IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

kolino
22. dub 2013

@vendysch A do jakého caru chodíš? no to jsem právě taky slyšela ,že jistota po rozmražení není 100% ,že budou fit....já jsem rozhodnutá dvě zavéct ,ale doktor nám řekl, že jedno je lepší tak přítel furt naléhá ,že poslechneme doktora.

irisi
22. dub 2013

@go ano sice břich ano o málo nesplaskl,ale tělo už si na nějaj zvyká a hlavně už do mě dnes nelili žilou 🙂

Však teď by to ještě nebyl zázrak!!! Teď to bude tabulkové ale ne tvoje tabulky 🙂...ja za tebe ještě věřím

irisi
22. dub 2013

@darkwitch ☹ No ta to tý mrse na dálku zakazuju,ať tohle nevyvadi...po ket bývají prý hodnoty hcg nižší.....a dr. Nic nepovidal,proč tolik krvacis....třeba je to hematom nebo cysta

gabaki
22. dub 2013

@vendysch podla mňa by si mu mohla cinknúť, tomu tvojmu doktorovi a dohodnúť sa, nech ti zoberie krv. Možno bude ochotný. Držím ti palce 🙂

vendysch
22. dub 2013

@kolino
Chápu, že je to těžké rozhodnout - kdybychom tak měli kouzelnou kouli a věděli, že se chytne to jedno nejsilnější embryjko, tak by to asi nám všem stačilo. 😎 Já jsem teď na své CAR naštvaná a tím pádem asi neobjektivní (jedná se o severomoravský Fertimed) a nechci tě tím ovlivňovat - doufám, že jim v tom zamražování křivdím a co se týká úspěšnosti z čerstvých embryí - tak tam mají úspěšnost podle mě velmi dobrou.
A kolik je ti let? Jestli jsi mladá - do 30 let, tak můžeš být velmi "chytlavá" 😉 a tím pádem si rozmysli, jestli chceš případná dvojčátka. Promiň za neinformovanost - nemám uloženou tu tabulku z této diskuze a nestíhám dočítat příspěvky 🙂

malinka_02
22. dub 2013

@eevvaa to je krasna uroda!! A mate icsi?
@raaaadka pred vazne diskuse! A kdo ma ted cist tech 7 stran? 😀 ja v prai na MK nemuzu ..
@mardusenka30 krasny 😀 Ja na Ms furt cekam.. Ve stdu si dojdu na predoperacni abych je mela hotovy..

mardusenka30
22. dub 2013

@malinka_02 budu ti jí pomáhat přivolat ať už můžeš začít...

malinka_02
22. dub 2013

@dada074 ja cekam MS a taky zacinam, doufam ze prijde taky cca patek - nedele tak budem pdoobne 😉
@mardusenka30 ja ten den co sem pichala ovitrelle uz gonal nepichala..

darkwitch
22. dub 2013

@irisi @raloj to jdete všichni ve středu do gennetu? já si myslím, že mě tam pošlou taky, aby zjistili jestli Hcg roste 😀

mardusenka30
22. dub 2013

@malinka_02 dělám co mi řeknou a zmatená jsem jako goro🙂 asi chtějí ne embrya, ale míchaná vajíčka a na to jím mé křepelčí zatím nestačí🙂

malinka_02
22. dub 2013

@irisi to je super, ale nektere sestry sou fakt blbky 😠
@danielapro to me moc mrzi, hold nekdo mame tu cestu za miminkem delsi.. Ja mam 4 transfery za sebou a nic..Rika se ze prvni ivf je zkusebni tak priste ti daji i leky na sliznici a vyssi davky nebo dlouhy protokol a hned se podari!!

kolino
22. dub 2013

@vendysch je mi 25 let...snažíme se o mimi 5 let a před dvěmi lety jsem o mimi přišla takže proto asi toužím po dvojkách 🙂 nějak vnitřeně potřebuji asi kolem sebe chaos a kupu dětí. chytlavá to nevím jestli jsem jelikož moje mrtvé vaječníky nereagují, takže přirozené těhu je 0,01% ...já jezdím do Zlína do car. zatím spokojenost s přístupem...ale až bude mimi tak budu spokojená i s car. 😀

malinka_02
22. dub 2013

@alba1 koukam to mas v praci jako ja.. Ja nemuzu vubec rict ze chci rodinu a to mim bude 31.. A tak si po transferech beru dovolenou a jednou sem mela neschopenku tak sem musela jet k obvodacce mezi nemocne abych nemela razitko z caru..A nebylo by lepsi jit rovnou na ket? Telo je nejvic nastimulovane, nejvetsi sance a nemusela bys neschopenku ukoncovat rovnou bys pokracovala. Ono pak taky postupovat to v lete a vedru kdy nic pak nemuzes neni idealni..

darkwitch
22. dub 2013

@kolino no já jsem se první ET nechala přesvědčit na jedno, nevyšlo to, při prvním KET bylo jen jedno tak bylo jasno, při druhém ET už jsem si nechala dát dvě a stejně nic a ted jsem taky šla do dvou... Někdo ty dvojčata v rodině mít musí 😀

malinka_02
22. dub 2013

@go my mame taky jen nejake kraviny, nic zasadniho a nedari se 😒
@kolino ja bych ted uz i dvojcatka chtela po neuspesich ale lepsi mit 4.pokus ivf z ktereho muzes mit mraky vajicek nez dat dve a obetovat ho..

go
22. dub 2013

@malinka_02 silene, ze? U nas je zasadni ten vek, Ty jsi jeste mlada, tak uz brzo budes v nejake diskuzi o tehulkach 🙂

kolino
22. dub 2013

@darkwitch no právě....někdo to musí začít! uvidím v pátek! zatím rozhodlá na 100% nejsem...a ten neúspěch...☹ to je moje noční můra ,furt si říkam když tam budou dva tak přece aspoň jeden musí zabojovta, přece nás nemůže nechat se trápit. 😠

darkwitch
22. dub 2013

@irisi no ted večer tam už doktorka nebyla když jsem si volala pro výsledky, mají mi volat zítra co a jak, protože ta hodnota je prý nízká (no minule jsem měla 69UI, takže za mě dobrý) 😀

malinka_02
22. dub 2013

@kolino me se treba rozmrazila vsechna 4 embrya 😉
@mardusenka30 dik 😀
@go no uz spis nicemu moc neverim vis ..

maraida
22. dub 2013

@kolino já si nechávám dávat vždy 2 embrya,i embryoložky z CARu jsou pro 2.

@go taky jsem se chtěla zeptat proč nezkusíš minimálku.Není tak finančně náročná a v Reprofitu jsou na nativy a minimálky vyhlášení.

@irisi to je dobře,že už jsi zase doma 🙂

darkwitch
22. dub 2013

A jinak jsem vám chtěla říct že toho přes den nakecáte strašně moc, jsem to dočítala snad dvě hodiny 😀

maraida
22. dub 2013

@raloj držím palce 🙂

@danielapro držím palce na IUI 🙂

Já začínám se stimulací zítra ráno.Zatím mám v sobě jen 1 injekci Decapeptylu.

go
22. dub 2013

@maraida ja se te minimalky trochu bojim. Pri IVF me vzdy z 10 embryjek zbyde cca 6 a po PK jsou krasna tak 2. Co by me zbylo po minimalce, nevim ☹ Bojim se, aby to nebylo mrhani casem ☹ Jinak do Reprofitu uz jsem objednana, menime Car. Doufam, ze nam v nynejsim Caru daji dokumentaci bez problemu. Jak pokracujes Ty 😉

go
22. dub 2013

@malinka_02 ja take ne, ale to je tim vekem. Ty hlavu vzhuru, to das 🙂

mardusenka30
22. dub 2013

holky to mám vážně aplikovat toho pregnylu tak velkou dávku??koukám na to a nevěřím, mám roztok 2ml a mám to aplikovat do břicha☹

malinka_02
22. dub 2013

@go no nekdy to musi vyjit protoze uz nevim jake bolestne si vymyslet 😀

malinka_02
22. dub 2013

@mardusenka30 bohuzel.. 😀 To das, ja posledni 😉

darkwitch
22. dub 2013

@mardusenka30 no do toho břicha je to ta lepší varianta...

maraida
22. dub 2013

@go já začínám zítra se stimulací.Tak jsem zvědavá jestli mi při mém AMH O,O5 něco naroste.V nejhorším případě se to holt stopne a zkusím právě minimálku nebo nativ.

@mardusenka30 to dáš,neboj.Já budu roztok 2ml píchat každý den nejméně týden ☹

alba1
22. dub 2013

@malinka_02 jasně, že půjdeme hned do KETu, ale ted po neúspěšném IVF musím počkat na MS, což mi řekl, že po vysazení utrouše cca do 4 dnů no a potom se objednat do CARu na utz...takže KET cca za jeden měsíc...prostě až budu mít ovulku...a bud jí podpoří zase nějakýma práškama a nebo se podívají co na to moje sliznice říká přirozeně...tak ted jen doufat, že se ti naši 3 mrazáčci rozmrazí a zůstanou... 🙂 a s prací to je fakt naprd, zítra jdu k doktorce, tak uvidíme...ale pochybuju, že mě nechá doma měsíc jen tak... 😖 nevím na co bych se měla vymluvit...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru