IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raloj
22. dub 2013

@raaaadka Snaž se doufat. Vím že ti někdo něco podobného už psal, ale já mám kamarádku která si všimla až ve 3měsíci že je v tom. DO té doby nic nepozorovala. Takže nějakejch 14dní nic není ;)

alba1
22. dub 2013

@irisi Ahoj všichni tak dneska jsem byla na krvi a jak jsem již čekala test negativní... ☹ tak jsem vysadila všechny léky a čekám na mrchu...pak se po 3 týdnech objednám na ultrazvuk a zkusíme KET...

zítra si nejspíš nechám ukončit neschopenku a nastoupím do práce, kde mě na 99 % propustí... 😖 a kdyby náhodou ne, tak za měsíc nevím na co se budu vymlouvat...ach jo...jsem v pasti... 😒

raaaadka
22. dub 2013

@alba1
Ty se máš, hned další pokus. Vidím, že se nevzdáváš. Já už to budu zkoušet asi jen přírodní cestou. Tohle se mi od začátku trochu nezdálo, ale je mi jasné, když chce někdo dítě, udělá pro to vše. A všem moc přeju, aby se dočkaly. 🙂
Tobě přeju taky, ať tě nepropustí v práci. 🙂

irisi
22. dub 2013

@raloj gratulujuuuuu a přeji ať čárky sílí 😵 a třeba se ve středu v Gennetu potkáme 😉....jj jsou tam šikovní

eevvaa
22. dub 2013

@irisi děkuju, už začínám chápat jak to bude dlouhé od transferu k testování

alba1
22. dub 2013

@raaaadka a proč ty to to vzdáváš? Co se Ti od začátku nezdálo?

janice_opice
22. dub 2013

Ahoj hoolky jdu Vám jen všem popřát krásný, slunečný den. V červnu začínám stimulovat na poslední pokus tak doufám, že to uteče🙂 Všem // moc gratuluju a těm,kterým to nevyšlo přejhu hodne síly do dalšího boje a konečně úspěch 😉 😉 😉

raaaadka
22. dub 2013

@alba1 No jako že chci obelstít přírodu, já to tak cítím. 🙂 Vzdávám to, proto, že se mi podařilo několikrát otěhotnět a ikdyž to nakonec nevyšlo, ty pocity na začátku byly vždy stejné. No a teď ty pocity nemám.

irisi
22. dub 2013

@alba1 to mě mrzí :'( oboje......preju ti ať ti ket vyjde a bude vše vyřešeno

alba1
22. dub 2013

holky všem kdo objevily // i třeba hodně slabounké gratuluju... 😉 přála bych to nám všem...

@raaaadka víš já bych si přála "jen" jednoho prcka...depku mám slušnou, ale rozhodně nechci zničit náš vztah s mužem, tím, že budu prudit...podstoupil kvůli nám TESE MESA, což by asi taky každý chlap nedal...je mi velkou oporou, ale vím, že jsem ted poslední dobou fakt hnusná...vždycky je mi to potom líto, ale nedá se to vzít zpátky... 😖 jo hormony jsou fakt bezva...tak doufám, že 2. pokus bude úspěšný jinak bych se diviila, kdyby mě nezabil 😀

irisi
22. dub 2013

@janice_opice Ahoj povídej prehanej co konzultace? 🙂 Jsem zvědavá jak se ti v novém caru líbili?a už se vyreseila ta záloha v iscaru?

raaaadka
22. dub 2013

@alba1
Tak to je fakt dobrej! Ten můj měl velký problém dát vůbec vzorek spermatu. To bylo taky drama. 🙂 Takže jsem mu vděčná i za to, že to nakonec dokonce 2x absolvoval. (doma s následným převozem do CAR) 🙂 A včera mi říká: "To mi chceš jako říct, že jsem se snažil zbytečně?" Ještě, že se tomu dokážeme zasmát. 😉

alba1
22. dub 2013

@irisi jééé tak to je paráda, že už jsi doma...tak ted jen odpočívej a šetři se, mamino 🙂

janice_opice
22. dub 2013

@irisi 🙂 konzultace byla Ok, líbilo se mi tam, byla jsem tam hodinu a všechno mi bylo podrobně vysvětleno a taky já jsem byla vyzpovídána 🙂
S tou zálohou to je super - no snad se to vyřeší, už mi to bylo přislíbeno, ale zjistila jsem takovou věc, že si na mě vykázali něco co jsem nepodstoupila, takže ted do toho budu řešit ještě tohle🙂 dobrý co?

raaaadka
22. dub 2013

@alba1 Jo a koukám, že jsi také zaváděla jen jedno embryo, já taky. Tak to bude asi taky tím, viď? Měli jsme dát 2. 😉

alba1
22. dub 2013

@janice_opice jak si můžou vykázat něco, co jsi neměla? tak to fakt nechápu...

irisi
22. dub 2013

@alba1 ještě čekám na odvoz před nemocnicí.....

Z mrazacku se to povede 😉....Neboj na ket není tolik hormonů....a máme to statečné muže M/T je fakt pro ne náročný 😔

irisi
22. dub 2013

@janice_opice tak to je fajn 🙂.....dobrý impuls
To mi neříkej 😠 a to byl gyncentrum nebo iscare?za tohle a všechny ostatní hnusoty by cary měli být trestaný

raaaadka
22. dub 2013

Teď se mi zdálo, že jsem trochu zašpinila, asi jako špendlíková hlavička, možná míň. No teoreticky jsem 27. den cyklu, takže se možná mrcha hlásí o slovo. 😠

ewik84
22. dub 2013

3. týden těhotenství: budoucí maminky

Na provedení těhotenského testu je v tomto týdnu ještě brzy a většina žen takto krátce po oplodnění necítí ani žádné těhotenské příznaky (o těch si můžete přečíst v našem článku o těhotenských příznacích). Na konci 3. týdne, ale spíše až v průběhu 4. týdne, se u některých žen objeví tzv. implantační krvácení – drobné krvácení či špinění způsobené uhnizďováním blastocysty v silně prokrvené děložní sliznici.

pistalinda35
22. dub 2013

Tééda děvčata... byla jsem jen 3 hodiny na zahrádce a skoro jsem vás nestihla dočíst !!! 😀 Vezmu to tedy souhrnně : všem po OPU a ET a při stimulaci držím palce a těm,co vyhràly // moc gratuluji 😉

dada074
autor
22. dub 2013

@raaaadka prosím tě vždyť já ještě nezačala stimulovat,ale jak se říká to nejlepší nakonec 😀 Četla jsem co jsi vyváděla o víkendu ten tvůj mamža ti měl naplácat na holou a přivázat k posteli. 😉 Jinak kdy se testí,10 den bude to zítra?Nebo nás ještě budeš napínat?
@raloj tak potichu gratuluji a jak tu psali ostatní u někoho se to HCG vyplavuje ponaleji.

ewik84
22. dub 2013

4. týden těhotenství: budoucí maminky

Na konci 4. týdne již část maminek pociťuje některé příznaky těhotenství, jako je např. citlivost prsů, nevolnost nebo zvracení. Příznaky těhotenství jsou však v tomto týdnu často podobné příznakům blížící se menstruace.

janice_opice
22. dub 2013

@alba1 no vykážou to na pojištovně prostě - já bych to ani nezjistila, kdybych si nenechala udělat výpis
@irisi IScare

raaaadka
22. dub 2013

@dada074
Jako to už fakt neni napínání. Jak jsem už říkala, pokud to nedostanu do středy, tak ve středu ráno testnu, jinak si nechávám test do dalšího cyklu. 🙂

raaaadka
22. dub 2013

@janice_opice
Jó výpis - to bysme se asi dozvěděli věci. Tomu rozumím. 🙂

dada074
autor
22. dub 2013

@raaaadka jsi šílenec a snad i větší než já 😉

nikolav
22. dub 2013

@ratatooy Ale pokud bych i hyperstimulák měla tak se projeví až po OPU že? No a co pak? Dojde k ET nebo ne?

nikolav
22. dub 2013

@mardusenka30 Mě je dnes úplně stejně jako tobě. A taky nevím co to je.

danielapro
22. dub 2013

@raaaadka
@megie4
@raloj
@irisi
Holky děkuji za podporu. Mějte se a držím Vám palečky . Ať máte všechny //

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru