IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

go
18. dub 2013

@raaaadka zabranuje stahum delohy. Doporucuji horcik skoro vsude, na zacatku pomaha uhnizdeni a pote pri vyvoji embrya. 🙂

1miska
18. dub 2013

tak nám v CAR řekli 7 dní nesportovat, nesexovat, nekoupat se, jen sprchovat - jinak běžný denní režim - neschopenka že záleží na nás, pokud máme sedavou práci at jdeme, ze na to nebudeme myslet... já jsem si PN vzala protože pracuji jako zdravotní sestra a vozíme postele s pacientama, pomáháme lidem po operaci vstávat a když se jim zamotá hlava je hodně těžké je udrzet, ale jsem doma jen týden po transferu a pak jdu do práce - embryjo bud uz je zavrtané a zůstane nebo není.... pak už se děj vůle Boží.....

alba1
18. dub 2013

@irisi
@raaaadka holky dávali nám 1 blastocytku po PK, ale na testu ani duch ☹
irisi, tak to by bylo super, doma by Ti to alespon trochu utíkalo... 🙂 to už Ti budou dělat HCG?
raaadka já to úplněš chápu jak se ten čas vleče....do testu daleko....ale vydrž... 🙂

go
18. dub 2013

Preji vsem krasne rano a tesim se na sabe dobre zpravy🙂 Tady jsem nasla toto https://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-re...

alba1
18. dub 2013

@go kéž by to byl i náš případ 🙂 až 12. den // 🙂

go
18. dub 2013

@alba1 drzim pesti a preji moc, moc stesti 🙂 Nadeje umira posledni, musime verit 😉 . Ja dnes manzelovi rikala, ze uz to citim jako na mrchu, a ze tedy nic ☹ Uz delam plany co vse budeme delat po negativnim testu ☹

alba1
18. dub 2013

@go dokud mrcha nedorazí naděje žije !!!! 😉

raaaadka
18. dub 2013

@go Jo, taky si dělám plány, jak se pustím do práce, vymaluju, začnu zútulňovat zahradu atd....

pistalinda35
18. dub 2013

Já se jdu také dnes podívat na zahrádku u taťky a na mého Mourečka 🙂

megie4
18. dub 2013

@lucik1986 Nádhera! 🙂 Máte velikou výhodu,že jich máte tolik.My jen to jedno,tak doufám,že to nevzdá,chudáček samotnej 😅

vendysch
18. dub 2013

@raaaadka Magnezko je dobré i na uklidnění 😎 Včera šéf udělal něco, za co by mě jinak totálně rozčílil a se mnou to ani nehnulo 😀 Klidná jako želva...

megie4
18. dub 2013

@irisi Ježíš chudáčku,ty musíš trpět ☹ Přeju Ti,ať se co nejdříve dáš zase dohromady.Je to děs,člověk trpí psychicky a k tomu ještě tohle-drž se holka,zas bude líp,uvidíš! 😉 🙂

megie4
18. dub 2013

Krásný den spolubojovnice 🙂 ! Prosím vás,vám v Caru doporučili 2 tabletky Magnezka denně?Já beru zatím jednu,tak nevím.... 😒 🙂

vendysch
18. dub 2013

@go Vidím, že je to fakt různé - kdy se objeví druhá čárka na testu. Já se obávám, že to u mně bude jako posledně - než vůbec přijde den, kdy můžu testit, tak už dávno dostanu mrchu... 😝

megie4
18. dub 2013

@pistalinda35 Mourečka? 🙂 To je kočička?Pozor na kočičky v těhotenství-obzvlášť ty co chodí po venku-přenášejí toxoplasmosu a prý mohou způsobovat potraty.Nechci být chytrá,to jsem někde vyčetla a vím to i od pár známých.Jinak přeji krásný sluníčkový den 🙂

raaaadka
18. dub 2013

@vendysch
Toho se taky obávám. No aspoň mi zbyte test na příští měsíc. Mám pocit, pokud to nevyjde teď, že to vyjde brzy. 🙂

raaaadka
18. dub 2013

@vendysch
Tak teď jsi mě nalákala, pokud mě to má zklidnit, jdu o polední pauze do lékárny? Kolik si mám připravit korun? Magne B5?

vendysch
18. dub 2013

@megie4 A v průběhu stimulace ti nezkoušeli zvýšit dávky léků, když viděli, že na to vaječníky méně reagují? Já bych byla asi nepříjemná a nedala bych jim pokoj, je to banda a někdy to flákají....vysvětlili to nějak?

Ale neboj - i z jednoho bojovníčka může být pěkný raubíř, který později vydá za deset dětí - uvidíš, ještě si na má slova vzpomeneš 😀 !

vendysch
18. dub 2013

@raaaadka Kolik stojí magnezko nevím - měla jsem tu nějaký zbytek po mamce, ale dneska si to asi taky koupím (i na zklidnění manžílka, ten to prožívá mnohem víc než já), v podstatě mě k tomu přemluvil, já už byla smířená s jedináčkem.

go
18. dub 2013

@raaaadka Magne B 6, cca 149Kc 🙂

go
18. dub 2013

@megie4 zatim staci jedna a v den ET dve a pak jeste tyden po ET po 2, dale pak po jedne az do 36tt. Ja to z lekarky uplne pacila , cim jeste podporit uspesnost a ona doporucila horcik Magne B6 🙂

go
18. dub 2013

@vendysch hm, tak to mam ty same obavy 😠

raaaadka
18. dub 2013

Holky, moc děkuju. 🙂 Půjdu si koupit to magne.
Já už ani nejsem nervní, jen vzteklá, úplně jsem to vzdala, jsem přesvědčená o výsledku.
Přemýšlím, příští cyklus, jestli doberu ten utrogestan od ovulace do ..., protože mi zbyde.

vendysch
18. dub 2013

Holky cvičily jste před pokusem někdo Mojžíšku? Já to cvičila před pár lety a bylo to hrozně nudné a časově náročné, že jsem s tím přestala. Ale věřím, že je to přínosné cvičení....

go
18. dub 2013

@raaaadka taky uz vubec neverim, bricho splasklo a bolesti mam presne jak na mrchu ☹

go
18. dub 2013

@vendysch taky verim, ze je to prinosne, ale ja na to nemam trpelivost a navic se pak nemuze min. 1/2 roku otehotnet. Vim, ale o pripadech kde to opravdu pomohlo. 🙂

alba1
18. dub 2013

@go
@raaaadka holky, přijde mi úplně normální vás uklidňovat, a abyste to ještě nevzdávaly...prostě naděje pořád tady je...ale u sebe samotné mi tady to utěšování nepomáhá...mám depku a už to vlastně balím...sice ještě MS nepřišla, ale ten pocit v břiše je jako před MS... 😖

raaaadka
18. dub 2013

@go Jako tak to vůbec, pokud by mi ještě někdo zakázal 1/2 roku snažení. 🙂

raaaadka
18. dub 2013

@alba1
ale tak to má být, pocit na MS, to je přece ono!!! 😉 U mě žádný pocity na MS, cítím se jako po MS, jako by nemělo přijít vůbec nic. Možná ovulace za týden. lCo já vím, ale zahnizďování si představuju trochu jinak. 😉

malinka_02
18. dub 2013

@alba1 to me moc mrzi.. :'(
@irisi tak hlavne aby ti bylo lip!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru