IVF v březnu, je tu nějaká dušička, co má stejné obavy?

catchulinecka
5. bře 2014

Ahojte, ráda bych tu našla někoho, kdo je na tom podobně...Víc hlav, víc ví 🙂 Máme za sebou pár konzultací a teď v březnu to přijde, bojím se docela ☹

ctiborka
5. bře 2014

@catchulinecka Ahoj, chápu tvojí obavu, ale je zbytečná. Lékaři ti vše pořádně vysvětlí a užívání těch léků a injekce nejsou zas tak nic strašného. Já jsem již ted po transferu a čekám jak to dopadne, je to moje již 3. IVF.... Držim palce a neboj se.... 😉

catchulinecka
autor
5. bře 2014

@ctiborka Tak děkuju no... 😕 uvidíme, každopádně ti přeju, aby dopadlo dobře, ale myslím, že když je to do třetice, víš jak 😉 uričtě se ozvi pak...A kdy budeš testovat?

ctiborka
6. bře 2014

Testovat 12.3. ale už ted mám strach jak to dopadne.... ☹

catchulinecka
autor
6. bře 2014

@ctiborka to čekání furt na něco, ach jooooo, každopádně 12. ti budu moc držet pěsti!!!

ctiborka
7. bře 2014

@catchulinecka jsi zlatá, děkuji !!!! 🙂

hanys28
8. bře 2014

@catchulinecka Ahoj. Taky jsem z toho měla strach, ale není to nic strašného 😉 Mám za sebou první IVF a teď čekám jak to dopadne, to je asi na všem nejhorší. Ale každopádně hlavu vzhůru, a ničeho se neboj 🙂

catchulinecka
autor
8. bře 2014

@hanys28 jééééj, tak to moc přeju štěstí!!!

hanys28
8. bře 2014

Tobě také a hlavně žádný stres 🙂

gebymaruska
9. bře 2014

Ahojte, taky mě má čekat tento měsíc IVF. V našem případě jde už o druhý pokus. V pátek jsem měla začít stimulovat Elonvou, ale protože MS má z nějakého nepochopitelného důvodu zpoždění, tak píchám Decapeptyl a čekám co se bude dít, ale zítra nebo v úterý budu muset asi zavolat do CAR co dál, jestli MS nedojde. Kam chodíte do CAR?

catchulinecka
autor
9. bře 2014

@gebymaruska ahoooj, reprofit Olomouc...a ty? já čekám na MS, někdy příští týden a začínám píchat, je to poprvé, takže jako masakr se bojím 🙂 ty stimuluješ Elonvou jako injekce? Promiň, možná je to blbá otázka, ale já se v těch pojmech ještě moc nevyznám...

gebymaruska
10. bře 2014

@catchulinecka já chodím do Eurofertilu v Ostravě. Včera MS konečně přišla, tak jsem začla stimulovat ale až dnes, protože přišla až odpoledne. Elonva je nová injekce depotní, obsahově myslím co Menopur či Puregon nebo tak, ale vydrží v těle delší dobu a pak se až dopíchávají další hormony. Sice je dražší, ale v konečné ceně výjde myslím po tom zdražení léků i levněji. =) A co pícháš ty? 🙂

ctiborka
10. bře 2014

Ahoj, já měla při 1. a 2. IVF na stimulaci GONAL a dlouhý protokol a ted při 3. IVF PUREGON a krátký protokol....už se mi to blíží a mám strach se ve středu otestovat.... ☹

catchulinecka
autor
10. bře 2014

@gebymaruska Já jsem dostala taky GONAL, mám to na 7 dnů a budu píchat nějakým perem 😀 ježiši, to zní dobře 😀 každopádně MS snad tak v pátek, takže budu volat, ať mi řeknou, jestli začít píchat hned druhý den...jsem hrozně zvědavá jak to začne...A v to Ostravě je to v poho? Já jsem se právě i rozhodovala mezi Zlínem a Ostravou...

@ctiborka ááááno, už se blíží středa, budu na tebe moc myslet a držet pěsti!!!!!! musí to dopadnou dobře // 😉

gebymaruska
10. bře 2014

@catchulinecka já jsem v Ostravě spokojená. 🙂 Jj perem to je jednoduché, a je to jak aplikace inzulínu. Teda perem jsem nepíchala, ale znám ten typ injekcí z nemocnice.
@ctiborka tak budu držet pěsti, aby byly //.

ctiborka
11. bře 2014

Tak jsem testla již dneska a žádný zázrak se opět nekoná...zítra půjdu na krev a ráno ještě znovu test, ale to už bude zase jen potvrzní neúspěchu.....je mi zle, od rána jen brečim, už nemůžu dál... Ale moooockrát vám děkuji za podporu a vám držím všechny palečky, co mám.... !!!

catchulinecka
autor
11. bře 2014

@ctiborka neeeee ☹ boze muj...jeste je tam ale nadeje prece,posilam moc moc prani,at to zitra vyjde!!!!!!!

ctiborka
12. bře 2014

NEVYŠLO, bohužel, mam tmu před očima.... ☹ ☹ ☹ Ale opravdu moc moc ti děkuji.....

catchulinecka
autor
12. bře 2014

@ctiborka boze muj,to je mi moc lito...ale nevzdavejte se!!!jednou se to podari,musi 😔

ctiborka
12. bře 2014

@catchulinecka jsi zlatá děkuji, ale ted je mi zle... ☹

karinne007
13. bře 2014

Ahoj holky, jsem tady úplně nová. Zítra mě čeká odebraní vajíček po stimulaci. ET mě čeká až v dalším cyklu, jelikož mi hrozí Hyperstimulační syndrom. Cítím se jako balon, jako bych snědla vagon, vše z těch hormonů ☹ vůbec mi není dobře. Od příštího týdne budu chodit na akupunkturu a budu pít přímo namíchané čínské bylinky. Má to zvýšit šanci na úspěšné IVF až o 30%. Držím nám všem palečky!!! Zvládneme to!!!

ctiborka
16. bře 2014

@karinne007 Ahoj, tak kolik bylo vajíček? To je tvoje 1. IVF ??? 🙂

karinne007
16. bře 2014

Ahoj, odebrali mi 25 vajíček, oplodneno bylo 20 a 18 se dále vyvíjí. Je to moje 1. IVF. Ted kdyby přežily zmrazeni a následně rozmrazeni a pak transfer. Bylo mi tak spatne ze více stimulace uz nesnesu.

catchulinecka
autor
17. bře 2014

@karinne007 ahojky,cim si stimulovala,ze ti to nedelalo dobre? A gratuluju k tolikati vajickam 🙂

karinne007
19. bře 2014

Popravde uz ani nevim, nemam stimulacni protokol uz u sebe ☹ Ted jsem dostala Divinu na sliznici a cca za 20 dnu jdu na KET. Dneska 1. akupunktura a smes bylinek + kyselina listova a kazdy vecer 2 dcl cerveneho. Holky jak pokracujete vy?

ctiborka
19. bře 2014

@karinne007 téééda tolik vajíček, tak to je fajn...držím dále palečky !!!! 🙂

ctiborka
19. bře 2014

@catchulinecka ahoj, tak jsi na tom....už stimuluješ ????????? 😉

catchulinecka
autor
19. bře 2014

@ctiborka ano ano,v patek posledni a zrovna i ultrazvuk,tak uvidime,jestli tam vubec neco bude 🙂 a ty? Jak jsi na tom,uz je doufam lip ;)

ctiborka
22. bře 2014

@catchulinecka tak držim palečky a napiš jak to pokračuje !!! Mně je už o hodně lépe, mám naštěstí kolem sebe úžasné lidi, kteří mně mooooc podrželi. Také už mám za sebou ten hrozný návrat do práce, kdy všichni koukají, mají strach něco říci, ale byli také skvělí a proběhlo to v pohodě. 🙂

catchulinecka
autor
22. bře 2014

@ctiborka ty jsi fakt hrozně moc šikovná a silná!!!! moc tě obdivuju!!!! u mě v práci to naštěstí nikdo neví, protože bych měla stejné nervy ☹ každopádně já na ult dobrý, vajíček je tolik kolik je prý potřeba, nějak na každé straně sedm a velkosti jsou okolo 13 - 14, ještě porostou, tak je to prý na dobré cestě...uvidíme. Ve středu mě čeká punkce. Jsem zvědavá 🙂
Hele a nevíš náhodou, proč doktoři dneska neradi dávají 2 embrya?

sasanka033
22. bře 2014

@catchulinecka ahoj, me jsi se sice neptala, ale jestli to nevadi...🙂 vicecetna tehotenstvi jsou proste rizikovejsi, jak pro matku tak pro miminka - zensky telo je staveny jen na jedno dite a dvojcatka se vetsinou rodi predcasne, coz samozrejme neni dobre, musi do inkubatoru, maji v deloze min mista...proste to neni idealni stav🙂