IVF. Snažíme se o miminko

marhulinka
16. čer 2009

Ahojky všem snažilkám...najde se tu nějaká,která teď začala nebo bude začínat???
Já právě začala své druhé IVF...a ráda bych poklábosila taky se snažilkama....

len
18. čer 2009

Dadous, jestli budeš mít pero (sorry, nečetla jsem všecko), tak až na doraz 😀 Což jsou dlouhé, předlouhé dva centimetry 😉 Jsem teď velkej hrdina, ale ještě před hodinou jsem vykládala kamarádkám, že já bych si nikdy, fakt nikdy do sebe jehlu nezapíchla...

marhulinka
autor
18. čer 2009

LEN-no vidíš to!! a že to nakonec nic nebylo?? Tak to manžu hezky překvapíš!!!
Já poprvé píchala taky Puregon s těma miniaturníma jehličkama...teď si léky míchám a ďobu normální jehlu...ale už je to prostě brnkačka-a taky,co bychom pro ty vytoužený bobísky neudělaly,že?

len
18. čer 2009

Nojo, no, já právě chtěla Puregon, aby mi ho mohl láskyplně ďobat můj vlastní muž 😀
Ale na Pregnyl v sobotu zbaběle jedu na pohotovost 😉 Minule tam sestra na mě koukala skrz prsty, asi jsem vypadala jako strašnej srab, tak mi ho chtěla bodat vleže 😀 Jó, v CARu to bodají pomalu mezi dveřma...

marhulinka
autor
18. čer 2009

Tak mě by to zase nepíchl manža 😀 Teď mi pomáhá to všechno míchat...ale pak odchází,když jdu ďobat 😀
Na Pregnyl jezdí hodně holek!! Tak ať sestra kouká jak chce!!
Já tentokrát budu bodat Pregnyl sama...

dadous
18. čer 2009

no pravě že pero nemam ☹

dadous
18. čer 2009

a dadouš ja na píchaní taky srab 😖 jo dadouš je muj přítel, to jen tak pro pořadek 😀

marhulinka
autor
18. čer 2009

Taky teď pero nemám...pro srovnání-je to stejné jen se teď musí vše míchat a v peru je to připravené 😀

marhulinka
autor
18. čer 2009

Jojo tak už mi to došlo...že to bude přítel nebo manžel....ale tobě tak stejně taky budeme říkat asi co?

len
18. čer 2009

Ještě aby si člověk pamatoval, kdo je všecko vdanej a kdo ne, radši používám slovo partner, to je spolehlivé 😀

My jsme právě srabi oba... Ale tak jsem si říkala, že když já musím podstoupit stimulaci a punkci, tak on ať "trpí" při píchání - oba se shodneme, že je mnohem horší být píchajícím než píchaným 😀

dadous
18. čer 2009

jasan 😀 no a tak jak hluboko tu normoš jehlu? taky ty dva cm 😕

len
18. čer 2009

Já nikdy normál jehlu nebodala, ale asi záleží, jestli je do svalu nebo pod kůži... Pokud do svalu, tak někdo musí skrz tu kůži asi bodat hlouběji 😀

marhulinka
autor
18. čer 2009

LEN-to je dobře...chlapi by se měli alespoň nějak zapojit...než jen jít "cáknout"!!!! Tak teď manža alespoň se mnou míchá a natahuje mi to do stříkačky-on se v tom úplně vyžívá,tak ho nechávám ať to dělá 😉 Ať má dobrý pocit,že se zapojil 😉 🙂

DADO-a jak máš dlouhé ty jehličky? Mě se tak moc dlouhý nezdají...

marhulinka
autor
18. čer 2009

Mám tu jehličku v albůmku...jak je fotečka s denní dávkou-tak ta jehla vpravo...já ji bodám skoro celou 🙂

len
18. čer 2009

Na tom Puregonu píšou 12,7x0,33 mm...

marhulinka
autor
18. čer 2009

Tak jehla je 20x0,4mm a bodám ji celou 😉

len
18. čer 2009

Tak to už není zas až tak dramatický rozdíl... Na Merional jsou nějaké doplatky? Já se přiznám, že jsem si Puregon vyžádala jen kvůli tomu pohodlnému píchání... A možná teda taky trochu z pověrčivosti - minule jsem reagovala pěkně, pak to krátce klaplo, tak snad tentokrát... Zatím to vypadá, že reaguju o trochu lépe, tak hlavně aby v těch folikulech něco bylo...

marhulinka
autor
18. čer 2009

Já mám Menopur,doplatky jsou ,ale menší...

len
18. čer 2009

Na ten Puregon na 2000 IU, co jsem měla, asi 4000 Kč. Ale my nepotřebujeme žádný nadstandardy, takže je to vlastně jedinej příplatek, tak to jde.

marhulinka
autor
18. čer 2009

LEN tak to jde....a když nemáte žádné další příplatky,tak je to v poho 🙂

marhulinka
autor
18. čer 2009

LEN a to je tvé první IVF??

len
18. čer 2009

No, aspoň nějaký štěstí v neštěstí máme, když už tuhle věc musíme absolvovat, že nás to nezruinuje 😀

marhulinka
autor
18. čer 2009

No my už do toho nacpali dost...ale naštěstí pořád nejsme samoplátci!! A doufám,že ani nikdy nebudeme!!!

dadous
18. čer 2009

tak ja mam na jehle 0,45x25mm

dadous
18. čer 2009

a taky mam menopur

len
18. čer 2009

Tak v to samozřejmě taky doufám 😕 Zatím druhej pokus. No, na to, že bychom teda chtěli tři děti, máme co dělat 😀 Nebo pak holt doufat v zázrak a třeba se jednou zadaří přirozeně...

marhulinka
autor
18. čer 2009

DADO-tak to můžeš nechat kousek venku 😉 🙂 Asi taky záleží jakou máš kožní řasu 😀 😀 😀 Já asi velkou,když to tam bodá celý ☹ 😠

marhulinka
autor
18. čer 2009

LEN-však můžou být najednou dvě a to třetí přijde samo 😉 🙂 Taky jsem chtěla tři,už jsem upustila a plánuji dvě-postupně 😉 🙂 chichichi

dadous
18. čer 2009

velkou marhu velkou 😀 😀 😀

len
18. čer 2009

Já mám taky velikou kožní řasu 😀 A ještě ten pupek pod ní není zanedbatelnej 😉 Obzvlášť teď po těch devíti injekcích, mám pocit, že puknu, a to je tam cca 12 folikulů, neumím si představit pupek s 20 a více 😕

dadous
18. čer 2009

😀 tak mě važně bude stačit to jedno, jsem skromna 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru