IVF s vysokým hormonálním profilem, povedlo se?

chrisula
19. bře 2014

povedlo se někomu ivf,třeba i na po druhé i když měl vysoký hormonální profil?děkuji 🙂

evulatko
19. bře 2014

@chrisula,ahojky,co tim myslis,vysoky hormonalni profil?🙂

chrisula
autor
26. bře 2014

@evulatko už mam vyčerpanou rezervu vajíček,tak mi to vysvětlili 😢

evulatko
3. dub 2014

@chrisula,rekli Ti, jake mas FSH? Kazdopadne, pokud jsi z Brna, zkusila bych Reprofit, Stelcla, Machace nebo Koudelku, jsou sikovni a fajn🙂

viavia
3. dub 2014

@chrisula tady se jedna hlásí - doporučuju taky ten Reprofit! Na klasickou stimulaci IVF nereaguji - ted jsme zkusili Clostil - z toho 2 oocyty a 2 vajíčka!!!! při nativním cyklu mívám 1 oocyt - bez vajíčka :( V pondělí mi zavedli jedno vajíčko, tak doufaaaaaaam 😎

chrisula
autor
7. dub 2014

@evulatko jsem z Krnova,není ten Reprofit take v Olmiku??děkuji za radu

chrisula
autor
7. dub 2014

@viavia tak y díky za radu🙂a dej vědět jak to dopadlo🙂držím palce

eviks
7. dub 2014

@chrisula Ahojky, jake mas hodnoty FSH a AMH? Kamaradka mi rikala, ze jim v centru otehotnely i holky s velmi spatnymi vysledky...

chrisula
autor
8. dub 2014

@eviks fsh je 20 mysliim

eviks
9. dub 2014

@chrisula To jeste ale neni tak spatne, asi bych si nechala udelat ten test na AMH, mne vyslo 0,01 (coz je temer totalni prechod) a doktorka rikala, ze to muzeme zkusit i s myma. Pry take zalezi hodne na veku. Mne je 28 takze tam by teoreticky ty vajicka mela byt kvalitni i kdyz jich uz moc nebude. Ty jsi uz podstoupila nejaky pokus IVF? Ja se chystam v zari a do te doby mam jeste 4 inseminace s clostilem, na ten reaguju umerne, bez nej vubec neovuluju.

chrisula
autor
9. dub 2014

@eviks mi je 34 let...1 ivf jsem absolvovala,ale po stulaci bylo pouze 1 vajíčko a bylo špatné..tak ani ixi nedělali 😒

copy
11. dub 2014

Ahoj všichni s tímto problémem.Nízké AMH? nebo-li žádná zásoba vajíček?Tak já měla toto také diagnostikováno.(AMH 0,01)První stimulace a odběr 0 vajíček,byla mi doporučena dárkyně,já šla přesto do druhého IVF,ale nedošlo ani ke stimulaci,jelikož jsem byla těhu přirozeně,takže přeji všem úspěch a neztrácejte naději.(rodila jsem poprvé ve 37letech,těhu bylo pohodové)

viavia
19. dub 2014

@copy no téda! Tomu se říká štěsti 🙂