IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
21. dub 2013

@ratatooy
Pěkný. 🙂

malinka_02
21. dub 2013

@ratatooy 😀 😀

nikolav
21. dub 2013

@vendysch Já nemám večer ani pocit hladu jak jsem nafouklá.

mardusenka30
21. dub 2013

@nikolav a nemáš vážně trochu náběh na hyperstimulák???kdy jdeš na kontrolu do caru???co jsem vyčetla je důležté hodně pít a sledovat zda chodíš čůrat, obojí provádím, ale břicho mám také jako bubínek a tlačí a to hlavně po jídle...

raaaadka
21. dub 2013

Tak jsem makala na zahradě, navážela hlínu. Pak mi manžel řekl, ať toho nechám, že jsem si ještě nedělala test a už jsem to vzdala. Tak jdu žehlit. Testovat budu 11. nebo 12. den. Mě zaváděli morulu. Možná jsem měla chtít zavést 2, bylo by to jistější, ale museli by mi je tam dát dřív, v den ET už bylo jen jedno dobré embryo, ostatní už měla nějaké ty fragmentace. 😵

nikolav
21. dub 2013

@mardusenka30 To nevím, ale v CARu mi řekli, že se u mě bojí právě hyperstimuláku. Na kontrolu jdu v úterý, jdu na UTZ. A jinak snažím se vypit minimálně 2 litry denně až 3 litry někdy. A chodím čůrat velmi často. Nejhůř mi je večer. Jako přes den nejsem ani nafouklá nebo tak, ale zhruba od té 5-té až 6-té večerní se jaksi nafouknu a jsem nafouknutá. Né nějak drasticky, ale poznat to jde. A přes den mám takové pobolívání jako mám před MS. Ne nic šíleného. Jen o tom vím, že mě něco jakoby bolí. Ale není to bolest co by se nedala vydržet. Jen je to nepříjemné. No zkrátka jako před MS. Ale mám strach abych neměla křeče jako při MS. Protože když jsou křeče tak se ta děloha stahuje a jakoby to napomáhá vylučování té sliznice. A to by asi nebylo dobré si myslím.

mardusenka30
21. dub 2013

@nikolav pak jsme na tom podobně, tak uvidíš, já tam jdu zítra a ty v uterý tak jím to hlavně řekni a uvidíš, to pití je dobré i čůrání a mě pomáhá i lehnout si chvíli a pokrčit nohy a odpočnout si...

raaaadka
21. dub 2013

Vše šlo pořád tak hladce, jako by to bylo předem dané. Když jde něco hladce a bez překážek, má to tak prostě být. Tak proč by se ta morulka neměla chytit? Já to vážně nechápu! Třeba se ještě ukáže.
Před 10 lety jsem šla se synem na utz a vzala jsem si sebou sbalenou tašku, že to je určitě zamlklé těhu, jelikož nic necítim. Když mi doktor řekl, že nám to pěkně vyrostlo, rozbrečela jsem se a do dneška pokaždé, když to někomu vyprávím. Je to ta nejdojemnější chvíle mého života. 🙂

irisi
21. dub 2013

@kolino
@raaaadka byl to ten páteční,takže 10 den po ET ale podle tech dalnic to vypada ze se mozna chytly obe 😉

holky ja se nebojim, ze vy se takovych brzo take nedockate 😵

irisi
21. dub 2013

@raaaadka male bolesti uz od et,ale ja uz ho mam citlivy od vsech tech predchozich zakroku,operace a ohss,takze me poboliva i bezne v normalnich cyklech 😕

raaaadka
21. dub 2013

@irisi
Já jsem v těhu cítila od ovulace záda, ne břicho. Ale cítím to tak poslední rok i v běžných cyklech po ovu a vždy doufám. Ale marně. Nicméně teď vůbec nic a ještě se mi zhoršila pleť vypadám děsně.

irisi
21. dub 2013

@gabaki moc gratuluji,krasny silici carky.....ja bohuzel jeste hodnoty hcg neznam, nechtějí mi na to testovat krev,ze až 14 dmni po et
@darkwitch držím pěsti ať ty pindata vydrží a zítra dobré zprávy na krvi....za jak dlouho jsou vysledky?
@maraida přeju ti pohodovou stimulaci a krasne folikuly 😉
@danielapro @mardusenka30 holky pohodou kontrolu a těšíme se na dobre zpravy

irisi
21. dub 2013

@raaaadka ja mám pleť děsnou furt 😉....to.je z utrose nebo prednisonu.....trvá ten prednison mi udělal paseku v těle na půl roku 😒

mardusenka30
21. dub 2013

@irisi díky a tobě gratuluji z celého srdce hlavně at jdeš brzy domů a můžeš si v klidu prožít dobré zprávy, a dávej na sebe pozor...

gabaki
21. dub 2013

@irisi Ďakujem Ti, mňa pozvali na 9.ty a na 14.ty deň 🙂 Takže v stredu idem zas na hcg.
držím Ti palce 🙂

maraida
21. dub 2013

@irisi díky 🙂

raaaadka
21. dub 2013

@irisi
Já ho od včera neberu, prostě mi nedělá dobře, utroš beru pořád. 🙂

darkwitch
21. dub 2013

@irisi v úterý ráno si mám volat 🙂 co mají v gennetu tu novou laborku tak to trvá děsně dlouho... (teda tím novou myslím tak ty tři roky 😀)

darkwitch
21. dub 2013

@raaaadka ale víš že prednison se má vysazovat postupně, po půlkách?

irisi
21. dub 2013

Ja zkusím ještě přemluvit dr.,jestli by mi nemohli udělat zítra už hcg,když mi budou stejně dělat krevní obraz a bude to 13.den od et

irisi
21. dub 2013

@darkwitch ten prednison fakt po pulkach a kdyz mam pouze půlku ráno? A kdy ho kdyztal máte vy které ho berete vysadit? Ja si to nepamatuju a zprávu z caru ani imuno tu nemam 😒

go
21. dub 2013

@raaaadka diky🙂Uz jsem to vzdala, ale s Tebou jeste jednou testnu🙂

darkwitch
21. dub 2013

@irisi no říkali mi to v caru... jak je to když bereš jen půlku nevím... a mám ho brát někdy do 12tt, ale taky se na to musím ještě podívat a asi zavolat na imuno, oni pak nějak to dávkování upravují kolem 8tt...

pistalinda35
21. dub 2013

Devcata dnes na CT 1 : 168 .... o IVF a mrazáčcích 🙂

lucik1986
21. dub 2013

@pistalinda35 v kolik to dávají?

raaaadka
21. dub 2013

@darkwitch tak já si ho jdu dát.

raaaadka
21. dub 2013

@darkwitch
A proč vlastně po půlkách?

darkwitch
21. dub 2013

@raaaadka já nevím 😀 jen mi to říkala doktorka v caru, že se nemá vysazovat najednou, ale postupně... jeden den půlku a druhý den půlku a pak už nemusím...

irisi
21. dub 2013

@darkwitch děkuju,chtela jsem ho přestat brát tady v nemocnici,ale počkám tedy až na doma až se kouknu do papírů.....to samé řeším s Agapurinem,na pribalovem letákue v těhotenství neuzivat :-/

darkwitch
21. dub 2013

@irisi s agapurinem ti neporadím, to nemám...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru