IVF. Snažíme se o miminko

marhulinka
16. čer 2009

Ahojky všem snažilkám...najde se tu nějaká,která teď začala nebo bude začínat???
Já právě začala své druhé IVF...a ráda bych poklábosila taky se snažilkama....

len
19. čer 2009

K Apolináři. Teda ono jde jenom o jednu zkumavku krve a vyjádření mojí obvoďačky, že nemám vysokej tlak a snad jim tam nezkolabuju 😀 Žádný EKG nebo takový nesmysly, ale radši se jistěj i na tu patnáctiminutovou narkózu. Vždycky takovejch lejster podepsat, všecky možný rizika, jako že jsem si vědomá, že už se z narkózy nemusím probrat, při revizi jsem podepisovala, že se můžu probudit bez dělohy, a koho mají kontaktovat, kdybych jim tam umřela a tak 😀

jana85
19. čer 2009

Aha, tak to ja chodim do Sanusu a když jsem se na to předoperační ptala tak na mě jen koukali a říkali že není potřeba.

len
19. čer 2009

No, asi není moc holek, co by nezvládly takový kraťoučký uspání, ale to víš, fakultní nemocnice, asi se jistí a potřebují mít všecko desetkrát potvrzený 😉 Asi to není nijak daný zákonem, ale na zodpovědnosti toho kterýho zařízení, ale třeba Apolinář jak je fakultka, tak mají některýma věcma podmíněný granty a tak. Každopádně aspoň mám pocit, že to berou poctivě a nezanedbávají mě, moje obvoďačka minule tou rodinnou anamnézou strávila snad hodinu (a stejně to pak stopro nikdo nečetl 😉 ) 😀 A tentokrát bazírovala na tom, jestli je mýmu bráchovi 25 nebo 26 let, důležitost sama, to ten odběr určitě hodně ovlivní, že 😀

jana85
19. čer 2009

No oni to v Sanusu berou jak na běžícím páse.

len
19. čer 2009

No, já si nedělám iluze, že u Apoli ty předoperační pročítaj řádek po řádku s lupou, ale dole je vyjádření - schopna narkózy - tak kdyby něco, ONI jsou krytý 😉

jana85
19. čer 2009

A ty to máš ted první IVF?

len
19. čer 2009

Druhé.

Ještě s tím předoperačním - kdybys trpěla nějakou poruchou, která brání narkóze, a pak se jim tam něco stalo, tak by z toho měli oni průšvih, že si to neověřili. To je dle mého jediný účel toho předoperačního.

jana85
19. čer 2009

To určitě, jen se mě zeptali jestli už jsem byla na nějaké operaci. A v čem je u vás problém?

len
19. čer 2009

V ničem 😀 Idiopatická neplodnost, všecko naprosto v pořádku... Akorát jediný těhotenství za posledních 50 cyklů bylo po IVF a ještě to nedopadlo 😖

jana85
19. čer 2009

Tak to je blbý,určitě je lepší vědet že tam je aspon nejaka chyba než když ti nic nenajdou. Ale ted už se to určitě povede.

len
19. čer 2009

Já ti nevím... Zase jsou chyby, které moc nejdou napravit, takhle je aspoň naděje... Ale to si člověk nevybere 😉
A co vy?

jana85
19. čer 2009

Já mám nepruchodné oba vejcovody a jinak jsme oba uplně v pořádku. Taky to byl pro mě po laparce docela šok, doufala jsem že se nam to po ní konečně povede a ono tohle.Tak aspon že to jde řešit přes IVF.

len
19. čer 2009

Jojo, dneska už medicína umí zázraky 🙂 Tak zase když je všecko ostatní OK, mělo by to jít dobře 🙂

dadous
19. čer 2009

jani si taky sanusačka 😅 u nas je špatny spermio, ale pry bude stačit na vlastní mimi 😕

jana85
19. čer 2009

dadous: chodím do Hradce K., a ty jdeš na první IVF?

dadous
19. čer 2009

jo jo a doufam že poslední 😀

marhulinka
autor
19. čer 2009

Jůůůů koukám,že se tu povídalo...tak jdu dočítat 😉

marhulinka
autor
19. čer 2009

LEN-však pícháníčko už zvládneš sama!!! Takže v pondělí bude krásná úrodička 😉 🙂 Neboj nezapomeneš na nic,já to teda dělám tak,že mám na všechno upomínky 😀 😀 😀

JANI-ty si to hezky užívej a hlavně hlaď bříško a mluv na bobísky!!!

DADOUSKU-jupíííí takže zítra píchání zdar 😉 🙂

marhulinka
autor
19. čer 2009

Já byla na předoperačním v úterý...tak teď čekám na výsledky... 😉 v úterý si tam budu volat,jestli je už obvodní má 😉 🙂

LEN-jojo to podepisování a jak se všemožně kryjí to znám...to je na tom to nejhorší,když si to člověk všechno pročte,co jako vlastně podepisuje!!!

dadous
19. čer 2009

nazdar 😀 😀 ja se dneska k pc moc nedostanu 😖 vratil se mi dadouš na víkend a přes tyden nema přístup na net 😝 takže obsadil židly a ja mam smulu 😅

marhulinka
autor
19. čer 2009

Já v Sanusu předoperační taky měla-dokonče včetně EKG!!! A to se jinak posílá až od 40ti let!!! Byli nějaký pečlivý v tomto,za to v ostatním teda moc ne 😠

marhulinka
autor
19. čer 2009

Holčinky nebojte bude to pro někoho první,pro někoho druhý ivf-ale zaručeně pro všechny poslední s tím nejkrásnějším výsledkem/výsledky!!!

len
19. čer 2009

Dadous, proto máme doma minimálně dva počítače 😀 Ale my jsme ujetá rodina, chlap je programátor a moji rodiče taky počítačoví cvoci, takže když jsem tuhle naříkala, že mi kleknul počítač a nemůžu na net, tak táta v klidu povídá - no, jestli ti stačí nějaká stará šunka na to tvoje kecání na netu, tak jich mám na půdě asi sedm... 😀 Ale fakt starý šunky, buď do sběru nebo na Koníka 😉

EKG po mně radši nechtěli, to bych si pak asi vyřizovala měsíc s jejich pečlivostí 😝

Jo a teď volal chlap, že zdrhá z práce, aby mě bodnul osobně 😉

marhulinka
autor
19. čer 2009

LEN-no my máme doma jedno PC a někdy je to boj 😀 😀 😀

Teď taky EKG nemám...na všech papírech i když jsem byla tady ve FN na laparce chtějí EKG až od 40ti let...
Takže mi nabrali jen pět zkumaveček krvičky a moč a šla jsem 😉 🙂

Jůůůůů to je hodnýýýýýý......ale ty bys to taky zvládla 😉 😉 😉

len
19. čer 2009

Já měla jen dvě zkumavky a ani moč nechtěli...
Tak jo, stihnul to a vytvořil mi mou první modřinu, krve jak z vola 🙄 Ale dodal, že to bude tím, že ten špek je tam takovej tenounkej 😀 Chybělo osm jednotek, tak už jsme to nedopíchávali, minule to bylo úplně stejný. Jestli jich do sebe mám dostat 10 000 nebo 9 992, tak to je asi celkem jedno 😉 Tak jo, mějte se, jdu se mu věnovat 🙂

len
19. čer 2009

Teda já tak kecám 😀 Měla jsem napíchat 10x200, čili 2000 a napíchala jsem 9x200 a 1x192, čili 1992 😀

marhulinka
autor
20. čer 2009

Všem přeji krásný víkendík...u nás teda počasí nic moc...však taky hezky ani nehlásí....takže máme naordinovaný relax....k večeru posezení s přáteli v restauračce 🙂

marhulinka
autor
20. čer 2009

Tak nakukuji....

DADOUSKU-jak proběhla včelička??

dadous
20. čer 2009

ahoj mar 😉 no nedala jsem to jsem se hodinu přemlouvala abych to do sebe píchla 😝 tak jsme nakonec jeli k našim a mamka to do mě narvala ale večer už budu sama, vubec to nebolelo 😀

marhulinka
autor
20. čer 2009

Neboj to jde jen o to poprvé-jako u všeho 😀 😀 😀

Tak já jdu chystat obídek,pak relax s mýma klukama...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru