IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

danielapro
19. dub 2013

Ahojte holky.
Jaké jsou novinky? Nějaká těhulka? Zahnízďuje se tvoreček u vás?
Já dnes byla na kontrol.UTZ a bohužel mi narostl jen 1folikul 12mm, jinak nic ☹ Mám do pondělka zvážit zda jít na IVF nebo IUI abych si ušetřila laboratoř IVF na jiný pokus. Poraďte mi prosím!!!! Co mám dělat??? ☹

lussi
19. dub 2013

@go no ne, já to myslím vážně, od 13.4 by to mohlo být 😉

malinka_02
19. dub 2013

@lussi a kdy cekas mrchu?

lussi
19. dub 2013

@danielapro ahojik, tak to je škoda☹ Přikláním se k IUI. IVFko až bude pořádná úroda.

go
19. dub 2013

@lussi to se krasne cte , jen ja ne a ne uverit, ze bych tam zitra mohla tu druhou carku videt 🙂 . A kdy ty cekas mezes a zacnes si asi pichat? 😉 Ja uz mam v planu, ze bych chtela jit v cervnu znova. Jeste to proste nemohu vzdat 🙂

lussi
19. dub 2013

@malinka_02 může dorazit každým dnem, nejpozději ve středu, snad.

lussi
19. dub 2013

@go nikam znovu nepůjdeš a zítra budeš čučet jak puk 😀

go
19. dub 2013

@danielapro lussi ma asi pravdu, ale jsou tu i holky, ktery taky maji jednoho bojovnicka, jdou do IVF a zadari se 🙂 Hlavu vzhuru 🙂

go
19. dub 2013

@lussi to budu v kazdem pripade 😀 Tedy hlavne vim, ze i kdyz je test pozitivni, nic to nemusi znamenat ☹

danielapro
19. dub 2013

@lussi Přítel by taky raději IUI. Spermio má na 1, tak alespoň tak

@go Dr. mi nabídla IUI, že nikdy se neví zda to bude vajíčko nebo cysta... Každopádně mám neschopenku a do pondělka budu jen relaxovat. V pondělí musím rozhodnout, ale nejspíš když je to první stimulace, tak asi IUI vyhraje...Myslíš si, že 12mm, je dost na 7DC?

go
19. dub 2013

@danielapro ja myslim , ze 12mm je dost, ale asi bych se take radeji tentokrat priklonila k IUI.

raaaadka
19. dub 2013

@go
To břicho tě bolí až dnes?? A měla jsi blastocysty?

ratatooy
19. dub 2013

@malinka_02 to nemám až příště

raaaadka
19. dub 2013

Já už umyla i okno, ze vzdoru, že necítím břicho. 😉

ratatooy
19. dub 2013

@danielapro ja sem teda toho nazoru že pokud ti narostlo malo foliku a snad je v nem vajičko tak IUI je podle me zbytečná nadeje,spermio muže byt jaky chce ale tady jde hlavne o to aby jsi mela kvalitni a vic vajiček si ymslim

kolino
19. dub 2013

@danielapro ahojky, taky bych volila variantu iui....jakou si měla stimulaci? já jdu v neděli na odebrání vajíček...ale utvořily se pouze 4. takže taky nic moc, tak snad bude někde vajíčko vhodné k oplození! jinak já píchala gonal 175 jednotek

go
19. dub 2013

@raaaadka neni to bricho , je to podbricho vlevo. Obcas to tam pichlo, ale dnes to dost citim a je me blbe od zaludku, ale to je z leku. Mela jsem PK 5 denni vklad 2 blastocysty.

ratatooy
19. dub 2013

@go jj to je dobre znamení me taky když se nejak blbe ohnu nebo zvednu tak me pichne v celym břiše snad že vždycky nadskočím

raaaadka
19. dub 2013

@lussi
A když jsi měla pozitivní test, jak jsi se cítila po et do testu. Bolelo břicho?

ratatooy
19. dub 2013

@go to je jasny to budeš další těhule😀

darkwitch
19. dub 2013

@alba1 nepanikar kvuli testu porad to jeste muze dopadnout... pokazde jsem mela bilej test, dostala ms a sla na krev s tim ze nic a kdyz jsem si volala pro vysledky tak mi gratulovali k tehu... sice to nalonec bylo pokazde MA ale tp nic nemeni ma tom ze tehu test neukazal nic... tak ještě chvili ver 😉

go
19. dub 2013

@ratatooy to by bylo uzasny, uz si to hergot zaslouzim, kdyz jsem tak stara 🙂

raaaadka
19. dub 2013

@go ty jo, tak to už nebude z léků, za chvíli napíšeš, že máš všechny příznaky, ale je to z léků... Já beru ty samé léky jako ty a fakt mi nic není.

ratatooy
19. dub 2013

holky klid každej ma neco jinyho ja už t mužu srovnavat a každy tehu je taky jiny

go
19. dub 2013

@raaaadka jenomze na kazdeho maji jiny vliv. Jsem asi psycho, ale neverim, ze bych mohla mit takove stesti ☹

pistalinda35
19. dub 2013

@danielapro měla jsem to podobně... klidně trvej na prodloužení stimulace třeba i změnu hormonů (já přešla z Gonalu na Merional), takě mi chtěli přerušit IVf a přejít na iui... ale to už je ztráta pokusu

go
19. dub 2013

@raaaadka radu pockej, ty budes na ty dve carky cucet 🙂 Hlavne uz se koukej vykaslat na to surovani 😉

pistalinda35
19. dub 2013

@danielapro ja mela 7DC pod 10mm.... a nakonec dohnano... kolik mas AMH ?

raaaadka
19. dub 2013

@go
Já dnes volala té kartářce, že se mi to nějak nezdá, říkala ať ještě počkám, že je brzy. 🙂 to jen abys věděla, že nejsi sama psycho. 😉

go
19. dub 2013

holky vidim, ze si tu vsechny pichate Gonal. Me ho nikdy nikdo nedal, vzdy mam Puregon cca 200 -225.Tak ted nevim proc?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru