IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

go
18. dub 2013

@vendysch Ok, dovca s konikem 😀

go
18. dub 2013

@raaaadka hele, ty nikam, tehotne nemaji na zacatku letat 😀

go
18. dub 2013

@vendysch nemuzes, kdyz budes tehu 🙂

go
18. dub 2013

@megie4 taky jsem pro Brno. Branila jsem se dojizdeni, ale pokud se tentokrat nezadari, zkusim jeste Brno.

raaaadka
18. dub 2013

@go 😀 pojďme si to prostě namluvit. 😀

irisi
18. dub 2013

@vendysch jak netýká? Nechci tě děsit,ale často se stává, že se ve vývoji embryjko rozdělí na dvě 😀.... Díky,až budu znát hodnoty hcg tak porovnam.....snad na me nevyskocej ctyrcata 😀 😀

ratatooy
18. dub 2013

@mardusenka30 ajo tak ja kupuju normlane netehotenskou 46 tak to se v tehu neobleču😀

ratatooy
18. dub 2013

@raaaadka balstocystu jednu hatchujici a jednu expandujici

mardusenka30
18. dub 2013

@ratatooy já myslím, že oblečeš, v C@A mám také 46-48 konfekční v běžném oblečení, navíc mám jinou vel. na hoře jinou dole, příroda a já jsme se vyřádily🙂

ratatooy
18. dub 2013

@irisi mi davali dve embrya hcg mam první 303 takže nepoznám jestly je jedno nebo dve protože spodní hranice pro dvojčata je stejn jak rozmezí pro jednočetné,a dr řikal že rozdvojení embrya na dvojčata jednovaječná je jen 1%

ratatooy
18. dub 2013

@mardusenka30 jo to ja mam taky nahoře jinak než dole hlavne mam užší pas takže když bych dala kalhoty v pase neobleču je přes stehna a prdel😀

mardusenka30
18. dub 2013

@ratatooy v tom případě budeš má vzdálená příbuzná🙂 vypadám podobně🙂

raaaadka
18. dub 2013

@ratatooy Ani nevím co to je. 🙂 Mě dali morulu M1, teda snad mi jí tam dali, zatím se nehlásí. 😉

ratatooy
18. dub 2013

@raaaadka no vidíš ja nevim co je zas M1 a morule je víc než blastocysta?ta expandujici znamená myslim že už dokončila delení bunek a hatchující je že už se vyloupává z obalu a je připravena k uhnizdění

gabaki
18. dub 2013

kočky, prosím vás...niekde som tu čítala o tom, že silnejšia čiarka na teste býva poobede...máte s tým niektorá skúsenosť?

go
18. dub 2013

@ratatooy jasne nejdrive je morulka a pak blastik 🙂 Jas se citis nase prvni tehu? 😉

ratatooy
18. dub 2013

@go ja se cejtim jak netěhu😀ale jinak dobrý,zitra jdeme na kontrolu tak snad už neco dr uvidi

go
18. dub 2013

@ratatooy je, tak se tesim na dobre zpravy a drzim vsechny palce 🙂

petrakoptikova
18. dub 2013

mohu se ještě zeptat...jaké kdo měl stavy než zjistily že jste těhulka....mě trochu pobolívají prsa a mám pocit že mám nafouknuté břicho a jako by mi tam něco šimralo.....dnes jsem 7 den po 2 ivf.......to je ještě brzo na těhotenský test....děkuji a přeji krásný den....

akashka
18. dub 2013

Ahojky holky, tak jsem zpět z kliniky z utz. Folíky rostou krásně a sliznici mám prý nádhernou (10mm), v pondělí bude OPU!! 🙂 Nakonec nás natlačili do toho PGD, šli jsme tam s tím, že ne, ale kdybyste slyšeli tu doktorku - že ma manžel velký podíl nějakých spermiíí, které značí, že celkově všechny spermie mohou být poškozené, že bych mohla potratit, zamlklé těhu a tak.. no na to se těžko říká, to je mi fuk.. takže jsme to odkývali a tím pádem transfer bude pravděpodobně až v dalším cyklu... no můžem si říkat, že děláme maximum a doufat, že vše bude ok 🙂

ratatooy
18. dub 2013

@petrakoptikova ja nemela žadne stavy ani ted nemam

janinafox
18. dub 2013

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli některá neřešíte to co teď já 😉 měla jste některá gelové nehty - jde mi o to jestli to vadí při punkci, která je pod narkózou. Normálně na operacích nesmíte mít právě ani nalakované nehty.... ale já jsem měla vždycky narkózu dlouhou, tady u opu je to tak 20 min. jestli dávají taky takový ten snímač na prst? Ještě před punkcí jdu na kontrolu tak se na to přeptám, ale kdybych náhodou zapomněla tak ať mám aspoň teď jasno 😀

go
18. dub 2013

@janinafox ja byla v Caru pod kratkou narkozou celkem 6x a vzdy s gelovkama a dokonce i snubnim prstynkem. Nehty na nohach i rukach nalakovane. Taky jsem to ze zacatku resila, ale videla jsem v Caru, ze to maji skoro vsechny holky a bylo to v pohode. Nikdo nic nerikal. 🙂

janinafox
18. dub 2013

@go super, tak to jsi mě uklidnila že je nemusim dávat hnedka dolů 😀 já už jsem si teda teď nechala udělat poslední, mam už jen takový ten přírodní (makeup)gel, udělala mi je slaboučký aby to nebylo tak vidět při odrůstání, ale i když mě punkce čeká tak za 2 týdny, odrůstat ty nehtíky budpu dýl 🙂
moc ti děkuji za ujištění že je to ok, pomohla jsi mi moc 😉

irisi
18. dub 2013

@gabaki to je blbost....nejsilnejsi je z ranní moči.....v průběhu dne je pitím zredenejsi

petrakoptikova
18. dub 2013

@ratatooy joo tak to moc děkuji za odpověd...je to tak dva dny co se mi po ránu dělalo i špatně ale ustála jsem to.ale ted už taky nic.ještě týden musím vydržet ...to jdu na krev....to čekání je strašný....a mohu se zeptat vy jste taky po umělém????

go
18. dub 2013

@janinafox jen doufam, ze to neni v kazdem Caru jine 🙂

janinafox
18. dub 2013

@go snad ne 😀 já se pro jistotu zeptám, ale kdybych náhodou zapomněla, aspoň budu klidnější...

raaaadka
18. dub 2013

Holky tak co nového? Jsem ještě v práci, snažím se nemyslet na to, ale nejde to. Pořád se k tomu vracím a přemlouvám ho, ať se zahnízdí. 😉

maraida
18. dub 2013

@lussi paráda!!! 🙂 Já bych měla začít stimulovat v neděli 😉

@malinka_02 ať ti zítra dopadne dobře kontrola 🙂

@megie4 a kam chodíš do CARu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru