IVF. Snažíme se o miminko

marhulinka
16. čer 2009

Ahojky všem snažilkám...najde se tu nějaká,která teď začala nebo bude začínat???
Já právě začala své druhé IVF...a ráda bych poklábosila taky se snažilkama....

marhulinka
autor
18. črc 2009

JANI-jojo tak to většinou je...že po těch hormonech to na nás hold bude už vidět od začátku 😉 Já to zatím maskuju volným oblečeníčkem,ale někdy to jde už těžko 😉 🙂

DADOUS- 😀 😀 😀

LUCI-ahojky,já si dělala ovutestíky /obyčejné pap.proužky jako těhutesty/ a vždy mi ovulku ukazovali...měla jsem to i několikrát potvrzeno dle utz u dr.,ale je pravda,že spoustě holčin se to i neukazuje...

marhulinka
autor
18. črc 2009

Dad-jedeme v pátek 😉 Moooooc se těšíme,až uvidíme Bublinku a zároveň jsou i obavy...ale zatím se utěšuju svýma nevolnostma,že je vše o.k. 😀

Holky taky se vám chce tak spát?? Já jsem jak medvědice 😅

dadous
18. črc 2009

mě teda vubec nic není 😉 jen trošičku unavena, ale to je v tomhle počasí každej 😀

marhulinka
autor
18. črc 2009

Tak to já spím jak medvědice a taky mi je už pěkně zle...jídlo se mnou teda mává,jen když ho cítím brrrrrrr

dadous
18. črc 2009

😀 ja zatím papam hezky, možna až moc 😀

marhulinka
autor
18. črc 2009

Jů tak to buď ráda!! Já moc ne ☹ Tak alespoň vitamínky se snažím...ovoce a zeleninu...ta mi nevadí 😉

marhulinka
autor
18. črc 2009

Manža udil maso...žebírka,slaninku a tak a včera to tu bylo všechno doma než to porozdával po rodičích...no já myslela,že umřu!!! Bleeeeeeeeee to bylo smradu jak v Cařihradu 😠 Se mi normálně zdá,jak když jsem i já načuchla 😅

Ale zase to mám takhle spíš jakoby od rána do odpolka a večer už můžu jíst normálně 😉

marhulinka
autor
18. črc 2009

Ty jdeš na utz nějak týden po mě,viď??

dadous
18. črc 2009

jo vlastně včera jsme byli na obědě, a pozornost podniku byl kousek štrudlu se šlehačkou, tak to jsem neustala, musel to dojíst dadouš, asi mi vadila ta konzistence měkejch jablek 😝

marhulinka
autor
18. črc 2009

😀 😀 😀 tak vidíš,to jse přesně ono...tak to na tebe jde pomalounku,ale jistě 😀 😀 😀

dadous
18. črc 2009

😀 no ja jem rada, že mi nic není 😀

marhulinka
autor
18. črc 2009

Mno jen neříkej dvakrát 😀 😝

marhulinka
autor
18. črc 2009

U nás je tma jako v pytli....ale jsem ráda,že konečně zapršelo a je vzdoušek 😉 🙂

marhulinka
autor
18. črc 2009

Právě přemýšlím,co budu příští týden podnikat... 😉 🙂
Jeden den pojedu projít město a pokoukat po krámečkách,dostala jsem nějaké korunky k svátku,tak abych si za ně něco koupila...
Taky musím vymyslet dárek dědovi k 86tým narozeninám...to bude oříšek 😉

dadous
18. črc 2009

to jo, včera bylo i tady nedychatelno 😝 ted se to zas trchu vyčistí a v pondělí bude stejně jako včera 😀 je to blazinec s tím počasím 😝

marhulinka
autor
19. črc 2009

Všem krásnou neděličku 😉 🙂

marhulinka
autor
19. črc 2009

Tak copak všichni děláte?? Určitě si užíváte venku,je docela hezky 😉 🙂
My byli pryč dopolko,teď jsem zase chrněla a za chvíli se chystáme k rodičům 🙂

dadous
19. črc 2009

ahoj mar 😉 taky se chystame k našim 😉 mame grilovat ale to počasí dneska zas blbne tak nevím 😅

marhulinka
autor
19. črc 2009

Nojo na grilovačku i dost fouká ☹ alespoň u nás...jinak obloha ujde,je i sluníčko,které občas zaleze za mrak,ale zase hnedka vykoukne... 😉

dadous
19. črc 2009

tady byl před chvílí slejvak , pak zas modro a ted zas tahnou nějaky mraky

marhulinka
autor
19. črc 2009

A zase bude po víkendu,strašně ty dny letí... 😉 🙂
Ikdyž není divu,když já většinu prospím 😅

marhulinka
autor
19. črc 2009

Jéjej tak to je fůj počasí,to tady naštěstí není...

Ty jsi Dad taky na NP,viď?? A jak to plánuješ dál?? Zůstaneš doma nebo půjdeš do práce?

dadous
19. črc 2009

jsem , a vubec nevím, do prace mě zatím asi nepošlou, pže dělam švadlenu a šíjem tam stany takže těžky kusy, a je mi už dost roku, no uvidím, nic mi není, funguju uplně normalně, zatím 😅 ted v srpnu nam začína celozavodka, takže 5 tydnu dovoleny, tak pak uvidím, jestli by pro mě v praci měly něco lehkyho, tak bych klidně šla makat 😉

marhulinka
autor
19. črc 2009

Nojo tak teď budeš mít volno-dovču..a pak uvidíš... 😉 🙂
Chystáte se někam na dovču?

dadous
19. črc 2009

ani ne , není moc korunek 😅 jen na prodlouženy romanticky víkend do Karlovych varu 😵 a vy někam pojedete?

marhulinka
autor
19. črc 2009

No ale to je přeci super!!
My už dovču 14dní měli.Vyšla nám zrovna před IVFkem...ještě máme dovču v srpnu...no a tak se uvidí,jak mi bude a když budu moct tak bychom na pár dnů jeli na hory 😉

dadous
19. črc 2009

😀 😀 no jo na horach je hezky 😀 když tam člověk nemusí bydlet 😝 jsem tu od narození a ještě jsem si na tu hnusnou zimu nezvykla 😀

marhulinka
autor
19. črc 2009

😀 😀 proto my jezdíme na hory jen v létě 😀 😀 😀 Hlavně tam jezdíme kvůli tomu,že máme pejsana a pro něj ty prochajdy jsou prostě super...miluje to tam 😉

dadous
19. črc 2009

to jo, ten naš by furt taky někde coural 😀

marhulinka
autor
19. črc 2009

A hlavně-se pořádně pejsan utahá vždycky a pak v noci chrní 😀 😀 😀

No jsem to zakřikla a už nám tu sluníčko taky zalezlo...ale mě to tak neva...my budeme stejnak zalezlý doma...jen se pak půjdeme juknout na nové autíčko 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru