IVF. Snažíme se o miminko

marhulinka
16. čer 2009

Ahojky všem snažilkám...najde se tu nějaká,která teď začala nebo bude začínat???
Já právě začala své druhé IVF...a ráda bych poklábosila taky se snažilkama....

marhulinka
autor
23. čer 2009

No já se toho praskání taky bojím,no tak jedině by si to manža musel "odpustit" sám 😀 A nebo jinač 😅

marhulinka
autor
23. čer 2009

Joooo a nebo ho pustím jen na krajíček 😉 😉 😉

len
23. čer 2009

No, budeš to muset zvládnout sama bez pohybu a bez orgasmu, nic moc teda 😀

marhulinka
autor
23. čer 2009

Hmmmmmmmmm ☹

marhulinka
autor
23. čer 2009

To bude teda vášeň 😠 😠

len
23. čer 2009

Pro něj možná jo 😒

marhulinka
autor
23. čer 2009

😉 tak uvidíme....

Nacpala jsem do sebe teď piškotky,aby měl něco ten holomek žaludek.......vrrrrrrrrr a to mi dneska v práci šéfová nabízela dort...musela jsem odmítnout a pomalu letěla na wc.....ještě po hodině,když jsem si na něj vzpomněla mi bylo šoufl----a to já mám ráda sladké!!!!!
Ty hormony dovedou teda divy....alespoň se mnou teda 😉 🙂

marhulinka
autor
23. čer 2009

Tak všem krásný večer.....
já jdu pověsit prádlo a udělám polohu ležmo no a budu čekat na manžílka.... 😉 🙂 A uvidíme,co z toho bude-jestli nás teda nechá náš pejsan-malý kazišuk 😀 😀 😀

marhulinka
autor
23. čer 2009

LEN-a na tebe budu zítra myslet!!! A koukej pak jen hladit bříško a mluvit na bobísky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
24. čer 2009

Ahojky 😉 🙂

Tak LEN už má u sebe určitě bobísky 🙂 🙂

len
24. čer 2009

Právě jsem přišla, ti dva to vydrželi, mají 4 buňky a teď se budou už pěkně dělit uvnitř mě 😵

Jinak jsme možná přišli na příčinu naší neplodnosti, je to na dlouhý povídání, kdyby měl někdo zájem, napsala jsem sáhodlouhej příspěvek do tématu CAR Apolinář...

marhulinka
autor
24. čer 2009

LEN-tak supeeeeeeeer...hezky hlaď bříšenko!!!

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

marhulinka
autor
27. čer 2009

Ahojky všem...kdepak se touláte????

Tak jsem nás posunula na začátek...snad se někdo ozvete....!!!

LEN-doufám,že hodně hladíš bříško a na bobísky mluvíš!!!

Já se dneska dozvím,kdy si pro bobísky půjdu 😉 🙂

len
27. čer 2009

Ahoj, mám dneska dost rušnej den, jedeme slavit ke tchýni, ale nebojte, hejčkám si ty svoje dva diploidy, jak můžu 😉

dadous
27. čer 2009

ahoj holčičky 🙂 přeju krasnou sobotu 😉
len to je dobře, a furt jim povídej, my dnes taky jedem slavit ke tchanovcum 😅
mar tak jak? už víš kdy?
my jedem zítra rano na OPU 😕

len
27. čer 2009

Dadous, tak to moc držím palce, ať to zítra moc nebolí a ať tam najdou hodně krásných vajíček 🙂

jana85
27. čer 2009

Ahoj, tak jsem ve středu 9 den po ET objevila //. Ale ve čtvrtek odpoledne jsem trošku krvacela. V patek další test a tam už byly // o trošinku silnější a dnes taky. Tak nevím, v pondělí jedu na krev, ale moc se bojím.

dadous
27. čer 2009

len najdou tak maximalně 4 😖 mam jen 4 folikly 😅 ale moc děkuju 🙂

jana85
27. čer 2009

Dadou, tak at ti to zítra dobře dopadne.

dadous
27. čer 2009

jani tak to vypada dost nadějně, držím palečky, a neboj 😉

len
27. čer 2009

Jano, já asi neporadím, takhle brzo netestuju, ale každopádně // jsou mnohem lepší než / 😉

Dadous, prosím tě, stačí jedno jediný pěkný embryo, na počtu nesejde, hlavně, ať je kvalitní... Kam jsem se já dohrabala se 13 folikulama - druhý den po punkci zbyli poslední dva stateční (ale zase určitě ze všech nejstatečnější 😉 ). No a někomu stačej dva folikuly na dvojčata 🙂

jana85
27. čer 2009

Až na to krvacení, ale všichni mě uklidnujou že to bude dobre.
Já když jsem byla na ultrazvuku tak jsem jich měla na jedné straně 7 a na druhé nic moc malé a pak po odběru mi řekli že jich odebrali 14. Tak se neboj.

dadous
27. čer 2009

ja vím len, dr říkla že jsou pěkně velky, ale stejně trošku mi to hloda jestli tam ty vajíčka vubec jsou 😕 no, budem myslet pozitivně 😀

len
27. čer 2009

Nic jinýho nám ani nezbývá 😀

jana85
27. čer 2009

Dadouš, ty chodiš do Sanusu do Hradce vid. A k jakemu dr?

dadous
27. čer 2009

jo jo k Šilhanovi, ale ted mi odjíždí do ciziny na nějakou staž ☹ tak ani nevím kodo mi to bude dělat 😅

jana85
27. čer 2009

Já taky chodim k Šilhánovi, a nevíš kdy odjíždí, to je blbe.

dadous
27. čer 2009

no mam pocit že ted o víkendu, pže sestřička říkala že mi to bude dělat někdo jiny páč on bude v zahraničí 😢
a jonak pokud ty 4 budou dobry tak nam to stačí, pač dadouš měl na minulym spermiu jen 5 spermii 😀

len
27. čer 2009

No, 5 v tom pozorovaným vzorku, ne? Ale jinak dobrý, víc vajec než spermií, fakt černej humor 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru