IVF. Snažíme se o miminko

marhulinka
16. čer 2009

Ahojky všem snažilkám...najde se tu nějaká,která teď začala nebo bude začínat???
Já právě začala své druhé IVF...a ráda bych poklábosila taky se snažilkama....

len
21. čer 2009

No, já to mám docela složitý... Minule jsem celou dobu chodila do práce a pohoda (teda, při stimulce to pohoda nebyla, ale to mi zase nikdo PN nevypíše) a taky se to podařilo. Tentokrát jsem to byla odhodlaná zopakovat, ale zaměstnavatel mě předběhl a nachystal mi výpověď, takže jsem před skončením výpovědní lhůty odešla na PN, kde absolvuju celý IVF a pak děj se vůle boží - buď na rizikáč nebo na pracák 😉

Jo a na tu PN jsem si pořídila kotě a rozhodně se nenudím 😀

musilka
21. čer 2009

a taky vyvářim samí ňamky 😵 . Pro mě byly nejhorší ty dva dny po Ketu. Manža jezdil až večer domu a já se v tom nějak patlala. Ale teď po víkendu je mi fajn a v týdnu už budu testovat tak budu vědět na čem jsme 😉

musilka
21. čer 2009

len tak to je teda pech s tou výpovědí.... U mě to zas z důvodu nedostatku sester je naopak staniční mě div neprobodla když jsem jí donesla PN 😅

jinak jak píšeš ty zvířátka člověka podržej mám dvě psiska jsiu to zlatíčka

marhulinka
autor
21. čer 2009

LEN-mocinky přeju ať vyjde to těhulkování 😉
Jůůů a koťátko....tak to se teda jasně nenudíš!!!!

marhulinka
autor
21. čer 2009

My máme jednoho pejsáčka...je to nejrozmazlovanější pejsáček,pořídili jsme si ho místo mimíska...takže je to takový první bobísek....miláček...

marhulinka
autor
21. čer 2009

Holčinky bylo vám některé ke konci stimulce zle?? Od žaludku,na zvracení a tak?

len
21. čer 2009

Mně bylo v průběhu celé stimulace zle a na zvracení, i minule 😝 Teď je to snad OK... Takže jsem "uvařila" večeři - naši se vrátili z Itálie a přivezlihromadu sýrů, kilo sušených rajčat (ale ne ta nakládaná, prostě jen sušená) a jako vrchol všeho - salám z kamzíka 😕 Tak jdeme na to 😀

jinak taky bych pochopitelně radši těhu než pracák 😀 A kotě, no, roztomilejšího tvora jsem snad ještě nezažila, ale taky je pěkně zběsilá, vyžaduje jídlo v pět ráno, o půlnoci nám dupe po hlavách a občas zvrací na chlupatej kobereček, takže taková lehká příprava na mimino 😉

marhulinka
autor
21. čer 2009

LEN-nojo mě předtím nebylo,proto teď mi to bylo divný,že mě je tak zle a zvracím...Ale bude líp...no a pak kdyžtak až to těhuzvracení-to vydržíííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!
S bobískama čtyřnohýma je to krásná příprava,když to má člověk od míma,viď?? My měli pejsana od 7mého týdne...takže celonoční vstávání utěšování,když rostly zuby...chování,muchlání...strachování,když mu není dobře a bolí třeba bříško....taky jsme si prošli operací-v životě nezapomenu na ten strach...když byl na sále-prostě je to člen rodiny-naše prvorozené mímo-chichichi

dadous
21. čer 2009

😅 tak ja zatím necítím vubec nic 😕

marhulinka
autor
21. čer 2009

Dadousku a co bys chtěla cítit?? 😀

dadous
21. čer 2009

dala jsem si skleničku šampíčka tak doufam že to moc nevadí 🙂

marhulinka
autor
21. čer 2009

Nevadí!!! Já chlastám pořád 😀 😀 Růžové šampíčko...chichichi

dadous
21. čer 2009

😀 😀 no neříkej 😀 😀

len
21. čer 2009

Hm, já mám pár dní po ET narozky, tak budou zcela nealko a ještě to budu muset nějak zamaskovat (tchánovci o IVF nevědí a víno jsem odmítla jedinkrát - v těhu) 😀

dadous
21. čer 2009

jeee len tak to jsi taky račice? 😀

marhulinka
autor
21. čer 2009

Nojo říkám...ale dneska si nedám....mám blinkací den ☹ 😠

len
21. čer 2009

No asi jo, ale my na ty horoskopy nějak moc nedáme 😉

musilka
21. čer 2009

no my máme zítra dva roky výročí svatby 😀 si dáme asi jen hubana a juisík 😀 a manža je jeník a má ve středu svátek 😝 ještě mu nic nemám tak doufám že budou // 😀

marhulinka
autor
21. čer 2009

Tak řekni,že zrovna bereš nějaká antibiotika - třeba na močák.... 😉 🙂 Na to se pít nesmí!

len
21. čer 2009

Mar. já měla blinkací náladu ráno, no a odpoledne vidíš - poslední večeře (přednarkózová) a zblajzla jsem kamzíka 😀

dadous
21. čer 2009

no tak to by měl ten nejhezčí darek 😉

marhulinka
autor
21. čer 2009

LEN- 😀 našemu pejsanovi říkáme "kamzíku" 😀 Tak si ho chuděrku představuju na talíři....

Teď mi je taky už trochu lépe...tak snad to tak zůstane...

len
21. čer 2009

Mar, tak na antibiotika na močák jsem to právě sváděla minule 😀 A pak se dozvěděli, že to bylo kvůli těhu...

Musil, já mám taky Honzu 🙂 Tak to bude u nás velký slavení. I brácha je Honza, no a ten má navíc tu promoci...

marhulinka
autor
21. čer 2009

Jůůů výročí!!! My ho máme v srpnu-ale teda ne rozhodně dva roky!!! 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ Už sedm!!!!!!!!!!!!!!! To jsou prý ty kritický,tak že bych ho vyměnila 😅 😀 pssssstttttttt

dadous
21. čer 2009

ja mam v pulce července narozky, tak jestli to dopadne tak bych měla taky krasnej dareček 🙂

marhulinka
autor
21. čer 2009

😀 😀 Len tak to je smůla,to nevím..tak hold na něco jiného no...

len
21. čer 2009

No tak neboj, pejskové mě na talíři nelákaj 😀 Jsem taky pejskař, i když teď žádnýho nemáme, do 2+1 s manželem antipejskařem je lepší ta kočka 😉

marhulinka
autor
21. čer 2009

Já chtěla taky kočičku-ale manža je alergický vrrrrrrrr....ale za bafana jsem ještě šťastnější!!! Je to můj ňuchla....vynahradil mi tu bolístku po miminečku 😉 🙂

Já mám v půlce července svátek a taky chci dárek!!!!!!!!!!! 😉

dadous
21. čer 2009

tak mar, budem slavit 😉 ja to vim 😉

len
21. čer 2009

My máme taky v srpnu 🙂 Čtyři roky... Nějak tu svatbu neberu jako takovej mezník, ale co se týče délky vztahu, tak jsme tu magickou sedmičku taky už docela přetáhly, ale výměna zatím netřeba 😀
Ten můj na nějaký "přesluhování" nehraje, v únoru přivezl "nové" auto, tomu je 23 let, za chvíli ho necháme zapsat jako veterána 😀 A jezdí líp než desetiletá škodovka 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru