IVF. Snažíme se o miminko

marhulinka
16. čer 2009

Ahojky všem snažilkám...najde se tu nějaká,která teď začala nebo bude začínat???
Já právě začala své druhé IVF...a ráda bych poklábosila taky se snažilkama....

jana85
14. črc 2009

Tak se zatim loučim jedu na zahradu 🙂

hanulamarkova
14. črc 2009

Ahoj holky mohla by jsem se přidat? Já včera píchla svou první včeličku no a dostávám mega dávky ale doufám, že mi je časem sníží. Mám 300 jednotek. Jo a gratuluji k srdíčkům a bublinkám 😀

dadous
14. črc 2009

ahoj hani , jasně že se mužeš přidar 😵 koukam že maš holčičku, ta se povedla přirozeně?

marhulinka
autor
14. črc 2009

Ahojky...tak dneska jsme byli ráno u dr...testík //,takže příští pátek jedeme na utz 😉
Napsali mi už vycházky...takže super 😉 🙂
Pak jsme jeli do Prahyyyyyyyy....do Ikei na nákupky a pak ke švagrové podívat se na neteřinku,co se narodila před měsícem 😉 Tak jsme ji tam hezky poňuchňali a zase jeli domů 😉 🙂

Můžou vám napsat vycházky i jinak, třeba v celku!!
Já teda mám 8-20h 😉 🙂

Ahojky Hanul-vítám tě tu 😉 🙂

dadous
14. črc 2009

ahoj mar, s těma vychazkama zaleží asi jak kde 😖 doufam že mi taky napíšou co nejdelší, bo mi tady z toho jebne 😝 takže ty už příští tyden uvidíš prcka, nebo prcky?

marhulinka
autor
14. črc 2009

Dadousku to asi jo...ale myslím,že když se zeptáš,tak ti je napíšou...tak jak potřebuješ 😉
No já věřím,že tam jeden bobísek je,když mi jednoho zaváděli...snad se nerozdělil

dadous
14. črc 2009

ja jsem vždycky říkla že bych dvojčata nechtěla, ale ted s nima tak nějak počítame 😀

marhulinka
autor
14. črc 2009

Mě by dvojčata nevadili...mám praxi s trojčaty od kamarádky 😉 🙂
Ale teď budu vděčná,když to tahle Bublinka vydrží v pořádku do zdárného konce 😉 🙂

dadous
14. črc 2009

no to je jasny, ja taky , 😉

marhulinka
autor
15. črc 2009

Všem krásné ránko...

dneska teda z domu nevylezu...jen teď jdu venčit a satvit se v pekárně....pak jen rychlovenčení u baráku....tohle počasí,kdy je nedýchatelno nenávidím...ke všemu funím i tak bez toho!!!

Copak máte dneska v plánu?? Doufám,že všichni odpočinek,relax 😉 🙂

hanulamarkova
15. črc 2009

ahoj holky díky za přijetí...jo Sisinka se povedla přirozeně před ní jsem měla MA v 19tt a po ní 2 x anembryomolu a jednou MA v 11tt tak doufáme, že se toto všechno už povede teť. Mám MTHFR což je choroba krevního genu a špatný hormon. profil a alergii na spermie. Skoušeli jsme 1x IUI ale to se ani nechytlo tak nám rovnou doporučili IVF. Včera večer jsem si po prvé bez pomoci píchla inj. a byla jsem na sebe hrrrrdaááá 😀 tak to je tak stručně o mě. 😵
j

hanulamarkova
15. črc 2009

ahoj holky díky za přijetí...jo Sisinka se povedla přirozeně před ní jsem měla MA v 19tt a po ní 2 x anembryomolu a jednou MA v 11tt tak doufáme, že se toto všechno už povede teť. Mám MTHFR což je choroba krevního genu a špatný hormon. profil a alergii na spermie. Skoušeli jsme 1x IUI ale to se ani nechytlo tak nám rovnou doporučili IVF. Včera večer jsem si po prvé bez pomoci píchla inj. a byla jsem na sebe hrrrrdaááá 😀 tak to je tak stručně o mě. 😵
ještě jsem se chtěla zeptat píchali jste si Gonal do jedné strany bříška? nebo jste to střídali?

marhulinka
autor
15. črc 2009

Ahojky Hanulko-strany v bříšku střídej,je to lepší 😉 🙂 Ať neďobeš pořád do stejného.... 😉 🙂

dadous
15. črc 2009

dobre ranko, my tu mame taky pradelnu 😝 jinak ja musím do patku sedět doma na zadku, teda krom venčení trhače na zahradě 😀

marhulinka
autor
15. črc 2009

Dadousku jen hezky buď zalezlá,dneska je to strašnýýý...
já už jdu zabednit okna...pustím v některé místnosti větrák ať to trochu zchladí...to je strašný!!!
Mě se strašně špatně dýchá...funím teď jak sentinel! 😝
Ani sis nedělala další testík?? Jak čárka sílí?? Já dneska ještě jeden udělala-15týden čárka je silnější než kontrolní...tak jsem se uklidnila a příští pátek hurá na utz...to budou ale zase nervíky předtím

dadous
15. črc 2009

😀 dělam poctivě každej den 😀 tlustice je už pořadna 😀 ale taky desetkrat denně chodím jukat, jestli čarky nahodou nezmizely 😀 😀 😀

marhulinka
autor
15. črc 2009

Jojo my taky chodíme jukat,jestli tam ty čárky pořád jsou 😀 😀 😀

dadous
15. črc 2009

mar kolik maš vlastně HCG, teda jestli ti braly krev 😕

marhulinka
autor
15. črc 2009

Ale dneska jsem testíky už uschovala,jen ten dnešní ještě ukážu manžílkovi 😉 🙂 ať ty dálnice vidí 🙂

dadous
15. črc 2009

tak jsem dokoupila ještě dva testy at to da do patka 😀

len
15. črc 2009

Ahoj ahoj, tak mám za sebou konzultaci, je to na dlouhý povídání, ale stručně - dr. podal novou žádost na pojišťovnu a jdeme do toho znovu v září. Pravděpodobná příčina neplodnosti - sklon k triploidním embryům, jestli to tak můžu říct. Přirozené početí není zcela vyloučené, ale riziko potratu je pak značně zvýšené.

dadous
15. črc 2009

ahoj len , takže v zaří IVF+ICSI?

len
15. črc 2009

Tak tak, zatím se to rýsuje... Ještě teda musím najít práci.

dadous
15. črc 2009

😀 takže se blyska na lepší časy 😉 😉 ted už to daš 😉 uvidíš 😵

len
15. črc 2009

No, blýská, blýská... 😀 Chci bejt zaměstnaná a chci bejt těhotná, nerýsuje se zatím nic z toho 😀

dadous
15. črc 2009

hele pěkně postupně, nejdřív prace ,pak zabava 😀

len
15. črc 2009

Si myslím, že už mám odpracováno dost 😉

marhulinka
autor
15. črc 2009

LEN- tak jak píše Dadousek nejprve práce,pak zábava 😀 Tak ať brzičko něco najdeš a pak už jen to těhulkování!!!
Vy jste tedy při IVF nikdy ICSI neměli??? Teď to bude poprvé??

len
15. črc 2009

Marhulinko, tak, nám se vždycky vajíčka oplodňovala nádherně i bez něj... Problém byl v tom kroku číslo dva, kdy si tam má vajíčko ty chromozomy pořádně srovnat 🙄 Má tam mít dvě sady, zatímco my měli z osmi 2x2, 1x1 a 5x3, takže těch pět posledních bylo na odpis. Možná ICSI pomůže, možná ne, příčin je možných několik (na některý zabere a na některý ne), ale zkusit se to musí...

marhulinka
autor
15. črc 2009

Len-mě je jen divné,že když jsme měli dvě IVF,tak neudělali už teď icsi!! My nemáme žádný větší problémy a ICSI jsme si protě nechali udělat...
Tak jak se říká-do třetice všeho dobrého!! Teď vám to už klapne!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru