IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

coralin
19. dub 2013

Dneska jsme byli na návštěvě u Hakla.......... 😉 bylo to super 🙂

lucik1986
19. dub 2013

Ahoj holky zítra jdu na transfer 🙂)) máme 6 8buněčných embryjek a 3 6buněčné 🙂

mardusenka30
19. dub 2013

@lucik1986 tak to jste šikulky, budu držet zítra pěstičky a kolik si jích dáš???

lucik1986
19. dub 2013

@mardusenka30 jdeme do jednoho.

mardusenka30
19. dub 2013

@lucik1986 tak at vyberou pořádného bojovníčka, my chceme také jen jedno...

danielapro
19. dub 2013

@pistalinda35 Mě zase dr. řekla, že mám nárok na 4xstimulační léky a 3x IVF, to mám napsané i v ceníku aktualizovaném k 16.7.2012. Má to FN Olomouc i na netu. Proto mi nabídli IUI.

maraida
19. dub 2013

@lucik1986 tak držím na zítřejší ET palce 🙂

maraida
19. dub 2013

@ratatooy paráda!Gratuluju k miminku 🙂

@alba1 to je mi líto,že to nevyšlo ☹ Taky bych šla do KETu hned,dokud je tělo ještě nastimulované.

maraida
19. dub 2013

@kolino hodně štěstí na nedělní OPU 🙂

kolino
19. dub 2013

@maraida děkuji!
Holky mě je dnes tak špatně...takovou migrénu jsme snad nikdy neměla, až je mi na zvracení...zachvílí píchám poslední injekci ovitrelle 250. Myslíte ,že je to z toho? sem tam mě píchá v podbříšku ,ale ta migréna mě dnes drží od oběda! radši jsem si ani ibalgin nedávala. aby s těmi injecemi se mi ještě nepřitížilo.

maraida
19. dub 2013

@megie4 držím moc palce,aby se vajíčko oplodnilo 🙂

pistalinda35
19. dub 2013

@lucik1986 drzim palecky 🙂

maraida
19. dub 2013

@danielapro já nechápu proč ti to chtějí v pondělí ukončit 😠 Já bych prostě trvala na tom,že chci stimulovat dál,folík vyroste neboj,a pak bych šla normálně na IVF.AMH máš nízké,dle mého bys měla mít stimulaci vyšší a třeba mě (AMH 0,05)řekli,že Puregon není vůbec vhodný,že potřebuju lék 2složkový,tzn.Menopur.
Jinak znám i holčinu,kterí řekli,že má AMH 0,00 a v pondělí bude rodit.
Na IUI bych tedy rozhodně nešla,protože to si můžu zaplatit když na to přijde třeba každý měsíc.Stojí přibližně 1500.Ale je to jen můj názor.
Pokud by se teď nezadařilo,zkusila bych asi příště zase velké IVF,ale s jinými léky,krátkým protokolem a vyššími dávkami.Pokud by to ani pak neklaplo,pustila bych se do minimálek a nativů.

pistalinda35
19. dub 2013

@maraida přesně... dobře radíš. 🙂 i mně jsi tehdy poradila a bohudík za to 🙂

pistalinda35
19. dub 2013

Chtěla jsem se ještě zeptat, nemá někdo z vás zkušenost s NK buňkami ? Mám je celkem vysoké,proto beru od začátku stimulky Prednison... Je šance,že se sníží ? ......

maraida
19. dub 2013

@pistalinda35 🙂 to jsem ráda,že sis to tehdy nenechala ukončit a povedlo se 😵

mardusenka30
19. dub 2013

holky co je to AMH?? Já to slyším prvně

babinka21
19. dub 2013

@dada074 jáááááááááááááááááááááááááááá 🙂 jsem taky bojovník 🙂

pistalinda35
19. dub 2013

@mardusenka30 Je to hormon,podle kterého se odhaduje zbývajìcí množství vajíček.... plodnost ženy. Jestli jsem to dobře pochopila

mardusenka30
19. dub 2013

@pistalinda35 a to se dělá každé při ivf??

darkwitch
19. dub 2013

@pistalinda35 taky je mám vysoké a beru prednison... ale jestli se sníží to nevím...

maraida
19. dub 2013

@pistalinda35 já nemám teda zvýšené NK buňky,ale TNF ALFU,beru Metypred a Pentomer a po měsíci užívání se mi to zlepšilo z hodnoty 56 na 38,8.

danielapro
19. dub 2013

@maraida Menopur beru taky, 1amp. denně. V pondělí chtějí ať rozhodnu zda IVF nebo IUI. Nevím proč už 10DC to chtějí ukončit s tímto výsledkem. Když jsem se ptala zda není šance na narostení ještě nějakého folikulu, tak řekli, že ne. To by byl zázrak... ☹ Myslela jsem, že se stimujuje tak do 12-15DC dle možnosti OVU. Jsem z toho jelen... ☹ Doufám, že při další stimulaci(pokud bude k ní dojde) tak mi dají vyšší hormony.

danielapro
19. dub 2013

@maraida co jsou minimálky a nativy???

maraida
19. dub 2013

@danielapro 1ampule Menopuru je málo.Celkově máš málo,měla bys dle mého mít alespoň 300j denně a máš 225.
Hele,dělej jak uznáš za vhodné,já bych si prostě trvala na tom,že chci stimulovat dál a nenechala se odbýt.Ty jsi zákazník,ty platíš.Já třeba měla OPU až za 18 dní.Jiné folikuly ti už asi nedorostou,to je fakt,ale ten 1 co máš potřebuje dorůst na nejmíň 18mm.

maraida
19. dub 2013

@danielapro nativ je IVF bez stimulace.prostě ti jen odeberou ten folikul,který se ti přirozeně vytvoří sám.
Minimálka je IVF s minimální stimulací.Buď bereš jen clostík nebo k němu pak třeba ještě 3-4 dny něco dopíchneš.
Jsou názory,že pro nás,s nízkým AMH je toto vhodnější,protože i při velké stimulaci máme vajíček málo,tak na co do sebe prát spoustu hormonů,když výsledek je skoro stejný jak při velkém IVF.U minimálky většinou bývá tak 2-4 folikuly.

darkwitch
19. dub 2013

Tak řeším dilema jestli to mám zítra zkusit s testem nebo ne... na jednu stranu si říkám že už by tam mohlo být něco vidět a na druhou kdyby nebylo tak si ještě budu moct chvíli myslet že to vyšlo...

pistalinda35
20. dub 2013

@mardusenka30 mně je zjišťovali hned, když jsem začala chodit na kliniku

pistalinda35
20. dub 2013

@darkwitch kolik.jich máš ? Jà asi 27.....

pistalinda35
20. dub 2013

Dobre ranko a uspesny den vsem 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru