IVF Únor/Březen 2022. Je někdo, kdo se také chystá?

bublinum
10. led 2022

Ahojky, je tu nekdo, kdo se stejne jako ja chysta na 1cyklus IVF behem zimy/jara a je z toho trosku rozpacity a nevi co ho ceka? :D POjdme si to nasdilet...nikde jinde to nerikam,kdyby to nevyslo, tak aspon zde 🙂))

kristy309
16. led 2022

@bublinum Ahoj ano my jdeme do IVF a také poprvé. Už na to čekáme 3 roky, tak jsem příjemné naladěná a natěšená ze se konecne posouváme více blíž ❤️ Jinak jsem teď ve fázi stimulace. Už pátý den si píchám injekce. A čeká mě v úterý první ULZ. Jezdíme do Olomouce na IVF Clinic a problém je snad jen ve kvalitě spermií manžela u mě by mělo být vše v pořádku. Tak snad při nás bude stát štěstí 🍀 A jaký je tvůj příběh? 🙂 Kristýna

bublinum
autor
16. led 2022

@kristy309 Ahojky, to mam radost, ze se nekdo nasel 🙂 my do toho jdeme take po trech letech. Ve 2018 mi delali laparku kvuli polypi a vyla potvrzena endometrioza, manzel v poradku…takze necele tri roky umely prechod a ted teda chceme uz mimi, takze ivf, krizily se mi asi dve diagnozy a nemelo smysl to nechat pritozene kdyz pred tou operaci se prirozene dva roky nic nedelo…za dva tydny budu zacinat dlouhy protokol. Tesim se, jsem rada ze v tom zase postoupime…jak to zvladas a jak se zatim citis? Doufam ze nam obema bude prat stesticko♥️

lucipi
16. led 2022

Ahoj 🙂 my se chystame na prvni pokus v unoru😊 budu držet palečky ať nam to všem vyjde☺️

kristy309
Včera v 05:25

@bublinum Tyjo tak taky už máte za sebou dlouhou cestu…. No ja osobně mám pocit, ze za cely život jsem nenasbirala tolik psychycky náročných situací jako prave za naše snažení. Nejhorší to u mě bylo na úplném začátku první rok pak to bylo už lepší, nicméně stejně největší krize máme o Vánocích i teď. 😞 jinak tohle je poprvé vlastně co už jdeme do IVF, konečně cítím ze se něco deje protože při te stimulaci vlastně dochází ke tvorbě vajíček ve velkém počtu a cítím se pořad jako přejezená, nafouknutá jak se to tam plní. 🐣 za celou tu dobu jsem asi nejvíce psychycky v pohode a na všechny zákroky se těším 🙂 Vidíš s jak to u tebe řešili? Lékama? To ti jako vyvolali umělý přechod? Chápu to správně? A to trvalo dva roky? Týjo tak klobouk dolů… jak jsi to zvladala ty? U nás je to prave na manželovi, který bohužel spermie nemá a operací v Praze jsme získali jen par kousků, které ale nejsou plně ve formě, nicméně šance je, tak potřebujeme zazrak. 🤗 tím ze je ,,chyba,, (ja to tak neberu ale on ano) na jeho straně, strašně ho to vzalo a nebylo to teda vůbec jednoduché. Holky a kam chodíte? Odkud jste?

bublinum
autor
Včera ve 12:27

@kristy309 Anooo, je za nami faaakt dlouha cesta. Ve 2018 laparka a zjistena endo - to uz jsme se skoro dva roky snazili...pak teda umely prechod na rok a pul, pak skoro rok prirozeneho snazeni a kdyz se zhorsila brutalne endo, tak zase umely prechod do ted...a ted vynechani lecby a rovnou IVF...ja chodim do Sanusu v HK. Ja jsem to zvadala dobre, ale je to takove nahoru dolu no...ty bolesti a krecova ataka jsou silene, ale uzivame si sebe s muzem,nesmutnime a ted pro to udelame maximum...vse bude jak ma 🙂

kristy309
Dnes v 05:45

@bublinum no jste skvělý ja v žádných bolestech nebyla u mě byl nejsvětější problém fakt ta psychika. Byla jsem uz v 19 připravená být mámou od 21 pracuju jako učitelka v mateřské školce, děti jsou můj život a zjištění ze s manželem možná své vlastní mít nebudeme mě fakt dostalo. Dneska ta léčba pokročila fakt hodně dopředu a doktoři dokážou opravdu hodně. Takže máme naději ze ditko bude nás obou precijen. A když to takhle vezmu zpátky určitě si strašně manžela vážím, to co máme za sebou jsme zvládli ikdyz to nebylo vůbec jednoduché a jakoby nás to ještě víc stmelilo a zjistilo ze jeden tu je pro toho druhého vždy. Jen možná mě inspirujes v tom, ze jsi napsala užíváme si sebe… samozřejmě jsme spolu ale spis teď chodíme do práce aby byli penízky na všechny ty zákroky a pokusy. Už v tom máme ted šílenou sumu a není to konec … A proto možná zapomínáme na to užívání si jeden druhého ve smyslu dokud máme čas jen jeden na druhého … tak děkuji ze jsi to tak napsala 🙂