IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
20. dub 2013

Tak už mě bolí vaječníky. ☹

coralin
20. dub 2013

@malinka_02 Ahojky, to sice jsou, ale na druhou stranu jsou tu od toho, aby nám vše vysvětlili🙂
ale vím jak to myslíš..viz..podolí, že?

maraida
20. dub 2013

@lucik1986 držím palce,ať se embryjko pořádně zakousne a nepustí 🙂

@mufyxa vítej 🙂 a také ti držím palce 😵

@darkwitch potichounku gratuluju a šetři se 🙂

maraida
20. dub 2013

@go já myslím,že ještě není nic ztraceno,jsi teprve 7.den po ET...

@megie4 to je bomba!!!Držím palečky dál... 🙂

maraida
20. dub 2013

@irisi gratuluju a ať je brzy lépe 🙂

@dvoranna taky myslím,že naděje stále ještě je,hlavně pokud jsi měla embryjka bez PK.Jedna holčina z jiné diskuze měla test negativní,jela na krev,ta byla pozitivní a na testu se jí // ukázaly až 16.den a čeká dvojčata 😲

alba1
20. dub 2013

Tak já už vážně nevím...jsem 12.den po ET s PK a ted jsem na slipce našla takový kousíček krve... 😒 jinak nic...já to nechápu...když je test negativní kurňa tak ať to dostanu ať nemám pořád planý naděje... 😠 mně fakt hejkne...

mardusenka30
20. dub 2013

holky zítra píchám svůj první orgalutran na dozrání vajíček, nevíte někdo v kolik hodin si to mám píchnout?? Zapomněla jsem se po telefonu zeptat☹

danielapro
20. dub 2013

@mardusenka30 ja si ho picham odedneska, bylo mi receno, ze ho mam pichat dopoledne a pokazde ve stejnou dobu a zrovna si pichnou i dalši injekce co mam predepsane.

nikolav
20. dub 2013

@mardusenka30 Mám to stejné. Furt chodím na WC. A čím víc se blíží večer tím víc jsem nafouklá. Myslím tím břicho. To je katastrofa vypadám tak na 4 měsíc. Ráno to není tak hrozné. Ale přes ten den pak se kulatím a kulatím no.

raaaadka
21. dub 2013

Dobré ráno, jak se máte? U mě nic nového, včerejší bolesti jsou pryč. Bazální teplota 37,2......zřejmě utrogestan. 😉

vendysch
21. dub 2013

@nikolav Ahoj, s břichem to mám úplně stejně, večer jsem jak balónek... 😒

vendysch
21. dub 2013

@raaaadka Páni, ty sis změřila bazální teplotu? Ty jsi teda číslo! Ale vysvětli mi, co se z toho dá vydedukovat? Po IVF? Je to dobrý?

pistalinda35
21. dub 2013

😉 krásné pohodové ráno sluníčka 🙂

pistalinda35
21. dub 2013

já myslím,že za zvýšenou teplotu může utrogestan....i já ji pokaždé měla,když jsem ho brala.... škoda,že se to těhotenství nedá poznat dřív... těch 14 dní to je na zbláznění.... minule jsem se i rozbrečela příteli,že člověk musí brát tolik utrogestanů,aby se tělo "násilím" usměrňovalo a třeba už to ani nemá smysl....ale dost. Na to nemyslet. Dnes je zase sluníčko,tak šup šup...musíme myslet pozitivně.. vyjde to !

raaaadka
21. dub 2013

@vendysch
Myslím, že nic, ale pro mě to znamená, že MS dne nedorazí. 😉

vendysch
21. dub 2013

Holky taky jste odpoledne tak nezvykle unavené a ospalé? Včera mi nepomohlo ani kafe. Nebýt dcerky, tak si dáchnu 😎 Asi je to těma dávkama "chemie" se kterou se teď musí organismus vypořádat a taky tím odpoledním nafukováním břicha...Máte to taky tak?
Večer je manžílek úplně bez šance, moje aktivita k nějakému tulení je nulová 😀 Stejně to ještě nejde - není týden po ET...

raaaadka
21. dub 2013

@pistalinda35

Já nevím, pokaždé, když se probudím, je mi smutno, vím, že to nevyšlo. 😒

raaaadka
21. dub 2013

@vendysch
Včera jsem měla nafouklé břicho, to je pravda, ale k obědu bylo zelí, tak bych to nafouknutí nepřeceňovala. 🙂

pistalinda35
21. dub 2013

@vendysch také mám vyšší únavu odpoledne 🙂

pistalinda35
21. dub 2013

@raaaadka Jsme na tom stejně..... také mám často ten pocit. Ale musíme věřit, bojovat a vyhrát...

raaaadka
21. dub 2013

A budete dnes někdo testovat??? 😉

pistalinda35
21. dub 2013

@raaaadka já až ve čtvrtek.... desátý den od ET po PK 🙂)))

irisi
21. dub 2013

Dobré ráno holky,tak čekám na snídani a nudim se tak jsem Vám vyfotila test......za pár dni budete mít takový všechny 😵

Snad to bude viditelný....jinak mě víc a víc bolí břicho na mrchu..... A chtěla jsem se zeptat,berete utros v přesnou dobu? Nebo to aplikujete +- hodiny? Diky

pistalinda35
21. dub 2013

@irisi To je nádhera ! Moc Ti blahopřeji !!!!! Utrogestan beru spíš + -

danielapro
21. dub 2013

@irisi Gratuluji, to je krása.... Snad se toho dočká brzo každá z nás!!! 😉

eevvaa
21. dub 2013

ahoj holky, zítra OPU, bojim,bojim, ale spíše až toho výsledku, jaký bude, folikulů je dost, ale aby byly vajíčka. Včera jsem píchnutí ovitrille zvládla a pak jsem se dokonce vrátila na akci a vydržela to tam.

go
21. dub 2013

@irisi krasny, moc gratuliji a preji hodne stesti, jen tak dal. 🙂 Zaslouzis si to, za ty silene bolesti a cas v nemocnici 😉

raaaadka
21. dub 2013

@irisi
To je nádhera!! Kolikátý jsi den? Tiše závidím. 😉

eevvaa
21. dub 2013

@irisi já už chci taky

kolino
21. dub 2013

@irisi tak ten je luxusni...gratuluji. Kolikaty den po zavedeni?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru