IVF. Snažíme se o miminko

marhulinka
16. čer 2009

Ahojky všem snažilkám...najde se tu nějaká,která teď začala nebo bude začínat???
Já právě začala své druhé IVF...a ráda bych poklábosila taky se snažilkama....

len
21. čer 2009

Tak to mně to právě chybělo, tak jsem to nahrazovala tím carem. Ani kapku alkoholu, kuřákům jsem se vyhýbala obloukem, ani to kafe jsem nepila... a k čemu mi to bylo, že? 😉 Tak jsem si říkala, že teď už to nebudu tak dramatizovat - teda, alkohol i zakouřené prostředí pochopitelně vynechám, ale to kafe si občas dám...

len
21. čer 2009

No, to je +- těch 50 %, co udávají, co?
No, OHSS teda nezávidím nikomu, to radši ať je vajíček míň a já OK, ale ty sis to taky nevybrala dobrovolně, co? 😉 Mělas velké dávky FSH nebo to tak prostě přišlo samo?

musilka
21. čer 2009

myslím že to kafe o kterým se tu bavíte ničemu nevadí neřikám tuplovanýho turka ale nějaký normoš kafe s mlíčkem nevidim jako problém když vyloženě netrpíte hypertenzí 😉

len
21. čer 2009

Hm, hypertenze, co to je? Při tlaku kolem 90/60 si říkám, že jedno kafčo je leda prospěšné 😉 Aspoň teď jsem to pocítila, konečně se mi přestala motat hlava 🙂

marhulinka
autor
21. čer 2009

LEN-jojo občas kafíčko nevadí!!!!! A kór když je nízký tlak 😉

marhulinka
autor
21. čer 2009

Jinak já jsem měla dva KETíky...1.rozmaž.dva bobíci 2.jednoho a všichni přežili....z prvího ketu jsem byla těhotná...z druhého nic.... ☹

musilka
21. čer 2009

len no mám jedno ovario a ještě na něm PCO nevěděli jak zareaguje měla jsem dávky puregonu poměrně vysoký ale u PCO se takový dávají. No a pak jsem přišla 8 DC na UZ a měla jsem na tom jednou chudákovi přes pětadvacet folíků a já kráva se v kabince při čekání modlila ať je jich aspoň deset ať je jich aspoň deset 😅
No a pak mi odsáli 19 oocytů oplodnilo se 11 (ICSI).

marhulinka
autor
21. čer 2009

Já jsem zvědavá na zítřejší UTZ-kolik jich tam bude...hlavně ať jsou kvalitní,málo ale kvalitní!!!!
Ale břicho mám teda nafouklý dost a pěkně bolí....brrrrrrr

musilka
21. čer 2009

hypertenze je vysoký tlak hypotenze je nízký tlak. 😉 občas machruju jsem zdravotník tak se nezlobte 😅

len
21. čer 2009

Já to vím, jsem to myslela tak, že hypertenzi neznám, nezažila jsem (moje životní maximum je 120/80 při stresu před revizí), tudíž se ptám, co to jako je? 😉

marhulinka
autor
21. čer 2009

Já mám tlak celkem v pohodě...teda zatím vždycky o.k. Jen po těch narkózkách mi jde vždycky hooodně dolů mrzák jeden!!

musilka
21. čer 2009

len jo tááák no na druhou stranu buď ráda pořád lepší nízký tlak který se dá vyhnat štamprlátkem než vysoký který nesrazíš 😅

marhulinka
autor
21. čer 2009

Abych pravdu řekla,nejvíc ze všeho se bojím narkózy....brrrrrrrrrr

marhulinka
autor
21. čer 2009

LEN teď teda štamprlátkem nic vyhánět nebude 😀 😀 😀 😀 Doufám,že žádná z nás si ho hooodně dlouho nedááááá 😉 🙂

len
21. čer 2009

Hm, 25 na jednom, to je teda OHSS jak prase 🤐 Ale při PCO je holt častější... Já měla denně 200 IU a narostlo mi vzorných 12 folikulů (na obou vaječnících), to považuju tak za ideál, ale jak píšu - ono o ten ideál jde asi všem doktorům, jenomže každá reaguje jinak, OHSS určitě nikdo neplánuje záměrně 😒

len
21. čer 2009

Jo, Musil, to máš pravdu, radši nízký než vysoký 🙂 Štamprlátko dám možná zítra odpo po OPU, brácha má promoci, tak se to musí oslavit a využít okamžiku, kdy už v sobě nemám vajíčka a ještě v sobě nemám embrya 😀

Narkóza mě neděsí, tahle kraťoučká ne, ale už jsem párkrát v životě zažila několikahodinovou a to je o něčem jiným 😒

marhulinka
autor
21. čer 2009

Já si zase dala včera růžové šampíčko 😉 🙂

len
21. čer 2009

Hm a já měla teď na procházce sangriu, ale jenom 7% a ještě ředěnou 2:3 vodou, takže takovej stříček, spíš doplňování tekutin než alkohol 😉 Ale po ET už nedám ani to.

marhulinka
autor
21. čer 2009

...jojo a někdy doporučujou dát si před etíkem červené víno...ne samozřejmě láhev...ale klíďo tu decku....

len
21. čer 2009

No vida, před ET je ta promoce, tak že bych pila tam? 😀 Teď to vypadá, jako že jsem bůhvíjakej alkoholik, co? 😀

musilka
21. čer 2009

já jsem si dneska k obědu dala malou skleničku červnýho piva jsem strašná matka 😀

marhulinka
autor
21. čer 2009

😀 😀 😀 nene to bych taky teda musela být notor 😀 😀 😀

musilka
21. čer 2009

dobrý červený kvalitní vínko ještě nikomu neublížilo 🙂

marhulinka
autor
21. čer 2009

MUSILKO-přesně taaaaak 😀

marhulinka
autor
21. čer 2009

A jsi doma na PN ??

marhulinka
autor
21. čer 2009

Jak to vůbec máte,jste doma nebo chodíte pracovat?

musilka
21. čer 2009

marhul po minulém KETu jsem chodila do práce a teď po druhém KETu jsem se hodila marod a jsem na PN. Neřekla bych že to má nějaký vliv ale vzhledem k tomu že ve špitále dělám na tři směny tak to je složitý např. s tim utrošem. Když ho zavedu tak pak potřebuju chvíli ležet a ne kmitat kolem pacoušů. Musim říct že ze začátku jsem se bála že doma nudou umřu jsem vcelku workoholik ale už po rtom týdnu jsem docela spokojená 😅

marhulinka
autor
21. čer 2009

Já právě vymýšlím,co budu dělat až budu doma 🙂 Mám spoustu zálib-koníčků na vyrábění...tak musím nashromáždit materiálek 😀 😀 😀
Taky jsem si napůjčila knížky,abych měla co čítat... 😉 🙂 Ono to pak doma ales stejně utiká...

musilka
21. čer 2009

marhul utiká to docela rychle taky čtu a tajky jsem skoukla filmy na který jindy nebyl čas 😉

marhulinka
autor
21. čer 2009

Nojo to je pravda....musím si napůjčit nějaké dvd... 😀 díííííky za tip...na to bych zapomněla 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru