak ja se z dr dohodla ted na konci cervenci a v zari uz takze docela rychle a to uz puvone mi dr rikala o srpnu ale v tom terminu jedem na dovcu

kerkyra
4. srp 2013

@allietta Cekam dvojcata z DV.Na darkyni jsem prakticky necekala.Vybrali jsme ji s Dr. v CAR pri 3.navsteve(podle krevni skupiny,vysky,vahy,barvy oci).Protoze nemenstruuji,cekala jsem jen na jeji cyklus,nastimulovala jsem sliznici estrofemem a po odevzdani manzelova sperma a odberu vajicek darkyne byl 4.den transfer-celkem cca za 2.mesice od 1.navstevy car.U me se bohuzel napoprve nepodarilo.Tak jsem byla dalsi mesic na KET(transfer rozmrazenych embrii).Podarilo se az s druhou darkyni.Celkem jsem mela 6.transferu: 2xET( transfer cerstvych embryii) a 4xKET.Z toho 1.tehu v 6.tt samovolny potrat,1xmimodelozni a ted 31.tt s dvojcaty a snad uz vydrzime do stastneho konce.Vsechno jsem mela na pojistovnu,ale i tak nas to prislo s doplatky za leky a odmenami pro darkyne na 80000Kc.Ale nechci te strasit.Zkus hledat v diskuzich na MK.Je tu hodne holek,kterym se zadarilo hned na poprve.Jestli te jeste neco zajima,napis.

allietta
autor
4. srp 2013

@kerkyra Diky moc za vycerpavajici odpověď,taky sis prosla zdlouhavou cestou k vytouženému miminku a ted cekas hned dve,to je super .🙂).Ta cena je teda docela mazec,doufala jsem,ze se vlezeme do 60tis...☹

kerkyra
4. srp 2013

@allietta ta cena je hodne individualni.my meli tretinu z toho za KETy ktere pojistovna nehradi.Preju hodne stesti.