IVF. Snažíme se o miminko

marhulinka
16. čer 2009

Ahojky všem snažilkám...najde se tu nějaká,která teď začala nebo bude začínat???
Já právě začala své druhé IVF...a ráda bych poklábosila taky se snažilkama....

dadous
20. čer 2009

ja vím 😉 taky jdu kuchtit 😀

marhulinka
autor
21. čer 2009

Všem krásnou sluníčkovou neděli 🙂

DADO-jakpak jsi zvládla včelku?? Určo jo!!

dadous
21. čer 2009

mar, uplně v pohodě, bez rozmyšlení jsem to do sebe zapíchla 😀 už je to OK 🙂

marhulinka
autor
21. čer 2009

😉 🙂 tak to je dobře...

Já dneska píchla osmou včelku a zítra jedeme na utz...břicho mám už teda jako balón.

dadous
21. čer 2009

takže jsi hodně nafoukla?

marhulinka
autor
21. čer 2009

No když ti povím,že mám břicho jak třeba v šestým měsíci 😀

dadous
21. čer 2009

tak to aby jsme si už pořídily těhu hadříky 😀 😀 to jsem zvědava kolik jich tam budeš mít 😅

marhulinka
autor
21. čer 2009

Né dělám si srandu...zas tak hrozný to snad není...ikdyž teď mám na sobě dlouhé triko a je docela na tělo...tak to bříško teda jeeeeeeee jako melounek 😀 😀 😀

marhulinka
autor
21. čer 2009

Na příští týden do práce mám připravené samé volné halenčičky...-aby si toho nikdo a hlavně moje mamča nevšimly!!!!!!! 😉 🙂

dadous
21. čer 2009

mar a baštíš nějaky vitamíny, listovku nebo něco na sliznici

marhulinka
autor
21. čer 2009

Jojo baštím FEMIBION s vysokým obsahem listovky a ještě piju každý den hrníček kontryhelovýho čajíku na sliznici....toho se já bojím nejvíc,aby hezky vyrostla

len
21. čer 2009

Ahoj ahoj 🙂 Tak jsem včera zvládla Pregnyl (teda sestra na pohotovosti zvládla) a zítra punkce 🙂

dadous
21. čer 2009

listovku taky zobu, 😉

marhulinka
autor
21. čer 2009

LEN-tak na zítra tfuj tfuj tfuj ať je krásná a hlavně kvalitní úrodička!! A hezky oplodňovat 😀 😀

dadous
21. čer 2009

len taky držím pěsti 🙂

marhulinka
autor
21. čer 2009

A všem dobrou chuť k obídku!!!

len
21. čer 2009

Hm, obídek, stydím se, já teprve vstávala 😀 Ale je mi blbě, tak co... Jinak jím akorát listovku 400, jak mi doporučili na genetice, jinak nic, nechci se do toho těm umělým hormonům moc montovat, když už si doktoři dali tu práci a tou zastavovací injekcí stopli, aby mi je produkovalo vlastní tělo...

marhulinka
autor
21. čer 2009

LEN-však to neva,máš na to nárok...jen spi dokud můžeš 😉 🙂 😀

marhulinka
autor
21. čer 2009

Tak já pádím pa pa pa a budu tu večer..

dadous
21. čer 2009

tak my mame naloženy masanko od patka tak čekame jak se to venku vyvrbí, aby jsme mohli ogrilovat 😅 ale zapoměla jsem vyndat chlaba z mrazaku tak musime stejně počkat až rozmrzne 😀 😀

marhulinka
autor
21. čer 2009

Tak co?? Byla grilovačka??

My poseděli na kávičce na zahrádce a byla jsem se natáhnout...je mi zase šouflo....ty hormony mi teda dávají asi pěkně zabrat 😠 😝

len
21. čer 2009

Hm, já sebou dneska na procházce párkrát málem sekla, nízký tlak je potvora 😝 Ale kafčo to trošku spravilo, tentokrát ho asi nevynechám ani v případném těhotenství (jedno denně s mlíkem ještě nikoho nezabilo) 😉

musilka
21. čer 2009

hojda krásnou nedělu je tu někdo kdo je po KETu ? Já byla 15. 6. zítra to bude týden. Jsem nafouklá jak balon a je mi dost divně tak snad je to to správný "divno" 😀

len
21. čer 2009

Ahoj Musilko, myslím, že po KETu zatím nikdo, ale po ETu jo, tak to by mělo být asi to samý divno, ne? 😀 Mně bylo v těhu akorát utrogestanový divno, jinak nic 😉

marhulinka
autor
21. čer 2009

LEN-já piju doma a v práci CARO .... a když jdeme posedět,tak normální presso....ale je fakt,že to Caro mi už chutná víc... A hodně ho pijou právě těhulky... 🙂
Jojo mě je dneska taky slabo...tlak je svinstvo 😝 😝 Tak se opatruj!!!

MUSILKO-ahojky po KEtu není nikdo,jen jedna po Etu...-čerstvě....
Mocinky ti přeji,aby to divno bylo těhudivno 😉

len
21. čer 2009

No, o caru mi ani nemluv, to jsem pila celou minulou stimulaci a po ET a v těhu... a po potratu jsem ho nemohla ani vidět, je toho ohromná pixla, stále tu ještě půlku mám 😀 Je fajn, že nemá kofein (a zároveň to není takový svinstvo jako kafe bez kofeinu), ale zase mi právě z toho důvodu tlak nezvedne 😉

musilka
21. čer 2009

No utrouš já docela zvládám mám ho 3x2 denně ten mi trable nedělá to spíš ten estrofem a divigel. ALe co bych kvůli těm dvěma v břiše nevydržela 😅 Hlavně ať se tehle KET podaří a nemusim na další stimulku tu vám nezávidim. Já sice měla jen jednu teď to bude v září rok ale měla jsem hnusnej OHSS tak mám z toho dost bobky 😖

len
21. čer 2009

Já zase neměla OHSS (a evidentně mít nebudu ani teď), ale zase jsem pak byla vděčná za ty dva, co mi zavedli, o mrazáčcích jsem si mohla jenom nechat zdát... Tak ať to teď klapne, kolikátý KET to je? 🙂

marhulinka
autor
21. čer 2009

LEN-jojo to je pravda,taky si občas musím dát normální kafe 😉 🙂 Já v těhu nepila kafe vůbec,ani mi to nechybělo...tak jsem zvědavá teď jak to bude 😉

MUSILKO-ať další stimulku nepotřebuješ!!!

musilka
21. čer 2009

len druhý 😉 ještě máme dva mrazáčky ale vzhledem k tomu že z těch 9 co rozmrazili to zatím přežili jen 4 tak spíš moc nepočítám že se ty dva rozmrazí takže teď v případě neúspěchu jdeme na podzim do další OPU.
OHSS je humus už to nechci nikdy zažít. To radši střevní chřipku dva tejdny v kuse 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru