IVF. Snažíme se o miminko

marhulinka
16. čer 2009

Ahojky všem snažilkám...najde se tu nějaká,která teď začala nebo bude začínat???
Já právě začala své druhé IVF...a ráda bych poklábosila taky se snažilkama....

dadous
27. čer 2009

😀 no on na prvním neměl nic a když dělali druhej tak 5, takže doufam že ze sebe zítra něco vyždíme 😅

len
27. čer 2009

No tak to vám držím palce oběma 😀 Mějte se, jedeme ke tchýni...

marhulinka
autor
29. čer 2009

Halooooooooo haloooooooooo kde jste kdooooooooo ☹

jana85
29. čer 2009

Ahoj, je tu někdo? Tak jsem dnes byla na krvi a HCG 414 tak jsem opravdu štastná 🙂

marhulinka
autor
29. čer 2009

Já tu jsem a jsem tu první gratulantka 😉

JANI-supeeeeeeer přeji jen a jen ať se to krásně vyvíjí a za 9měsíců budeš držet krásného bobíska v náručí!!!!!!!!!!

jana85
29. čer 2009

Děkuji, snad to bude v pohode. A kdypak jdeš na ET?

marhulinka
autor
29. čer 2009

Já jdu na ET zítra nebo pozítří....zítra si zase volám,jak se daří bobískům 😉 Máme prodlouženou kultivaci...tak je necháváme....zatím se jim daří 😉 ŤUK ŤUK ŤUK...tak jim věříme a už se na ně těšíme až půjdou dva bobísci do bříška a ostatní do mražáčku 🙂
Určitě to bude v poho....musíš věřit...hezky hlaď bříško a mluv na špuntíka!!!

jana85
29. čer 2009

Jj. My měli taky prodlouženou kultivaci a davali mi je po 4 dnech.

tajtrlik2
9. črc 2009

Ahoj holky 😉
Jsem tu poprvé,zkouším co se dá...Páč už jsem ze svého dr.docela zoufalá,zeptám se i tady ☹
Sháním Clomhexal,nebo Clostilbegyt,pokud ho někdo máte doma a už nepotřebujete,moc prosím,písněte mi 😢 Děkuju

dadous
9. črc 2009
len
9. črc 2009

Hm, koukám, že tato diskuze zase vyplula na světlo, tak aspoň mohu nahlásit výsledek:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Co vy ostatní?

dadous
9. črc 2009

ahoj len, tak to mě mrzí 😢 ja ještě nevím , jsem osmy den po ET, takže moudřejší budu až příští tyden 😉

len
9. črc 2009

Jasně, vyčkej, vyčkej, držím palce 😉

Jinak mohu shrnout:

1.IVF - za běžného pracovního provozu, normálně jsem fungovala, jezdila na výlety, po ET ležela tak pět minut, žádné příznaky, ani jsem tomu moc nevěřila a nakonec //.

2.IVF - od začátku na neschopence, pobolívala mě děloha, takže jsem se po ET dost povalovala s nohama nahoře (to mi bylo nejlíp), flákala jsem se, sem tam lehká procházka, lehké nevolnosti, věřila jsem tomu bezmezně a přišla MS a jen /.

U obou zavedena dvě čtyřbuněčná embrya dva dny po OPU.

dadous
9. črc 2009

možna by chtělo počkat na třetí den, my jsme v neděli měli OPU a ve středu byly osmibuněčny 😕

lenkacar
9. črc 2009

dadu kdoví čim to je ... 😉 😉 😉 😉 já mám taky 8buněčný ...

len
9. črc 2009

Víš co, já měla dva poslední, tak co je budu trápit v misce, že jo... Pokud se mají vyvíjet, uvnitř mě mají ideální podmínky, pokud nemají, tak je akorát v tý misce zahubím 😒 Jó, kdybych jich měla víc, tak jdu do PK všema deseti, ale jinak to nemá absolutně žádnou výhodu 😒

Jo, poprvý mi zaváděli dva čtyřbuněčný po dvou dnech (jeden se pak chytil), další dva schválně nechali v misce a co myslíš - jeden to vzdal hned na 4 buňkách a druhý další den na osmi. Tentokrát byli jen ti dva poslední, tak co s nima?

dadous
9. črc 2009

no ja nevím, ja tomu nerozumím 😒

marhulinka
autor
9. črc 2009

Ahojky všem...

LEN-strašně mě to mrzí i to s tou prací to je teda síla ☹ 😠 Ono po každé je to jiné,ikdyž jsi se pokaždé chovala jinak,nemá to s tím nic společného-prostě když se to má chytnout,tak se to chytne za každé situace a když ne,tak bohužel ne...achjo

DADOUS-a jakpak se cítíš??

lenkacar
9. črc 2009

jo holky nejsme doktorky ...

dadous
9. črc 2009

ahoj mar, ja dobře 😵 a ty?

marhulinka
autor
9. črc 2009

LEN-určitě je lepší je dát do bříška,než je nechávat v misce... 😉 Musí si pak hold poradit v přirozenějším prostředí!!

marhulinka
autor
9. črc 2009

No já zatím všechno beru sportovně 😉 🙂

len
9. črc 2009

Marhulinko, vidím to úplně stejně... No, aspoň si teď nemám co vyčítat, chodila jsem k psychodoktorce, na akupunkturu...

Tak tu aspoň budu držet palce vám! 🙂

Ve středu jdu na konzultaci do CARu ke svému oblíbenému dr., tak uvidíme, co dál... Ještě máme jeden pokus.

marhulinka
autor
9. črc 2009

Však jo naber sílu do dalšího boje!!!
Vy už máte veškerá vyšetření za sebou?? Nebo ještě nějaká plánujete??

lenkacar
9. črc 2009

tio já si mysklim taky čim dřív do dělohy tim líp ,je to přirozené prostředí ..

len
9. črc 2009

No, prakticky nemáme akorát laparku (průchodnost vejcovodů vyšetřili jinak), ale to při IVF není třeba... Ale u nás bude nejspíš problém v těch triploidech 😖 Odpoledne vzorných deset vajíček a ukázkový spermiogram a druhý den ráno osm přirozeně oplodněných a z toho šest triploidů, co na to říct 😒

marhulinka
autor
9. črc 2009

LEN-a bavili jste se o tom s embryologem?? Řekl vám k tomu něco??

len
9. črc 2009

Jo, s embryoložkou jsem na to téma měla dost dlouhý rozhovor, říkala, že v takové míře to ještě neviděla (prý tak maximálně jeden z deseti, většinou ani to ne) a že jsou dvě možnosti. Buď se vajíčko neumí na začátku správně rozdělit, no a s tím nikdo nic nezmůže... No a nebo nemá zábranu do sebe pustit víc spermií, to by se dalo obejít ICSI. A jinak... no, zkoušet to, zkoušet a zkoušet, ani přirozené otěhotnění není vyloučené, jen by to pravděpodobně trvalo mnohem dýl (už mám za sebou téměř 50 neúspěšných pokusů). U IVF ty triploidy vyřadí, ale zase je to náročné a drahé, ach jo 😒

jana85
10. črc 2009

Ahoj
Len,to me moc mrzi že vám to nevyslo, a ješte k tomu přijít o práci.
Dadouš, přeji at se ti brzo ukážou //
jinak ja jdu 13.7. na utz tak doufám že bude vše v pořadku a mohlo by tam byt už i srdíčko. Tak se holky držte a všem přeji hodně štěstí.

marhulinka
autor
12. črc 2009

Jani-tak se těším zítra na krásnou zprávičku z utz 😉 🙂

Dadoušku-ty určitě hladíš bříško a povídáš si s bobískama!!! Hodně na ně mlu 😉 🙂

My jedeme v úterý do Caru na testík 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru