IVF. Snažíme se o miminko

marhulinka
16. čer 2009

Ahojky všem snažilkám...najde se tu nějaká,která teď začala nebo bude začínat???
Já právě začala své druhé IVF...a ráda bych poklábosila taky se snažilkama....

len
21. čer 2009

Hm, já minule ty // našla akorát na manželovy narozky 😒 Tak dostal krásný přání, akorát pak měl zkažený Vánoce 😝

marhulinka
autor
21. čer 2009

Dado-beru tě za slovo!!!!!!!!! To tu bude oslavenkyň!!!

marhulinka
autor
21. čer 2009

Nene taky ho nevyměním - teda "zatím" !!! chichichi

dadous
21. čer 2009

no jasně, musíme tomu věřit 😉 😉

marhulinka
autor
21. čer 2009

Já tomu věříííííííííííííííííím!!!!!!!!!!! Už dost bylo smůly a neštěstí!!!!

musilka
21. čer 2009

mar já mám taky svátek v půli července ty jsi taky markéta?? Zrovna zobám šopák manža vařil 😀 😀 😀

marhulinka
autor
21. čer 2009

Martina...ale šéfová mi říká jedině Markéto... 😀 Takže slyším už na oboje 😀 😀 😀

marhulinka
autor
21. čer 2009

Jdu do spršky a zalezu ke knížce...už mě tlačí ze sezení břuch 😠

Pa pa všem!!!!

musilka
21. čer 2009

aha 😀 Mě zas v práci občas řeknou Marcelko a pěkně mě to prudí 😀

musilka
21. čer 2009

no já u netení sice ležim ale tak nějak blbě jdu dát sprchu a koukat na chalupáře papá a dobrou 😵

marhulinka
autor
23. čer 2009

Ahojky všem 😉 🙂

Přeji krásný týden,ač počasí nepřeje ☹ Nám pracujícím ať to hezky utiká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

len
23. čer 2009

Ahoj ahoj 🙂 Já mám novinky... včera jsem byla na OPU, paráda, našli 10 krásných vajíček.
O to víc byl dnešní telefonát jak studená sprcha - ač se jich přirozeně oplodnilo 8, tak 6 z nich se už druhý den začalo chybně dělit, takže mám poslední dva statečné. Jdu si pro ně už zítra, PK v tomhle případě nemá nejmenší smysl.

dadous
23. čer 2009

zdrvím holčičky , ju tak len už bude mít mimísky u sebe, neboj oni budou bojovat dal 😉

marhulinka
autor
23. čer 2009

LEN-velké tfuj tfuj tfuj na zítra a určitě to jsou ti pravý bojovníčci!!! Jeden určitě!!!!!!!!!!!!!!!!!

len
23. čer 2009

No, doufám, byla to dost rána - minule jich bylo 6 a dobojovali to dva k transferu, teď 2 z 10 a zbytek všecko triploidní 😖 Ale děkuju, musím jim věřit, nic jiného mi (a jim) nezbývá 😉

marhulinka
autor
23. čer 2009

Jinak já včera byla na KO-všechno mám napsané v albůmku,tak to nebudu psát,ju??

marhulinka
autor
23. čer 2009

Len ano přesně tak!! Věř jim...hezky od zítra hlaď bříško a povídej si s nimi!!!!!!!!!!!!!

dadous
23. čer 2009

teda mar, ty si taky pěkna nosnice 🙂 takže za tři dny? budem držet palečky 😉

marhulinka
autor
23. čer 2009

Dadousku jo jo v pátek jdu na OPU 😉 Takže do čtvrtka musím trpět v práci-s rozepnutýma kalhotama pod stolem 😀 😀 😀 Břicho mám jako balón...dneska jsem to teda maskovala trochu oblečením a když jsem šla po chodbě,tak jsem před sebou nesla vždy nějaké papíry...chichichi 😀 😀 😀

marhulinka
autor
23. čer 2009

Zítra jedu vyzvednout hotové předoperační a výsledky z krve od manžílka a ode mně na HIV 😉

dadous
23. čer 2009

mar to mi povídej , ja teda zatím pícham 4 den , ale sedím za šicím strojem a dneska to po tom cetrotidu bylo ouvej 😝 😝

len
23. čer 2009

No nádhera, tolik folikulů, tak ať jsou všechny plné kvalitních vajíček 🙂 (já měla nakonec 13 folikulů a 10 vajec)

marhulinka
autor
23. čer 2009

LEN-to je ale krásný ze 13ti 10!!! Já se taky spíš modlím k těm kvalitním!!! Tak uvidíme,no ... Prostě jim budu věřit,bobískům malým 😉 🙂

len
23. čer 2009

No to je, kdyby se uměla pořádně dělit, že jo 😀

marhulinka
autor
23. čer 2009

Dadousku - no já měla dneska poslední 10tou!!! A jsem ráda,že byla poslední!!! Zítra píchnu Ovitrelle,sice dvě,ale konec pícháníčka-teda toho včeličkového!!
Joooo a dneska bychom asi měli mít sexíček,ne??? 3dny před odběrem spermoníků...nebo až zítra???? 😅

marhulinka
autor
23. čer 2009

Len jojo já vím ☹ Já při prvním IVFku měla přes 20vajíček a zbylo mi jich pět!!!!!!!!!!!!!!!!!

dadous
23. čer 2009

mar radši dneska 😅 aby za ty tři dny zas nabraly sílu 😀

marhulinka
autor
23. čer 2009

Dado-že jo viď?? Já to dneska manžílkovi taky říkala....že bude noc plná vášní 😀 😀 😀 Ale bude muset dělat vášeň on....já jsem totálně neohrabaná,bojím se už jen pohnout 😀 😀 😀

marhulinka
autor
23. čer 2009

Manža na mě kulil oči a prý jestli mi je nepropíchá 😀 😀 😀

len
23. čer 2009

Mně by navadilo, kdyby odpadávala postupně, ale pardon, když si nedokážou ani zapamatovat, kolik sad chromozomů jako mají mít - co je to za móresy? 🙄

Jinak u nás vřele nedoporučují sex od chvíle, kdy mají folikuly 15 mm, prý by mohlo dojít k předčasnému prasknutí...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru