IVF - únor 2012

go
29. led 2012

Ahoj snazilky, najde se dekdo kdo ocekava dve carky po IVfF v unoru? V utery jdu na odber vajicek a uz ted se bojim cekani na test 😒

marryy
24. únor 2012

@maja89 http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-... ahojky podivej se na tuhle stranku tam je tabulka.anebo kdyz si zadas ve vyhledavaci hcg v krvi tak ti to tam vsetko vyjede.pak uz jenom hledas.mozna ze si to uz nasla kdyz si psala vcera.

maja89
26. únor 2012

@sambuca Ahojky, tak jak ti je? Je to už lepší? Myslím na tebe, jak to s tebou vypadá..?

saraha2
27. únor 2012

zdravím vás všechny tady!!!6.3 si jdu pro rozpis stimulace,tak bych vás chtěla poprosit o veškeré info,co kdo poradíte..je to naše první ivf,mám za sebou laparo a hystero-vše v pořádku,manžel spermoiogram taky o.k.mám schválený dlouhý protokol,tak se chci optat,jestli ho některá z vás měla,kdy začnu a co mě čeká??máme diagnozu bez pozoruhodností,takže pevně věřím,že se nám první pokus povede-i když samozřejmě vím,že nemusí,,aloe myslím pozitivně..aspoň se teda snažím..jsme rozhodnuti zavést dvě..

mpetula
27. únor 2012

@saraha2 Ahoj, tak ono není asi moc co radit, nevím 🙂 A s dlouhým protokolem ti už vůbec neporadím, já měla krátký... Držím palce, ať vše probíhá jak má a dostaví se krásný výsledek 😉

marryy
27. únor 2012

@saraha2 ahojky,ja taky bohuzel nemam zadne zkusenosti s dlouhym protokolem,ale dr,asi vi proc ti ho dava.velkej rozdil tam neni jenom zacinas driv jeste pred menstruaci neco brat.u kratkyho zacinas v druhej den menstruace stimulovat.nevim myslim si to.hledej tady v dizkusi.urcite neco najdes.

saraha2
27. únor 2012

děkuji!no já hledám,to víte..ale přece jen od někoho slyšet osobní zkušenost je vždy lepší...jak jste zvládly píchání injekcí?já bych měla začít sprejem do nosu..vše se dozvím toho 6.3,tak pevně věřím,že se nám to povede hned!!!!Vám to vyšlo na poprvé?a zaváděly jste dvě?

marryy
27. únor 2012

@saraha2 pichani injekci nic neni kdyz si pichas takovy pero.to vubec neboli.horsi jsou klasicke injekce,ale da se to taky v pohode zvladnout.to zalezi co ti predepise dr.a co ty budes chtit jak se dohodnes ty s doktorem.a mel by ti to i vysvetlit.jo a sprej do nosa?tak to mi uz vubec nic nerika.nechci ti brat iluze ala kdyz si to tady prectes tak skoro kazda z nas ma uz za sebou 1ivf.nebo i vic.a jestli zavadet dve?zalezi na tom jak se to vsecko vyviji a od okolnostech.tak drzim ti palce at se vsechno podari jak ma.ja ted cekam na menstruaci a pak jdem do nativniho cyklu.mam 3ivf za sebou.a ten 3ivf bez et.takze mame narok na poistovnu 4cyklus.ale ten si nechvame jeste v zalohe.protoze se mi delaj malo vajuch.tak kdyby prisla rada na darcovstvi tak pak by to slo jako na poistovnu.aby sme nemuseli tolik platit.tak hodne stesti.

janulas84
8. bře 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Taky jsem podstoupila své první IVF v únoru a vyšlo. Mám strašnou radost, ale i strach. Těhotenský test jsem měla jasně pozitivní už od šestého dne od transferu, kdy mi byly zavedeny dvě embryjka po šestidenní kultivaci. Devátý den večer jsem zjistila na wc zašpinění červenou krví, strašně jsem se vyděsila a manžel mě zavezl hned do nemocnice, tam už jsem nekrvácela ani nešpinila. Udělali mi ultrazvuk, samozřejmě tam ještě nebylo nic vidět, jen zvýšená sliznice, píchli injekci proti krvácení a vzali krev na HCG. Ráno jsem si pak volala a měla jsem HCG 233, kdy mi sestřička říkala, že je dost vysoké. 11. den jsem jela znovu na kontrolní krev a HCG už bylo 527. Včera jsem lehce světle hnědě zašpinila, bylo to vidět jen na toalet. papíru, pak už nic. V pondělí máme první ultrazvuk, tak jsem zvědavá, kolik bublinek tam uvidíme. Jen doufám, že špinění už se mi vyhne obloukem, je to hrozný stres.

Všem, které čekáte na dvě vytoužené čárky, přeji aby je brzy viděly, já pro ně udělala strašně moc a dlouho jsem na ně čekala, skoro dva roky poté, co jsem měla zamklé těhotenství a těm, které se dvou čárek již dočkaly, přeji bezstarostné těhulkování. Jana

maja89
12. bře 2012

Ahojky holky, dlouho jsem nic nenapsala, ale to neznamená že nesleduji jak se daří Vám 🙂
Dnes jsme byli na UZ a máme srdeční akci u obou mimísků, takže se nám zadařila dvojčátka 🙂 Mám hroznou radost, manžel byl na UZ se mnou a oba dva jsme naprosto nadšení. 28.3 jdu do první poradny, kde mi už vystaví i těhu průkazku 😵

fori
12. bře 2012

ahoj holky, chci vás povzbudit, nám se povedlo 1 IVF..... jsem 6+3 a srdíčko máme.... zítra jdu do poradny, tak uvidím co bude dál..... jinak mě pobolívá břicho jako na ms, stále mám velký strach..... držím všem palce 😀

kive76
13. dub 2012

@fori blahopřeju

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru